Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

Wing OK

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Steinar AasvangH 65- (13)26.14
2Randi HellandD 70- (2)45.14+15.04
3Frank BjarkøH 60- (7)29.15+1.04
3Robert StrømH 70- (9)32.49+2.22
4Vibeke Klock FletenD 40- (19)25.15+3.27
4Petter Andreas LonaH 11-12 (10)8.30+1.12
4Terje MidtbøH 50- (15)23.15+4.33
4Lars SkrøvsethH 65- (13)29.11+2.57
5Johanne Stefanussen FloD 11-12 (10)9.39+2.30
5Mona Eggen KongsbakD 13-14 (8)40.21+18.32
6Stine Myhr AmundsenD 13-14 (8)59.59+38.10
6Heidi TorvikD 40- (19)27.12+5.24
6Åse Rita EllingsenD 50- (8)36.42+12.32
6Arvid LyngstadH 17-20 (15)19.16+1.59
6Knut SkjesolH 70- (9)38.53+8.26
7Ella Eriksen KongsvikD 15-16 (14)28.39+7.27
7Liv TennesD 40- (19)27.51+6.03
7Jakob Lundgren MelandH 11-12 (10)10.44+3.26
7Jonas VindalH 13-14 (22)23.57+5.34
7Dag Erik HellandH 50- (15)24.23+5.41
8Marte ReenaasD 21- (27)23.04+4.11
8Hallvard DahleH 15-16 (13)26.23+7.44
9Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (10)14.37+7.28
9Kristine Klock FletenD 17-20 (16)25.01+5.07
9Ådne Skjæveland JøssingH 15-16 (13)26.34+7.55
9Jens Kjetil MehammerH 40- (33)20.58+3.51
10Tuva GrøtteD 11-12 (10)19.24+12.15
10Anna RenolenD 15-16 (14)29.45+8.33
10Erling Eide HustvedtH 13-14 (22)27.34+9.11
11Martine Klock FletenD 15-16 (14)30.35+9.23
11Melanie SimpsonD 21- (27)23.45+4.52
11Martin Grøntvedt PedersenH 15-16 (13)29.16+10.37
11Birk GravdahlH 17-20 (15)22.36+5.19
12Marte Myhr AmundsenD 15-16 (14)36.20+15.08
12Andreas Helland EriksenH 15-16 (13)31.07+12.28
12Bernt BrynhildsenH 40- (33)22.20+5.13
13Sarah BrynhildsenD 15-16 (14)37.30+16.18
13Sigrid BratsbergD 17-20 (16)26.43+6.49
13Susanna BrynhildsenD 40- (19)35.03+13.15
13Erik Hagen BergH 13-14 (22)32.06+13.43
14Randi MohusD 21- (27)25.50+6.57
14Ingunn MorsetD 40- (19)35.24+13.36
15Anne-Lise BratsbergD 40- (19)39.18+17.30
15Gabriel CallananH 13-14 (22)33.16+14.53
15Roy SelandH 40- (33)23.14+6.07
16Eldrid BratsbergD 17-20 (16)33.01+13.07
16Anne Elisabeth HellandD 40- (19)42.08+20.20
16Joakim Hammari SveenH 13-14 (22)33.19+14.56
16Rune StræteH 40- (33)23.23+6.16
17Kjersti Elisabeth MidtbøD 21- (27)26.28+7.35
17Hanne KongsvikD 40- (19)43.03+21.15
17Egil HustvedtH 40- (33)23.24+6.17
18Trygve Annar NæssH 13-14 (22)40.06+21.43
19Albert Odin Klæbo DrevdalH 13-14 (22)55.34+37.11
20Agnar RenolenH 40- (33)25.05+7.58
21Per Ivar SkinderhaugH 40- (33)25.10+8.03
22Stein-Erik FletenH 40- (33)25.14+8.07
24Jon VindalH 40- (33)25.29+8.22
30Eivind LonaH 40- (33)33.21+16.14
43Helmer VoldenH 21- (52)23.21+7.50
Ingrid Myhr AmundsenD -10 (9)11.57
Julian GrøtteH -10 (8)32.25
6Ingvild Lauvstad SundeD 13-14 (8)diskvalifisert
12Ulrik Harsha Vasseljen LundboH 15-16 (13)diskvalifisert
13Svein Erik BratsbergH 50- (15)diskvalifisert
20Nikolai RenolenH 13-14 (22)diskvalifisert
31Harald FørdedalH 40- (33)diskvalifisert
47Christian HohlH 21- (52)diskvalifisert
Johannes K. MidtbøH 17-20 (15)diskvalifisert
Asbjørn MidtbøH 17-20 (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor