Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

Freidig

85 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Silje Marie NissenD 11-12 (10)7.09
1Gunn Kari HygenD 65- (1)42.32
1Katharina mo bergeD 70- (2)30.10
1Håkon Høyem OlsenH 11-12 (10)7.18
1Simen Spets StorhovH 13-14 (22)18.23
1Mathias VindalH 15-16 (13)18.39
1Håvard EidsmoH 17-20 (15)17.17
1Tomas EidsmoH 40- (33)17.07Last ned GPS-spor i gpx-format
2Mari EidsmoD 11-12 (10)7.59+0.50
2Karen Oline KolstadD 17-20 (16)20.06+0.12
2Torunn Spets StorhovD 40- (19)23.10+1.22
2Grete Berge OwrenD 50- (8)26.59+2.49
2Iver Dalsaune ThunH 11-12 (10)8.05+0.47
2Vegard KittilsenH 13-14 (22)20.03+1.40
2Oskar Spets StorhovH 15-16 (13)18.43+0.04
2Johan IvarssonH 40- (33)17.41+0.34
3Silje Skaufel SimensenD 11-12 (10)8.09+1.00
3Vilde Lereim StorliD 13-14 (8)30.57+9.08
3Malin SandstadD 17-20 (16)20.12+0.18
3Randi LillealternD 40- (19)24.30+2.42
3Emil GrønliH 11-12 (10)8.17+0.59
3Lars SandstadH 13-14 (22)20.17+1.54
3Mathias HermstadH 15-16 (13)19.08+0.29
3Pål KittilsenH 40- (33)17.52+0.45
3Øyvind SchjelderupH 50- (15)22.45+4.03
3Knut LillealternH 65- (13)27.37+1.23
4Ane Malene KolstadD 11-12 (10)8.13+1.04
4Marie Bakken SørensenD 15-16 (14)24.32+3.20
4Frida SætherD 17-20 (16)20.54+1.00
4Mari Angell-PetersenD 21- (27)22.47+3.54
4Jo Even KolstadH 13-14 (22)20.53+2.30
4Mats EidsmoH 15-16 (13)20.21+1.42
4Bjørnar LynumH 40- (33)18.57+1.50
5Mona J. MølnvikD 40- (19)26.08+4.20
5Vegard Ulseth SylteH 11-12 (10)9.37+2.19
5Jonas GrønliH 13-14 (22)22.21+3.58
5Kristian Fredrik LynumH 15-16 (13)20.38+1.59
5Kjetil MølnvikH 17-20 (15)18.34+1.17
5Rune M HoltH 60- (7)31.27+3.16
6Mathea Spets StorhovD 11-12 (10)10.26+3.17
6Sindre JohannessenH 21- (52)16.29+0.58
6Andreas SylteH 40- (33)20.08+3.01
7Anna Aurora NolteD 11-12 (10)11.16+4.07
7Oda Q FossumD 17-20 (16)23.15+3.21
7Anders WaageH 65- (13)31.56+5.42
8Frid Sverresdotter EksethD 11-12 (10)11.17+4.08
8Sverre HellevikH 11-12 (10)12.23+5.05
8Matias NissenH 13-14 (22)24.53+6.30
8Adrian OpheimH 17-20 (15)20.07+2.50
9Emil LeroyerH 11-12 (10)16.03+8.45
9Håkon HolstadH 13-14 (22)26.44+8.21
9Nils Olav VennevikH 65- (13)33.29+7.15
10Kjersti TannvikD 40- (19)29.22+7.34
10Kasper Sæterhaug KnudsenH 11-12 (10)17.43+10.25
10Ragnar NessH 50- (15)25.31+6.49
11Pernille OpheimD 17-20 (16)25.44+5.50
11Tormod GevingH 13-14 (22)28.29+10.06
11Mattis HoltH 21- (52)17.02+1.31
13Geir WillumsenH 50- (15)34.40+15.58
20Jostein Mauseth RøH 13-14 (22)55.36+37.13
21Ingunn SkaufelD 21- (27)27.42+8.49
22Mette Resell NolteD 21- (27)28.14+9.21
25Lars OwrenH 21- (52)19.16+3.45
25Jon HolstadH 40- (33)25.34+8.27
27Arild HeggesetH 40- (33)27.41+10.34
45Eivind Sjøgren OlsenH 21- (52)28.41+13.10
Eir Sverresdotter EksethD -10 (9)14.41
Nora HalvorsenD -10 (9)12.36
Tora KittilsenD -10 (9)9.27
Una KittilsenD -10 (9)8.27
Solveig Louise NissenD -10 (9)11.03
Linnea Skaufel SimensenD -10 (9)15.52
Maria Strømdal WikD -10 (9)11.11
Andreas Bruun RuiH -10 (8)10.43
Lars Endreseth BaaslandH -10 (8)10.49
Tristan HalvorsenH -10 (8)9.22
Hallvard HellevikH -10 (8)9.48
Alf Petter LynumH -10 (8)9.09
Kristoffer Strømdal WikH -10 (8)11.54
6Tale Tannvik SkeiD 13-14 (8)diskvalifisert
6Magnus LandstadH 70- (9)diskvalifisert
11Tore Angell-PetersenH 65- (13)diskvalifisert
20Mikkel HoltH 13-14 (22)diskvalifisert
Maria Ulseth SylteD 15-16 (14)diskvalifisert
Ella Fiskum NessD 11-12 (10)ikke startet
Vera MelkildD 15-16 (14)ikke startet
Margot Bolstad LynumD 40- (19)ikke startet
Vemund MølnvikH 11-12 (10)ikke startet
Vegard GrønliH 40- (33)ikke startet
Olle MalmringH 40- (33)ikke startet
Jens Even StorhovH 40- (33)ikke startet
Juni Pape SkjærvoldD -10 (9)diskvalifisert
Ella SandstadD -10 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor