Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

Byåsen IL

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ragnhild EideD 15-16 (14)21.12
1Emma ArnesenD 17-20 (16)19.54
1Gøril EideD 40- (19)21.48
1Rine HanssenD 50- (8)24.10
1Bjarne LienH 50- (15)18.42
1Bjørn BergerH 60- (7)28.11
2Hedda Hoff HagenD 13-14 (8)23.32+1.43
2Lene Berg HanssenD 15-16 (14)22.34+1.22
2Øyvind WiggenH 17-20 (15)17.32+0.15
2Knut HagenH 50- (15)20.57+2.15
3Marte Lien JohnsenD 15-16 (14)22.51+1.39
3Nina-Beate LiabakkD 50- (8)28.07+3.57
4Maren VikenD 13-14 (8)33.41+11.52
4Turid ArnesenD 50- (8)30.36+6.26
5Marte Hoff HagenD 17-20 (16)21.20+1.26
5Terje MaroniH 21- (52)16.28+0.57
5Arnfinn LangelandH 75- (5)45.01+13.19
6Ingvild UtengenD 17-20 (16)21.52+1.58
6Petter Liabakk EriksenH 13-14 (22)23.50+5.27
6Are LodgaardH 15-16 (13)22.50+4.11
6Svein Endre HoveH 65- (13)31.47+5.33
7Ingrid Lien JohnsenD 50- (8)36.59+12.49
7Even Svegård ByeH 15-16 (13)23.48+5.09
8Solveig SæternesD 15-16 (14)29.15+8.03
8Torgeir AuneH 40- (33)20.46+3.39
9Andrine VikenD 15-16 (14)29.16+8.04
9Jenny PerssonD 21- (27)23.40+4.47
9Eirik VefsnmoH 50- (15)25.22+6.40
10Hanne VefsnmoD 21- (27)23.44+4.51
11Bjørn Erik JohnsenH 50- (15)25.46+7.04
12Mari HoffD 40- (19)32.18+10.30
12Einar EideH 13-14 (22)29.22+10.59
13Trond SletnerH 40- (33)22.53+5.46
14Emilie Liabakk EriksenD 17-20 (16)26.47+6.53
14Harald StorrønningH 40- (33)22.59+5.52
15Ane Svegård ByeD 17-20 (16)27.23+7.29
18Hans Helmer SæternesH 40- (33)23.33+6.26
19Jørgen LongvaH 40- (33)23.37+6.30
21Hans Aleksander ØsthagenH 21- (52)18.56+3.25
23Øystein WiggenH 40- (33)25.21+8.14
28Geir Arne LodgaardH 40- (33)27.43+10.36
34Snorre HansenH 21- (52)21.01+5.30
Vebjørn Bergh-HansenH -10 (8)14.28
6Leif RøhjellH 70- (9)diskvalifisert
13Lasse NatvigH 50- (15)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Kari Solem AuneD 40- (19)diskvalifisert
Hanne SvegårdD 50- (8)diskvalifisert
Tom BuggeH 65- (13)diskvalifisert
Guri BjørndalD 50- (8)ikke startet
Erlend AuneH 11-12 (10)ikke startet

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
23Joakim Blix PrestmoH 21- (52)19.13+3.42

Det Norske

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Edgar FuruholtH 65- (13)32.56+6.42

Freidig

85 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Silje Marie NissenD 11-12 (10)7.09
1Gunn Kari HygenD 65- (1)42.32
1Katharina mo bergeD 70- (2)30.10
1Håkon Høyem OlsenH 11-12 (10)7.18
1Simen Spets StorhovH 13-14 (22)18.23
1Mathias VindalH 15-16 (13)18.39
1Håvard EidsmoH 17-20 (15)17.17
1Tomas EidsmoH 40- (33)17.07Last ned GPS-spor i gpx-format
2Mari EidsmoD 11-12 (10)7.59+0.50
2Karen Oline KolstadD 17-20 (16)20.06+0.12
2Torunn Spets StorhovD 40- (19)23.10+1.22
2Grete Berge OwrenD 50- (8)26.59+2.49
2Iver Dalsaune ThunH 11-12 (10)8.05+0.47
2Vegard KittilsenH 13-14 (22)20.03+1.40
2Oskar Spets StorhovH 15-16 (13)18.43+0.04
2Johan IvarssonH 40- (33)17.41+0.34
3Silje Skaufel SimensenD 11-12 (10)8.09+1.00
3Vilde Lereim StorliD 13-14 (8)30.57+9.08
3Malin SandstadD 17-20 (16)20.12+0.18
3Randi LillealternD 40- (19)24.30+2.42
3Emil GrønliH 11-12 (10)8.17+0.59
3Lars SandstadH 13-14 (22)20.17+1.54
3Mathias HermstadH 15-16 (13)19.08+0.29
3Pål KittilsenH 40- (33)17.52+0.45
3Øyvind SchjelderupH 50- (15)22.45+4.03
3Knut LillealternH 65- (13)27.37+1.23
4Ane Malene KolstadD 11-12 (10)8.13+1.04
4Marie Bakken SørensenD 15-16 (14)24.32+3.20
4Frida SætherD 17-20 (16)20.54+1.00
4Mari Angell-PetersenD 21- (27)22.47+3.54
4Jo Even KolstadH 13-14 (22)20.53+2.30
4Mats EidsmoH 15-16 (13)20.21+1.42
4Bjørnar LynumH 40- (33)18.57+1.50
5Mona J. MølnvikD 40- (19)26.08+4.20
5Vegard Ulseth SylteH 11-12 (10)9.37+2.19
5Jonas GrønliH 13-14 (22)22.21+3.58
5Kristian Fredrik LynumH 15-16 (13)20.38+1.59
5Kjetil MølnvikH 17-20 (15)18.34+1.17
5Rune M HoltH 60- (7)31.27+3.16
6Mathea Spets StorhovD 11-12 (10)10.26+3.17
6Sindre JohannessenH 21- (52)16.29+0.58
6Andreas SylteH 40- (33)20.08+3.01
7Anna Aurora NolteD 11-12 (10)11.16+4.07
7Oda Q FossumD 17-20 (16)23.15+3.21
7Anders WaageH 65- (13)31.56+5.42
8Frid Sverresdotter EksethD 11-12 (10)11.17+4.08
8Sverre HellevikH 11-12 (10)12.23+5.05
8Matias NissenH 13-14 (22)24.53+6.30
8Adrian OpheimH 17-20 (15)20.07+2.50
9Emil LeroyerH 11-12 (10)16.03+8.45
9Håkon HolstadH 13-14 (22)26.44+8.21
9Nils Olav VennevikH 65- (13)33.29+7.15
10Kjersti TannvikD 40- (19)29.22+7.34
10Kasper Sæterhaug KnudsenH 11-12 (10)17.43+10.25
10Ragnar NessH 50- (15)25.31+6.49
11Pernille OpheimD 17-20 (16)25.44+5.50
11Tormod GevingH 13-14 (22)28.29+10.06
11Mattis HoltH 21- (52)17.02+1.31
13Geir WillumsenH 50- (15)34.40+15.58
20Jostein Mauseth RøH 13-14 (22)55.36+37.13
21Ingunn SkaufelD 21- (27)27.42+8.49
22Mette Resell NolteD 21- (27)28.14+9.21
25Lars OwrenH 21- (52)19.16+3.45
25Jon HolstadH 40- (33)25.34+8.27
27Arild HeggesetH 40- (33)27.41+10.34
45Eivind Sjøgren OlsenH 21- (52)28.41+13.10
Eir Sverresdotter EksethD -10 (9)14.41
Nora HalvorsenD -10 (9)12.36
Tora KittilsenD -10 (9)9.27
Una KittilsenD -10 (9)8.27
Solveig Louise NissenD -10 (9)11.03
Linnea Skaufel SimensenD -10 (9)15.52
Maria Strømdal WikD -10 (9)11.11
Andreas Bruun RuiH -10 (8)10.43
Lars Endreseth BaaslandH -10 (8)10.49
Tristan HalvorsenH -10 (8)9.22
Hallvard HellevikH -10 (8)9.48
Alf Petter LynumH -10 (8)9.09
Kristoffer Strømdal WikH -10 (8)11.54
6Tale Tannvik SkeiD 13-14 (8)diskvalifisert
6Magnus LandstadH 70- (9)diskvalifisert
11Tore Angell-PetersenH 65- (13)diskvalifisert
20Mikkel HoltH 13-14 (22)diskvalifisert
Maria Ulseth SylteD 15-16 (14)diskvalifisert
Ella Fiskum NessD 11-12 (10)ikke startet
Vera MelkildD 15-16 (14)ikke startet
Margot Bolstad LynumD 40- (19)ikke startet
Vemund MølnvikH 11-12 (10)ikke startet
Vegard GrønliH 40- (33)ikke startet
Olle MalmringH 40- (33)ikke startet
Jens Even StorhovH 40- (33)ikke startet
Juni Pape SkjærvoldD -10 (9)diskvalifisert
Ella SandstadD -10 (9)ikke startet

Frol IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ulf Forseth IndgaardH 21- (52)15.31
2Guro TorpeD 21- (27)20.19+1.26
3Johan Asphjell BjørnaasH 21- (52)15.55+0.24
6Kari SvingheimD 21- (27)22.57+4.04
10Jørgen FiskumH 21- (52)16.57+1.26
13Solveig VassendenD 21- (27)25.00+6.07
15Øystein HaugH 21- (52)17.27+1.56
18Elise Taylor SpetsD 21- (27)26.33+7.40
19Mari Brenne DreierD 21- (27)26.43+7.50
31Mattis MyhreH 21- (52)20.38+5.07
46Bjarte HaugenH 21- (52)32.32+17.01
47Paul SirumH 21- (52)diskvalifisert
Oscar LyngenH 15-16 (13)ikke startet
Håvard VassendenH 21- (52)ikke startet

IL Leik

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Jonas UnsgårdH 17-20 (15)20.04+2.47
7Brage KeiseråsH 40- (33)20.31+3.24
8Tone AlmåsD 40- (19)27.57+6.09
8Svein Olav ÅmotH 50- (15)24.45+6.03
11Kristin SølbergD 40- (19)32.04+10.16
11Jan HageH 40- (33)22.17+5.10
12Ola KeiseråsH 17-20 (15)22.45+5.28
29Erik FossH 40- (33)28.18+11.11
35Morten RikstaddalH 21- (52)21.02+5.31
36Anders EstenstadH 21- (52)21.16+5.45

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
47Mats NordbrødenH 21- (52)diskvalifisert

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
12Tore Bjørseth BerdalH 21- (52)17.08+1.37

Malvik IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6William WalsethH 11-12 (10)10.13+2.55
9Hilde ForbordD 40- (19)28.20+6.32
10Ludvig Williams StrømsnesH 15-16 (13)26.37+7.58
12Tor LundeH 50- (15)26.50+8.08
26Petter Andreas BerghH 21- (52)19.21+3.50
26Jon Olaf OlaussenH 40- (33)27.25+10.18
31Marius WalsethH 40- (33)34.07+17.00
31Lars Erik StrømsnesH 40- (33)diskvalifisert
Roar ForbordH 70- (9)diskvalifisert
Emil Kristoffer AuranH 13-14 (22)ikke startet

Nidarøst OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Arne Kjell FoldvikH 80- (2)39.53
2Jan Erik KofoedH 60- (7)29.07+0.56
3Line Hovdenak StenersenD 21- (27)22.04+3.11
4Leif EngenH 70- (9)34.46+4.19
5Leidulv VinjeH 70- (9)35.55+5.28
6Jens Øystein GjersvoldH 60- (7)40.24+12.13
13Martin LøvåsH 17-20 (15)32.23+15.06
14Tobias GundersenH 13-14 (22)32.48+14.25
17Johannes LangaasH 13-14 (22)35.43+17.20Last ned GPS-spor i gpx-format
25Mari Jeanette PukstadD 21- (27)31.19+12.26
Marianne LøvåsD 21- (27)ikke startet
Rolf Helge RøsandH 50- (15)ikke startet
Tore BrurokH 70- (9)ikke startet
Tore KisteH 70- (9)ikke startet

NTNUI

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Kristine FjellangerD 21- (27)18.53
4Eirik Kamstrup HovindH 21- (52)15.57+0.26
5Elen Katrine SkjerveD 21- (27)22.48+3.55
6Sindre Østgulen DeiszH 21- (52)16.29+0.58
7Elin-Kristin HemD 21- (27)23.00+4.07
8Sindre Jansson HaverstadH 21- (52)16.40+1.09
10Andreas AlvemH 17-20 (15)21.14+3.57
12Heidi JensenD 17-20 (16)26.23+6.29
12Hedvig ÅstebølD 21- (27)23.56+5.03
12Halvor Eid NielsenH 21- (52)17.08+1.37
16Ingunn SandbakkD 21- (27)25.56+7.03
17Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (52)18.01+2.30
18Olav VestølH 21- (52)18.25+2.54
19Jakob Kalvig SkoganH 21- (52)18.33+3.02
20Aurora FossøyD 21- (27)27.07+8.14
20Adrian OpheimH 21- (52)18.50+3.19
22Sondre Bø KongsgårdH 21- (52)19.01+3.30
23Bjørg GranlyD 21- (27)29.02+10.09
23Adam KazdaH 21- (52)19.13+3.42
24Anette KleppestøD 21- (27)29.49+10.56
26Karine FossD 21- (27)32.03+13.10
27Gustav FiskumH 21- (52)19.23+3.52
28Åsmund SkomedalH 21- (52)20.03+4.32
29Markus GladH 21- (52)20.15+4.44Last ned GPS-spor i gpx-format
30Eirik MarthinsenH 21- (52)20.31+5.00
31Sindre Engzelius GylverH 21- (52)20.38+5.07
37Fredrik WiderøeH 21- (52)21.48+6.17
40Jørgen LangelandH 21- (52)23.04+7.33
41Tore Eirik Havnen JohansenH 21- (52)23.12+7.41
41Espen StornesH 21- (52)23.12+7.41
6Terje SkjeggedalH 60- (7)diskvalifisert
47Jonas Klausen EspedalH 21- (52)diskvalifisert
Laura RamsteinD 21- (27)diskvalifisert
Pierre Husebø ChambenoitH 17-20 (15)diskvalifisert
Bjørn LundanesH 21- (52)diskvalifisert

OK Fjell

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
38Robert Gjære NyhusH 21- (52)22.13+6.42
44Øivind AunøienH 21- (52)23.37+8.06
47Vidar TronsauneH 21- (52)38.11+22.40

OK Nidarøst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Anne-Sofie GjermstadD 60- (2)57.01

OK Nidarøst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Torleif StephansenH 70- (9)30.27

OL Trollelg

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Trond Einar Moen PedersliH 21- (52)15.44+0.13
2Frode StensrudH 65- (13)26.49+0.35
2Øistein ÅsmulH 70- (9)31.09+0.42
2Henry SundsetvikH 75- (5)38.23+6.41
2Paul ForsethH 80- (2)40.29+0.36
3Anders LaugloH 75- (5)38.49+7.07
4Olav Andreas RemmenH 17-20 (15)17.48+0.31
4Stig Arild HaugskottH 75- (5)41.00+9.18
5Hilde HaugskottD 50- (8)33.47+9.37
5Jørgen TegdanH 40- (33)20.00+2.53
5Inge NørstebøH 50- (15)24.16+5.34
6Håvard EidnesH 50- (15)24.19+5.37
9Ove BaardsgaardH 21- (52)16.51+1.20
10Line SølbergD 17-20 (16)25.08+5.14
10Vegard HansenH 40- (33)21.11+4.04Last ned GPS-spor i gpx-format
10Egil RepvikH 65- (13)34.45+8.31
11Harald LaugloH 65- (13)45.36+19.22
14Bård NonstadH 21- (52)17.15+1.44
16Jan SchmidH 21- (52)17.34+2.03
33Roar SkulbørstadH 21- (52)20.47+5.16
39Alex PedersenH 21- (52)23.03+7.32
Ruth SchmidD 60- (2)diskvalifisert
Tommy SchmidH 21- (52)ikke startet
Thomas Berge MjølhusH 40- (33)ikke startet
Thore SundsetvikH 70- (9)ikke startet
Astrid Berge MjølhusD -10 (9)ikke startet
Anders Berge MjølhusH -10 (8)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
18Eirin LodgaardD 40- (19)1.20.33+58.45

Selbu OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Jardar SandstadH 75- (5)31.42
6Ingrid Wanvik KrogstadmoD 15-16 (14)25.47+4.35

SPK Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Helge RustadH 60- (7)30.27+2.16

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Rolf KarsetH 65- (13)31.06+4.52

Stjørdals-Blink Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Maiken Økern HågårdD 13-14 (8)21.49
3Endre AaenH 17-20 (15)17.40+0.23
5Ane Nielsen SolbergD 15-16 (14)25.23+4.11
8Sigrid Wanvik HaugenD 17-20 (16)23.35+3.41
9Ole Wanvik HaugenH 17-20 (15)20.19+3.02

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
15Anne berit EngebakkenD 21- (27)25.54+7.01

Wing OK

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Steinar AasvangH 65- (13)26.14
2Randi HellandD 70- (2)45.14+15.04
3Frank BjarkøH 60- (7)29.15+1.04
3Robert StrømH 70- (9)32.49+2.22
4Vibeke Klock FletenD 40- (19)25.15+3.27
4Petter Andreas LonaH 11-12 (10)8.30+1.12
4Terje MidtbøH 50- (15)23.15+4.33
4Lars SkrøvsethH 65- (13)29.11+2.57
5Johanne Stefanussen FloD 11-12 (10)9.39+2.30
5Mona Eggen KongsbakD 13-14 (8)40.21+18.32
6Stine Myhr AmundsenD 13-14 (8)59.59+38.10
6Heidi TorvikD 40- (19)27.12+5.24
6Åse Rita EllingsenD 50- (8)36.42+12.32
6Arvid LyngstadH 17-20 (15)19.16+1.59
6Knut SkjesolH 70- (9)38.53+8.26
7Ella Eriksen KongsvikD 15-16 (14)28.39+7.27
7Liv TennesD 40- (19)27.51+6.03
7Jakob Lundgren MelandH 11-12 (10)10.44+3.26
7Jonas VindalH 13-14 (22)23.57+5.34
7Dag Erik HellandH 50- (15)24.23+5.41
8Marte ReenaasD 21- (27)23.04+4.11
8Hallvard DahleH 15-16 (13)26.23+7.44
9Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (10)14.37+7.28
9Kristine Klock FletenD 17-20 (16)25.01+5.07
9Ådne Skjæveland JøssingH 15-16 (13)26.34+7.55
9Jens Kjetil MehammerH 40- (33)20.58+3.51
10Tuva GrøtteD 11-12 (10)19.24+12.15
10Anna RenolenD 15-16 (14)29.45+8.33
10Erling Eide HustvedtH 13-14 (22)27.34+9.11
11Martine Klock FletenD 15-16 (14)30.35+9.23
11Melanie SimpsonD 21- (27)23.45+4.52
11Martin Grøntvedt PedersenH 15-16 (13)29.16+10.37
11Birk GravdahlH 17-20 (15)22.36+5.19
12Marte Myhr AmundsenD 15-16 (14)36.20+15.08
12Andreas Helland EriksenH 15-16 (13)31.07+12.28
12Bernt BrynhildsenH 40- (33)22.20+5.13
13Sarah BrynhildsenD 15-16 (14)37.30+16.18
13Sigrid BratsbergD 17-20 (16)26.43+6.49
13Susanna BrynhildsenD 40- (19)35.03+13.15
13Erik Hagen BergH 13-14 (22)32.06+13.43
14Randi MohusD 21- (27)25.50+6.57
14Ingunn MorsetD 40- (19)35.24+13.36
15Anne-Lise BratsbergD 40- (19)39.18+17.30
15Gabriel CallananH 13-14 (22)33.16+14.53
15Roy SelandH 40- (33)23.14+6.07
16Eldrid BratsbergD 17-20 (16)33.01+13.07
16Anne Elisabeth HellandD 40- (19)42.08+20.20
16Joakim Hammari SveenH 13-14 (22)33.19+14.56
16Rune StræteH 40- (33)23.23+6.16
17Kjersti Elisabeth MidtbøD 21- (27)26.28+7.35
17Hanne KongsvikD 40- (19)43.03+21.15
17Egil HustvedtH 40- (33)23.24+6.17
18Trygve Annar NæssH 13-14 (22)40.06+21.43
19Albert Odin Klæbo DrevdalH 13-14 (22)55.34+37.11
20Agnar RenolenH 40- (33)25.05+7.58
21Per Ivar SkinderhaugH 40- (33)25.10+8.03
22Stein-Erik FletenH 40- (33)25.14+8.07
24Jon VindalH 40- (33)25.29+8.22
30Eivind LonaH 40- (33)33.21+16.14
43Helmer VoldenH 21- (52)23.21+7.50
Ingrid Myhr AmundsenD -10 (9)11.57
Julian GrøtteH -10 (8)32.25
6Ingvild Lauvstad SundeD 13-14 (8)diskvalifisert
12Ulrik Harsha Vasseljen LundboH 15-16 (13)diskvalifisert
13Svein Erik BratsbergH 50- (15)diskvalifisert
20Nikolai RenolenH 13-14 (22)diskvalifisert
31Harald FørdedalH 40- (33)diskvalifisert
47Christian HohlH 21- (52)diskvalifisert
Johannes K. MidtbøH 17-20 (15)diskvalifisert
Asbjørn MidtbøH 17-20 (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor