Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

D -10

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingrid Myhr AmundsenWing OK11.57
Eir Sverresdotter EksethFreidig14.41
Nora HalvorsenFreidig12.36
Tora KittilsenFreidig9.27
Una KittilsenFreidig8.27
Solveig Louise NissenFreidig11.03
Linnea Skaufel SimensenFreidig15.52
Maria Strømdal WikFreidig11.11
Juni Pape SkjærvoldFreidigdiskvalifisert
Astrid Berge MjølhusOL Trollelgikke startet
Ella SandstadFreidigikke startet

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Silje Marie NissenFreidig7.09
2Mari EidsmoFreidig7.59+0.50
3Silje Skaufel SimensenFreidig8.09+1.00
4Ane Malene KolstadFreidig8.13+1.04
5Johanne Stefanussen FloWing OK9.39+2.30
6Mathea Spets StorhovFreidig10.26+3.17
7Anna Aurora NolteFreidig11.16+4.07
8Frid Sverresdotter EksethFreidig11.17+4.08
9Astrid Oline Rinnan GreenWing OK14.37+7.28
10Tuva GrøtteWing OK19.24+12.15
Ella Fiskum NessFreidigikke startet

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering21.49
2Hedda Hoff HagenByåsen IL23.32+1.43
3Vilde Lereim StorliFreidig30.57+9.08
4Maren VikenByåsen IL33.41+11.52
5Mona Eggen KongsbakWing OK40.21+18.32
6Stine Myhr AmundsenWing OK59.59+38.10
6Tale Tannvik SkeiFreidigdiskvalifisert
6Ingvild Lauvstad SundeWing OKdiskvalifisert

D 15-16

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild EideByåsen IL21.12
2Lene Berg HanssenByåsen IL22.34+1.22
3Marte Lien JohnsenByåsen IL22.51+1.39
4Marie Bakken SørensenFreidig24.32+3.20
5Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering25.23+4.11
6Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK25.47+4.35
7Ella Eriksen KongsvikWing OK28.39+7.27
8Solveig SæternesByåsen IL29.15+8.03
9Andrine VikenByåsen IL29.16+8.04
10Anna RenolenWing OK29.45+8.33
11Martine Klock FletenWing OK30.35+9.23
12Marte Myhr AmundsenWing OK36.20+15.08
13Sarah BrynhildsenWing OK37.30+16.18
Maria Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert
Vera MelkildFreidigikke startet

D 17-20

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma ArnesenByåsen IL19.54
2Karen Oline KolstadFreidig20.06+0.12
3Malin SandstadFreidig20.12+0.18
4Frida SætherFreidig20.54+1.00
5Marte Hoff HagenByåsen IL21.20+1.26
6Ingvild UtengenByåsen IL21.52+1.58
7Oda Q FossumFreidig23.15+3.21
8Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering23.35+3.41
9Kristine Klock FletenWing OK25.01+5.07
10Line SølbergOL Trollelg25.08+5.14
11Pernille OpheimFreidig25.44+5.50
12Heidi JensenNTNUI26.23+6.29
13Sigrid BratsbergWing OK26.43+6.49
14Emilie Liabakk EriksenByåsen IL26.47+6.53
15Ane Svegård ByeByåsen IL27.23+7.29
16Eldrid BratsbergWing OK33.01+13.07

D 21-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristine FjellangerNTNUI18.53
2Guro TorpeFrol IL20.19+1.26
3Line Hovdenak StenersenNidarøst OK22.04+3.11
4Mari Angell-PetersenFreidig22.47+3.54
5Elen Katrine SkjerveNTNUI22.48+3.55
6Kari SvingheimFrol IL22.57+4.04
7Elin-Kristin HemNTNUI23.00+4.07
8Marte ReenaasWing OK23.04+4.11
9Jenny PerssonByåsen IL23.40+4.47
10Hanne VefsnmoByåsen IL23.44+4.51
11Melanie SimpsonWing OK23.45+4.52
12Hedvig ÅstebølNTNUI23.56+5.03
13Solveig VassendenFrol IL25.00+6.07
14Randi MohusWing OK25.50+6.57
15Anne berit EngebakkenVingelen IL25.54+7.01
16Ingunn SandbakkNTNUI25.56+7.03
17Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK26.28+7.35
18Elise Taylor SpetsFrol IL26.33+7.40
19Mari Brenne DreierFrol IL26.43+7.50
20Aurora FossøyNTNUI27.07+8.14
21Ingunn SkaufelFreidig27.42+8.49
22Mette Resell NolteFreidig28.14+9.21
23Bjørg GranlyNTNUI29.02+10.09
24Anette KleppestøNTNUI29.49+10.56
25Mari Jeanette PukstadNidarøst OK31.19+12.26
26Karine FossNTNUI32.03+13.10
Laura RamsteinNTNUIdiskvalifisert
Marianne LøvåsNidarøst OKikke startet

D 40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gøril EideByåsen IL21.48
2Torunn Spets StorhovFreidig23.10+1.22
3Randi LillealternFreidig24.30+2.42
4Vibeke Klock FletenWing OK25.15+3.27
5Mona J. MølnvikFreidig26.08+4.20
6Heidi TorvikWing OK27.12+5.24
7Liv TennesWing OK27.51+6.03
8Tone AlmåsIL Leik27.57+6.09
9Hilde ForbordMalvik IL28.20+6.32
10Kjersti TannvikFreidig29.22+7.34
11Kristin SølbergIL Leik32.04+10.16
12Mari HoffByåsen IL32.18+10.30
13Susanna BrynhildsenWing OK35.03+13.15
14Ingunn MorsetWing OK35.24+13.36
15Anne-Lise BratsbergWing OK39.18+17.30
16Anne Elisabeth HellandWing OK42.08+20.20
17Hanne KongsvikWing OK43.03+21.15
18Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering1.20.33+58.45
Kari Solem AuneByåsen ILdiskvalifisert
Margot Bolstad LynumFreidigikke startet

D 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rine HanssenByåsen IL24.10
2Grete Berge OwrenFreidig26.59+2.49
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL28.07+3.57
4Turid ArnesenByåsen IL30.36+6.26
5Hilde HaugskottOL Trollelg33.47+9.37
6Åse Rita EllingsenWing OK36.42+12.32
7Ingrid Lien JohnsenByåsen IL36.59+12.49
Hanne SvegårdByåsen ILdiskvalifisert
Guri BjørndalByåsen ILikke startet

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne-Sofie GjermstadOK Nidarøst57.01
Ruth SchmidOL Trollelgdiskvalifisert

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gunn Kari HygenFreidig42.32

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Katharina mo bergeFreidig30.10
2Randi HellandWing OK45.14+15.04

H -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL14.28
Andreas Bruun RuiFreidig10.43
Lars Endreseth BaaslandFreidig10.49
Julian GrøtteWing OK32.25
Tristan HalvorsenFreidig9.22
Hallvard HellevikFreidig9.48
Alf Petter LynumFreidig9.09
Kristoffer Strømdal WikFreidig11.54
Anders Berge MjølhusOL Trollelgikke startet

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon Høyem OlsenFreidig7.18
2Iver Dalsaune ThunFreidig8.05+0.47
3Emil GrønliFreidig8.17+0.59
4Petter Andreas LonaWing OK8.30+1.12
5Vegard Ulseth SylteFreidig9.37+2.19
6William WalsethMalvik IL10.13+2.55
7Jakob Lundgren MelandWing OK10.44+3.26
8Sverre HellevikFreidig12.23+5.05
9Emil LeroyerFreidig16.03+8.45
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig17.43+10.25
Erlend AuneByåsen ILikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet

H 13-14

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Spets StorhovFreidig18.23
2Vegard KittilsenFreidig20.03+1.40
3Lars SandstadFreidig20.17+1.54
4Jo Even KolstadFreidig20.53+2.30
5Jonas GrønliFreidig22.21+3.58
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL23.50+5.27
7Jonas VindalWing OK23.57+5.34
8Matias NissenFreidig24.53+6.30
9Håkon HolstadFreidig26.44+8.21
10Erling Eide HustvedtWing OK27.34+9.11
11Tormod GevingFreidig28.29+10.06
12Einar EideByåsen IL29.22+10.59
13Erik Hagen BergWing OK32.06+13.43
14Tobias GundersenNidarøst OK32.48+14.25
15Gabriel CallananWing OK33.16+14.53
16Joakim Hammari SveenWing OK33.19+14.56
17Johannes LangaasNidarøst OK35.43+17.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Trygve Annar NæssWing OK40.06+21.43
19Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK55.34+37.11
20Jostein Mauseth RøFreidig55.36+37.13
20Mikkel HoltFreidigdiskvalifisert
20Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert
Emil Kristoffer AuranMalvik ILikke startet

H 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathias VindalFreidig18.39
2Oskar Spets StorhovFreidig18.43+0.04
3Mathias HermstadFreidig19.08+0.29
4Mats EidsmoFreidig20.21+1.42
5Kristian Fredrik LynumFreidig20.38+1.59
6Are LodgaardByåsen IL22.50+4.11
7Even Svegård ByeByåsen IL23.48+5.09
8Hallvard DahleWing OK26.23+7.44
9Ådne Skjæveland JøssingWing OK26.34+7.55
10Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL26.37+7.58
11Martin Grøntvedt PedersenWing OK29.16+10.37
12Andreas Helland EriksenWing OK31.07+12.28
12Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OKdiskvalifisert
Oscar LyngenFrol ILikke startet

H 17-20

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard EidsmoFreidig17.17
2Øyvind WiggenByåsen IL17.32+0.15
3Endre AaenStjørdals-Blink Orientering17.40+0.23
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg17.48+0.31
5Kjetil MølnvikFreidig18.34+1.17
6Arvid LyngstadWing OK19.16+1.59
7Jonas UnsgårdIL Leik20.04+2.47
8Adrian OpheimFreidig20.07+2.50
9Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering20.19+3.02
10Andreas AlvemNTNUI21.14+3.57
11Birk GravdahlWing OK22.36+5.19
12Ola KeiseråsIL Leik22.45+5.28
13Martin LøvåsNidarøst OK32.23+15.06
Pierre Husebø ChambenoitNTNUIdiskvalifisert
Johannes K. MidtbøWing OKdiskvalifisert
Asbjørn MidtbøWing OKikke startet

H 21-

52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.31
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.44+0.13
3Johan Asphjell BjørnaasFrol IL15.55+0.24
4Eirik Kamstrup HovindNTNUI15.57+0.26
5Terje MaroniByåsen IL16.28+0.57
6Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.29+0.58
6Sindre JohannessenFreidig16.29+0.58
8Sindre Jansson HaverstadNTNUI16.40+1.09
9Ove BaardsgaardOL Trollelg16.51+1.20
10Jørgen FiskumFrol IL16.57+1.26
11Mattis HoltFreidig17.02+1.31
12Tore Bjørseth BerdalKrokstadøra IL17.08+1.37
12Halvor Eid NielsenNTNUI17.08+1.37
14Bård NonstadOL Trollelg17.15+1.44
15Øystein HaugFrol IL17.27+1.56
16Jan SchmidOL Trollelg17.34+2.03
17Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI18.01+2.30
18Olav VestølNTNUI18.25+2.54
19Jakob Kalvig SkoganNTNUI18.33+3.02
20Adrian OpheimNTNUI18.50+3.19
21Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL18.56+3.25
22Sondre Bø KongsgårdNTNUI19.01+3.30
23Adam KazdaNTNUI19.13+3.42
23Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK19.13+3.42
25Lars OwrenFreidig19.16+3.45
26Petter Andreas BerghMalvik IL19.21+3.50
27Gustav FiskumNTNUI19.23+3.52
28Åsmund SkomedalNTNUI20.03+4.32
29Markus GladNTNUI20.15+4.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Eirik MarthinsenNTNUI20.31+5.00
31Sindre Engzelius GylverNTNUI20.38+5.07
31Mattis MyhreFrol IL20.38+5.07
33Roar SkulbørstadOL Trollelg20.47+5.16
34Snorre HansenByåsen IL21.01+5.30
35Morten RikstaddalIL Leik21.02+5.31
36Anders EstenstadIL Leik21.16+5.45
37Fredrik WiderøeNTNUI21.48+6.17
38Robert Gjære NyhusOK Fjell22.13+6.42
39Alex PedersenOL Trollelg23.03+7.32
40Jørgen LangelandNTNUI23.04+7.33
41Tore Eirik Havnen JohansenNTNUI23.12+7.41
41Espen StornesNTNUI23.12+7.41
43Helmer VoldenWing OK23.21+7.50
44Øivind AunøienOK Fjell23.37+8.06
45Eivind Sjøgren OlsenFreidig28.41+13.10
46Bjarte HaugenFrol IL32.32+17.01
47Vidar TronsauneOK Fjell38.11+22.40
47Jonas Klausen EspedalNTNUIdiskvalifisert
47Christian HohlWing OKdiskvalifisert
47Mats NordbrødenJärla Orienteringdiskvalifisert
47Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
Bjørn LundanesNTNUIdiskvalifisert
Tommy SchmidOL Trollelgikke startet
Håvard VassendenFrol ILikke startet

H 40-

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tomas EidsmoFreidig17.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Johan IvarssonFreidig17.41+0.34
3Pål KittilsenFreidig17.52+0.45
4Bjørnar LynumFreidig18.57+1.50
5Jørgen TegdanOL Trollelg20.00+2.53
6Andreas SylteFreidig20.08+3.01
7Brage KeiseråsIL Leik20.31+3.24
8Torgeir AuneByåsen IL20.46+3.39
9Jens Kjetil MehammerWing OK20.58+3.51
10Vegard HansenOL Trollelg21.11+4.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Jan HageIL Leik22.17+5.10
12Bernt BrynhildsenWing OK22.20+5.13
13Trond SletnerByåsen IL22.53+5.46
14Harald StorrønningByåsen IL22.59+5.52
15Roy SelandWing OK23.14+6.07
16Rune StræteWing OK23.23+6.16
17Egil HustvedtWing OK23.24+6.17
18Hans Helmer SæternesByåsen IL23.33+6.26
19Jørgen LongvaByåsen IL23.37+6.30
20Agnar RenolenWing OK25.05+7.58
21Per Ivar SkinderhaugWing OK25.10+8.03
22Stein-Erik FletenWing OK25.14+8.07
23Øystein WiggenByåsen IL25.21+8.14
24Jon VindalWing OK25.29+8.22
25Jon HolstadFreidig25.34+8.27
26Jon Olaf OlaussenMalvik IL27.25+10.18
27Arild HeggesetFreidig27.41+10.34
28Geir Arne LodgaardByåsen IL27.43+10.36
29Erik FossIL Leik28.18+11.11
30Eivind LonaWing OK33.21+16.14
31Marius WalsethMalvik IL34.07+17.00
31Harald FørdedalWing OKdiskvalifisert
31Lars Erik StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert
Vegard GrønliFreidigikke startet
Olle MalmringFreidigikke startet
Thomas Berge MjølhusOL Trollelgikke startet
Jens Even StorhovFreidigikke startet

H 50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjarne LienByåsen IL18.42
2Knut HagenByåsen IL20.57+2.15
3Øyvind SchjelderupFreidig22.45+4.03
4Terje MidtbøWing OK23.15+4.33
5Inge NørstebøOL Trollelg24.16+5.34
6Håvard EidnesOL Trollelg24.19+5.37
7Dag Erik HellandWing OK24.23+5.41
8Svein Olav ÅmotIL Leik24.45+6.03
9Eirik VefsnmoByåsen IL25.22+6.40
10Ragnar NessFreidig25.31+6.49
11Bjørn Erik JohnsenByåsen IL25.46+7.04
12Tor LundeMalvik IL26.50+8.08
13Geir WillumsenFreidig34.40+15.58
13Svein Erik BratsbergWing OKdiskvalifisert
13Lasse NatvigByåsen ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Rolf Helge RøsandNidarøst OKikke startet

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn BergerByåsen IL28.11
2Jan Erik KofoedNidarøst OK29.07+0.56
3Frank BjarkøWing OK29.15+1.04
4Helge RustadSPK Freidig30.27+2.16
5Rune M HoltFreidig31.27+3.16
6Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK40.24+12.13
6Terje SkjeggedalNTNUIdiskvalifisert

H 65-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Steinar AasvangWing OK26.14
2Frode StensrudOL Trollelg26.49+0.35
3Knut LillealternFreidig27.37+1.23
4Lars SkrøvsethWing OK29.11+2.57
5Rolf KarsetSteinkjer OK31.06+4.52
6Svein Endre HoveByåsen IL31.47+5.33
7Anders WaageFreidig31.56+5.42
8Edgar FuruholtDet Norske32.56+6.42
9Nils Olav VennevikFreidig33.29+7.15
10Egil RepvikOL Trollelg34.45+8.31
11Harald LaugloOL Trollelg45.36+19.22
11Tore Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert
Tom BuggeByåsen ILdiskvalifisert

H 70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torleif StephansenOK Nidarøst30.27
2Øistein ÅsmulOL Trollelg31.09+0.42
3Robert StrømWing OK32.49+2.22
4Leif EngenNidarøst OK34.46+4.19
5Leidulv VinjeNidarøst OK35.55+5.28
6Knut SkjesolWing OK38.53+8.26
6Magnus LandstadFreidigdiskvalifisert
6Leif RøhjellByåsen ILdiskvalifisert
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Tore BrurokNidarøst OKikke startet
Tore KisteNidarøst OKikke startet
Thore SundsetvikOL Trollelgikke startet

H 75-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jardar SandstadSelbu OK31.42
2Henry SundsetvikOL Trollelg38.23+6.41
3Anders LaugloOL Trollelg38.49+7.07
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg41.00+9.18
5Arnfinn LangelandByåsen IL45.01+13.19

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne Kjell FoldvikNidarøst OK39.53
2Paul ForsethOL Trollelg40.29+0.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor