Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

H 21-

52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.31
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.44+0.13
3Johan Asphjell BjørnaasFrol IL15.55+0.24
4Eirik Kamstrup HovindNTNUI15.57+0.26
5Terje MaroniByåsen IL16.28+0.57
6Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.29+0.58
6Sindre JohannessenFreidig16.29+0.58
8Sindre Jansson HaverstadNTNUI16.40+1.09
9Ove BaardsgaardOL Trollelg16.51+1.20
10Jørgen FiskumFrol IL16.57+1.26
11Mattis HoltFreidig17.02+1.31
12Tore Bjørseth BerdalKrokstadøra IL17.08+1.37
12Halvor Eid NielsenNTNUI17.08+1.37
14Bård NonstadOL Trollelg17.15+1.44
15Øystein HaugFrol IL17.27+1.56
16Jan SchmidOL Trollelg17.34+2.03
17Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI18.01+2.30
18Olav VestølNTNUI18.25+2.54
19Jakob Kalvig SkoganNTNUI18.33+3.02
20Adrian OpheimNTNUI18.50+3.19
21Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL18.56+3.25
22Sondre Bø KongsgårdNTNUI19.01+3.30
23Adam KazdaNTNUI19.13+3.42
23Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK19.13+3.42
25Lars OwrenFreidig19.16+3.45
26Petter Andreas BerghMalvik IL19.21+3.50
27Gustav FiskumNTNUI19.23+3.52
28Åsmund SkomedalNTNUI20.03+4.32
29Markus GladNTNUI20.15+4.44Last ned GPS-spor i gpx-format
30Eirik MarthinsenNTNUI20.31+5.00
31Sindre Engzelius GylverNTNUI20.38+5.07
31Mattis MyhreFrol IL20.38+5.07
33Roar SkulbørstadOL Trollelg20.47+5.16
34Snorre HansenByåsen IL21.01+5.30
35Morten RikstaddalIL Leik21.02+5.31
36Anders EstenstadIL Leik21.16+5.45
37Fredrik WiderøeNTNUI21.48+6.17
38Robert Gjære NyhusOK Fjell22.13+6.42
39Alex PedersenOL Trollelg23.03+7.32
40Jørgen LangelandNTNUI23.04+7.33
41Tore Eirik Havnen JohansenNTNUI23.12+7.41
41Espen StornesNTNUI23.12+7.41
43Helmer VoldenWing OK23.21+7.50
44Øivind AunøienOK Fjell23.37+8.06
45Eivind Sjøgren OlsenFreidig28.41+13.10
46Bjarte HaugenFrol IL32.32+17.01
47Vidar TronsauneOK Fjell38.11+22.40
47Jonas Klausen EspedalNTNUIdiskvalifisert
47Christian HohlWing OKdiskvalifisert
47Mats NordbrødenJärla Orienteringdiskvalifisert
47Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
Bjørn LundanesNTNUIdiskvalifisert
Tommy SchmidOL Trollelgikke startet
Håvard VassendenFrol ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor