Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

D 21-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerNTNUI18.53
2Guro TorpeFrol IL20.19+1.26
3Line Hovdenak StenersenNidarøst OK22.04+3.11
4Mari Angell-PetersenFreidig22.47+3.54
5Elen Katrine SkjerveNTNUI22.48+3.55
6Kari SvingheimFrol IL22.57+4.04
7Elin-Kristin HemNTNUI23.00+4.07
8Marte ReenaasWing OK23.04+4.11
9Jenny PerssonByåsen IL23.40+4.47
10Hanne VefsnmoByåsen IL23.44+4.51
11Melanie SimpsonWing OK23.45+4.52
12Hedvig ÅstebølNTNUI23.56+5.03
13Solveig VassendenFrol IL25.00+6.07
14Randi MohusWing OK25.50+6.57
15Anne berit EngebakkenVingelen IL25.54+7.01
16Ingunn SandbakkNTNUI25.56+7.03
17Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK26.28+7.35
18Elise Taylor SpetsFrol IL26.33+7.40
19Mari Brenne DreierFrol IL26.43+7.50
20Aurora FossøyNTNUI27.07+8.14
21Ingunn SkaufelFreidig27.42+8.49
22Mette Resell NolteFreidig28.14+9.21
23Bjørg GranlyNTNUI29.02+10.09
24Anette KleppestøNTNUI29.49+10.56
25Mari Jeanette PukstadNidarøst OK31.19+12.26
26Karine FossNTNUI32.03+13.10
Laura RamsteinNTNUIdiskvalifisert
Marianne LøvåsNidarøst OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor