Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåbærløpet/MOT TV CUP

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåbærløpet/MOT TV CUP
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 19 september 2015

N-åpen

1 630 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva Eckdahl BookOK Horten15.469.40
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20.03+4.1712.18
0Aleksander G. DybvikStokke IL23.16+7.3014.16
0Karoline EikebergNOTEAM30.12+14.2618.31
0Christopher David EriksenLarvik OK35.16+19.3021.38
0Malin Johansson HendenHedrum OL26.17+10.3116.07
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.09+1.2310.31
0Aksel KlausenSturla, IF19.35+3.4912.00
0Frida OlsenBotne SK18.03+2.1711.04
0Anette L. RasmussenBotne SK18.12+2.2611.09
0Sander Ravndal JohnsenArnadal IL20.21+4.3512.29
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL15.409.36
0Henrik StoremyrIL Hauken21.10+5.2412.59
0Ole Magnus StoremyrIL Hauken25.57+10.1115.55
0Victoria StørenBø OL22.38+6.5213.53
0Julie Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering24.35+8.4915.04

D -10

1 810 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ylva KlausenSturla, IF26.2414.35
0Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL38.3121.16
0Iril RingheimLarvik OK37.3320.44
0Ingeborg EikåsSandefjord OK43.0823.49
0Serine Kierulf DirdalLarvik OK32.2917.56

D -10N

1 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vilde Aakre LeistadSkien OK16.039.50
0Emilie Holtskog-FeremansSkien OK18.3011.20
0Annika van RaaijHedrum OL16.5810.24
0Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.1711.13

D 11-12

1 810 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15.368.37
2Kristin Melby JacobsenLardal OL17.17+1.419.32
3Ingrid MobråthenBotne SK20.12+4.3611.09
4Eline SchjervenLardal OL20.13+4.3711.10
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn26.12+10.3614.28
6Marlene SkramdalHedrum OL29.09+13.3316.06
7Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn29.28+13.5216.16
8Nora RøedStokke IL42.05+26.2923.15
9Loise Bentsen MalmquistHedrum OL1.01.16+45.4033.50

D 13-14

2 830 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL27.589.52
2Elise AusenPorsgrunn OL33.06+5.0811.41
3Bethina Staulen FredinSkien OK34.50+6.5212.18
4Malene NysæterSkien OK38.49+10.5113.42
5Elise StørenBø OL38.51+10.5313.43
6Frida DalerStokke IL42.25+14.2714.59
7Ragnhild Marie KristensenStokke IL44.17+16.1915.38
8Anni SaarelaKonnerud IL47.29+19.3116.46
9Ylva AasestadHedrum OL53.27+25.2918.53

D 13-16C

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Skatvedt StensrudOK Horten37.5819.04
2Emilie StørenBø OL1.00.19+22.2130.18
0Åsta Firing SimonsenAndebu ILdiskvalifisert

D 13-16N

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AsmyhrLardal OL14.148.19

D 15-16

3 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL33.098.19
2Hanna NysæterSkien OK42.45+9.3610.44
3Anna MeenPorsgrunn OL45.29+12.2011.25
0Mona Engel Sjøvaag KireulfLarvik OKdiskvalifisert

D 17-C

2 430 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn35.0814.27
2May-Britt ReppesgårdHedrum OL35.31+0.2314.36
3Rita KirsteSkien OK38.50+3.4215.58
4May-Britt SkramdalHedrum OL39.35+4.2716.17
5Lene MeenPorsgrunn OL47.30+12.2219.32
6Nina KlausenSturla, IF48.28+13.2019.56
7Hilde Gunn HellenesOK Skeidi50.09+15.0120.38
8Kari BergLarvik OK58.07+22.5923.54
9Inger-Lene FlatinSkien OK1.01.56+26.4825.29
10Janne KlophmannOL Tønsberg og omegn1.03.33+28.2526.09
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.09.19+34.1128.31
0Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

D 17-N

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina BrodahlStokke IL21.1112.23

D 17-

4 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK39.048.23
2Ingrid UndstadLarvik OK41.26+2.228.53
3Undis EllevogOslostudentenes IK55.09+16.0511.50
4Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1.01.50+22.4613.16
5Lise HorntvedtNydalens SK1.07.24+28.2014.27
6Linn Hege RosoLardal OL1.12.47+33.4315.37
7Kari Rød AakreAndebu IL1.16.16+37.1216.21
8Silje Borge HoviSkien OK1.18.19+39.1516.48
9Anne Berg GjølbergLarvik OK1.31.33+52.2919.38

D 40-

4 060 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering37.369.15
2Ingjerd SommerstadKongsberg OL42.06+4.3010.22
3Sara MathisenPorsgrunn OL46.03+8.2711.20
4Veslemøy SolbergKonnerud IL47.00+9.2411.34
5Mai Britt BjørkSandefjord OK47.43+10.0711.45
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL48.09+10.3311.51
7Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn50.08+12.3212.20
8Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn56.36+19.0013.56
9Anette FiringAndebu IL59.14+21.3814.35
10Liv KnudtzonOL Tønsberg og omegn1.03.10+25.3415.33
11Anikken Gjein DybvikStokke IL1.16.01+38.2518.43
0Siv WiersdalenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 45-

3 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL33.4210.20
2Kristin BruserudOL Trollo38.06+4.2411.41
3Ida Vår DirdalLarvik OK40.25+6.4312.23
4Anniken AusenPorsgrunn OL45.22+11.4013.54
5Tone Sølie LysnesHedrum OL50.53+17.1115.36
6Eli SæterdalSkien OK51.43+18.0115.51
7Katrine van RaaijHedrum OL1.00.23+26.4118.31
0Anne-Marie BrekkeOK Skeididiskvalifisert

D 50-

3 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK29.349.04
2Sidsel ØkstraSuldal OL35.55+6.2111.01
3Tone BakkenLillomarka OL38.43+9.0911.52
4Hilde KløvstadSandefjord OK40.04+10.3012.17
5Anne  Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn50.31+20.5715.29
6Turid VongravenSkien OK59.23+29.4918.12
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.02.46+33.1219.15

D 55-

3 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete HoviSkien OK35.0310.45
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL46.44+11.4114.20
3Elisabeth Meum JohansenOK Moss49.29+14.2615.10

D 60-

2 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK28.1510.16
2Randi Kristin NærumLarvik OK33.48+5.3312.17
3Randi HansenArnadal IL43.10+14.5515.41
4Anne Marit NaufHedrum OL44.45+16.3016.16
5Elisabeth RødAndebu IL59.30+31.1521.38

D 65-

2 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoStabæk IF38.0213.49
2Astrid GjelstadSandefjord OK46.02+8.0016.44
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving47.07+9.0517.08

D 70-

2 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb45.0416.23
2May Helene HansenSandefjord OK46.41+1.3716.58
3Birgitte BekkelundRøyken OL52.45+7.4119.10
4Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL56.56+11.5220.42
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL59.23+14.1921.35
6Hjørdis ØvreåsBotne SK1.04.52+19.4823.35

D 75-

2 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Økern JensenBærum Skiklubb51.3718.46
2Tirill Liby SeipOK Skeidi52.29+0.5219.05

H -10

1 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martin DybvikStokke IL42.1223.18
0Gaute NysæterSkien OK48.17+6.0526.40
0Brage EikåsSandefjord OK19.4210.53

H -10N

1 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ludvig SkramdalHedrum OL17.1310.33
0Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn17.2410.40
0Sindre Flatin ErichsenSkien OK19.26+2.0211.55

H 11-12

1 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas KlausenSturla, IF15.518.45
2Tobias MathisenPorsgrunn OL18.42+2.5110.19
3Martin AusenPorsgrunn OL22.06+6.1512.12
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK23.21+7.3012.54
5Magnus BrodinPorsgrunn OL24.12+8.2113.22
6Theodor BjørkSandefjord OK26.00+10.0914.21
7Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33.59+18.0818.46
8Christian Filip Selbu MalmquistHedrum OL1.00.13+44.2233.16

H 13-14

2 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL28.139.58
2Henrik R HoltHedrum OL28.32+0.1910.04
3Cornelius BjørkSandefjord OK28.37+0.2410.06
4Åsmund SlokvikNotodden OL30.56+2.4310.55
5Snorre SlokvikNotodden OL34.53+6.4012.19
6Iver RingheimLarvik OK36.11+7.5812.47
7Kristoffer FjæreHedrum OL49.02+20.4917.19
0Per Anders EckdahlOK Hortendiskvalifisert

H 13-16C

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Markus  Borgundvåg BergOL Tønsberg og omegn21.0210.34
2Ludvig JohnsenHedrum OL26.43+5.4113.25
3Andreas Skjelland HeggStokke IL43.57+22.5522.05

H 15-16

3 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skjalg NysæterSkien OK30.407.42
2Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn36.06+5.269.04
3Alexander Repstad StoremyrIL Hauken36.36+5.569.11
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL39.23+8.439.53
5Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL40.35+9.5510.11
6Trym B IslandOL Tønsberg og omegn42.39+11.5910.42
7Audun Melby JacobsenLardal OL43.20+12.4010.53
8Georg S. AndresenSkien OK1.09.58+39.1817.34

H 17-C

2 430 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AndresenOK Skeidi26.0610.44
2Kjetil JacobsenHamar OK31.07+5.0112.48
3Ole Fredrik Borgundvåg BergOL Tønsberg og omegn33.54+7.4813.57
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn36.17+10.1114.55
5Bjørn CarlsenNotodden OL36.54+10.4815.11
6Arnfinn SørumSkien OK42.18+16.1217.24
7Nils J. HassumOL Tønsberg og omegn49.49+23.4320.30
8Thor Magne MalmquistHedrum OL58.52+32.4624.13

H 17-

4 660 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode NysæterSkien OK33.117.07
2Gjermund RørenEiker OL35.08+1.577.32
3Øyvind WatterdalHadeland OL36.15+3.047.46
4Ole FlaattenOK Skeidi37.26+4.158.01
5Harald HoviSkien OK41.21+8.108.52
6Simon NysæterSkien OK45.01+11.509.39
7Eirik LarsenSkien OK45.45+12.349.49
8Robert FredriksenNotodden OL46.00+12.499.52
9Jarle LysnesHedrum OL51.27+18.1611.02
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL53.25+20.1411.27
0Erik B. HolterFærder Seilforeningdiskvalifisert
0David SolliSkien OKdiskvalifisert

H 40-

4 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gisle NysæterSkien OK35.047.31
2Espen RøsteKongsberg OL36.44+1.407.52
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL37.51+2.478.07
4Hans Christian MeenPorsgrunn OL39.58+4.548.34
5Jørgen FjæreHedrum OL46.29+11.259.58
6Bent HallingOL Tønsberg og omegn1.00.54+25.5013.04
7Eelco van RaaijHedrum OL1.02.22+27.1813.23
8Ole Håkon NordbyOL Tønsberg og omegn1.11.27+36.2315.19
9Kenneth DybvikStokke IL1.22.42+47.3817.44

H 45-

4 060 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik GjeinSandefjord OK32.358.01
2Øyvind FlaattenOK Skeidi33.55+1.208.21
3Dag AusenPorsgrunn OL37.47+5.129.18
4Per Erik LarsenSandefjord OK38.23+5.489.27
5Morten HamreIL Hauken42.25+9.5010.26
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL43.27+10.5210.42
7Ingar AasestadHedrum OL46.45+14.1011.30
8Jo Børre EikåsSandefjord OK48.02+15.2711.49
9Espen JohnsenHedrum OL56.01+23.2613.47
10Yngve MobråthenBotne SK1.27.37+55.0221.34
0Anders GustafssonSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

4 060 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldPorsgrunn OL37.559.20
2Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL38.28+0.339.28
3Morten JohnsenArnadal IL38.57+1.029.35
4Olav BakkenLillomarka OL39.36+1.419.45
5Arne KristensenStokke IL42.56+5.0110.34
6Sven OhrvikKonnerud IL42.59+5.0410.35
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL44.30+6.3510.57
8Bjørn Richard KirsteSkien OK45.21+7.2611.10
9Rune RøedStokke IL59.14+21.1914.35
10Oskar KaaløySandefjord OK1.25.22+47.2721.01

H 55-

3 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.549.28
2Sigbjørn ModalsliFossum IF35.33+4.3910.54
3Morten JohansenOK Moss36.27+5.3311.10
4Roy GjerdingOK Moss40.22+9.2812.22
5Petter FureOppsal Orientering43.22+12.2813.18
6Kjetil KløvstadSandefjord OK44.21+13.2713.36

H 60-

3 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL27.188.22
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK28.58+1.408.53
3Øivind FadumSande Sportsklubb32.17+4.599.54
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL32.51+5.3310.04
5Ole JohanssonPorsgrunn OL35.28+8.1010.52
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL39.11+11.5312.01
7Eilef LandsverkSkien OK56.29+29.1117.19

H 65-

3 260 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling AakreAndebu IL37.4111.33
2Jakob KløverødPorsgrunn OL39.13+1.3212.01
3Rolf GjølbergLarvik OK39.52+2.1112.13
4Hogne KjæråsAndebu IL40.59+3.1812.34
5Bjørn SpjelkavikIL Tyrving42.22+4.4112.59
6Jyri UrvalekPorsgrunn OL45.59+8.1814.06
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL46.06+8.2514.08
8Atle BergsethKvernbit IL46.07+8.2614.08
9Kåre ThorbjørnsenLarvik OK47.19+9.3814.30
10Martin NaufHedrum OL49.17+11.3615.07
11Bjørn Helge CeebergHedrum OL51.39+13.5815.50
12Georg KapperudOppsal Orientering1.02.59+25.1819.19
13Jørgen KvilhaugBotne SK1.10.04+32.2321.29

H 70-

2 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Willy HansenSandefjord OK31.3711.29
2Eirik EriksenSturla, IF31.47+0.1011.33
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL33.18+1.4112.06
4Ragnar HillestadLardal OL33.27+1.5012.09
5Per Øystein AndersenLarvik OK33.44+2.0712.16
6Anton LommeHedrum OL36.31+4.5413.16
7Lars Martin GjeinStokke IL41.18+9.4115.01
8Magnar ØvreåsBotne SK46.52+15.1517.02

H 75-

2 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss35.3312.55
2Oddvar GjelstadSandefjord OK37.08+1.3513.30
3Thor EdvardsenLarvik OK37.58+2.2513.48
4Steinar RuudKonnerud IL44.14+8.4116.05
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb46.44+11.1116.59
6Leif O. RebårdSandefjord OK51.02+15.2918.33
0Arne LieStokke ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor