Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 4 - mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 4 - mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 11 juni 2015

N-åpen

1 600 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Karita MøllerStjørdals-Blink Orientering17.5111.09
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL20.0512.33
0Jakob TangvoldFreidig30.0318.46
0Marie Wollan BenumByåsen IL20.0212.31
0Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL14.389.08
0Kristine BraathenWing OK39.3724.45
0Tina UglemsmoSelbu OK32.4220.26
0Odin GåsvikNidarøst OK42.0726.19
0Emil Aleksander NolteFreidig41.1625.47
0Filip NolteFreidig42.2426.30
0Stina GåsøOL Trollelg24.5315.33
0Tormod StavrumWing OK26.2516.30
0Sofi KleivenByåsen IL20.1412.38
0Gaute RomundstadNidarøst OK28.1717.40
0Nora Rossvold OtterleiByåsen IL22.5714.20
0Sofus H LindWing OK19.5212.25
0Aksel VikenByåsen IL30.4019.10
0Frida SkumsvollMalvik IL36.1322.38
0Eivind MjaalandNidarøst OK33.5621.12
0Borgar StavrumWing OK27.2117.05
0Milla Hukkelås F. BertheussenByåsen IL21.2313.21
0Oline H LindWing OK46.27+3.5329.01
0Olav BjørkanByåsen IL26.5316.48
0Hedda SæbøNidarøst OK33.5721.13
0Erlend GrønliFreidig19.0211.53
0Nora HanssenByåsen IL20.5113.01
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg24.3715.23
0Maja Sæterhaug KnudsenFreidig31.0619.26
0Johan BjørkanByåsen IL21.2313.21
0Ingeborg KolstadWing OK20.4813.00
0Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering22.5514.19
0Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg42.3426.36
0Kasper LodgaardByåsen IL30.4019.10
0Oda Fuglem SjursenMalvik IL32.0520.03

D -10

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eir Sverresdotter EksethFreidig24.3314.26
0Solveig Louise NissenFreidig22.2513.11
0Ingrid Myhr AmundsenWing OK30.2817.55
0Una KittilsenFreidig18.2210.48
0Astrid Berge MjølhusOL Trollelg26.3415.37
0Marita AskeFreidig21.2212.34
0Erika Berg NervikFreidig21.1512.30
0Maria Strømdal WikFreidig20.1311.53
0Tora KittilsenFreidig19.1711.20

D 11-12

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig22.019.10
2Mathea Spets StorhovFreidig23.00+0.599.35
3Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering26.12+4.1110.55
4Anna Aurora NolteFreidig26.58+4.5711.14
5Ane Malene KolstadFreidig27.06+5.0511.17
6Guro Harbak MusumOL Trollelg28.24+6.2311.50
7Ella Fiskum NessFreidig29.34+7.3312.19
8Frid Sverresdotter EksethFreidig30.39+8.3812.46
9Vilde HolmqvistByåsen IL33.51+11.5014.06
10Silje Marie NissenFreidig40.09+18.0816.43

D 11-12N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina Hagen BergWing OK22.229.43

D 13-14

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tale Tannvik SkeiFreidig26.429.53
2Hedda Hoff HagenByåsen IL27.38+0.5610.14
3Vilde Lereim StorliFreidig30.46+4.0411.23
4Ingeborg A SæternesByåsen IL50.43+24.0118.47
5Mona Eggen KongsbakWing OK53.59+27.1719.59
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.11.43+45.0126.33

D 13-16C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg25.5010.45
2Stine AuneNidarøst OK37.00+11.1015.25
3Ingvild Lauvstad SundeWing OK47.24+21.3419.45

D 13-16N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea WalsethMalvik IL1.02.1927.05

D 15-16

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL32.139.45
2Marte Lien JohnsenByåsen IL35.15+3.0210.40
3Vera MelkildFreidig36.24+4.1111.01
4Lene Berg HanssenByåsen IL38.00+5.4711.30
5Maria Ulseth SylteFreidig38.29+6.1611.39
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering39.39+7.2612.00
7Anna RenolenWing OK41.24+9.1112.32
8Andrine VikenByåsen IL41.55+9.4212.42
9Dina ReitanFreidig42.29+10.1612.52
10Malin OpøienOL Trollelg50.31+18.1815.18
11Solveig SæternesByåsen IL1.04.30+32.1719.32
12Sarah BrynhildsenWing OK1.08.53+36.4020.52
13Martine Klock FletenWing OK1.12.45+40.3222.02

D 17-20

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL27.578.28
2Marte Hoff HagenByåsen IL31.56+3.599.40
3Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL35.08+7.1110.38
4Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering35.32+7.3510.46
5Pernille OpheimFreidig40.12+12.1512.10
6Kristine Klock FletenWing OK44.54+16.5713.36
7Eldrid BratsbergWing OK1.02.50+34.5319.02

H -10

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alf Petter LynumFreidig21.0312.22
0Jørgen AuneByåsen IL28.2916.45
0Andreas Bruun RuiFreidig1.01.15+32.4636.01
0Kristoffer Strømdal WikFreidig14.108.20
0Vegard Lereim StorliFreidig17.0210.01

H 11-12

2 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig23.449.53
2Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering24.58+1.1410.24
3Vemund MølnvikFreidig25.33+1.4910.38
4Tord RomundstadNidarøst OK27.09+3.2511.18
5Håkon Høyem OlsenFreidig27.47+4.0311.34
6Emil LeroyerFreidig28.39+4.5511.56
7Eskil EllefsenFreidig29.54+6.1012.27
8Vetle Grønvik EkraFreidig30.06+6.2212.32
9Erlend AuneByåsen IL31.13+7.2913.00
10Tomas EllefsenFreidig34.53+11.0914.32
11Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig36.49+13.0515.20
12William P WalsethMalvik IL37.11+13.2715.29
13Alfred Gilje SanneFreidig40.23+16.3916.49
14Iver Dalsaune ThunFreidig42.28+18.4417.41

H 11-12N

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Lundgren MelandWing OK15.076.34
2Lars Erik UglemsmoSelbu OK16.34+1.277.12
3Sigurd BraathenWing OK17.31+2.247.36
4Peter Prytz JensenMelhus IL17.34+2.277.38
5Oskar StorlerMelhus IL18.59+3.528.15
6Kristoffer LerliMelhus IL24.38+9.3110.42
7Even LangørgenMelhus IL26.29+11.2211.30
8Michael OlsenMelhus IL26.57+11.5011.43
9Magne GuttvikWing OK28.11+13.0412.15
10Ola Garstad PettersenFreidig30.08+15.0113.06
11Anders TørumSelbu OK30.21+15.1413.11
12Elias Iversen HosethMalvik IL30.27+15.2013.14

H 13-14

2 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig21.187.53
2Jo Even KolstadFreidig22.45+1.278.25
3Lars SandstadFreidig23.41+2.238.46
4Simen Spets StorhovFreidig24.04+2.468.54
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL24.56+3.389.14
6Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering26.36+5.189.51
7Jonas VindalWing OK27.17+5.5910.06
8Matias NissenFreidig29.14+7.5610.49
9Jostein RøFreidig30.23+9.0511.15
10Mikkel HoltFreidig30.46+9.2811.23
11Tormod Kristian GevingFreidig32.27+11.0912.01
12Erling Eide HustvedtWing OK34.59+13.4112.57
13Einar EideByåsen IL35.00+13.4212.57
14Kenneth KjelaasMalvik IL38.21+17.0314.12
15Olaf Gilje SanneFreidig40.10+18.5214.52
16Øystein MoltumyrMalvik IL43.51+22.3316.14
17Nikolai RenolenWing OK49.21+28.0318.16
18Trygve Annar NæssWing OK57.36+36.1821.20

H 13-16C

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip HosethMelhus IL23.029.35
2Johannes LangaasNidarøst OK31.09+8.0712.58
3Brage AsplemFreidig31.22+8.2013.04
4Jens HusbyMalvik IL38.34+15.3216.04

H 13-16N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL25.3211.06

H 15-16

3 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig34.579.11
2Mats EidsmoFreidig37.01+2.049.44
3Mathias HermstadFreidig37.58+3.019.59
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering38.09+3.1210.02
5Mathias VindalFreidig39.25+4.2810.22
6Are LodgaardByåsen IL42.19+7.2211.08
7Kristian Fredrik LynumFreidig42.40+7.4311.13
8Hallvard DahleWing OK46.50+11.5312.19
9Andreas Helland EriksenWing OK1.08.32+33.3518.02
10Martin SelmerFreidig1.12.16+37.1919.01
11Isak A SæternesByåsen IL1.18.42+43.4520.42
12Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.24.47+49.5022.18

H 17-20

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage JørumByåsen IL36.079.30
2Johannes K. MidtbøWing OK37.23+1.169.50
3Preben AntonsenByåsen IL40.17+4.1010.36
4Birk GravdahlWing OK1.02.58+26.5116.34
0Martin LøvåsNidarøst OKdiskvalifisert

D 15-16B

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Myhr AmundsenWing OK53.0619.40
2Ella Eriksen KongsvikWing OK54.01+0.5520.00

H 15-16B

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne Skjæveland JøssingWing OK1.07.3325.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor