Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tradisjonsbæreren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tradisjonsbæreren
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: søndag 31 mai 2015

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL28.51
2Oskar Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL33.10
3Una NomelandByåsen IL36.44
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering39.21
5Erlend GrønliFreidig39.29
6Gaute RomundstadNidarøst OK48.25
7Frida SkarpnesFreidig54.12
8Nora HalvorsenFreidig54.15
9Ingrid Wollan BenumByåsen IL1.04.20
10Marie Wollan BenumByåsen IL1.04.21
11Eira Forsbakk AsplemFreidig1.17.33

D -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid HaugskottOL Trollelg38.58
2Tora KittilsenFreidig43.21
3Maria Strømdal WikFreidig50.15
4Marita AskeFreidig1.11.11
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig40.43

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin TveitOL Trollelg37.16

D 13-14

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mona Eggen KongsbakWing OKikke startet

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida HaugskottOL Trollelg36.09

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Lien JohnsenByåsen IL55.50
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering58.04+2.14
3Anna RenolenWing OK1.06.42+10.52
4Lene Berg HanssenByåsen IL1.09.57+14.07
Sarah BrynhildsenWing OKikke startet

D 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linn HokholtNTNUI1.08.36
2Gunhild Rogne HallandNTNUI1.12.44+4.08
3Mari Angell-PetersenFreidig1.17.45+9.09
4Ingrid OkkenhaugNTNUI1.27.50+19.14
5Marit ValaNTNUI1.50.54+42.18

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin HaugskottOL Trollelg1.04.43
2Torunn Spets StorhovFreidig1.18.52+14.09
Heidi ArnesenFreidigdiskvalifisert
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete Berge OwrenFreidig1.06.34
2Rine HanssenByåsen IL1.08.19+1.45
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.09.24+2.50

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL1.02.41
2Ruth SchmidOL Trollelg1.18.10+15.29
3Heidi Meyer MidtunFreidig1.27.44+25.03
4Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK1.41.50+39.09
5Ingerid Angell-PetersenFreidig1.53.32+50.51
Gro SolnørdalRudsbygd ILikke startet

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig1.10.28

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig30.44
2Jørgen AuneByåsen IL54.11
3Tristan HalvorsenFreidig1.14.01

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil GrønliFreidig29.01
2Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering39.51+10.50
3Petter Andreas LonaWing OK48.53+19.52
4Aapo HaukiojaNidarøst OK56.52+27.51
Iver Dalsaune ThunFreidigdiskvalifisert
Tord RomundstadNidarøst OKdiskvalifisert

H 11-12N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Spets StorhovFreidig35.58
2Mikkel HoltFreidig1.00.17+24.19
3Vegard KittilsenFreidig1.02.15+26.17
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Jostein RøFreidigdiskvalifisert
Jonas GrønliFreidigikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage AsplemFreidig55.22

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders HaugskottOL Trollelgfullført
2Oskar Spets StorhovFreidig53.59
3Mathias VindalFreidig57.42+2.20
4Oscar LyngenFrol IL1.01.39+6.17
5Sivert BellingmoOL Gaula1.04.46+9.24
6Mats EidsmoFreidig1.05.14+9.52
7Mathias HermstadFreidig1.05.50+10.28
8Even Svegård ByeByåsen IL1.26.15+30.53
Kristian Fredrik LynumFreidigikke startet

H 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Preben AntonsenByåsen IL1.20.42
Adrian OpheimFreidigikke startet

H 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola KeiseråsIL Leik1.14.55

H 21-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SchmidOL Trollelg1.15.53
2Vegard RuttenborgNTNUI1.18.48+2.55
3Erik GustafssonNTNUI1.21.15+5.22
4Pål KittilsenFreidig1.22.42+6.49
5Ola BergerByåsen IL1.23.51+7.58
6Mikkel SørensenNTNUI1.24.31+8.38
7Seppo JärvinenNTNUI1.26.24+10.31
8Jørgen FiskumFrol IL1.27.03+11.10
9Roar SkulbørstadOL Trollelg1.29.57+14.04
10Åsmund SkomedalNTNUI1.39.56+24.03
11Tommy SchmidOL Trollelg1.42.59+27.06
12Stig Magnar LøvåsFreidig1.43.30+27.37
13Jostein Bø FløystadFreidig1.45.56+30.03
14Halvor LundFreidig1.46.18+30.25
15Mihail UtkinWing OK1.46.42+30.49
16Einar HjortåsNTNUI1.59.39+43.46
17Markus GladNTNUI2.11.58+56.05
18Frederik SeegerNTNUI2.18.37+1.02.44
Morten Andreas NomeBSI - Orienteringdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILikke startet
Kristian StensrudOL Trollelgikke startet

H 40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon RøstumOL Gaula1.00.30
2Vegard HansenOL Trollelg1.02.01+1.31
3Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.06.08+5.38
4Brage KeiseråsIL Leik1.08.03+7.33
5Vegard GrønliFreidig1.08.28+7.58
6Bernt BrynhildsenWing OK1.13.17+12.47
7Agnar RenolenWing OK1.13.29+12.59
8Jørgen LongvaByåsen IL1.13.51+13.21
9Arild H ClausenFreidig1.14.33+14.03
10Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.18.25+17.55
11Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.22.54+22.24
12Jens Kjetil MehammerWing OK1.23.45+23.15
13Jon VindalWing OK1.30.54+30.24
14Per Ivar SkinderhaugWing OK1.33.09+32.39
15Eivind LonaWing OK1.51.13+50.43
Olle MalmringFreidigikke startet

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode HaugskottOL Trollelg1.01.55
2Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg1.07.03+5.08
3Geir OwrenFreidig1.19.03+17.08
4Håvard EidnesOL Trollelg1.40.07+38.12

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje SkjeggedalNTNUI46.25
2Tore Angell-PetersenFreidig1.03.40+17.15
3Anders WaageFreidig1.07.09+20.44
4Nils Olav VennevikFreidig1.10.37+24.12
5Rune M HoltFreidig1.37.29+51.04
Paul Martin BergRudsbygd ILikke startet

H 70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torleif StephansenNidarøst OK1.05.24
2Øistein ÅsmulOL Trollelg1.08.34+3.10
3Anders LaugloOL Trollelg1.15.56+10.32
4Henry SundsetvikOL Trollelg1.21.16+15.52
5Paul ForsethOL Trollelg1.24.21+18.57
6Stig Arild HaugskottOL Trollelg1.25.44+20.20
7Robert StrømWing OK1.26.19+20.55
8Arne SæterhaugByåsen IL1.32.07+26.43
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
Magnus LandstadFreidigikke startet

A6

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik AaldeFreidig56.06
2Kari Solem AuneByåsen IL1.19.57+23.51
3Jan HageIL Leik1.22.51+26.45
4Helge EriksenByåsen IL1.24.07+28.01
5Erling ByeByåsen IL1.24.50+28.44
6Øystein GrøvlenNidarøst OK1.26.03+29.57
7Ane Svegård ByeByåsen IL1.37.42+41.36
8Hilvi Emerence HamarFreidig1.47.06+51.00
Gaute NepstadNTNUIdiskvalifisert
Wolfgang KampelNTNUIikke startet
Alex PedersenOL Trollelgikke startet

B4

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Anne RyenVerdal OKfullført
2Marit SchmidOL Trollelg58.08+2.02
3Marcus Barstad SmevikByåsen IL1.09.02+12.56
4Hannne JørgensenOddersjå1.21.56+25.50
5Eirik Lundteigen AuneByåsen IL1.25.49+29.43
6Finn BjørgumNidarøst OK1.26.20+30.14
7Ingrid LiabakkByåsen IL1.29.33+33.27
8Eline HalsetNTNUI2.12.11+1.16.05
Susanna BrynhildsenWing OKdiskvalifisert

C3

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering50.56
Sara Oden-Haugen ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor