Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 6 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-20C | D 15-16 | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-20C | H 15-16 | H 17-20

Halden SK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1August Asheim BirkelandH 15-16 (10)36.157.15
1Sofie BergstrømD 11-12 (7)20.448.38
2Erlend BrendstuenH 15-16 (10)37.36+1.217.31
2Jonatan AuneH 13-14 (11)25.33+0.078.31
2Synne Malene BrækkeD 17-20 (4)44.35+0.168.55
2Idun Kristine Felde OlaussenD 15-16 (17)42.47+0.528.33
3Niels Christian HellerudH 15-16 (10)38.57+2.427.47
3Nora TorgersenD 15-16 (17)44.05+2.108.49
4Herman Lien BackstrømH 11-12 (12)20.45+5.138.38
5Alexander Skaug YtterbølH 15-16 (10)44.42+8.278.56
5Emma Helene OlsenD 11-12 (7)29.32+8.4812.18
5Sigurd Saxe SandvikH 11-12 (12)21.22+5.508.54
6Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15-16 (10)46.50+10.359.22
7Marie Lien BackstrømD 11-12 (7)30.00+9.1612.30
9Karoline AuneD 15-16 (17)50.59+9.0410.11
10Jonas OlaussenH 11-12 (12)35.54+20.2214.57
11Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 13-14 (11)48.29+23.0316.09
12Lisa JenssenD 15-16 (17)56.45+14.5011.21
15Marie BergstrømD 15-16 (17)1.07.31+25.3613.30
Mathias Skovrand AndreassenN-åpen (30)21.5612.11
Sebastian Bøhn-BryntesenN-åpen (30)18.4410.24
Sylvia DannevigN-åpen (30)19.1910.43
Emil DramstadN-åpen (30)27.5815.32
Anna marie kirkeng HolmenN-åpen (30)38.0321.08
Helle KvalheimN-åpen (30)26.1914.37
Frøya MoenN-åpen (30)26.4914.53
Simon Myklevold-BøhnN-åpen (30)26.5314.56
Ella Elise OlsenN-åpen (30)34.0718.57
Marius Selmer OlsenN-åpen (30)21.5912.12
Ville Emil WingstedtN-åpen (30)19.4010.55
Maren HenriksenD -10 (3)32.3913.36
Liam Viggo WingstedtH -10 (3)24.1510.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor