Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 6 mai 2015

Fredrikstad SK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eirik ImrikH 13-14 (11)25.268.28
1Mia Mathisen BekhusD 15-16 (17)41.558.23
1Kristin OttesenD 17-20 (4)44.198.51
2Kaisa AntonsenD 13-14 (7)31.22+3.3110.27
3Elise HvidstenD 13-20C (5)23.13+2.049.40
4Emma DanevadD 13-14 (7)32.23+4.3210.47
6Sondre OttesenH 13-14 (11)26.36+1.108.52
6Sigrid Saur ModahlD 15-16 (17)49.29+7.349.53
7Henrik HvidstenH 15-16 (10)47.58+11.439.35
7Eirik KrokaH 13-14 (11)27.20+1.549.06
8Runar Saur ModahlH 13-14 (11)28.55+3.299.38
9Odin SætherH 13-14 (11)29.25+3.599.48
9Sivert PoppeH 11-12 (12)24.54+9.2210.22
10Kristoffer B. HelminsenH 13-14 (11)33.50+8.2411.16
11Silje MoeD 15-16 (17)55.57+14.0211.11
Jenny DanevadN-åpen (30)20.2911.22
Vilma DanevadN-åpen (30)39.5022.07
Ludvik SætherN-åpen (30)23.5513.17
Tiril HvidstenD -10 (3)35.3414.49
0Oliver Hagaseth MydskeH 15-16 (10)diskvalifisert
0Ida-Synnøve KristiansenD 15-16 (17)diskvalifisert

Halden SK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1August Asheim BirkelandH 15-16 (10)36.157.15
1Sofie BergstrømD 11-12 (7)20.448.38
2Erlend BrendstuenH 15-16 (10)37.36+1.217.31
2Jonatan AuneH 13-14 (11)25.33+0.078.31
2Synne Malene BrækkeD 17-20 (4)44.35+0.168.55
2Idun Kristine Felde OlaussenD 15-16 (17)42.47+0.528.33
3Niels Christian HellerudH 15-16 (10)38.57+2.427.47
3Nora TorgersenD 15-16 (17)44.05+2.108.49
4Herman Lien BackstrømH 11-12 (12)20.45+5.138.38
5Alexander Skaug YtterbølH 15-16 (10)44.42+8.278.56
5Emma Helene OlsenD 11-12 (7)29.32+8.4812.18
5Sigurd Saxe SandvikH 11-12 (12)21.22+5.508.54
6Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15-16 (10)46.50+10.359.22
7Marie Lien BackstrømD 11-12 (7)30.00+9.1612.30
9Karoline AuneD 15-16 (17)50.59+9.0410.11
10Jonas OlaussenH 11-12 (12)35.54+20.2214.57
11Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 13-14 (11)48.29+23.0316.09
12Lisa JenssenD 15-16 (17)56.45+14.5011.21
15Marie BergstrømD 15-16 (17)1.07.31+25.3613.30
Mathias Skovrand AndreassenN-åpen (30)21.5612.11
Sebastian Bøhn-BryntesenN-åpen (30)18.4410.24
Sylvia DannevigN-åpen (30)19.1910.43
Emil DramstadN-åpen (30)27.5815.32
Anna marie kirkeng HolmenN-åpen (30)38.0321.08
Helle KvalheimN-åpen (30)26.1914.37
Frøya MoenN-åpen (30)26.4914.53
Simon Myklevold-BøhnN-åpen (30)26.5314.56
Ella Elise OlsenN-åpen (30)34.0718.57
Marius Selmer OlsenN-åpen (30)21.5912.12
Ville Emil WingstedtN-åpen (30)19.4010.55
Maren HenriksenD -10 (3)32.3913.36
Liam Viggo WingstedtH -10 (3)24.1510.06

Indre Østfold OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde RetteraasenD 13-20C (5)21.098.48
1Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (12)15.326.28
1Sigvart Eugen BerglandH 13-20C (6)14.556.12
2Elida Sagli GudimD 11-12 (7)22.36+1.529.25
2Anna NærbyD 13-20C (5)23.00+1.519.35
2Sebastian AustnebergH 13-20C (6)15.56+1.016.38
3Eline Signore MyhrvoldD 11-12 (7)27.43+6.5911.32
3Mats Andre NygårdH 13-14 (11)25.37+0.118.32
3Even StoreheierH 13-20C (6)16.50+1.557.00
4Halvor NærbyH 13-20C (6)22.14+7.199.15
5Eirik BlågestadH 13-14 (11)25.57+0.318.39
5Sander BystrømH 13-20C (6)26.11+11.1610.54
6Marius Johannes DangstorpH 11-12 (12)22.17+6.459.17
6Hans Matias GlomsrudH 13-20C (6)31.29+16.3413.07
8Felix HerlandH 11-12 (12)24.13+8.4110.05
9Vegar SkinneH 15-16 (10)1.03.43+27.2812.44
10Jorid Nandrup NielsenD 15-16 (17)54.34+12.3910.54
14Ida Aabogen HaugaardD 15-16 (17)1.03.43+21.4812.44
Maren Emine GlomsrudN-åpen (30)36.4420.24
Ole Marius GlomsrudN-åpen (30)27.1215.06
Aleksander Skaarer FinnestadN-åpen (30)26.4114.49
Elma Sagli GudimD -10 (3)53.3922.21

OK Moss

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lukas Emil RogneH 17-20 (2)1.09.4511.37
2Sondre EngebretsenH 11-12 (12)16.23+0.516.49
3Karoline BjørnerødD 13-14 (7)31.55+4.0410.38
3Alfred BjørnerødH 11-12 (12)17.46+2.147.24
4Frida Hovgaard EisvangD 11-12 (7)28.34+7.5011.54
4Christopher EngebretsenH 13-14 (11)25.51+0.258.37
4Hedda Ruud StorkåsD 13-20C (5)24.10+3.0110.04
4Johanne Bratland TjernshaugenD 15-16 (17)46.13+4.189.14
7Aurora GjølsjøD 15-16 (17)50.30+8.3510.06
7Tor Erling GjølsjøH 11-12 (12)23.42+8.109.52
12Gjermund IhlebekkH 11-12 (12)48.08+32.3620.03
Abdirahman Bhashir HassanN-åpen (30)26.1614.35
Anders Hovgaard EisvangN-åpen (30)19.3910.55
Ida Sofie FiskergårdN-åpen (30)27.3915.21
Selmer LøkenN-åpen (30)22.4312.37
Vemund IhlebekkH -10 (3)25.4010.41
0Karl Kristen GjølsjøH 17-20 (2)diskvalifisert

Sarpsborg OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie F. Lindløv JensenD 13-14 (7)27.519.17
3Margrete KrageD 17-20 (4)45.40+1.219.08
4Benjamin AasenH 15-16 (10)39.51+3.367.58
4Benedicte PedersenD 17-20 (4)48.26+4.079.41
5Ingrid Kristine HansenD 13-14 (7)32.41+4.5010.53
5Rikke Blakkestad IngesenD 15-16 (17)47.36+5.419.31
6Jenny HaugeD 11-12 (7)29.44+9.0012.23
6Nina PedersenD 13-14 (7)49.24+21.3316.28
7Adine Blakkestad IngesenD 13-14 (7)51.25+23.3417.08
8Marie HansenD 15-16 (17)50.49+8.5410.09
16Siri PedersenD 15-16 (17)1.18.59+37.0415.47
Sigrid HaugeN-åpen (30)18.4110.22
Sonia Mukkaden QuesethN-åpen (30)30.1116.46
Sopie Mukkaden QuesethN-åpen (30)26.5914.59

Trøsken IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingvild AgnaltD 13-20C (5)29.57+8.4812.28
11Mathias Pedersen HolmskauH 11-12 (12)35.55+20.2314.57
13Marte BergslandD 15-16 (17)58.21+16.2611.40
Pernille BraathenN-åpen (30)46.4525.58
Ingrid Pedersen HolmskauN-åpen (30)46.2225.45
Marte Lillegraven LangsæterN-åpen (30)46.2025.44

Varteig OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Even LundeH 15-16 (10)55.25+19.1011.05
Anna AarbuN-åpen (30)32.4018.08
Maja og Mats AndersenN-åpen (30)1.24.4147.02
Julie BrenåsN-åpen (30)43.1424.01
Henrik Julian Fontes ÅrbuH -10 (3)19.478.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor