Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport 8-serien (Ungdom)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8-serien (Ungdom)
Arrangørorganisasjon: Varteig OL
Dato: onsdag 6 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-20C | D 15-16 | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-20C | H 15-16 | H 17-20

N-åpen

1 800 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna AarbuVarteig OL32.4018.08
Maja og Mats AndersenVarteig OL1.24.4147.02
Mathias Skovrand AndreassenHalden SK21.5612.11
Abdirahman Bhashir HassanOK Moss26.1614.35
Pernille BraathenTrøsken IL46.4525.58
Julie BrenåsVarteig OL43.1424.01
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.4410.24
Jenny DanevadFredrikstad SK20.2911.22
Vilma DanevadFredrikstad SK39.5022.07
Sylvia DannevigHalden SK19.1910.43
Emil DramstadHalden SK27.5815.32
Anders Hovgaard EisvangOK Moss19.3910.55
Ida Sofie FiskergårdOK Moss27.3915.21
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK36.4420.24
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK27.1215.06
Sigrid HaugeSarpsborg OL18.4110.22
Anna marie kirkeng HolmenHalden SK38.0321.08
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL46.2225.45
Helle KvalheimHalden SK26.1914.37
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL46.2025.44
Selmer LøkenOK Moss22.4312.37
Frøya MoenHalden SK26.4914.53
Sonia Mukkaden QuesethSarpsborg OL30.1116.46
Sopie Mukkaden QuesethSarpsborg OL26.5914.59
Simon Myklevold-BøhnHalden SK26.5314.56
Ella Elise OlsenHalden SK34.0718.57
Marius Selmer OlsenHalden SK21.5912.12
Aleksander Skaarer FinnestadIndre Østfold OK26.4114.49
Ludvik SætherFredrikstad SK23.5513.17
Ville Emil WingstedtHalden SK19.4010.55

D -10

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK53.3922.21
Maren HenriksenHalden SK32.3913.36
Tiril HvidstenFredrikstad SK35.3414.49

D 11-12

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie BergstrømHalden SK20.448.38
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK22.36+1.529.25
3Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK27.43+6.5911.32
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss28.34+7.5011.54
5Emma Helene OlsenHalden SK29.32+8.4812.18
6Jenny HaugeSarpsborg OL29.44+9.0012.23
7Marie Lien BackstrømHalden SK30.00+9.1612.30

D 13-14

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL27.519.17
2Kaisa AntonsenFredrikstad SK31.22+3.3110.27
3Karoline BjørnerødOK Moss31.55+4.0410.38
4Emma DanevadFredrikstad SK32.23+4.3210.47
5Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL32.41+4.5010.53
6Nina PedersenSarpsborg OL49.24+21.3316.28
7Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL51.25+23.3417.08

D 13-20C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde RetteraasenIndre Østfold OK21.098.48
2Anna NærbyIndre Østfold OK23.00+1.519.35
3Elise HvidstenFredrikstad SK23.13+2.049.40
4Hedda Ruud StorkåsOK Moss24.10+3.0110.04
5Ingvild AgnaltTrøsken IL29.57+8.4812.28

D 15-16

5 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK41.558.23
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK42.47+0.528.33
3Nora TorgersenHalden SK44.05+2.108.49
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss46.13+4.189.14
5Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL47.36+5.419.31
6Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK49.29+7.349.53
7Aurora GjølsjøOK Moss50.30+8.3510.06
8Marie HansenSarpsborg OL50.49+8.5410.09
9Karoline AuneHalden SK50.59+9.0410.11
10Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK54.34+12.3910.54
11Silje MoeFredrikstad SK55.57+14.0211.11
12Lisa JenssenHalden SK56.45+14.5011.21
13Marte BergslandTrøsken IL58.21+16.2611.40
14Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.03.43+21.4812.44
15Marie BergstrømHalden SK1.07.31+25.3613.30
16Siri PedersenSarpsborg OL1.18.59+37.0415.47
0Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKdiskvalifisert

D 17-20

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin OttesenFredrikstad SK44.198.51
2Synne Malene BrækkeHalden SK44.35+0.168.55
3Margrete KrageSarpsborg OL45.40+1.219.08
4Benedicte PedersenSarpsborg OL48.26+4.079.41

H -10

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL19.478.14
Vemund IhlebekkOK Moss25.4010.41
Liam Viggo WingstedtHalden SK24.1510.06

H 11-12

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK15.326.28
2Sondre EngebretsenOK Moss16.23+0.516.49
3Alfred BjørnerødOK Moss17.46+2.147.24
4Herman Lien BackstrømHalden SK20.45+5.138.38
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK21.22+5.508.54
6Marius Johannes DangstorpIndre Østfold OK22.17+6.459.17
7Tor Erling GjølsjøOK Moss23.42+8.109.52
8Felix HerlandIndre Østfold OK24.13+8.4110.05
9Sivert PoppeFredrikstad SK24.54+9.2210.22
10Jonas OlaussenHalden SK35.54+20.2214.57
11Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL35.55+20.2314.57
12Gjermund IhlebekkOK Moss48.08+32.3620.03

H 13-14

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik ImrikFredrikstad SK25.268.28
2Jonatan AuneHalden SK25.33+0.078.31
3Mats Andre NygårdIndre Østfold OK25.37+0.118.32
4Christopher EngebretsenOK Moss25.51+0.258.37
5Eirik BlågestadIndre Østfold OK25.57+0.318.39
6Sondre OttesenFredrikstad SK26.36+1.108.52
7Eirik KrokaFredrikstad SK27.20+1.549.06
8Runar Saur ModahlFredrikstad SK28.55+3.299.38
9Odin SætherFredrikstad SK29.25+3.599.48
10Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK33.50+8.2411.16
11Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK48.29+23.0316.09

H 13-20C

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK14.556.12
2Sebastian AustnebergIndre Østfold OK15.56+1.016.38
3Even StoreheierIndre Østfold OK16.50+1.557.00
4Halvor NærbyIndre Østfold OK22.14+7.199.15
5Sander BystrømIndre Østfold OK26.11+11.1610.54
6Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK31.29+16.3413.07

H 15-16

5 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Asheim BirkelandHalden SK36.157.15
2Erlend BrendstuenHalden SK37.36+1.217.31
3Niels Christian HellerudHalden SK38.57+2.427.47
4Benjamin AasenSarpsborg OL39.51+3.367.58
5Alexander Skaug YtterbølHalden SK44.42+8.278.56
6Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK46.50+10.359.22
7Henrik HvidstenFredrikstad SK47.58+11.439.35
8Even LundeVarteig OL55.25+19.1011.05
9Vegar SkinneIndre Østfold OK1.03.43+27.2812.44
0Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-20

6 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas Emil RogneOK Moss1.09.4511.37
0Karl Kristen GjølsjøOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor