Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

N-åpen

2 820 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL28.5910.16
0Caroline Svartedal AasenTrøsken IL31.25+2.2611.08
0Thea Alvestad-ruparFredrikstad SK34.24+5.2512.11
0Malene BerstadHeming Orientering29.01+0.0210.17
0Birk BreimoOK Moss36.45+7.4613.01
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK38.24+9.2513.37
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange26.349.25
0Jenny DanevadFredrikstad SK23.568.29
0Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK30.23+1.2410.46
0Marte EgerKongsberg OL26.459.29
0Aksel EideBækkelagets SK22.177.54
0Mikal EikKristiansand OK29.56+0.5710.36
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss47.57+18.5817.00
0Erik Ellefsen FarnerØstmarka OK45.49+16.5016.14
0Abdirahman Bashir HassanOK Moss37.27+8.2813.16
0Martine Arntzen HaugØstmarka OK34.22+5.2312.11
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK22.097.51
0Sigrid HaugeSarpsborg OL30.53+1.5410.57
0Henrik HaugumØstmarka OK27.079.36
0Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL29.24+0.2510.25
0Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL29.26+0.2710.26
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK40.22+11.2314.18
0Amalie HuuseØstmarka OK36.01+7.0212.46
0Emil HuuseØstmarka OK34.56+5.5712.23
0Axel HøstlandØstmarka OK25.409.06
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK42.15+13.1614.58
0Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK22.037.49
0Caroline Sundby JakobsenOK Moss40.40+11.4114.25
0Emma Aune JakobsenOK Moss40.37+11.3814.24
0Mari KallesonOppsal Orientering2.55.39+2.26.401.02.17
0Kristoffer KatlaFossum IF1.53.04+1.24.0540.05
0Edvard KeransFredrikstad SK26.399.27
0Jonas Kortner VogtØstmarka OK1.18.52+49.5327.58
0Thea KvalheimHalden SK31.37+2.3811.12
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL31.23+2.2411.07
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL29.30+0.3110.27
0Gaute LindaasElverum OK29.40+0.4110.31
0Aurora LøkkebergFredrikstad SK40.25+11.2614.19
0Bertine MjøsterØstmarka OK34.19+5.2012.10
0Albert MønnichOK Moss36.38+7.3912.59
0Gaute NysæterSkien OK24.488.47
0Eskil OlaussenOppsal Orientering48.33+19.3417.12
0Erlend OtterleiØstmarka OK27.379.47
0Juliane PedersenFredrikstad SK34.16+5.1712.09
0Tonje RykkjeStord Orientering30.41+1.4210.52
0Andreas SandernesØstmarka OK34.52+5.5312.21
0Liv SimonsenOK Øst38.17+9.1813.34
0Tor SimonsenOK Øst37.52+8.5313.25
0Milla SkålandTrøsken IL45.09+16.1016.00
0Hanna SpangbergKonnerud IL34.27+5.2812.12
0Jon StrandKongsberg OL26.379.26
0Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL30.31+1.3210.49
0Ask Felland SætnanFossum IF24.418.45
0Julie SåheimFredrikstad SK31.33+2.3411.11
0Astrid Svenne ThorbjørnsenEiker OL3.11.13+2.42.141.07.48
0Synne TjærnsmoRøyken OL35.22+6.2312.32
0Amund Kortner VogtØstmarka OK44.50+15.5115.53
0Frederikke Warhuus SolbakkenOK Moss40.32+11.3314.22
0Ville Emil WingstedtHalden SK31.31+2.3211.10
0Jens WoldSturla, IF31.20+2.2111.06
0Adele Øen SkålandTrøsken IL44.43+15.4415.51
0Jakob ÅsmulØstmarka OK47.55+18.5616.59
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Selmer LøkenOK Mossdiskvalifisert
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnbrutt

D -10

3 250 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK33.5510.26
0Ingeborg EikåsSandefjord OK39.5312.16
0Tiril Ebon EspedalNydalens SK34.5310.44
0Mathilde FossaasGimle IF43.4913.28
0Sigrid Schmitt GranHalden SK33.0010.09
0Elma Sagli GudimIndre Østfold OK48.1614.51
0Maren HenriksenHalden SK30.599.32
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK39.5612.17
0Regina KaltoftOK Pan Århus36.0611.06
0Marie KravdalGjø-Vard OL25.397.53
0Anna KølbækAarhus 1900 Orientering36.0811.07
0Eva Taagehøi NykjærOK Pan Århus1.50.3634.01
0Anna TaksdalGanddal IL29.169.00
0Minna Sofie WingstedtHalden SK35.3410.56
0Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
0Helle KvalheimHalden SKdiskvalifisert

D11-12

3 410 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Baastad BergIL Tyrving35.3910.27
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn35.46+0.0710.29
3Mille JægtvikKonnerud IL35.53+0.1410.31
4Marie Møller NielsenOK Pan Århus38.48+3.0911.22
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK39.14+3.3511.30
6Ida Marie FlågenHeming Orientering39.18+3.3911.31
7Sofie BergstrømHalden SK39.21+3.4211.32
8Janna Sofie TellesbøØstmarka OK39.23+3.4411.32
9Marie Roll-TørnqvistFana IL39.28+3.4911.34
10Marie Lien BackstrømHalden SK39.55+4.1611.42
11Mathea Spets StorhovFreidig39.57+4.1811.42
12Pia Young VikNydalens SK40.01+4.2211.44
13Amalie LøkkebergFredrikstad SK41.14+5.3512.05
14Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK41.16+5.3712.06
15Embla ØvretveitFredrikstad SK41.21+5.4212.07
16Frida Hovgaard EisvangOK Moss41.33+5.5412.11
17Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus43.00+7.2112.36
18Anna Taagehøi NykjærOK Pan Århus43.05+7.2612.38
19Kristin LundanesEmblem IL43.21+7.4212.42
20Eileen BjanesIL Tyrving43.28+7.4912.44
21Ella BerstadHeming Orientering43.58+8.1912.53
22Noor Dirro-HeluMåren OK44.16+8.3712.58
23Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering45.32+9.5313.21
24Frida SolsrudNydalens SK45.54+10.1513.27
25Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK46.08+10.2913.31
26Eira LineØstmarka OK46.12+10.3313.32
27Luciana SvadsMåren OK46.13+10.3413.33
28Marie KvarmeRøyken OL48.51+13.1214.19
29Vida Helland-HansenIL Tyrving49.04+13.2514.23
30Hannah MansNydalens SK49.10+13.3114.25
31Oda SørlieNydalens SK49.24+13.4514.29
32Mathilde Primdahl HøstOK Pan Århus55.28+19.4916.15
33Kathinka Zahl HagenFossum IF59.59+24.2017.35
34Veronika JacobsenFredrikstad SK1.00.03+24.2417.36
35Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.03.29+27.5018.37
36Live ArntzenRaumar Orientering1.08.31+32.5220.05
37Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering1.08.56+33.1720.12
0Eline AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
0Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
0Johanna Sofie LongfjeldModum OLdiskvalifisert
0Marie SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
0Hedda SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert
0Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert

D13-14

5 560 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedvig Valbjørn GydesenOK Melfar47.108.28
2Oda ScheeleNydalens SK48.06+0.568.39
3Marieluise Schmitt GranHalden SK48.07+0.578.39
4Karen Hoel JomaasFossum IF48.09+0.598.39
5Andrea RanvikKonnerud IL48.11+1.018.39
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL48.12+1.028.40
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK48.21+1.118.41
8Ingvild LangeggenKongsberg OL48.25+1.158.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Mari Strømme LidTIF Viking48.31+1.218.43
10Janne Tjørhom AasheimGanddal IL48.33+1.238.43
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering48.35+1.258.44
12Kristine KravdalGjø-Vard OL48.46+1.368.46
13Tuva Aas StræteRingerike OL48.50+1.408.46
14Carmen DirroMåren OK49.03+1.538.49
15Bethina Staulen FredinSkien OK49.15+2.058.51
16Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)50.03+2.539.00
17Marte Madslien BakkenNydalens SK50.33+3.239.05
18Åsne HaavengenKongsberg OL50.50+3.409.08
19Silje Berner MyhreFossum IF50.59+3.499.10
20Tale StrandKongsberg OL51.10+4.009.12
21Sigrid EkelandOddersjaa SSK51.11+4.019.12
22Ea LunøeNydalens SK51.19+4.099.13
23Karoline BjørnerødOK Moss51.26+4.169.15
24Silje KregnesKristiansand OK54.58+7.489.53
25Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering55.00+7.509.53
26Malin HaugeHisøy OK55.13+8.039.55
27Hanne Eide RappRaumar Orientering56.37+9.2710.10
28Ada WulfsbergNydalens SK56.53+9.4310.13
29Marie LilandNydalens SK56.56+9.4610.14
30Elise AusenPorsgrunn OL57.09+9.5910.16
31Hanna JohanssonHedrum OL57.37+10.2710.21
32Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb58.22+11.1210.29
33Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL59.54+12.4410.46
34Tora Aasheim NymarkAskøy OL1.03.46+16.3611.28
35Berthe TesloHadeland OL1.07.38+20.2812.09
36Thea LandKonnerud IL1.11.06+23.5612.47
37Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.11.21+24.1112.49
38Kaisa AntonsenFredrikstad SK1.12.54+25.4413.06
39Emma DanevadFredrikstad SK1.12.59+25.4913.07
40Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.13.08+25.5813.09
41Astrid GyllingAarhus 1900 Orientering1.16.40+29.3013.47
42Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1.23.37+36.2715.02
43Maria KølbækAarhus 1900 Orientering1.25.02+37.5215.17
44Ingeborg KvarmeRøyken OL1.26.18+39.0815.31
45Tina KallesonOppsal Orientering1.32.33+45.2316.38
46Anni SaarelaKonnerud IL1.35.05+47.5517.06
47Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK1.57.47+1.10.3721.11
48Tuva HepburnKristiansand OK1.57.49+1.10.3921.11
0Christiane BøckmanKristiansand OKdiskvalifisert
0Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Kristine Eide RappRaumar Orienteringbrutt

D15-16

9 020 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK1.13.258.08
2Ingvil AhlsandNydalens SK1.14.03+0.388.12
3Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.14.40+1.158.16
4Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.17.47+4.228.37
5Hanne VassendPorsgrunn OL1.17.55+4.308.38
6Ane DyrkornEiker OL1.18.03+4.388.39
7Ragne WiklundNydalens SK1.19.33+6.088.49
8Pernille KatlaFossum IF1.19.50+6.258.51
9Synne StrandAsker Skiklubb1.19.58+6.338.51
10Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.20.02+6.378.52
11Ella Arentz HagenSandefjord OK1.20.14+6.498.53
12Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.20.53+7.288.58
13Ragnhild EideByåsen IL1.22.56+9.319.11
14Karianne Olsvik DengerudNydalens SK1.23.00+9.359.12
15Agnes Irene LongfjeldModum OL1.23.03+9.389.12
16Helene EgerKongsberg OL1.23.07+9.429.12
17Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.23.50+10.259.17
18Thea DyrkornEiker OL1.23.56+10.319.18
19Maria PrestbøenSandefjord OK1.26.07+12.429.32
20Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb1.26.22+12.579.34
21Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.29.14+15.499.53
22Aurora GjølsjøOK Moss1.29.21+15.569.54
23Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.29.24+15.599.54
24Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK1.29.26+16.019.54
25Nora TorgersenHalden SK1.29.28+16.039.55
26Dina ReitanFreidig1.29.30+16.059.55
27Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.29.37+16.129.56
28Ingrid G. KvålsgardFossum IF1.30.10+16.459.59
29Maren NorderudIL Tyrving1.30.26+17.0110.01
30Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1.36.34+23.0910.42
31Ingrid HasaasFossum IF1.36.45+23.2010.43
32Solveig Eline BergIL Tyrving1.37.02+23.3710.45
33Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.38.58+25.3310.58
34Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.40.19+26.5411.07
35Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.43.07+29.4211.25
36Eli KolstadMo OK1.46.24+32.5911.47
37Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1.56.35+43.1012.55
38Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK1.58.48+45.2313.10
39Marie HansenSarpsborg OL1.58.53+45.2813.10
40Marlin HaavengenKongsberg OL1.59.25+46.0013.14
41Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL2.00.15+46.5013.19
42Kathinka RogstadKongsberg OL2.00.46+47.2113.23
43Linn Mei WaalerMåren OK2.02.42+49.1713.36
44Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF2.06.13+52.4813.59
45Sarah WølloKongsberg OL2.09.45+56.2014.23
46Kristiane RogstadKongsberg OL2.10.00+56.3514.24
47Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL2.10.54+57.2914.30
48Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF2.10.57+57.3214.31
49Trine Eg StaugaardKolding OK2.11.32+58.0714.34
50Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK2.24.48+1.11.2316.03
51Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK2.24.50+1.11.2516.03
0Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Synne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
Lisa JenssenHalden SKbrutt

D35

10 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi StoksethHalden SK1.34.038.43
2Elin BjervaLarvik OK1.34.47+0.448.48
3Astrid KravdalGjø-Vard OL1.34.56+0.538.48
4Anja WingstedtHalden SK1.57.38+23.3510.55
5Monica BerglundRingerike OL2.13.00+38.5712.20
6Gunilla OtterstenEds SK2.21.25+47.2213.07
7Hege Rønning JohansenMåren OK3.03.07+1.29.0417.00

D40

10 770 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK1.33.128.39
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.33.17+0.058.39
3Heidi TronbølFet OL1.34.40+1.288.47
4Ingrid UndstadLarvik OK1.39.03+5.519.11
5Karianne StrømmeTIF Viking1.46.20+13.089.52
6Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering1.47.17+14.059.57
7Line NybakkenÅs-NMBU Orientering1.57.34+24.2210.54
8Mai Britt BjørkSandefjord OK1.58.51+25.3911.02
9Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.59.26+26.1411.05
10Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.59.46+26.3411.07
11Linda RykkjeStord Orientering2.13.20+40.0812.22
12Doris Stien KaspersenMo OK2.15.09+41.5712.32
13Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering2.29.49+56.3713.54
14Paula BerstadHeming Orientering3.01.38+1.28.2616.51

D45

9 020 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig1.19.018.45
2Maria JonssonNydalens SK1.26.52+7.519.37
3Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1.26.56+7.559.38
4Kristin BruserudOL Trollo1.27.51+8.509.44
5Torunn økern JensenRingerike OL1.28.12+9.119.46
6Runa Lien BackstrømHalden SK1.28.16+9.159.47
7Hanne Lerche RaadalHalden SK1.29.04+10.039.52
8Hilde VassendPorsgrunn OL1.29.12+10.119.53
9Ingrid KvistadKongsberg OL1.29.18+10.179.54
10Gry AhlsandNydalens SK1.29.21+10.209.54
11Hege FeiringIL Tyrving1.29.23+10.229.54
12Anne Guro NøklebyRingerike OL1.29.34+10.339.55
13Jorun RuudAsker Skiklubb1.33.40+14.3910.23
14Kirsti KringhaugRingerike OL1.33.49+14.4810.24
15Anett WallinIL Tyrving1.36.17+17.1610.40
16Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.36.43+17.4210.43
17Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.37.05+18.0410.45
18Aud Ellen BrevikSturla, IF1.37.10+18.0910.46
19Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.37.21+18.2010.47
20Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.37.44+18.4310.50
21Ann Elin FlågenHeming Orientering1.37.56+18.5510.51
22Trine OldernesLillomarka OL1.38.02+19.0110.52
23Tove AasheimAskøy OL1.38.10+19.0910.52
24Frauke Schmitt GranHalden SK1.38.42+19.4110.56
25Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.39.55+20.5411.04
26Helena ErikssonEds SK1.45.05+26.0411.39
27Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.45.20+26.1911.40
28Wenche LindløvSarpsborg OL1.47.05+28.0411.52
29Stine ArntzenSandefjord OK1.47.08+28.0711.52
30Irene Felde OlaussenHalden SK1.48.41+29.4012.02
31Mette Eline HeimstadRingerike OL1.48.46+29.4512.03
32Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.49.02+30.0112.05
33Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering1.52.38+33.3712.29
34Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.52.44+33.4312.29
35Lill-Ann TorpSandefjord OK1.55.05+36.0412.45
36Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.55.12+36.1112.46
37Carina RegbornHagaby GoIF2.11.11+52.1014.32
38Monica FeylingKolbotn og Skimt OL2.13.26+54.2514.47
39Marianne ReuschHeming Orientering2.21.41+1.02.4015.42
0Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert
0Inger ReinhartsenKristiansand OKdiskvalifisert
Kathrine LunøeNydalens SKdiskvalifisert

D50

9 020 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK1.28.099.46
2Unn Hilde HeggedalKongsberg OL1.29.27+1.189.55
3Agneta ErikssonUddevalla OK1.34.11+6.0210.26
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.36.21+8.1210.40
5Marianne NjåsteinIL Tyrving1.36.35+8.2610.42
6Kjersti HovFossum IF1.36.38+8.2910.42
7Hilde StorløkkenKongsberg OL1.36.59+8.5010.45
8Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.37.07+8.5810.46
9Anne DanielsenLyn Ski1.37.18+9.0910.47
10Ingvild MulenKristiansand OK1.37.34+9.2510.49
11Dagrun MelkildHeming Orientering1.37.36+9.2710.49
12Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK1.37.51+9.4210.50
13Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1.38.08+9.5910.52
14Anne Marit BjergaardNydalens SK1.38.22+10.1310.54
15Tone HollowellOK Tyr1.38.27+10.1810.54
16Vanja StaffOL Toten-Troll1.40.05+11.5611.05
17Trude FixdalIL Koll1.46.53+18.4411.50
18Kristin FleisjeNittedal OL1.47.20+19.1111.53
19Bjørg Marit SollieOL Trollo1.47.30+19.2111.55
20Kristin Damsgaard GrindstadSarpsborg OL1.51.13+23.0412.19
21Tove HeimdalKonnerud IL1.51.45+23.3612.23
22Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.52.00+23.5112.25
23Hilde KløvstadSandefjord OK1.52.55+24.4612.31
24Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.53.06+24.5712.32
25May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.53.45+25.3612.36
26Anna Weckner WestlundOK Tyr1.54.46+26.3712.43
27Heidi BørstadSarpsborg OL2.01.14+33.0513.26
28Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK2.04.48+36.3913.50
29Anne Kristine NorderudIL Tyrving2.05.48+37.3913.56
30Magnhild T. MølnvikFossum IF2.19.20+51.1115.26
31Maria TorgersenBækkelagets SK2.22.13+54.0415.46
32Hege HeibergHadeland OL2.30.59+1.02.5016.44
0Helle HundseidIL Tyrvingdiskvalifisert
0Kirsti RogstadKongsberg OLikke startet

D55

7 540 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL1.15.5610.04
2Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb1.16.35+0.3910.09
3Grete HoviSkien OK1.16.37+0.4110.09
4Ellen Marie TurterNydalens SK1.16.39+0.4310.09
5Wenche BjørnstadRingsaker OK1.16.48+0.5210.11
6Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.18.06+2.1010.21
7Bente LineIndre Østfold OK1.18.10+2.1410.22
8Sidsel NørstebøIL Tyrving1.18.49+2.5310.27
9Helga HaverstadLierbygda OL1.22.31+6.3510.56
10Kjersti SkantzeIL Tyrving1.22.41+6.4510.57
11Ann Karin TjørhomGanddal IL1.24.50+8.5411.15
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.24.54+8.5811.15
13Randi NilstadIL Tyrving1.25.03+9.0711.16
14Elsa PutOMEGA1.28.12+12.1611.41
15Berit DanielsenIL Tyrving1.29.44+13.4811.54
16Berit BergeIL Tyrving1.29.57+14.0111.55
17Anne SørumRingsaker OK1.34.38+18.4212.33
18Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.39.58+24.0213.15
19Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.41.02+25.0613.23
20Lena RunessonOK Vivill1.41.09+25.1313.24
21Tove DamgaardOL Trollo2.00.25+44.2915.58

D60

7 540 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche HultgreenIL Tyrving1.18.5110.27
2Gabriella AxelssonIdefjordens SK1.19.37+0.4610.33
3Lis DæhliLøten o-lag1.23.16+4.2511.02
4Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.34.34+15.4312.32
5Lisa AnnersandOK Tyr1.34.42+15.5112.33
6Monica MartinssonOK Tranan1.34.54+16.0312.35
7Inger TiltnesIL Tyrving1.35.11+16.2012.37
8Bjørg SvanbergRøyken OL1.37.32+18.4112.56
9Kjersti ThoStabæk IF1.38.31+19.4013.03
10Gro SolnørdalRudsbygd IL1.40.03+21.1213.16
11Elle M. MelbyeHeming Orientering1.45.35+26.4414.00
12Gro EiaOL Trollo1.48.25+29.3414.22
13Live Joronn YtrehusRingerike OL1.49.13+30.2214.29
14Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.50.22+31.3114.38
15Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL1.58.32+39.4115.43
16Aud KjemperudEiker OL2.10.55+52.0417.21
17Ingeborg BakkenMåren OK2.11.09+52.1817.23
18Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK3.42.13+2.23.2229.28
0Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
0Randi Kristin NærumLarvik OKdiskvalifisert

D65

5 080 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF1.11.2614.03
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.15.33+4.0714.52
3Marion HallstenUddevalla OK1.15.43+4.1714.54
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.15.50+4.2414.55
5Inger LindløvOK Moss1.19.04+7.3815.33
6Berit GrosvoldEiker OL1.19.07+7.4115.34
7Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.20.20+8.5415.48
8Margit Ryen SteenBø OL1.21.15+9.4915.59
9Anne KaasaDriv IL1.32.10+20.4418.08
10Brynhild FanuelsenFossum IF1.34.44+23.1818.38
11Gry Bruland VråleSturla, IF2.02.14+50.4824.03
0Bodil BerbyTrøsken ILdiskvalifisert
0Eva Marie GranOK Østdiskvalifisert

D70

5 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig1.14.3014.39
2Aase Tove GoldenMåren OK1.15.54+1.2414.56
3Liv FeiringHamar OK1.20.44+6.1415.53
4Birgitte BekkelundRøyken OL1.23.21+8.5116.24
5Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.28.39+14.0917.27
6Inger HalckMåren OK1.29.14+14.4417.33
7Ingeborg BøbelIL Imås1.30.01+15.3117.43
8Synnøve DalvaBø OL1.47.27+32.5721.09
9Tordis Rytter JakobsenOK Moss2.02.09+47.3924.02
10Inger Lise BjordalOppsal Orientering2.30.04+1.15.3429.32
11Eva NilsenLillomarka OL2.30.09+1.15.3929.33
0Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagdiskvalifisert

D75

4 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.16.3115.38
2Gudveig JørundlandOK Sør1.45.05+28.3421.29
3Unni DrageHaugerud IF1.45.20+28.4921.32
4Johanna YtterbølGimle IF1.59.28+42.5724.25
5Tirill Liby SeipOK Skeidi2.20.29+1.03.5828.43

H -10

3 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Rasmus BerglundRingerike OL23.037.05
0Niels DalgaardKolding OK23.26+0.237.12
0Brage EikåsSandefjord OK26.59+3.568.18
0Jakob A. GjedeboOppsal Orientering28.54+5.518.53
0Simen Gløgård StensrudNittedal OL22.306.55
0Emil Husebye AamodtFredrikstad SK33.50+10.4710.24
0Mathias LinløkkenØstmarka OK32.07+9.049.52
0Audun NordbyFredrikstad SK34.09+11.0610.30
0Sondre OlaussenOppsal Orientering31.02+7.599.32
0Theo Winsents SæterMåren OK32.33+9.3010.00
0Valdemar Taagehøi NykjærOK Pan Århus35.25+12.2210.53
0Liam Viggo WingstedtHalden SK28.48+5.458.51

H11-12

3 410 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK26.217.43
2Elia ThorvikNydalens SK26.23+0.027.44
3Kasper Bakken UlsethNydalens SK26.26+0.057.45
4Gaute BerganNydalens SK26.30+0.097.46
5Alfred BjørnerødOK Moss26.37+0.167.48
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL26.44+0.237.50
7Eivind NybergNydalens SK26.47+0.267.51
8Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK28.27+2.068.20
9Tor Erling GjølsjøOK Moss28.28+2.078.20
10Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering28.30+2.098.21
11Johan EgerKongsberg OL28.33+2.128.22
12Sondre EngebretsenOK Moss28.34+2.138.22
13Ask OlaussenOppsal Orientering28.41+2.208.24
14Sigurd Saxe SandvikHalden SK28.43+2.228.25
15Lukas KlausenSturla, IF28.46+2.258.26
16Mikkel BerglundRingerike OL28.58+2.378.29
17Jens DalgaardKolding OK30.22+4.018.54
18Stein Aas StræteRingerike OL30.25+4.048.55
19Arthur BrunborgNittedal OL30.30+4.098.56
20Martin Nøkleby MellingRingerike OL30.36+4.158.58
21Jonas KroghOppsal Orientering30.38+4.178.59
22Sivert PoppeFredrikstad SK33.48+7.279.54
23Ludvik SætherFredrikstad SK33.53+7.329.56
24Benjamin August VikenTverlandet IL33.55+7.349.56
25Martin Reiersen JensenBirkenes IL34.01+7.409.58
26Herman Lien BackstrømHalden SK34.04+7.439.59
27Birk F. SætnanFossum IF34.44+8.2310.11
28Eivind Bogen ArenthSturla, IF35.08+8.4710.18
29Mats LindaasElverum OK37.34+11.1311.00
30Rolf Andreas BergNydalens SK37.45+11.2411.04
31Christian Fredrik BorgIL Koll37.58+11.3711.08
32Thomas BlomkvistFredrikstad SK38.15+11.5411.13
33Oliver NilsenFossum IF38.20+11.5911.14
34Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn40.29+14.0811.52
35Ola KjølstadRøyken OL41.56+15.3512.17
36Birk ThorstensenOppsal Orientering42.12+15.5112.22
37Fridtjof ReuschHeming Orientering42.29+16.0812.27
38Gustav Andresen SkotteFossum IF42.32+16.1112.28
39Olav MelheimSturla, IF47.29+21.0813.55
40Kristian Norum MeløysundNydalens SK47.37+21.1613.57
41Mads Stavund SkødtOK Pan Århus48.44+22.2314.17
42Jon Randar HolmøyHadeland OL48.47+22.2614.18
43Silas Ribergaard SkammelsenOK Pan Århus48.59+22.3814.21
44Atle TrollehaveOK Pan Århus49.31+23.1014.31
45Herman Hvideberg MoerRaumar Orientering54.47+28.2616.03
46Mikael BirkelundAsker Skiklubb56.33+30.1216.35
47Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb56.52+30.3116.40
48Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb56.55+30.3416.41
49Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL1.02.48+36.2718.24
50Felix R. HyllesethSentrum OK1.03.01+36.4018.28
51Elias StubberudNydalens SK1.03.20+36.5918.34
0Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Sander Tonjer FingarsenElverum OKdiskvalifisert
0Anselm ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Hans UrsetIL BUL-Tromsødiskvalifisert
0Tidemann LierIndre Østfold OKikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLbrutt

H13-14

5 560 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK38.106.51
2Lars Young VikNydalens SK38.12+0.026.52
3David RundeKristiansand OK38.17+0.076.53
4Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK38.22+0.126.54
5Isak JonssonNydalens SK38.23+0.136.54
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK38.27+0.176.54
7Tobias Mikael EspedalNydalens SK38.37+0.276.56
8Simen Spets StorhovFreidig38.42+0.326.57
9Ole Jakob FrankrigNydalens SK38.57+0.477.00
10Daniel B. SchmidtOK Pan Århus40.32+2.227.17
11Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK40.44+2.347.19
12Gaute Kvittum NytrøenTynset IF40.49+2.397.20
13Joakim Wilkens JernbergNydalens SK40.52+2.427.21
14Nils TveiteÅs-NMBU Orientering40.59+2.497.22
15Mats Andre NygårdIndre Østfold OK41.10+3.007.24
16Bendik EliassenFredrikstad SK42.48+4.387.41
17Sondre YtterbøAsker Skiklubb45.41+7.318.12
18Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK46.01+7.518.16
19Felix FinsrudAsker Skiklubb47.38+9.288.34
20Christopher EngebretsenOK Moss48.12+10.028.40
21Asbjørn KaltoftOK Pan Århus48.15+10.058.40
22Petter Liabakk EriksenByåsen IL48.17+10.078.41
23Eirik ImrikFredrikstad SK48.27+10.178.42
24Sivert Sande KvermeFossum IF49.45+11.358.56
25Eivind Berner MyhreFossum IF49.59+11.498.59
26Iver RingheimLarvik OK50.39+12.299.06
27Magnus MosfjellBirkenes IL50.40+12.309.06
28Runar Saur ModahlFredrikstad SK51.18+13.089.13
29Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK51.54+13.449.20
30Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL52.13+14.039.23
31Elias BergsetIL Veten52.39+14.299.28
32Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn52.53+14.439.30
33Grunde IsaksætreGrue IL53.02+14.529.32
34Eirik BlågestadIndre Østfold OK53.25+15.159.36
35Eskil FrischknechtAlta OL53.40+15.309.39
36Alexander SmebyNydalens SK56.21+18.1110.08
37Anders VestølVegårshei IL57.19+19.0910.18
38Jonas GrønliFreidig57.29+19.1910.20
39Lars SandstadFreidig57.36+19.2610.21
40Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL57.39+19.2910.22
41Nicolai HarvikKonnerud IL57.43+19.3310.22
42Eirik KrokaFredrikstad SK58.26+20.1610.30
43Lars Øderud VatneBækkelagets SK58.31+20.2110.31
44Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett58.33+20.2310.31
45Gaute FosstveitRaumar Orientering58.46+20.3610.34
46Ole Øivind NorstedHalden SK58.47+20.3710.34
47Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett58.52+20.4210.35
48Vemund HeierNydalens SK59.18+21.0810.39
49Even GravningenStokke IL59.56+21.4610.46
50Sondre OttesenFredrikstad SK1.00.00+21.5010.47
51Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1.00.17+22.0710.50
52Kristian ØstermannHeming Orientering1.02.06+23.5611.10
53Ferdinand FremmingHeming Orientering1.02.08+23.5811.10
54Henrik ReuschHeming Orientering1.02.20+24.1011.12
55Sondre Zahl HagenFossum IF1.02.26+24.1611.13
56Jonas EikåsSandefjord OK1.02.57+24.4711.19
57August Syrdal ØenHeming Orientering1.03.55+25.4511.29
58Adam ConwayGuildford Orienteers1.04.20+26.1011.34
59Erlend BørliFossum IF1.08.36+30.2612.20
60Asgeir EspelandTynset IF1.11.04+32.5412.46
61Tobias HalleAarhus 1900 Orientering1.11.49+33.3912.55
62Cornelius BjørkSandefjord OK1.12.39+34.2913.03
63Ola DahlFredrikstad SK1.16.30+38.2013.45
64Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.18.08+39.5814.03
65Theodor LierIndre Østfold OK1.23.11+45.0114.57
66Mikkel KølbækAarhus 1900 Orientering1.32.00+53.5016.32
67Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.35.20+57.1017.08
68Simen FritznerNittedal OL1.35.41+57.3117.12
69Anders HorveiRaumar Orientering1.37.53+59.4317.36
70Mikkel KatlaFossum IF1.39.01+1.00.5117.48
0Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
0Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Odin SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
0Jakob TorgersenHalden SKdiskvalifisert

H15-16

10 770 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK1.11.036.35
2Jørgen BaklidKonnerud IL1.11.15+0.126.36
3Lukas LilandNydalens SK1.11.17+0.146.37
4Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1.11.38+0.356.39
5Sebastian DalandKristiansand OK1.11.47+0.446.39
6Kasper FosserHeming Orientering1.13.51+2.486.51
7Einar MelsomFossum IF1.15.37+4.347.01
8Even-Johan KaspersenMo OK1.15.39+4.367.01
9Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.15.58+4.557.03
10Kristian PyttenKristiansand OK1.16.08+5.057.04
11Niels Christian HellerudHalden SK1.16.12+5.097.04
12Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.16.31+5.287.06
13Einar EkelandOddersjaa SSK1.16.36+5.337.06
14Amund KorsæthTrøsken IL1.17.17+6.147.10
15Sander ArntzenAsker Skiklubb1.18.04+7.017.14
16Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1.20.00+8.577.25
17Marius AurebekkKristiansand OK1.20.22+9.197.27
18Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.20.31+9.287.28
19Tord StrandKongsberg OL1.20.53+9.507.30
20Erling HjermstadFossum IF1.20.54+9.517.30
21Øyvind HjermstadFossum IF1.26.03+15.007.59
22Even LindaasElverum OK1.27.57+16.548.09
23Oscar LyngenFrol IL1.28.53+17.508.15
24Malthe PoulsenFIF Hillerød Orientering1.30.49+19.468.25
25Stian RykkjeStord Orientering1.30.51+19.488.26
26Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.31.18+20.158.28
27Håkon LundKongsberg OL1.31.51+20.488.31
28Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.31.53+20.508.31
29Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1.31.55+20.528.32
30Trygve MyhrAsker Skiklubb1.31.57+20.548.32
31Axel HoveidAsker Skiklubb1.32.01+20.588.32
31Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.32.01+20.588.32
33Oskar ArnevikRingerike OL1.32.03+21.008.32
34Eskil FrøislandVang OL1.33.15+22.128.39
35Aslak HeimdalKonnerud IL1.34.49+23.468.48
36Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.36.23+25.208.56
37Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.36.28+25.258.57
38Mathias VindalFreidig1.36.35+25.328.58
39Håkon SturødNydalens SK1.36.47+25.448.59
40Joar GjerdahlKonnerud IL1.36.51+25.488.59
41Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.36.54+25.518.59
42Audun Uglenes BerganNydalens SK1.36.56+25.539.00
43Henrik HaugKongsberg OL1.43.16+32.139.35
44Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.43.18+32.159.35
45Benjamin AasenSarpsborg OL1.43.22+32.199.35
46Martin Andresen SkotteFossum IF1.43.25+32.229.36
47Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.43.27+32.249.36
48Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK1.43.31+32.289.36
49Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.43.57+32.549.39
50Thomas KortNord-Østerdal OK1.45.14+34.119.46
51Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.45.21+34.189.46
52Erlend BrendstuenHalden SK1.46.48+35.459.54
53Mikkel Holm NielsenOK Pan Århus1.46.51+35.489.55
54Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus1.46.54+35.519.55
55Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus1.46.58+35.559.55
56Søren Eg StaugaardKolding OK1.49.28+38.2510.09
57Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.49.37+38.3410.10
58Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.51.00+39.5710.18
59Jonas MyhreKristiansand OK1.58.30+47.2711.00
60Torjus UllernIL Tyrving1.58.39+47.3611.01
61Vegard LøvliAsker Skiklubb2.04.41+53.3811.34
62Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn2.05.58+54.5511.41
63Håvard RokkanMo OK2.08.46+57.4311.57
64Mathias HermstadFreidig2.30.15+1.19.1213.57
65Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK2.31.58+1.20.5514.06
66Audun Melby JacobsenLardal OL2.36.11+1.25.0814.30
67Fredrik SveenVang OL2.41.21+1.30.1814.58
0Øyvind Eliaeussen-SkalleHarstad OLdiskvalifisert
0Oliver Wallin HigginsIL Tyrvingdiskvalifisert
0Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Haakon JohannesenIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Sverre NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert
0Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H35

13 650 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius WikstrømRingsaker OK1.27.426.25
2Sigve VågsnesOppsal Orientering1.27.51+0.096.26
3Øystein PettersenNydalens SK1.36.32+8.507.04
4Kristoffer JacobsenIL Tyrving1.43.24+15.427.34
5Anders HöijeGöteborg Majorna OK1.44.32+16.507.39
6Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1.46.07+18.257.46
7Jostein AndersenNydalens SK1.49.16+21.348.00
8Einar TommelstadNydalens SK1.51.14+23.328.08
9Roger Telle-HansenIL Tyrving1.51.47+24.058.11
10Magnus NordbrødenHalden SK2.01.01+33.198.51
11Øyvind LøkenOK Moss2.01.48+34.068.55
12Donatas KontautasOK Moss2.08.53+41.119.26
13Erik Rytter JakobsenOK Moss2.09.05+41.239.27
14Robert BanfiÅs-NMBU Orientering2.41.43+1.14.0111.50

H40

13 650 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK1.25.506.17
2Joacim CarlssonHalden SK1.30.42+4.526.38
3Per Øyvind SteneNydalens SK1.30.52+5.026.39
4Mats HaldinHalden SK1.30.59+5.096.39
5Tore SandvikHalden SK1.31.32+5.426.42
6Ulf BrennaBækkelagets SK1.35.58+10.087.01
7David LøverModum OL1.37.39+11.497.09
8Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1.38.15+12.257.11
9Øyvind StoksethHalden SK1.40.06+14.167.20
10Fredrik SvenssonJönköping OK1.41.17+15.277.25
11Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK1.43.29+17.397.34
12Jonas LundbergGöteborg Majorna OK1.44.22+18.327.38
13Johs HjelmstadBækkelagets SK1.44.25+18.357.38
14Olav EideOslostudentenes IK1.48.48+22.587.58
15Øystein Ringstad KristiansenSteinkjer OK1.48.59+23.097.59
16Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.51.49+25.598.11
17Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.55.16+29.268.26
18Tom BerganFet OL1.55.25+29.358.27
19Gisle NysæterSkien OK1.56.07+30.178.30
20Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.56.20+30.308.31
21Thomas BedinIndre Østfold OK1.57.14+31.248.35
22Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.58.39+32.498.41
23Torstein HoleNydalens SK1.58.40+32.508.41
24Anders StorbratenIFK Lidingö SOK1.59.01+33.118.43
25Lars BerglundRingerike OL1.59.31+33.418.45
26Audun BjerknesMåren OK1.59.57+34.078.47
27Geir HoffIL Tyrving2.01.35+35.458.54
28Anders DalgaardKolding OK2.02.30+36.408.58
29Truls KvaaseBækkelagets SK2.03.29+37.399.02
30Hans Christian MeenPorsgrunn OL2.03.40+37.509.03
31Pål Christian IngierdBækkelagets SK2.03.51+38.019.04
32Bengt HansskeKils OK2.04.10+38.209.05
33Henning Bratland CarlsenOK Moss2.08.47+42.579.26
34Kyrre GranFet OL2.11.24+45.349.37
35Rune BlågestadIndre Østfold OK2.11.39+45.499.38
36Knut AaldeNydalens SK2.12.45+46.559.43
37Tage EidissenSarpsborg OL2.13.04+47.149.44
38Øyvind ThømtIndre Østfold OK2.13.09+47.199.45
39Anders GrevstadFossum IF2.16.16+50.269.58
40Dag Arne LierIndre Østfold OK2.29.26+1.03.3610.56
41Steinar ØvreåsKongsberg OL3.03.02+1.37.1213.24
42Trond MyhreFossum IF3.14.55+1.49.0514.16
Tore GranheimOK Mossbrutt
Espen TorsethGjø-Vard OLbrutt

H45

12 690 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil BjørloHalden SK1.29.277.02
2Tomas EidsmoFreidig1.29.32+0.057.03
3Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.29.35+0.087.03
4Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.29.41+0.147.04
5Sveinung RykkjeStord Orientering1.29.47+0.207.04
6Esten KorenNydalens SK1.31.22+1.557.11
7Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.33.13+3.467.20
8Knut Harald HyllesethSentrum OK1.33.56+4.297.24
9Jens Even StorhovFreidig1.34.06+4.397.24
10Tore NymarkAskøy OL1.34.09+4.427.25
11Lars EnerhaugenModum OL1.34.10+4.437.25
12Sigmund VisterIndre Østfold OK1.36.54+7.277.38
13Svein NygårdLillomarka OL1.37.18+7.517.40
14Arne NåtedalOL Trollo1.37.26+7.597.40
15Arild AndresenFossum IF1.37.33+8.067.41
16Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.39.27+10.007.50
17Bent Erik SkaugOppsal Orientering1.39.40+10.137.51
18Geir TorgersenHalden SK1.39.58+10.317.52
19Ebbe Møller NielsenOK Pan Århus1.40.08+10.417.53
20Christian JomaasFossum IF1.40.17+10.507.54
21Christian ReuschHeming Orientering1.43.26+13.598.09
22Espen BergstrømHalden SK1.43.55+14.288.11
23Espen WigaardOppsal Orientering1.44.01+14.348.11
24Harald IweIL GeoForm1.45.22+15.558.18
25Peder NatvigIL Koll1.47.15+17.488.27
26Christian GrotnesIL Tyrving1.47.21+17.548.27
27Jan Erik IsaksenNydalens SK1.47.43+18.168.29
28Per Øivind EgerKongsberg OL1.48.50+19.238.34
29Kjetil DammTIF Viking1.49.02+19.358.35
30Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.49.05+19.388.35
31Otto Richard EideByåsen IL1.49.13+19.468.36
32Pål TveterIndre Østfold OK1.49.17+19.508.36
33Jori ArrakoskiFSO1.49.21+19.548.37
34Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.49.25+19.588.37
35Christian GløgårdNittedal OL1.49.31+20.048.37
36Svein MelbySarpsborg OL1.50.16+20.498.41
37Hans JevanordFossum IF1.51.05+21.388.45
38Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb1.51.41+22.148.48
39Jørn MoeFet OL1.51.47+22.208.48
40Trond LundIL Tyrving1.52.49+23.228.53
41Lars GrandeKjelsås IL1.53.00+23.338.54
42Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.54.09+24.428.59
43Bjørn Gaute HerlyngGrue IL1.55.47+26.209.07
44Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.55.49+26.229.07
45Stig MellingRingerike OL1.59.14+29.479.23
46Finn Henry LillestrandTrøsken IL1.59.52+30.259.26
47Vidar StrandLierbygda OL2.00.41+31.149.30
48Torgeir SnilsbergOK Moss2.01.37+32.109.35
49Knut AurebekkTorridal IL2.03.10+33.439.42
50Per Erik LarsenSandefjord OK2.03.42+34.159.44
51Stein H. HagenFossum IF2.04.22+34.559.48
52Bjørn Axel GranHalden SK2.08.04+38.3710.05
53Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.08.27+39.0010.07
54Harald StorrønningByåsen IL2.09.09+39.4210.10
55Gerard KortOs IL2.11.50+42.2310.23
56Nils BerganNydalens SK2.14.29+45.0210.35
57Einar TesloHadeland OL2.15.25+45.5810.40
58Torleif AhlsandKjelsås IL2.21.56+52.2911.11
59Anders FlågenHeming Orientering2.24.06+54.3911.21
60Harald EikKristiansand OK2.26.06+56.3911.30
61Håkon BørliFossum IF2.26.59+57.3211.34
0Jon Iver BakkenNydalens SKdiskvalifisert
0Peter CarlsenRøyken OLdiskvalifisert
0Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Tom KristensenLarvik OKdiskvalifisert

H50

12 690 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo EngdahlIL Koll1.25.396.44
2Tore BjørnerødOK Moss1.30.38+4.597.08
3Knut Erling ØenHeming Orientering1.31.54+6.157.14
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.33.34+7.557.22
5Gjermund RørenEiker OL1.34.17+8.387.25
6Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.34.27+8.487.26
7Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.34.50+9.117.28
8Christian KorvaldHeming Orientering1.34.57+9.187.28
9Nils Petter FremmingHeming Orientering1.36.00+10.217.33
10Gløer WinsvoldSentrum OK1.37.35+11.567.41
11Sindre LangaasNydalens SK1.39.20+13.417.49
12Øystein ØstermannHeming Orientering1.41.02+15.237.57
13Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1.41.23+15.447.59
14Dag BrenåsVarteig OL1.41.26+15.477.59
15Njål SvingheimKonnerud IL1.41.40+16.018.00
16Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.41.43+16.048.00
17Sjur LangedalNydalens SK1.41.47+16.088.01
18Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.43.34+17.558.09
19Per Olav NærestadIF Trauma1.43.40+18.018.10
20Rolv Anders SystadLyn Ski1.43.42+18.038.10
21Einar LunøeNydalens SK1.44.08+18.298.12
22Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1.44.49+19.108.15
23Roar ByeModum OL1.44.55+19.168.16
24Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.45.05+19.268.16
25Oluf BøckmanKristiansand OK1.47.58+22.198.30
26Hallvard KorenOK Moss1.48.43+23.048.34
27Jo WiklundNydalens SK1.49.23+23.448.37
28Per ØstrengRaumar Orientering1.50.50+25.118.44
29Svend Arne YtterbølHalden SK1.51.58+26.198.49
30Arne TorgersenBækkelagets SK1.52.01+26.228.49
31Kjetil KarlsenOK Moss1.52.15+26.368.50
32Stein BlomsethLillomarka OL1.52.26+26.478.51
33Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.53.05+27.268.54
34Terje MelsomFossum IF1.53.30+27.518.56
35Anders BergsetIL Veten1.56.01+30.229.08
36Trygve LeivestadSarpsborg OL1.57.15+31.369.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
37Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering1.58.04+32.259.18
38Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.58.35+32.569.20
39Bjørn BakkevigHeming Orientering1.59.15+33.369.23
40Juha VienaRingerike OL2.00.14+34.359.28
41Ole Petter VestølVegårshei IL2.00.23+34.449.29
42Jan Petter HansenIL Gular2.00.35+34.569.30
43Terje HenriksenAsker Skiklubb2.02.46+37.079.40
44Ole TørnqvistFana IL2.02.52+37.139.40
45Dag SyversenSarpsborg OL2.03.17+37.389.42
46Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL2.03.55+38.169.45
47Nils Inge BrurbergSturla, IF2.04.06+38.279.46
48Lasse ArnesenHeming Orientering2.04.53+39.149.50
49Tore KolstadMo OK2.06.14+40.359.56
50Jim OlaussenHalden SK2.08.24+42.4510.07
51Leif Kåre BessebergEiker OL2.08.35+42.5610.07
52Ole Johnny PetersenEiker OL2.08.41+43.0210.08
53Tom AasrumHedrum OL2.08.55+43.1610.09
54Rune S. NielsenIndre Østfold OK2.17.42+52.0310.51
55Harald VingerhagenKristiansand OK2.18.16+52.3710.53
56Jon Ivar BergersenEidskog OL2.18.54+53.1510.56
57Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2.27.57+1.02.1811.39
58Per Eg PedersenKolding OK2.28.48+1.03.0911.43
59Tore SandemIndre Østfold OK2.29.10+1.03.3111.45
60Lasse SkalleHarstad OL2.29.52+1.04.1311.48
61Frode KamsvågIL Tyrving2.29.57+1.04.1811.48
62Svein ThorsbergGrue IL2.35.08+1.09.2912.13
63Per StedjeØstmarka OK3.11.11+1.45.3215.03
64Kjetil RønhovdeOdda OL3.14.39+1.49.0015.20 Last ned GPS-spor i gpx-format
65Oddbjørn BergersenEidskog OL3.41.05+2.15.2617.25
0Terje UrfjellIL Imåsdiskvalifisert

H55

10 770 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sixten WestlundOK Tyr1.29.468.20
2Tore SagvoldenØstmarka OK1.32.11+2.258.33
3Einar JensenNydalens SK1.34.37+4.518.47
4Lars FremstadLarvik OK1.34.57+5.118.48
5Jørgen MårtenssonModum OL1.35.04+5.188.49
6Nils HæstadFossum IF1.35.06+5.208.49
7Stein MartinsenSandefjord OK1.35.09+5.238.50
8Terje DengerudNydalens SK1.35.12+5.268.50
9Trond OlsenLøten o-lag1.35.15+5.298.50
10Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1.35.17+5.318.50
11Tore KjølsethNydalens SK1.35.20+5.348.51
12Morten Roger AndersenHalden SK1.35.24+5.388.51
13Arve GlittumOK Skeidi1.35.25+5.398.51
14Arild KirkerødSarpsborg OL1.35.30+5.448.52
15Jan BlandkjennKristiansand OK1.35.32+5.468.52
16Eirik Næss-UlsethNydalens SK1.35.36+5.508.52
17Axel WasseniusUddevalla OK1.35.37+5.518.52
18Sören JonssonNydalens SK1.36.18+6.328.56
19Rolf LundHSOK-DK1.36.19+6.338.56
20Øystein KildahlØstmarka OK1.36.23+6.378.56
21Lars Roger LundanesEmblem IL1.36.29+6.438.57
22Jon BjørgumKristiansand OK1.36.33+6.478.57
23Per Kristian EkebergIL Tyrving1.36.38+6.528.58
24Morten DueMåren OK1.36.42+6.568.58
25Hallvard FjærLillomarka OL1.36.46+7.008.59
26Terje Wiig MathisenEvry Oslo BIL1.36.52+7.068.59
27Jan GranstedtHalden SK1.37.50+8.049.05
28Sture OttesenIndre Østfold OK1.38.06+8.209.06
29Audun StrandlieGjø-Vard OL1.39.18+9.329.13
30Kjell MarksetIL Koll1.39.32+9.469.14
31Søren MaarupKolding OK1.43.18+13.329.35
32Martin GranlyLillomarka OL1.43.20+13.349.35
33Leif S. ThingsrudØstmarka OK1.43.34+13.489.36
34Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.43.50+14.049.38
35Lars HjermstadFossum IF1.44.03+14.179.39
36Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.47.56+18.1010.01
37Ove MartinsenHauketo IF1.47.59+18.1310.01
38Tormod StrandMåren OK1.48.04+18.1810.02
39Jack BjørnsenKristiansand OK1.48.17+18.3110.03
40Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.51.47+22.0110.22
41Inge GlittumOK Skeidi1.51.52+22.0610.23
42Ivar RefslandIL Tyrving1.51.56+22.1010.23
43Odd-Ragnar PettersenOK Moss1.52.03+22.1710.24
44Eirik NordbrødenHalden SK1.52.12+22.2610.25
45Henry Michael ØdegaardOK Øst1.52.16+22.3010.25
46Bjørn Are CarlssonFossum IF1.52.19+22.3310.25
47Lasse NatvigByåsen IL1.52.41+22.5510.27
48Bjørn WilladssenHeming Orientering1.52.52+23.0610.28
49Nikolay KrupnovIL Tyrving1.53.09+23.2310.30
50Kristian KalagerAsker Skiklubb1.55.43+25.5710.44
51Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1.56.00+26.1410.46
52Morten BergliaEiker OL1.56.18+26.3210.47
53Helge StubberudNydalens SK1.56.21+26.3510.48
54Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.58.04+28.1810.57
55Karl Aasmund ErøyOK Moss2.01.35+31.4911.17
56Thor Inge TollehaugEiker OL2.04.05+34.1911.31
57Per KaarbyFossum IF2.04.25+34.3911.33
58Øyvind Roger HansenRøyken OL2.07.27+37.4111.50
59Per SchancheAsker Skiklubb2.07.48+38.0211.51
60Ketil ÅstebølOppsal Orientering2.14.52+45.0612.31
61Bjørn ÅstorpSarpsborg OL2.21.03+51.1713.05
62Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK2.22.25+52.3913.13
63Kjetil KløvstadSandefjord OK2.22.59+53.1313.16
64Morten SkoglundByåsen IL2.28.14+58.2813.45
65 John HofossHadeland OL2.55.34+1.25.4816.18
66Herman BakkeLøten o-lag2.56.05+1.26.1916.20
67Pål HellerudHalden SK3.15.00+1.45.1418.06
68Kai Jostein BergersenEidskog OL3.18.03+1.48.1718.23
0Kjell Einar AndersenVarteig OLdiskvalifisert
0Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Per SandbergNydalens SKdiskvalifisert

H60

10 770 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL1.39.499.16
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.39.58+0.099.16
3Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.45.31+5.429.47
4Svein S JacobsenIL Tyrving1.45.35+5.469.48
5Harald HoviSkien OK1.45.37+5.489.48
6Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.45.44+5.559.49
7Widar TrømborgSande Sportsklubb1.45.47+5.589.49
8Morten DåsnesRingerike OL1.45.50+6.019.49
9Terje WikstrømRingsaker OK1.46.29+6.409.53
10Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering1.46.43+6.549.54
11Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.46.54+7.059.55
12Øyvind GylverAsker Skiklubb1.47.03+7.149.56
13Are EriksenOslostudentenes IK1.51.45+11.5610.22
14Per OsenVestre Akers SK1.52.23+12.3410.26
15Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK1.52.35+12.4610.27
16Trond SyversenOK Øst1.52.42+12.5310.27
17Erik LindströmModum OL1.56.58+17.0910.51
18Geir Holm GundersenSturla, IF1.58.00+18.1110.57
19Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.58.34+18.4511.00
20Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.59.43+19.5411.06
21Urban LarssonOK Gipen1.59.48+19.5911.07
22Reidar FossumAsker Skiklubb2.02.18+22.2911.21
23Harald ThonSturla, IF2.04.25+24.3611.33
24Einar Kristian LundeVarteig OL2.10.10+30.2112.05
25Arvid GalborgenEds SK2.13.27+33.3812.23
26Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb2.13.42+33.5312.24
27Petter F. JohannessenSturla, IF2.15.46+35.5712.36
28Bent GalborgenIndre Østfold OK2.15.52+36.0312.36
29Ketil BergeVestre Akers SK2.22.50+43.0113.15
30Mathias MartinsenHeming Orientering2.23.13+43.2413.17
31Sjur GjestvangOL Toten-Troll2.28.09+48.2013.45
32Stein TurtumøygardMåren OK2.29.33+49.4413.53
33Olav ØsthagenOL Vallset/Stange2.30.07+50.1813.56
34Johan Toverud JensenNydalens SK2.30.16+50.2713.57
35Runar KirkerudEiker OL2.45.12+1.05.2315.20
36Jan SveenRaumar Orientering2.57.56+1.18.0716.31
37Finn IngwersenHorsens OK3.04.34+1.24.4517.08
38Karsten StaldHorsens OK3.08.44+1.28.5517.31
39Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn3.23.58+1.44.0918.56
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Jon KaarbyNydalens SKdiskvalifisert

H65

9 020 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering1.25.509.30
2Willy GrønstadGimle IF1.25.54+0.049.31
3Harry BreilandÅlgård Orientering1.26.13+0.239.33
4Per-Erik ØstlieDriv IL1.30.55+5.0510.04
5Nils-Petter WiikDriv IL1.31.04+5.1410.05
6Kjell Audun SundsdalMelum IL1.34.13+8.2310.26
7Tor TrøanHadeland OL1.35.18+9.2810.33
8Einar LundHamar OK1.37.17+11.2710.47
9Trygve LølandBirkenes IL1.38.14+12.2410.53
10Eldar BørsumBækkelagets SK1.38.49+12.5910.57
11Geir ArnesenBærums Skiklub1.39.00+13.1010.58
12Atle RemmePorsgrunn OL1.42.03+16.1311.18
13Øistein HagenOK Øst1.42.22+16.3211.20
14Kjell MartinssonOK Tranan1.42.31+16.4111.21
15Helge RevhaugRingerike OL1.43.49+17.5911.30
16John Thomas PetersenNittedal OL1.44.04+18.1411.32
17Steinar SkoglundFossum IF1.44.08+18.1811.32
18Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK1.44.33+18.4311.35
19Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.44.42+18.5211.36
20Bjørn SteenBø OL1.44.46+18.5611.36
21Per ØhlckersIL Tyrving1.45.06+19.1611.39
22Hasse BergstrømIL Tyrving1.47.35+21.4511.55
23Poul BobachAalborg OK1.48.58+23.0812.04
24Ola BækkevoldOK Moss1.49.24+23.3412.07
25Ottar StangTrøsken IL1.50.05+24.1512.12
26Helge FossheimHedrum OL1.50.24+24.3412.14
27Atle BergsethKvernbit IL1.51.03+25.1312.18
28Ingvar BergmanOK Tranan1.53.13+27.2312.33
29Anders WaageFreidig1.53.28+27.3812.34
30Svein EriksenSandefjord OK1.55.19+29.2912.47
31Rolf GjølbergLarvik OK1.57.27+31.3713.01
32Hans Lyder HaareKonnerud IL1.58.50+33.0013.10
33Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.58.56+33.0613.11
34Egil SyverstadTrøsken IL1.59.08+33.1813.12
35Øivind BergetSarpsborg OL1.59.22+33.3213.14
36Per Ove LindemarkTrøsken IL2.06.33+40.4314.01
37Inge SkavhaugRingkollen Skiklubb2.07.08+41.1814.05
38Per Oscar SaugestadOK Moss2.25.15+59.2516.06
39Tom WahlgrenSarpsborg OL2.25.24+59.3416.07
40Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn2.25.49+59.5916.09
41Joar WangTistedalen FL3.12.27+1.46.3721.20
0Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
0Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert

H70

7 540 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK1.14.199.51
2Sören AnderssonIK Dran1.18.05+3.4610.21
3Rune SandbergUddevalla OK1.18.08+3.4910.21
4Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.18.15+3.5610.22
5Roar ForbordMalvik IL1.18.22+4.0310.23
6Torleif StephansenNidarøst OK1.18.28+4.0910.24
7Henrik HvoslefIK Stern1.19.43+5.2410.34
8Trond FeiringHamar OK1.21.57+7.3810.52
9Tore LangaardOppsal Orientering1.22.53+8.3410.59
10Thor PalmgrenHalden SK1.25.14+10.5511.18
11Øivind Magne RogndalenHamar OK1.26.52+12.3311.31
12Per Anders FlesjøOK Moss1.26.56+12.3711.31
13Helge BjaalandHeming Orientering1.28.14+13.5511.42
14Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.28.38+14.1911.45
15Lars Åge SeimGimle IF1.33.35+19.1612.24
16Magnus LandstadFreidig1.37.14+22.5512.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Knut LindløvOK Moss1.37.22+23.0312.54
18Knut JørgensenSarpsborg OL1.39.49+25.3013.14
19Thorolf TrolsrudBotne SK1.41.41+27.2213.29
20Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.41.53+27.3413.30
21Knut Erik ØstengenOMEGA1.42.06+27.4713.32
22Ragnar HillestadLardal OL1.42.41+28.2213.37
23Klaus EngenEidskog OL1.47.01+32.4214.11
24Jan JansenOK Moss1.50.44+36.2514.41
25Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.54.19+40.0015.09
26Per Chr. EvensenSarpsborg OL2.07.21+53.0216.53
27Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst2.15.44+1.01.2518.00
28Arne SvartedalTrøsken IL2.41.24+1.27.0521.24
0Kristen LundSkaukameratene OLdiskvalifisert
0Kjell RøkkeIL Tyrvingdiskvalifisert
0Arne Kristian SkiftenesIL Imåsdiskvalifisert
0Per-Erik WintherOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H75

5 080 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss53.0410.26
2Gunnar ØsterbøFreidig55.02+1.5810.50
3Odd KletteliBækkelagets SK1.00.24+7.2011.53
4Trygve FosseGimle IF1.08.34+15.3013.29
5Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag1.16.49+23.4515.07
6Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.17.06+24.0215.10
7Oddvar GjelstadSandefjord OK1.17.10+24.0615.11
8Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.17.34+24.3015.16
9Stein R. JensenLia IL1.17.40+24.3615.17
10Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.18.31+25.2715.27
11Jon Vegard LundeLillehammer OK1.22.03+28.5916.09
12Erling TidemannLommedalens IL1.23.34+30.3016.27
13Egil RyghOL Tønsberg og omegn1.24.30+31.2616.38
14Willy JohansenRingsaker OK1.24.56+31.5216.43
15Øivind NielsenHalden SK1.25.48+32.4416.53
16Harald WibyeOK Moss1.27.55+34.5117.18
17Kåre KnudsenIL GeoForm1.28.19+35.1517.23
18Ola AaldeFreidig1.32.13+39.0918.09
19Per MeilandLommedalens IL1.33.03+39.5918.19
20Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.38.50+45.4619.27
21Ronald InglingstadOppsal Orientering1.43.11+50.0720.18
22Knut MelbySarpsborg OL1.44.25+51.2120.33
23Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.47.55+54.5121.14
24Tom SletnerRøyken OL1.52.36+59.3222.09
25Leif BråtenHeming Orientering1.59.32+1.06.2823.31
0Harry BergseterRomsås ILdiskvalifisert
0Per LøvaasOL Trollelgdiskvalifisert

H80

4 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peo BengtssonOK Pan Kristianstad1.15.3115.26
2Nils JanssonSkattkärrs SOK1.18.21+2.5016.01
3Iver RognstadHadeland OL1.20.13+4.4216.24
4Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering1.23.19+7.4817.02
5Arne StrandlieGjø-Vard OL1.26.43+11.1217.44
6Tor DrageHaugerud IF1.28.43+13.1218.08
7Einar JørundlandOK Sør1.45.23+29.5221.33

Damer åpen

7 540 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd MyhreJärla Orientering55.467.23
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK57.13+1.277.35
3Jennie RunessonGöteborg Majorna OK58.52+3.067.48
4Hanne NøvikNydalens SK59.10+3.247.50
5Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering59.20+3.347.52
6Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund59.54+4.087.56
7Guro AlexandersenFredrikstad SK59.58+4.127.57
8Gøril FristadHalden SK1.00.11+4.257.58
9Julie BøbelNydalens SK1.00.37+4.518.02
10Mette HjerrildDansk Orienterings-Forbund1.02.13+6.278.15
11Ane Baldishol BrevigRøyken OL1.02.17+6.318.15
12kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb1.02.31+6.458.17
13Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1.02.34+6.488.17
14Eldbjørg NarumFossum IF1.02.48+7.028.19
15Hege KullerudKonnerud IL1.06.29+10.438.49
16Oda WennemoHalden SK1.07.27+11.418.56
17Tonje Granne KvaleNOTEAM1.07.58+12.129.00
18Inge Skovgaard KnudsenOK Pan Århus1.08.01+12.159.01
19Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.08.05+12.199.01
20Camilla StridsklevIL Tyrving1.08.11+12.259.02
21Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.08.22+12.369.04
22Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL1.08.30+12.449.05
23Anna-Thekla TonjerElverum OK1.09.06+13.209.09
24Milda ØhlckersIL Tyrving1.09.39+13.539.14
25Marita Weierud KvaaleRøyken OL1.11.21+15.359.27
26Sofie AarnesNydalens SK1.13.15+17.299.42
27Marianne BakkenNydalens SK1.14.06+18.209.49
28Nikoline BromanderFredrikstad SK1.16.01+20.1510.04
29Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering1.16.22+20.3610.07
30Kristin EgerKongsberg OL1.17.56+22.1010.20
31Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering1.17.59+22.1310.20
31Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.17.59+22.1310.20
33Helena ÅsbergSarpsborg OL1.18.02+22.1610.20
34Cathrine LillestrandTrøsken IL1.18.30+22.4410.24
35Ida ThoresenSarpsborg OL1.18.40+22.5410.25
36Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL1.19.26+23.4010.32
37Kristin HjortlandLarvik OK1.19.28+23.4210.32
38Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1.19.29+23.4310.32
39Ida Solberg SvenneEiker OL1.19.32+23.4610.32
40Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.20.07+24.2110.37
41Stine Frogner TømmervoldHamar OK1.21.45+25.5910.50
42Hanne Løver ThonModum OL1.21.53+26.0710.51
43Idunn HaavengenKongsberg OL1.23.20+27.3411.03
44Ragna BrenneVarteig OL1.23.59+28.1311.08
45Torun DyrkornEiker OL1.24.29+28.4311.12
46Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.24.35+28.4911.13
47Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.24.41+28.5511.13
48Hege Næss BjørgulHalden SK1.26.38+30.5211.29
49Kristin SletnerRøyken OL1.26.59+31.1311.32
50Anne Marthe PeveriEiker OL1.28.07+32.2111.41
51Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.29.19+33.3311.50
52Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.30.00+34.1411.56
53Mona StrandMåren OK1.31.55+36.0912.11
54Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1.33.37+37.5112.24
55Elin EkebergIL Tyrving1.34.18+38.3212.30
56Torunn Herrebrøden BerntsenFet OL1.35.16+39.3012.38
57Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK1.37.49+42.0312.58
58Ingvild Løver ThonModum OL1.37.51+42.0512.58
59Ingrid TronshaugStokke IL1.40.33+44.4713.20
60Helen GåsvikLierbygda OL1.42.58+47.1213.39
61Susan BøbelIL Imås1.43.18+47.3213.42
62Oda ModalsliFossum IF1.47.51+52.0514.18
63Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.58.03+1.02.1715.39
64Eva SyversenRøyken OL2.03.48+1.08.0216.25
0Ane Sofie Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
0Cora EbnerKongsberg OLdiskvalifisert
0Thea KleivenRingerike OLdiskvalifisert
0Ingrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert
0Selma TonjerNydalens SKdiskvalifisert
Linda FredhMåren OKbrutt

Herrer åpen

9 020 m, 131 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Antonio Martínez PérezHalden SK55.196.07
2Jonas NordströmHalden SK55.23+0.046.08
3Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund55.27+0.086.08
4Anders HedbergGöteborg Majorna OK55.53+0.346.11
5Thomas Natvig ÅrstadHalden SK57.33+2.146.22
6Oscar VångellÄrla IF59.31+4.126.35
7Halvor SaunesNydalens SK59.36+4.176.36
8Halvor Eid NielsenNydalens SK59.43+4.246.37
9Andreu Blanes ReigSödertälje-Nykvarn Orientering1.02.33+7.146.56
10Håkon HeggedalNTNUI1.04.56+9.377.11
11Stian BergersenIL Tyrving1.05.40+10.217.16
11Aske JepsenDansk Orienterings-Forbund1.05.40+10.217.16
13Niklas IngwersenOK Pan Århus1.05.47+10.287.17
14Jørgen ElisenbergHamar OK1.05.49+10.307.17
15Daniel OliversenTrøsken IL1.05.53+10.347.18
16Michael ReinhartKFUM Örebro OK1.05.54+10.357.18
17Eirik WatterdalBækkelagets SK1.06.15+10.567.20
18Trond KortnerØstmarka OK1.06.19+11.007.21
19Viktor StenssonGöteborg Majorna OK1.06.44+11.257.23
20Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1.07.22+12.037.28
21Lacho IlievHalden SK1.07.34+12.157.29
22Jan Andreas EdstrømNTNUI1.07.47+12.287.30
23Martin SchälliBækkelagets SK1.08.08+12.497.33
24Sondre Ruud BråtenNydalens SK1.10.03+14.447.45
25Kristian KullerudKonnerud IL1.13.56+18.378.11
26Magnus Skauge OliversenTrøsken IL1.14.00+18.418.12
27Petter SkedsmoHadeland OL1.14.26+19.078.15
28Henrik Drange RuudRøyken OL1.14.40+19.218.16
29Steinar KvaaleBø OL1.14.53+19.348.18
30Endre StoksethNydalens SK1.15.50+20.318.24
31Tarjei VollsetHeming Orientering1.17.04+21.458.32
32Bjørn HaugeFet OL1.17.11+21.528.33
33Stian OverskeidIndre Østfold OK1.18.47+23.288.44
34Erik RosenvoldØstmarka OK1.20.01+24.428.52
35Sander ArnevikRingerike OL1.21.42+26.239.03
36Håkon KindemGimle IF1.21.52+26.339.04
37Håvard BakkeRingerike OL1.22.54+27.359.11
38Håkon NesetFossum IF1.22.57+27.389.11
39Knut Jostein SætnanFossum IF1.23.45+28.269.17
40Lars LindstrømDansk Orienterings-Forbund1.23.52+28.339.17
41Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.24.09+28.509.19
42Trond HegnaAsker Skiklubb1.25.31+30.129.28
43Anders LøsetRingerike OL1.25.51+30.329.31
44Morten TangenMåren OK1.26.12+30.539.33
45Glenn Remi BerglandIndre Østfold OK1.26.27+31.089.35
46Runar ThorstensenOppsal Orientering1.26.30+31.119.35
47Håvard MølnåsMo OK1.26.36+31.179.36
48Torben UtzonOK Pan Århus1.26.46+31.279.37
49Snorre FrydenlundSturla, IF1.26.49+31.309.37
50Ole Christian BangHamar OK1.26.57+31.389.38
51Tobias R. HyllesethSentrum OK1.27.03+31.449.39
52Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.27.10+31.519.39
53Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.27.13+31.549.40
54André JægtvikKonnerud IL1.27.18+31.599.40
55Henrik NykjærOK Pan Århus1.27.23+32.049.41
56Martin ØhmanGjø-Vard OL1.27.25+32.069.41
57Mats HaugeNOTEAM1.27.33+32.149.42
58Anders GustafssonSturla, IF1.27.44+32.259.43
59Pål WinsentsMåren OK1.27.47+32.289.43
60Øyvind LarsenIndre Østfold OK1.27.50+32.319.44
61Sven Reidar TonjerIL Tyrving1.27.55+32.369.44
62Bent Sande KvermeFossum IF1.28.00+32.419.45
63Martin MalmstrømNOTEAM1.28.06+32.479.46
64Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK1.28.07+32.489.46
65Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF1.28.10+32.519.46
66Vetle ReinhartsenKristiansand OK1.28.13+32.549.46
67Erik Barlinn KorvoldNOTEAM1.28.14+32.559.46
68Morten Kaare MoeFet OL1.28.21+33.029.47
69Marius StaffOL Toten-Troll1.28.55+33.369.51
70Per Magnus DahlElverum OK1.29.07+33.489.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
71Maths CarlssonTolered-Utby OL1.29.22+34.039.54
72Erik DaleAvinor Sola BIL1.29.28+34.099.55
73Christopher SchiveOK Moss1.29.36+34.179.56
74Martin Sollie NåtedalOL Trollo1.29.49+34.309.57
75Magnus JohnssonIK Grane Arendal Orientering1.30.13+34.5410.00
76Henrik Chr. HirschIF Trauma1.30.16+34.5710.00
77Ole-Kristian KaspersenMo OK1.30.18+34.5910.00
78Jon Erik KvarmeRøyken OL1.30.26+35.0710.01
79Ole Underthun JohansenIL Tyrving1.30.33+35.1410.02
80Dag AndersenVarteig OL1.30.43+35.2410.03
81Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.31.52+36.3310.11
82Stian SvaeØstmarka OK1.34.14+38.5510.26
83Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering1.34.31+39.1210.28
84Henning C StrandhagenRøyken OL1.34.52+39.3310.31
85Jørn-Are LongfjeldModum OL1.36.07+40.4810.39
86Ståle RuudIndre Østfold OK1.40.44+45.2511.10
87Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.41.00+45.4111.11
88Paul Christian JensenBirkenes IL1.41.27+46.0811.14
89Roar TønnessenKongsberg OL1.42.58+47.3911.24
90Håkon Nergaard BergStokke IL1.43.01+47.4211.25
91Helge EriksenByåsen IL1.43.07+47.4811.25
92Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.43.25+48.0611.27
93Jan KølbækAarhus 1900 Orientering1.43.28+48.0911.28
94Anders LarssonTolered-Utby OL1.44.28+49.0911.34
95Stian LundteppenElverum OK1.44.56+49.3711.38
96Terkel GydesenOK Melfar1.47.06+51.4711.52
97Phil ConwayGuildford Orienteers1.47.22+52.0311.54
98Christer BechIdefjordens SK1.48.42+53.2312.03
99Audun FingarsenElverum OK1.51.29+56.1012.21
100Per Dahl JensenOK Pan Århus1.52.45+57.2612.30
101Peter KildenOK Pan Århus1.53.02+57.4312.31
102Jo KøhnHalden SK1.53.48+58.2912.36
103Sigbjørn ModalsliFossum IF1.54.20+59.0112.40
104Helge BrynestadRingsaker OK1.54.22+59.0312.40
105Fredrik SaugestadNydalens SK1.55.00+59.4112.44
106Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.55.18+59.5912.46
107Ola BroxOL Toten-Troll1.55.41+1.00.2212.49
108Rolf E. AndersenLierbygda OL1.58.20+1.03.0113.07
109Terje Ulla EikenKongsberg OL1.58.56+1.03.3713.11
110Tormod SørumTrøsken IL1.59.54+1.04.3513.17
111Roy GjerdingOK Moss2.00.46+1.05.2713.23
112Mogens FinderupOK Pan Århus2.08.40+1.13.2114.15
113Per Olaf KlemsdalVarteig OL2.10.18+1.14.5914.26
114Joar Dørum KleivaElverum OK2.14.18+1.18.5914.53
115Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.15.37+1.20.1815.02
116Terje AldárTrøsken IL2.30.23+1.35.0416.40
117Ivar LindsethRingerike OL2.31.43+1.36.2416.49
118Kristian NøssRøyken OL2.45.57+1.50.3818.23
119Oskar KaaløySandefjord OK2.57.36+2.02.1719.41
0Emil AlexanderssonStora Tuna IK SKdiskvalifisert
0Freddy AndreassenNOTEAMdiskvalifisert
0Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLdiskvalifisert
0Kristian GundersenNydalens SKdiskvalifisert
0Ole Edvard HjortlandLarvik OKdiskvalifisert
0Oddbjørn KrageSarpsborg OLdiskvalifisert
0Kjetil LundOL Trollodiskvalifisert
0Oscar MelheimSturla, IFdiskvalifisert
0Morten Nilstad PettersenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Atle RokkanMo OKdiskvalifisert
0Are StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert
0John TangenHamar OKdiskvalifisert

Damer åpen B

4 500 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnhild KroghOppsal Orientering39.418.49
2Inga StødleKristiansand OK48.36+8.5510.48
3Sanna Aurora SandellKristiansand OK49.56+10.1511.05
4Hanne StensletRaumar Orientering54.08+14.2712.01
5Laila ThomassenModum OL55.39+15.5812.22
6Marianne Granum HelsvigKonnerud IL56.01+16.2012.26
7Eva Steffensen JohansenGimle IF56.15+16.3412.30
8Kristin GjølsjøOK Moss56.34+16.5312.34
9Elsie BrenneVarteig OL57.14+17.3312.43
10Solveig BerganNydalens SK57.34+17.5312.47
11Berit AndersenVarteig OL58.26+18.4512.59
12Line NordhaugKonnerud IL1.01.25+21.4413.38
13Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.01.34+21.5313.40
14Trude HansenBerger og Svelvik OL1.01.39+21.5813.42
15Line BjørnåsKonnerud IL1.01.43+22.0213.42
16Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK1.02.42+23.0113.56
17Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK1.03.10+23.2914.02
18Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.03.11+23.3014.02
19Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL1.03.38+23.5714.08
20Anne Berg GjølbergLarvik OK1.03.44+24.0314.09
21Kristin JohanssonHedrum OL1.05.00+25.1914.26
22Anna LarssonOK Gipen1.05.58+26.1714.39
23Stine AustadRaumar Orientering1.07.48+28.0715.04
24Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.07.50+28.0915.04
25Yvonne SvendsenIL Tyrving1.08.06+28.2515.08
26Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.08.55+29.1415.18
27Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.09.57+30.1615.32
28Eli Tufte HanssenEiker OL1.10.42+31.0115.42
29Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.11.59+32.1815.59
30Ina BlågestadIndre Østfold OK1.12.01+32.2016.00
31Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.12.04+32.2316.00
32Celine Vik OlsenLarvik OK1.12.31+32.5016.06
33Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.16.23+36.4216.58
34Maria PerssonAsker Skiklubb1.17.55+38.1417.18
35Jenny WinsvoldSentrum OK1.18.57+39.1617.32
36Irèn BratsethGimle IF1.19.19+39.3817.37
37Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.19.25+39.4417.38
38Jartrud SteinsliØstmarka OK1.20.37+40.5617.54
39Laila Eriksen BlomFet OL1.21.00+41.1918.00
40Ingrid Grønlund MoenGimle IF1.26.26+46.4519.12
41Mia JønsbergGimle IF1.26.38+46.5719.15
42Marta StangModum OL1.30.24+50.4320.05
43Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1.30.54+51.1320.12
0Åsgerd BergmanOK Tranandiskvalifisert

Herrer åpen B

4 500 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Egil NorbomKonnerud IL38.008.26
2Nikolai NordhaugKonnerud IL38.07+0.078.28
3Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL38.10+0.108.28
4Patrick ThomassenModum OL39.26+1.268.45
5Olav HasaasFossum IF40.18+2.188.57
6Sverre WisløffAsker Skiklubb41.33+3.339.14
7Henrik HvidstenFredrikstad SK41.51+3.519.18
8Andreas -Ås IL42.45+4.459.30
9Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL44.13+6.139.49
10Arne OlaussenOppsal Orientering44.28+6.289.52
11Lars-Henrik GalborgenEds SK44.48+6.489.57
12Janne ErikssonEds SK44.53+6.539.58
13Per Anders YtterbøAsker Skiklubb45.03+7.0310.00
14Pål RundeKristiansand OK45.22+7.2210.04
15Bjørn ChristensenØstmarka OK45.38+7.3810.08
16Rune NygårdIndre Østfold OK46.00+8.0010.13
17Kjetil JacobsenHamar OK46.56+8.5610.25
18David StandalFredrikstad SK47.41+9.4110.35
19Pål Kogstad NæssRaumar Orientering47.58+9.5810.39
20Pål Espen NordhaugKonnerud IL48.18+10.1810.44
21Tore Grønlund MoenGimle IF48.39+10.3910.48
22Jørn TvetenIndre Østfold OK49.07+11.0710.54 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL49.21+11.2110.58
24Trond I. RussaasGimle IF49.36+11.3611.01
25Halvor MangsethOslostudentenes IK51.05+13.0511.21
26Tov Arne BondalNotodden OL51.56+13.5611.32
27Jørn TorgersenTIF Viking52.25+14.2511.38
28Lars Emil KnudsenSarpsborg OL53.44+15.4411.56
29Håvard AndersenVarteig OL54.20+16.2012.04
30Knut WinsvoldØstmarka OK54.23+16.2312.05
31Sjur GrindstuenIndre Østfold OK54.49+16.4912.10
32Trond RetteraasenIndre Østfold OK55.08+17.0812.15
33Martin FrischknechtAlta OL55.09+17.0912.15
34Arnstein DaleOL Vallset/Stange55.43+17.4312.22
35Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL55.54+17.5412.25
36Bård StangModum OL56.32+18.3212.33
37Odd RiseRingsaker OK57.13+19.1312.42
38Frode G. WaalerMåren OK57.49+19.4912.50
39Gunnar FosstveitRaumar Orientering57.54+19.5412.52
40Petter FureOppsal Orientering58.42+20.4213.02
41Martin KaspersenMo OK1.06.02+28.0214.40
42Tom RådahlIL Tyrving1.07.53+29.5315.05
43Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.09.31+31.3115.26
44Hans Petter JevanordRingsaker OK1.10.23+32.2315.38
45Håkon Kopperud KnutsenGimle IF1.19.04+41.0417.34
46Geir Thrane KnutsenGimle IF1.19.22+41.2217.38
47Jan Vegard RudsengenNOTEAM1.19.52+41.5217.44
48Arne LandeBø OL1.42.56+1.04.5622.52
0Tor KaurinMåren OKdiskvalifisert
0Martin ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor