Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KlubbKM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KlubbKM stafett
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 16 mai 2015

KMstafett

36 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 111.09.31
1. Hanna Lye Moum16.3620+4.5716.3620+4.57
2. Fredrik Eliasson31.47148.231-19
3. Erlend Brendstuen21.082+0.101.09.31100.00
2Trøsken IL 11.09.32+0.01
1. Marte Bergsland15.0114+3.2215.0114+3.22
2. Daniel Oliversen33.332+1.4648.343-11+0.11-3.11
3. Andreas Bergsland20.5811.09.322-1+0.01
3Halden SK 71.11.24+1.53
1. Niels Christian Hellerud11.39111.391
2. Marius Bjugan36.498+5.0248.282+1+0.05+0.05
3. Ellen Kathrine Svendsby22.566+1.581.11.243+1+1.53+1.48
4Halden SK 61.16.05+6.34
1. Jens Erik Mjølnerød13.347+1.5513.347+1.55
2. Idun Kristine Felde Olaussen41.1113+9.2454.4512+5+6.22+4.27
3. Iliana Ilieva21.203+0.221.16.054-8+6.34+0.12
5OK Moss 61.16.09+6.38
1. Tor Erling Gjølsjø14.359+2.5614.359+2.56
2. Karl Kristen Gjølsjø38.0710+6.2052.4290+4.19+1.23
3. Aurora Gjølsjø23.278+2.291.16.095-4+6.38+2.19
6Halden SK 81.16.27+6.56
1. Alexander Skaug Ytterbøl12.273+0.4812.273+0.48
2. Svend Arne Ytterbøl40.3912+8.5253.0610+7+4.43+3.55
3. Ane Sofie Næss Bjørgul23.217+2.231.16.276-4+6.56+2.13
7Halden SK 21.16.58+7.27
1. Herman Lien Backstrøm16.2717+4.4816.2717+4.48
2. Pål Backstrøm38.2011+6.3354.4713-4+6.24+1.36
3. Runa Lien Backstrøm22.114+1.131.16.587-6+7.27+1.03
8Halden SK 121.16.59+7.28
1. Lisa Jenssen17.4022+6.0117.4022+6.01
2. Antonio Martínez Pérez34.474+3.0052.278-14+4.04-1.57
3. Haakon Johann Slang-Sundsetvik24.329+3.341.16.5980+7.28+3.24
9Indre Østfold OK 11.17.06+7.35
1. Eirik Blågestad12.294+0.5012.294+0.50
2. Sigmund Vister37.489+6.0150.177+3+1.54+1.04
3. Linda M. Torper Bystrøm26.4911+5.511.17.069+2+7.35+5.41
10Halden SK 91.20.20+10.49
1. Per Olav Andersen14.4812+3.0914.4812+3.09
2. Christian F Schive35.206+3.3350.086-6+1.45-1.24
3. Hedda Raadal Bjørlo30.1220+9.141.20.2010+4+10.49+9.04
11Halden SK 31.21.20+11.49
1. Sofie Bergstrøm16.2516+4.4616.2516+4.46
2. Espen Bergstrøm36.417+4.5453.0610-6+4.43-0.03
3. Marie Bergstrøm28.1416+7.161.21.2011+1+11.49+7.06
12Fredrikstad SK 11.22.11+12.40
1. Sondre Ottesen14.4311+3.0414.4311+3.04
2. Henrik Ottesen34.453+2.5849.284-7+1.05-1.59
3. Kristin Ottesen32.4325+11.451.22.1112+8+12.40+11.35
13OK Moss 51.22.47+13.16
1. Alfred Bjørnerød14.348+2.5514.348+2.55
2. Tore Bjørnerød35.035+3.1649.375-3+1.14-1.41
3. Karoline Bjørnerød33.1026+12.121.22.4713+8+13.16+12.02
14Sarpsborg OL 11.24.46+15.15
1. Rikke Blakkestad Ingesen15.4315+4.0415.4315+4.04
2. Arild Kirkerød46.1322+14.261.01.5619+4+13.33+9.29
3. Hans Huseby22.505+1.521.24.4614-5+15.15+1.42
15Halden SK 11.25.13+15.42
1. Marieluise Schmitt Gran12.315+0.5212.315+0.52
2. Bjørn Axel Gran45.3021+13.4358.0117+12+9.38+8.46
3. Frauke Schmitt Gran27.1213+6.141.25.1315-2+15.42+6.04
16OK Moss 41.25.40+16.09
1. Sondre Engebretsen14.4010+3.0114.4010+3.01
2. Torgeir Snilsberg42.5715+11.1057.3714+4+9.14+6.13
3. Tuva Bjerketvedt28.0314+7.051.25.4016+2+16.09+6.55
17OK Moss 31.26.28+16.57
1. Kristin Gjølsjø16.3419+4.5516.3419+4.55
2. Henning Bratland Carlsen41.1113+9.2457.4515-4+9.22+4.27
3. Johanne Bratland Tjernshaugen28.4317+7.451.26.2817+2+16.57+7.35
18Halden SK 51.28.15+18.44
1. Bjørn Brække11.402+0.0111.402+0.01
2. Synne Malene Brække46.2723+14.4058.0718+16+9.44+9.43
3. Martin Brække30.0819+9.101.28.15180+18.44+9.00
19Fredrikstad SK 21.29.28+19.57
1. Ida Synnøve Kristiansen17.4323+6.0417.4323+6.04
2. Bendik Eliassen47.0724+15.201.04.5020-3+16.27+10.23
3. Oliver Hagaseth Mydske24.3810+3.401.29.2819-1+19.57+3.30
20Fredrikstad SK 31.31.43+22.12
1. Kristoffer B. Helminsen14.5613+3.1714.5613+3.17
2. Arnfinn Moe42.5816+11.1157.5416+3+9.31+6.14
3. Silje Moe33.4927+12.511.31.4320+4+22.12+12.41
21Sarpsborg OL 21.34.53+25.22
1. Margrete Krage12.556+1.1612.556+1.16
2. Bjørn Tore Thoresen53.4928+22.021.06.4422+16+18.21+17.05
3. Marie Hansen28.0915+7.111.34.5321-1+25.22+7.01
22Sarpsborg OL 31.34.55+25.24
1. Marie F. Lindløv Jensen16.5221+5.1316.5221+5.13
2. Trygve Leivestad51.0927+19.221.08.0124+3+19.38+14.25
3. Ida Katrine Børstad Thoresen26.5412+5.561.34.5522-2+25.24+5.46
23Indre Østfold OK 21.35.38+26.07
1. Jorid Nandrup Nielsen16.2717+4.4816.2717+4.48
2. Sture Ottesen49.5126+18.041.06.1821+4+17.55+13.07
3. Bente Line29.2018+8.221.35.3823+2+26.07+8.12
24Sarpsborg OL 41.38.00+28.29
1. Heidi Børstad17.5524+6.1617.5524+6.16
2. Benjamin Aasen49.4425+17.571.07.3923-1+19.16+13.00
3. Oddbjørn Krage30.2121+9.231.38.0024+1+28.29+9.13
25OK Moss 81.44.40+35.09
1. Frida Hovgaard Eisvang29.0629+17.2729.0629+17.27
2. Thomas Tubbehaugen44.0017+12.131.13.0625-4+24.43+7.16
3. Christopher Schive31.3422+10.361.44.40250+35.09+10.26
26OK Moss 71.44.50+35.19
1. Ingrid Bratland Tjernshaugen29.0127+17.2229.0127+17.22
2. Jan Bjerketvedt44.0818+12.211.13.0926-1+24.46+7.24
3. Astrid Bjørnerød31.4123+10.431.44.50260+35.19+10.33
27Indre Østfold OK 31.45.14+35.43
1. Marit M Pettersen19.2525+7.4619.2525+7.46
2. Rune S. Nielsen53.5329+22.061.13.1829+4+24.55+17.09
3. Håkon Johannesen31.5624+10.581.45.1427-2+35.43+10.48
28OK Moss 11.48.20+38.49
1. Adam Kristiansen28.5026+17.1128.5026+17.11
2. Vegar Kristiansen44.1920+12.321.13.09260+24.46+7.35
3. Selma Kristiansen35.1128+14.131.48.2028+2+38.49+14.03
29OK Moss 92.07.03+57.32
1. Ingerid Lilleby29.0528+17.2629.0528+17.26
2. Lukas Emil Rogne44.1119+12.241.13.16280+24.53+7.27
3. Mona Wattum53.4729+32.492.07.0329+1+57.32+32.39
Fredrikstad SK 4diskvalifisert
1. Sivert Poppe16.290+4.50diskvalifisert
2. Dina Sofie Antonsen57.080+25.21diskvalifisert
3. inaktivdiskvalifisert
Halden SK 10diskvalifisert
1. Rolf Wermelinger52.250+40.46diskvalifisert
2. Jo Shepherd23.510diskvalifisert
3. inaktivdiskvalifisert
Halden SK 4diskvalifisert
1. Karoline Aune1.13.280+1.01.49diskvalifisert
2. Jonatan Aune31.130diskvalifisert
3. inaktivdiskvalifisert
Indre Østfold OK 4diskvalifisert
1. Elida Sagli Gudiminaktivdiskvalifisert
2. Roy Vidar Johannesen1.28.250+56.38diskvalifisert
3. Per Oskar Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 1diskvalifisert
1. Terje Wiig Mathisen12.540+1.15diskvalifisert
2. Hans Petter Mathisen32.590+1.12diskvalifisert
3. Terje Wiig Mathisen21.460+0.48diskvalifisert
OK Moss 2diskvalifisert
1. Ellen Ladimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Stian Andresen41.570+10.10diskvalifisert
3. Christopher Engebretsen24.260+3.28diskvalifisert
Sarpsborg OL 5diskvalifisert
1. Nina Pedersen17.510+6.12diskvalifisert
2. Tom Wahlgrendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Benedicte Pedersen8.460diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor