Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 11 april 2015

N-åpen

1 650 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn37.2522.40
0Emmy BraathenTrøsken IL41.04+3.3924.53
0Birk BreimoOK Moss24.5815.07
0Julie BrenåsVarteig OL22.5013.50
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK26.1515.54
0Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK24.2314.46
0Mathea BrønnFredrikstad SK33.5520.33
0Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK21.1212.50
0Jenny DanevadFredrikstad SK17.0910.23
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss21.5213.15
0Jacob EylertsenHalden SK19.5012.01
0Håvard FerdenKolbotn og Skimt OL30.5518.44
0Sigrid Schmitt GranHalden SK13.238.06
0Isabel GranheimOK Moss17.2410.32
0Sofie GranheimOK Moss17.2010.30
0Abdirahman Bashir HassanOK Moss26.2416.00
0Sonder HeggenesTrøsken IL32.5819.58
0Sofie Holm NedrebøOK Moss30.0918.16
0Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL17.2910.35
0Emil Husebye AamodtFredrikstad SK17.4210.43
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK27.0016.21
0Mats Ishii Horni JohnsenRøyken OL27.5616.55
0Edvard KeransFredrikstad SK25.0115.09
0Håkon LangsæterTrøsken IL24.5315.04
0Marte L. LangsæterTrøsken IL24.5015.03
0Sigurd LudvigsenSarpsborg OL39.24+1.5923.52
0Selmer LøkenOK Moss27.1016.27
0Albert MønnichOK Moss24.5815.07
0Alexandra NilsenKolbotn og Skimt OL21.1312.51
0Isabella NilsenKolbotn og Skimt OL20.5712.41
0Audun NordbyFredrikstad SK17.4410.44
0Guro OttesenFredrikstad SK21.5813.18
0Aksel SandvikHalden SK25.3415.29
0Sverre SandvikHalden SK19.4912.00
0Milla SkålandTrøsken IL37.46+0.2122.53
0Ludvik SætherFredrikstad SK11.337.00
0Selma Sofie SætherFredrikstad SK21.5713.18
0Julie SåheimFredrikstad SK24.3614.54
0Helene Vik-HaugenFredrikstad SK21.3013.01
0Minna Sofie WingstedtHalden SK18.2011.06
0Ville Emil WingstedtHalden SK19.4411.57
0Adele Øen SkålandTrøsken IL34.1320.44
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OLdiskvalifisert

D -10

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril HvidstenFredrikstad SK26.3112.48
2Elma Sagli GudimIndre Østfold OK38.02+11.3118.22

D 11-12

2 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie BergstrømHalden SK30.3911.03
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK32.48+2.0911.50
3Marie KvarmeRøyken OL38.07+7.2813.45
4Embla ØvretveitFredrikstad SK39.32+8.5314.16
5Selma FærdenKolbotn og Skimt OL45.33+14.5416.26
6Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.01.24+30.4522.09
7Mina Akiko Horni-JohnsenRøyken OL1.02.30+31.5122.33
8Andrea FjellRøyken OL1.11.03+40.2425.38
0Amalie LudvigsenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 11-12N

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK23.1611.14
2Emma Helene OlsenHalden SK32.02+8.4615.28

D 13-14

2 790 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødOK Moss24.168.41
2Kaisa AntonsenFredrikstad SK27.43+3.279.56
3Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL31.32+7.1611.18
4Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL34.39+10.2312.25
5Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK35.07+10.5112.35
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL40.05+15.4914.22
7Ingeborg KvarmeRøyken OL44.22+20.0615.54
8Alexandra AngvollFredrikstad SK50.52+26.3618.13

D 13-16N

2 070 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ada Helene GulliksenIndre Østfold OKikke startet

D13-16C

2 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK27.179.50
2Anna NærbyIndre Østfold OK38.41+11.2413.57
3Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss41.36+14.1915.01

D 15-16

3 340 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK27.518.20
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK28.21+0.308.29
3Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL28.45+0.548.36
4Nora TorgersenHalden SK30.00+2.098.58
5Aurora GjølsjøOK Moss30.46+2.559.12
6Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss32.29+4.389.43
7Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK32.42+4.519.47
8Marie BergstrømHalden SK33.27+5.3610.00
9Marie HansenSarpsborg OL33.48+5.5710.07
10Hanna Lye MoumHalden SK34.19+6.2810.16
11Karoline AuneHalden SK35.25+7.3410.36
12Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK38.10+10.1911.25
13Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK38.23+10.3211.29
14Lisa JenssenHalden SK39.18+11.2711.45
15Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering44.37+16.4613.21
16Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK46.14+18.2313.50

D 17-C

2 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny Foss GulliksenIndre Østfold OK28.0610.08
2Linda FredhMåren OK30.54+2.4811.09
3Kristin GjølsjøOK Moss33.32+5.2612.06
4Vivianne JodalenNittedal OL36.42+8.3613.14
5Anne Moian NydalAsker Skiklubb37.37+9.3113.34
6Ingrid Telnes LillebyOK Moss37.52+9.4613.40
7Else StordalOL Tønsberg og omegn38.40+10.3413.57
8Ellen Akiko Horni-JohnsenRøyken OL42.22+14.1615.17
9Kirsten KvernsveenNittedal OL44.56+16.5016.13
10Ina BlågestadIndre Østfold OK48.56+20.5017.39
11Heidrun MattickGimle IF54.01+25.5519.30

D 17-N

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK33.1716.04
0Heidi Iren TrulsenFredrikstad SKbrutt

D 17-20

3 880 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HjermstadFossum IF33.378.39
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb33.47+0.108.42
3Oda SikkelandIL Tyrving35.04+1.279.02
4Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering36.14+2.379.20
5Kristin OttesenFredrikstad SK36.33+2.569.25
6Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL37.19+3.429.37
7Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb38.35+4.589.56
8Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering38.43+5.069.58
9Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK38.49+5.1210.00
10Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering38.51+5.1410.00
11Maren Roll PaulsenFredrikstad SK39.43+6.0610.14
12Synne Eide RappRaumar Orientering41.01+7.2410.34
13Helena ÅsbergSarpsborg OL41.13+7.3610.37
14Margrethe WisløffAsker Skiklubb42.22+8.4510.55
15Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK48.31+14.5412.30
16Margrete KrageSarpsborg OL51.54+18.1713.22
17Benedicte PedersenSarpsborg OL54.17+20.4013.59
0Siri GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert

D 21-

4 390 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara HagströmFalköpings AIK OK29.376.44
2Mari FastingNOF30.06+0.296.51
3Kamilla OlaussenNOF30.10+0.336.52
4Marie OlaussenFredrikstad SK31.21+1.447.08
5Sabine HauswirthHalden SK32.10+2.337.19
6Ida Marie Næss BjørgulHalden SK32.24+2.477.22
7Marte NarumNydalens SK32.30+2.537.24
8Tone WigemyrNOF32.54+3.177.29
9Sigrid AlexandersenFossum IF33.23+3.467.36
10Ingjerd MyhreNOF33.44+4.077.41
11Hollie OrrHalden SK33.54+4.177.43
12Marit KahrsHalden SK34.04+4.277.45
13Synnøve BråtenVegårshei IL34.12+4.357.47
14Eva JurenikovaHalden SK34.15+4.387.48
15Thalia BertschingerNydalens SK34.22+4.457.49
16Hanne NøvikNydalens SK34.50+5.137.56
17Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK34.51+5.147.56
18Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK34.58+5.217.57
19Marion HuberNydalens SK35.06+5.297.59
20Anne Johanne LindNOF35.13+5.368.01
21Hanna Haugen NordbrødenHalden SK35.55+6.188.10
22Salome WeberOLV Langenthal36.02+6.258.12
23Siri UlvestadNydalens SK36.03+6.268.12
24Laura PortinHalden SK36.37+7.008.20
25Heidi MårtenssonNOF37.20+7.438.30
26Tonje VassendPorsgrunn OL37.31+7.548.32
27Eldbjørg NarumFossum IF38.35+8.588.47
28Louise OramNydalens SK39.48+10.119.03
29Gina GranstedtHalden SK40.03+10.269.07
30Helen PalmerHalden SK40.16+10.399.10
31Andrea RoggoHalden SK40.34+10.579.14
32Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb40.35+10.589.14
33Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering41.23+11.469.25
34Kajsa NilssonHalden SK42.16+12.399.37
35Jennie RunessonGöteborg Majorna OK42.36+12.599.42
36Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL42.53+13.169.46
37Cristina LuisNydalens SK43.13+13.369.50
38Marit IsachsenAsker Skiklubb43.21+13.449.52
39Marte Eline UlvestadHeming Orientering44.22+14.4510.06
40Marie Hammer HåversenØstmarka OK46.46+17.0910.39
41Selma TonjerNydalens SK47.00+17.2310.42
42Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering51.43+22.0611.46
43Kjersti MyhreKongsberg OL59.24+29.4713.31
0Malin JakobssonNydalens SKdiskvalifisert

D 40-

3 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Sofie WiklundNydalens SK32.088.16
2Astrid BjørnerødOK Moss37.11+5.039.35
3Kjersti Holt HanssenMåren OK38.58+6.5010.02
4Ingrid Eide RappRaumar Orientering40.34+8.2610.27
5Lene SandvikHalden SK46.35+14.2712.00
6Wenche LindløvSarpsborg OL46.42+14.3412.02
7Heidi ØstliRaumar Orientering48.32+16.2412.30
8Cathrine LillestrandTrøsken IL50.45+18.3713.04
9Tone Karina IngesenSarpsborg OL56.58+24.5014.40
10Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering59.02+26.5415.12
11Margunn Asheim BirkelandHalden SK1.01.31+29.2315.51
12Tonje HolmOK Moss1.01.47+29.3915.55
0Line NybakkenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 340 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL28.428.35
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL29.34+0.528.51
3Gunhild HennumLierbygda OL31.59+3.179.34
4Runa SkyttersæterHeming Orientering32.29+3.479.43
5Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering33.42+5.0010.05
6Bente LineIndre Østfold OK33.56+5.1410.09
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering34.47+6.0510.24
8Kjersti SkantzeIL Tyrving34.56+6.1410.27
9Liv Inger PrangerødTistedalen FL35.37+6.5510.39
10Solveig SikkelandIL Tyrving35.39+6.5710.40
11Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL38.07+9.2511.24
11Sirpa LiljaModum OL38.07+9.2511.24
13Else GrandalIL Tyrving40.05+11.2312.00
14Gro Hege LudvigsenMåren OK43.09+14.2712.55
15Kristin FleisjeNittedal OL44.54+16.1213.26
16Grete BerntsenMåren OK46.23+17.4113.53
17Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering46.28+17.4613.54
18Marianne ArnesenAsker Skiklubb52.51+24.0915.49
19Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK59.35+30.5317.50

D 60-

2 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK24.4110.09
2Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb29.15+4.3412.02
3Jessica KathleMåren OK32.02+7.2113.10
4Bodil BerbyTrøsken IL52.55+28.1421.46
5Marit SørensenIndre Østfold OK12.22.00+11.57.195.05.20

D 70-

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK36.0414.50
2Johanna YtterbølGimle IF54.18+18.1422.20

H 11-12

2 770 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss21.407.49
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK22.17+0.378.02
3Tor Erling GjølsjøOK Moss23.11+1.318.22
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK25.16+3.369.07
5Sondre EngebretsenOK Moss26.02+4.229.23
6Thomas BlomkvistFredrikstad SK30.11+8.3110.53
7Jonathan EylertsenHalden SK32.37+10.5711.46
8Herman Lien BackstrømHalden SK32.40+11.0011.47
9Christian Fredrik BorgIL Koll34.39+12.5912.30
10Jonas OlaussenHalden SK36.49+15.0913.17
11Jonas KroghOppsal Orientering45.10+23.3016.18
12Balder Gammelli MessellIL Koll1.04.07+42.2723.08
0Sivert PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
0Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 11-12N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL25.2212.15

H 13-14

2 790 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar Saur ModahlFredrikstad SK22.258.02
2Mats Andre NygårdIndre Østfold OK22.46+0.218.09
3Bendik EliassenFredrikstad SK23.22+0.578.22
4Eirik ImrikFredrikstad SK23.31+1.068.25
5Sondre OttesenFredrikstad SK24.14+1.498.41
6Eirik BlågestadIndre Østfold OK25.48+3.239.14
7Jakob TorgersenHalden SK30.43+8.1811.00
8Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK35.17+12.5212.38
9Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK36.36+14.1113.07
10Jonatan AuneHalden SK37.11+14.4613.19
0Christopher EngebretsenOK Mossdiskvalifisert

H13-16C

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian AustnebergIndre Østfold OK26.469.39
2Halvor NærbyIndre Østfold OK33.50+7.0412.12

H 15-16

3 880 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK29.557.42
2Erlend BrendstuenHalden SK32.02+2.078.15
3Alexander Skaug YtterbølHalden SK33.07+3.128.32
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering34.26+4.318.52
5Børge BrenåsVarteig OL34.56+5.019.00
6Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK35.25+5.309.07
7Henrik HvidstenFredrikstad SK36.14+6.199.20
8Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK38.22+8.279.53
9Benjamin AasenSarpsborg OL39.32+9.3710.11
10Even LundeVarteig OL47.42+17.4712.17
11Haakon JohannesenIndre Østfold OK55.13+25.1814.13
12Vegar SkinneIndre Østfold OK56.32+26.3714.34
13Eirik Klavestad MoenFredrikstad SK1.02.58+33.0316.13
0Bendik BergsengFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-C

2 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune NygårdIndre Østfold OK36.0613.01
2Roy Roger EspenesVarteig OL38.48+2.4214.00
3Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.30.08+54.0232.32

H 17-20

4 390 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar StørmerFossum IF29.236.41
2Sigurd MelsomFossum IF29.57+0.346.49
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK30.05+0.426.51
4Elias T. MølnvikFossum IF30.31+1.086.57
5Anders HagaRaumar Orientering31.17+1.547.07
6Elias WiklundNydalens SK31.42+2.197.13
7Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering32.15+2.527.20
8Martin Borge HeirFossum IF33.40+4.177.40
9Olav Schmitt GranHalden SK33.51+4.287.42
10Trygve Kristoffer LøvliHalden SK34.09+4.467.46
11Karl Kristen GjølsjøOK Moss34.19+4.567.49
12Magnus WølnebergIL Tyrving38.25+9.028.45
13Tarjei HoloFossum IF38.46+9.238.49
14Jørgen VisterIndre Østfold OK38.54+9.318.51
15Håkon Østraat SævareidHalden SK39.40+10.179.02
0Andreas Hammer HåversenØstmarka OKdiskvalifisert
0Olai Stensland LillevoldFossum IFdiskvalifisert

H 21-

5 340 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin VisterNOF28.565.25
2Olav LundanesNOF30.01+1.055.37
3Magne DæhliNOF30.12+1.165.39
4Gaute Hallan SteiwerNOF30.22+1.265.41
5Nicholas OskarssonNOF30.38+1.425.44
6Torgeir NørbechNOF31.01+2.055.48
7Mats HaldinHalden SK31.24+2.285.52
8Carl Godager KaasNOF31.26+2.305.53
9Fredric PortinHalden SK31.55+2.595.58
10Jarkko HuovilaHalden SK32.09+3.136.01
11Jon Aukrust OsmoenNOF32.15+3.196.02
12Sindre RønningNOF32.26+3.306.04
12Håkon Raadal BjørloHalden SK32.26+3.306.04
14Tore SandvikHalden SK32.29+3.336.04
15Erik AnderssonJärla Orientering32.40+3.446.07
16Antonio Martínez PérezHalden SK32.47+3.516.08
17Andreas SølbergNOF33.07+4.116.12
18Mattias KarlssonHalden SK33.08+4.126.12
19Marcus MillegårdHalden SK33.16+4.206.13
20Borger MelsomNOF34.08+5.126.23
21Simo MartomaaKalevan rasti34.21+5.256.25
22Magne HagaRaumar Orientering34.22+5.266.26
23Ragnar TonjerNydalens SK34.49+5.536.31
24Jonas NordströmHalden SK34.58+6.026.32
25Thomas Natvig ÅrstadNOF35.11+6.156.35
26Sverre Waaler KaasNydalens SK35.43+6.476.41
27Mathias NipenIL Tyrving35.45+6.496.41
28Eirik WatterdalBækkelagets SK36.24+7.286.48
29Martin Grotle SoukupBækkelagets SK36.41+7.456.52
30Vetle ChristiansenRaumar Orientering36.57+8.016.55
31Andreas HøyeFredrikstad SK36.59+8.036.55
32Øyvind StoksethHalden SK37.12+8.166.57
33Daniel OliversenTrøsken IL37.33+8.377.01
34Thomas BedinIndre Østfold OK40.57+12.017.40
35Miikka HuovilaKarkki-Rasti41.32+12.367.46
36Simen A BjøringsøyNydalens SK41.43+12.477.48
37Lacho IlievHalden SK41.47+12.517.49
38Sigurd FandangoOppsal Orientering42.18+13.227.55
39Kenneth BuchNOF42.31+13.357.57
40Thomas NipenNydalens SK42.56+14.008.02
41Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering43.19+14.238.06
42Henrik Drange RuudRøyken OL43.20+14.248.06
43Ivar SeierstadIL GeoForm43.22+14.268.07
44Petter SkedsmoHadeland OL43.24+14.288.07
45Hans Petter MathisenNTNUI43.31+14.358.08
46Øystein SørensenNydalens SK45.04+16.088.26
47Erik PerssonOppsal Orientering46.24+17.288.41
48Magnus NordbrødenHalden SK47.32+18.368.54
49Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering48.23+19.279.03
50Rolf WermelingerHalden SK49.27+20.319.15
51Halvor HobølOppsal Orientering50.03+21.079.22
52Øyvind LøkenOK Moss50.40+21.449.29
53Erlend IsachsenAsker Skiklubb52.16+23.209.47
54Donatas KontautasOK Moss1.00.27+31.3111.19
55Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.00.48+31.5211.23
0Emil AhlbäckFossum IFdiskvalifisert
0Anders Felde OlaussenHalden SKdiskvalifisert
0Torben Christian WendlerRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 40-

4 390 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind TonnaLillomarka OL32.017.17
2Jan Erik IsaksenNydalens SK33.53+1.527.43
3Geir TorgersenHalden SK34.03+2.027.45
4Sigmund VisterIndre Østfold OK34.51+2.507.56
5Tage EidissenSarpsborg OL36.03+4.028.12
6Torgeir SnilsbergOK Moss37.01+5.008.25
7Hallvard KorenOK Moss37.27+5.268.31
8Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering37.45+5.448.35
9Henning Bratland CarlsenOK Moss38.19+6.188.43
10Finn Henry LillestrandTrøsken IL38.34+6.338.47
11Asle Sagli GudimIndre Østfold OK39.49+7.489.04
12Bjørn Axel GranHalden SK42.38+10.379.42
13Øyvind ThømtIndre Østfold OK42.51+10.509.45
14Erik RosenvoldØstmarka OK43.17+11.169.51
15Anders FærdenKolbotn og Skimt OL45.46+13.4510.25
16Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK47.32+15.3110.49
17Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK48.23+16.2211.01
18Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL52.20+20.1911.55

H 50-

3 880 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss26.466.53
2Øystein HoloFossum IF31.12+4.268.02
3Jussi SilvennoinenKalevan rasti31.16+4.308.03
4Kjetil KarlsenOK Moss31.38+4.528.09
4Dag BrenåsVarteig OL31.38+4.528.09
6Kim Farnes HansenLierbygda OL32.17+5.318.19
7Leif ErikssonModum OL32.21+5.358.20
8Øystein JensenSarpsborg OL32.43+5.578.25
9Bjørn Henning GrandalIL Tyrving33.20+6.348.35
10Jan Tore HenriksenNydalens SK33.28+6.428.37
11Yngvar ChristiansenBækkelagets SK34.22+7.368.51
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering34.43+7.578.56
13Jens Olav KløvrudLillomarka OL35.12+8.269.04
14Rune S. NielsenIndre Østfold OK36.49+10.039.29
15Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering36.54+10.089.30
16Terje DengerudNydalens SK36.57+10.119.31
17Christopher SchiveOK Moss37.41+10.559.42
18Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL37.58+11.129.47
19Svend Arne YtterbølHalden SK38.12+11.269.50
20Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK39.05+12.1910.04
21Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering40.07+13.2110.20
22Morten KarlsenMåren OK40.10+13.2410.21
23Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL40.44+13.5810.29
24Morten KongsbergIL Tyrving41.50+15.0410.46
25Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL43.14+16.2811.08
26Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK44.07+17.2111.22
27Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL45.04+18.1811.36
28Bjørn ÅstorpSarpsborg OL45.53+19.0711.49
29Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL47.04+20.1812.07
30Roy GjerdingOK Moss47.59+21.1312.22
31Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering56.49+30.0314.38
32Roar NydalAsker Skiklubb57.50+31.0414.54
33Pål HellerudHalden SK58.08+31.2214.58
0Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

3 340 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans HusebySarpsborg OL25.577.46
2Willy GrønstadGimle IF29.17+3.208.46
3Einar Kristian LundeVarteig OL30.29+4.329.07
4Eldar BørsumBækkelagets SK31.58+6.019.34
5Stein R. HermansenIndre Østfold OK32.40+6.439.46
6Leif BokerødIdd Sportsklubb33.43+7.4610.05
7Stein TurtumøygardMåren OK33.51+7.5410.08
8Tor Ragnar AndersenHalden SK38.49+12.5211.37
9Tore RambølIndre Østfold OK40.27+14.3012.06
10Per Oskar LarsenIndre Østfold OK41.29+15.3212.25
11Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering42.12+16.1512.38
12Per Oscar SaugestadOK Moss49.39+23.4214.51
13Ola BækkevoldOK Moss50.01+24.0414.58
14Atle Hugo SøvikIL Tyrving56.22+30.2516.52
15Georg KapperudOppsal Orientering56.28+30.3116.54
16Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL1.06.48+40.5120.00
0Jon FærdenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Per Reidulf HolmOK Mossdiskvalifisert

H 70-

2 430 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans StordalOL Tønsberg og omegn25.2410.27
2Harald LundhaugOK Moss25.57+0.3310.40
3Per Anders FlesjøOK Moss28.30+3.0611.43
4Trygve FosseGimle IF32.20+6.5613.18
5Roar BjordalOppsal Orientering34.18+8.5414.06
6Roger TorperIndre Østfold OK34.28+9.0414.11
7Arne Chr. ScheieØstmarka OK35.33+10.0914.37
8Harald WibyeOK Moss40.04+14.4016.29
9Kjell TeiglandØstmarka OK1.01.16+35.5225.12
10Tor KaurinMåren OK1.08.02+42.3827.59
0Thore LøkenOK Mossdiskvalifisert

Direkte A

4 390 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus KinnPorsgrunn OL36.058.13
2Iliana IlievaHalden SK37.00+0.558.25
3Ingrid BronebakkHalden SK41.32+5.279.27
4Vendela HaldinHalden SK42.08+6.039.35
5Øyvind LarsenIndre Østfold OK42.20+6.159.38
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK42.26+6.219.39
7Tormod JensenSarpsborg OL45.25+9.2010.20
8Per Arne KarlsenØstmarka OK46.06+10.0110.30
9Morten TangenMåren OK46.28+10.2310.35
10Anja WingstedtHalden SK46.44+10.3910.38
11Stein MellaOppsal Orientering49.40+13.3511.18
12Fredrik LarsenIndre Østfold OK50.06+14.0111.24
13Anders BrynildsenFredrikstad SK54.58+18.5312.31
14Øivind BergetSarpsborg OL1.00.38+24.3313.48
15Hilde StorløkkenKongsberg OL1.01.43+25.3814.03
16Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.07.03+30.5815.16
0Øivind MyhreKongsberg OLdiskvalifisert
0Bernt MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert
0Tim RobertsonFossum IFdiskvalifisert

Direkte B

2 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olaf KlemsdalVarteig OL33.0611.51
2Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK38.16+5.1013.42
3David StandalFredrikstad SK39.18+6.1214.05
4Håkon StandalFredrikstad SK42.20+9.1415.10
5Marit VinjeOppsal Orientering57.30+24.2420.36
0Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor