Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 11 april 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D13-16C | D 15-16 | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H13-16C | H 15-16 | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Direkte A | Direkte B

D 21-

4 390 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara HagströmFalköpings AIK OK29.37
2Mari FastingNOF30.06+0.29
3Kamilla OlaussenNOF30.10+0.33
4Marie OlaussenFredrikstad SK31.21+1.44
5Sabine HauswirthHalden SK32.10+2.33
6Ida Marie Næss BjørgulHalden SK32.24+2.47
7Marte NarumNydalens SK32.30+2.53
8Tone WigemyrNOF32.54+3.17
9Sigrid AlexandersenFossum IF33.23+3.46
10Ingjerd MyhreNOF33.44+4.07
11Hollie OrrHalden SK33.54+4.17
12Marit KahrsHalden SK34.04+4.27
13Synnøve BråtenVegårshei IL34.12+4.35
14Eva JurenikovaHalden SK34.15+4.38
15Thalia BertschingerNydalens SK34.22+4.45
16Hanne NøvikNydalens SK34.50+5.13
17Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK34.51+5.14
18Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK34.58+5.21
19Marion HuberNydalens SK35.06+5.29
20Anne Johanne LindNOF35.13+5.36
21Hanna Haugen NordbrødenHalden SK35.55+6.18
22Salome WeberOLV Langenthal36.02+6.25
23Siri UlvestadNydalens SK36.03+6.26
24Laura PortinHalden SK36.37+7.00
25Heidi MårtenssonNOF37.20+7.43
26Tonje VassendPorsgrunn OL37.31+7.54
27Eldbjørg NarumFossum IF38.35+8.58
28Louise OramNydalens SK39.48+10.11
29Gina GranstedtHalden SK40.03+10.26
30Helen PalmerHalden SK40.16+10.39
31Andrea RoggoHalden SK40.34+10.57
32Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb40.35+10.58
33Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering41.23+11.46
34Kajsa NilssonHalden SK42.16+12.39
35Jennie RunessonGöteborg Majorna OK42.36+12.59
36Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL42.53+13.16
37Cristina LuisNydalens SK43.13+13.36
38Marit IsachsenAsker Skiklubb43.21+13.44
39Marte Eline UlvestadHeming Orientering44.22+14.45
40Marie Hammer HåversenØstmarka OK46.46+17.09
41Selma TonjerNydalens SK47.00+17.23
42Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering51.43+22.06
43Kjersti MyhreKongsberg OL59.24+29.47
0Malin JakobssonNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor