Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten (med KM lang)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten (med KM lang)
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 3 september 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D11-12 | D11-12 N | D13-14 | D13-16 C | D13-16 N | D15-16 | D17- A kort | D17- B | D17- C | D17- N | D17-20 | D21- | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | D80 | D85 | H -10 | H11-12 | H11-12 N | H13-14 | H13-16 C | H13-16 N | H15-16 | H17- A kort | H17- B | H17- C | H17- N | H17-20 | H21- | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | H85

N-åpen

1 970 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Axel AaldeNydalens SK40.1720.26
Jonas AarsethNydalens SK1.02.1631.36
Mari AarsethIL Koll48.0124.22
Ebba Lund AndersenBækkelagets SK37.2619.00
Martin Størmer AntonsenIL Koll52.2626.36
Thomas ArnesenKolbotn og Skimt OL56.1528.33
Marte Madslien BakkenNydalens SK30.5815.43
Martin Kjos BarkenæsFet OL56.5528.53
Gaute BerganNydalens SK44.0822.24
Ella BerstadLillomarka OL46.0823.25
Malene BerstadLillomarka OL47.2724.05
Kristine Bondø HuuseBækkelagets SK37.1818.56
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK49.0624.55
Bo Utseth BøhlerengenMåren OK28.4714.36
Ida Marie FlågenHeming/Njård OL31.0815.48
Ferdinand FremmingHeming/Njård OL50.4325.44
Theresa FürstenbergNydalens SK56.1328.32
Sindre GisholtFossum IF35.0717.49
Elise Wærp HaugeOslostudentenes IK53.2727.07
Maja Mo HjelsethNydalens SK40.1220.24
Teodor Mo HjelsethNydalens SK35.5018.11
Cecilie Holt-LarssenLillomarka OL25.3112.57
Mikkel KatlaFossum IF31.4316.05
Jonas KroghOppsal IF Orientering40.5320.45
Anders LarsenNydalens SK53.2227.05
Wilma LarsenNydalens SK53.4927.19
Penelope LeaNydalens SK38.2419.29
Martin Oseng LiholtLillomarka OL38.4519.40
Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK1.04.4132.50
Ea LunøeNydalens SK31.0215.45
Hannah MansNydalens SK38.4819.41
Ina MartiniAsker Skiklubb46.2923.35
Mille MartinussenFossum IF44.2722.33
Oliver NaperLyn Ski1.27.0244.10
Eirik Nytun NergårdNittedal OL1.03.1032.03
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK40.1520.25
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1.02.4031.48
Eivind NybergNydalens SK47.0523.54
Kasper Lien OftebroFossum IF27.1513.49
Trond OldernesLillomarka OL35.2617.59
Lina PettersenNydalens SK38.3219.33
Andre Pettersen-DahlNydalens SK22.2311.21
Kristine Finne ReinsethNydalens SK48.5424.49
Wilmine Resvoll SkaugOppsal IF Orientering52.2226.34
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb1.01.1331.04
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.01.0130.58
Frida SkurdalNydalens SK52.3226.40
Elias StubberudNydalens SK56.4228.46
Henrik SturødNydalens SK28.3614.31
Pelle SørensenKjelsås IL1.27.2144.20
Oda SørlieNydalens SK52.2626.36
Ida Kristine TandbergNydalens SK1.05.4633.23
Birk ThorsteinsenOppsal IF Orientering37.2619.00
Kasper Bakken UlsethNydalens SK35.5918.15
Leonard Hjelme VickeryNydalens SK47.1523.59
Inga Skaarer WiklundLyn Ski54.5427.52
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.06.2133.40
Sondre YtterbøAsker Skiklubb46.1623.29
Eirik ØvstedalNydalens SK33.1616.53

D -10

2 410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb44.3518.29
Stella HolmboeIL Tyrving45.3518.54
Ane Sofie KroghOppsal IF Orientering36.3015.08
Johanne Midttun SystadLyn Ski48.3120.07
Runa UlvangNydalens SK39.0516.13
Ada WulfsbergNydalens SK54.5922.48

D11-12

2 560 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK21.058.14
2Emma Eithun PaulsenNittedal OL24.23+3.189.31
3Henriette SmebyNydalens SK25.05+4.009.47
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF26.23+5.1810.18
5Tora Drage RotiFossum IF36.09+15.0414.07
6Åsne HoloFossum IF36.10+15.0514.07
7Ingrid G. KvålsgardFossum IF36.33+15.2814.16
8Pernille KatlaFossum IF39.34+18.2915.27
9Tilde EineFossum IF39.41+18.3615.30
10Ingrid MadslienNydalens SK40.18+19.1315.44
11Karianne Olsvik DengerudNydalens SK40.27+19.2215.48
12Maria Norheim MorkenNydalens SK40.31+19.2615.49
13Ingrid MasdalLillomarka OL41.56+20.5116.22
14Ingvil AhlsandNydalens SK42.24+21.1916.33
15Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK43.01+21.5616.48
16Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK45.50+24.4517.54
17Frida Bakken UlsethNydalens SK47.11+26.0618.25
18Ingvild HøydalNydalens SK49.03+27.5819.09
19Maria Rørvik HaverLillomarka OL50.17+29.1219.38
20Emma StubberudNydalens SK1.21.08+1.00.0331.41
Maaike MansNydalens SKdiskvalifisert

D11-12 N

2 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Marie WølnebergIL Tyrving55.4323.07
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.07.05+11.2227.50

D13-14

3 320 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BrekkeLillomarka OL29.508.59
2Stine Madslien BakkenNydalens SK31.32+1.429.29
3Astrid FiskumIL Tyrving35.15+5.2510.37
4Siri GrandalIL Tyrving35.31+5.4110.41
5Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering35.49+5.5910.47
6Åshild Faller RåheimOK Øst37.37+7.4711.19
7Sofie Skyttersæter IversenHeming/Njård OL41.06+11.1612.22
8Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering41.41+11.5112.33
9Nora GrafferØstmarka OK41.44+11.5412.34
10Kristin BlindheimLillomarka OL42.32+12.4212.48
11Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb43.00+13.1012.57
12Ida Feiring HaltiaIL Tyrving43.33+13.4313.07
13Stine NjåsteinIL Tyrving44.12+14.2213.18
14Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.23+14.3313.22
15Oda SikkelandIL Tyrving46.22+16.3213.57
16Mina Rørvik HaverLillomarka OL49.33+19.4314.55
17Åse BerganNydalens SK51.30+21.4015.30
18Oda Eithun PaulsenNittedal OL54.33+24.4316.25
19Hanne GrandalIL Tyrving55.11+25.2116.37
20Anniken Eriksrud KarlsenOppsal IF Orientering55.25+25.3516.41
21Anniken Helland-HansenIL Tyrving55.39+25.4916.45
22Maria OlsbøØstmarka OK57.41+27.5117.22
23Ingrid Nytun NergårdNittedal OL1.00.20+30.3018.10
24Elin Fossum RyeAsker Skiklubb1.00.22+30.3218.10
25Eline Lund WestgaardOppsal IF Orientering1.03.55+34.0519.15
26Ingvild C. FleisjeNittedal OL1.04.12+34.2219.20
27Marie TreekremÅs-UMB Orientering1.24.05+54.1525.19
Margrethe WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert

D13-16 C

2 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege Ynn JødalBækkelagets SK28.2911.07
2Maiken SandbergNydalens SK39.00+10.3115.14
3Silje Marie NordvikAsker Skiklubb43.07+14.3816.50

D13-16 N

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julia FarkasØstmarka OK54.4020.37

D15-16

4 350 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL37.478.41
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering38.51+1.048.55
3Ragnhild HjermstadFossum IF40.18+2.319.15
4Solveig Hegstad KrügerNydalens SK40.58+3.119.25
5Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering41.53+4.069.37
6Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF44.01+6.1410.07
7Julie Marie KinnebergIL Tyrving46.13+8.2610.37
8Ingvild WangLillomarka OL46.28+8.4110.40
9Anine AhlsandNydalens SK46.54+9.0710.46
10Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb47.11+9.2410.50
11Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb47.25+9.3810.54
12Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb48.26+10.3911.08
13Sara Angell BakkeLillomarka OL50.32+12.4511.37
14Ragnhild LøvliAsker Skiklubb51.37+13.5011.51
15Eline Hjellup HorneIL Tyrving59.47+22.0013.44
16Stina SandbergNydalens SK1.02.02+24.1514.15
17Tone Haga DalbergRaumar Orientering1.13.50+36.0316.58
Christine Williksen HøilandFossum IFdiskvalifisert

D17- A kort

4 110 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne ØverøyenIL Tyrving36.208.50
2Ingrid Kronborg BronebakkBækkelagets SK36.25+0.058.51
3Birte Riddervold TeigenIL Tyrving36.49+0.298.57
4Anne Marie BlekenBækkelagets SK37.06+0.469.01
5Vigdis HobølOppsal IF Orientering40.17+3.579.48
6Lene GodagerBækkelagets SK40.46+4.269.55
7Karoline AndersenAsker Skiklubb43.09+6.4910.29
8Milda ØhlckersIL Tyrving44.09+7.4910.44
9Mila ZaharinovaOppsal IF Orientering46.26+10.0611.17
10Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK47.52+11.3211.38
11Elin KrogstadLillomarka OL48.28+12.0811.47
12Vendula SramkovaKlub vytrvalostnich sportu52.52+16.3212.51
13Paula BerstadLillomarka OL1.22.21+46.0120.02
14Ingrid Fossum RyeAsker Skiklubb1.46.54+1.10.3426.00

D17- B

3 320 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege WangLillomarka OL47.5514.25
2Jorunn BlindheimLillomarka OL49.04+1.0914.46
3Ingvill SommerstadIL Tyrving50.19+2.2415.09
4Kari LundSkaukameratene OL50.42+2.4715.16
5Siri SpjelkavikIL Tyrving57.05+9.1017.11
6Eldri HoloFossum IF58.43+10.4817.41
7Elin BrekkeLillomarka OL1.25.19+37.2425.41
Anne Grethe GustavsenNittedal OLdiskvalifisert
Kristin LundOppsal IF Orienteringdiskvalifisert

D17- C

2 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine Marie EllingsenRaumar Orientering39.4113.24
2Ingunn. Midttun GodalLyn Ski39.57+0.1613.29
3Julie BerghOppsal IF Orientering42.37+2.5614.23
4Anne Gro SonnerheimHorten45.17+5.3615.17
5Toril EineFossum IF50.43+11.0217.08
6Marianne HaugenRaumar Orientering54.43+15.0218.29
7Beathe EdstrømOppsal IF Orientering1.34.48+55.0732.01

D17-20

5 080 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig BlindheimLillomarka OL51.2110.06
2Malin EijsinkÅs-UMB Orientering52.21+1.0010.18
3Marie Hammer HåversenRaumar Orientering54.40+3.1910.45
4Siri KollerudLillomarka OL55.17+3.5610.52
5Guro AlexandersenFredrikstad SK56.15+4.5411.04
6Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering59.12+7.5111.39
7Marianne Opsahl BredesenFossum IF1.01.28+10.0712.05
8Gunvor Hov HøydalFossum IF1.01.36+10.1512.07
9Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL1.06.26+15.0513.04

D21-

8 470 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK1.13.378.41
2Kine GulliksenBækkelagets SK1.17.59+4.229.12
3Nicole RagvinNydalens SK1.19.59+6.229.26
4Oda WennemoRaumar Orientering1.20.09+6.329.27
5Linn HokholtLillomarka OL1.21.08+7.319.34
6Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orientering1.25.36+11.5910.06
7Julie Strømman BerteigFossum IF1.27.03+13.2610.16
8Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK1.27.40+14.0310.21
9Siri StørmerHeming/Njård OL1.28.12+14.3510.24
10Anne Johanne LindNTNUI1.30.15+16.3810.39
11Marit KahrsBækkelagets SK1.34.49+21.1211.11
12Cristina LuisNydalens SK1.57.03+43.2613.49
Tone WigemyrBækkelagets SKdiskvalifisert
Siri VilbergLillomarka OLdiskvalifisert
Lisa NäsholmNydalens SKdiskvalifisert
Ingrid Helene SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

D35

5 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne KobernusLillomarka OL1.24.0716.33

D40

4 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege H FeiringIL Tyrving49.0610.51
2Kjersti Holt HanssenMåren OK50.01+0.5511.03
3Camilla OftebroFossum IF51.29+2.2311.23
4Arnhild KroghOppsal IF Orientering53.29+4.2311.49
5Marit B. EithunNittedal OL54.02+4.5611.57
6Eva Lill KvisleAsker Skiklubb56.25+7.1912.28
7Trine OldernesLillomarka OL56.53+7.4712.35
8Anne Kristin HuuseBækkelagets SK1.01.11+12.0513.32
9Hege Marie WølnebergIL Tyrving1.06.32+17.2614.43
10Ann Elin FlågenHeming/Njård OL1.13.14+24.0816.12

D45

4 520 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL48.5610.49
2Linda HanssenØstmarka OK53.49+4.5311.54
3Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb54.14+5.1811.59
4Kjersti HovFossum IF55.04+6.0812.10
5Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb55.51+6.5512.21
6Anne DanielsenLyn Ski57.02+8.0612.37
7May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering57.42+8.4612.45
8Ingjerd VestengenLillomarka OL1.00.05+11.0913.17
9Doris LarssonLillomarka OL1.03.16+14.2013.59
10Ingrid Haga DalbergRaumar Orientering1.03.42+14.4614.05
11Ingvild TandbergAsker Skiklubb1.04.34+15.3814.17
12Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.08.16+19.2015.06
13Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.10.52+21.5615.40
14Marianne HjermstadFossum IF1.11.52+22.5615.53
15Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.13.29+24.3316.15
16Sille WinsnesÅs-UMB Orientering1.14.48+25.5216.32
17Maria TorgersenBækkelagets SK1.15.46+26.5016.45
18Anne Margrete HammerØstmarka OK1.16.43+27.4716.58
19Jartrud SteinsliØstmarka OK1.23.52+34.5618.33
Torunn Drage RotiFossum IFdiskvalifisert

D50

4 110 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine GjermoSpkl. Freidig41.3810.07
2Sidsel NørstebøIL Tyrving43.00+1.2210.27
3Runa SkyttersæterHeming/Njård OL43.56+2.1810.41
4Berit BergeIL Tyrving45.02+3.2410.57
5Anne Edith CorneliussenNittedal OL46.01+4.2311.11
6Ingrid Opsahl BredesenFossum IF48.15+6.3711.44
7Kjersti SkantzeIL Tyrving48.39+7.0111.50
8Liv Bakken HagaRaumar Orientering51.13+9.3512.27
9Bente LandmarkFossum IF52.22+10.4412.44
10Unni RyeAsker Skiklubb53.28+11.5013.00
11Unni SkoglundLillomarka OL54.22+12.4413.13
12Frøy GrøndahlLillomarka OL57.32+15.5413.59
13Reidunn HallanLillomarka OL1.04.50+23.1215.46

D55

4 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche HultgreenIL Tyrving42.5310.26
2Kari ØverøyenIL Tyrving49.49+6.5612.07
3Inger A TiltnesIL Tyrving52.18+9.2512.43
4Elle M. MelbyeHeming/Njård OL53.07+10.1412.55
5Nina KolbergIL Tyrving1.12.03+29.1017.31

D60

2 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari PedersenIL Tyrving45.5515.24
2Anne SagbergStabæk IF54.33+8.3818.18
3Ildiko HorvatiIL Tyrving1.00.45+14.5020.23
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.01.20+15.2520.34
5Nora UrsinFossum IF1.01.41+15.4620.41
6Liv HaugliDyre Vaa IL1.09.32+23.3723.20

D65

2 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne SjønnesenNittedal OL50.5117.03
2Aase Tove GoldenMåren OK51.12+0.2117.10
3Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL53.29+2.3817.56
4Ellen M. GrandeØstmarka OK1.19.51+29.0026.47
5Inger SkaugOppsal IF Orientering1.21.15+30.2427.15
6Inger Lise BjordalOppsal IF Orientering1.29.59+39.0830.11

D70

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF49.3019.33
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb51.34+2.0420.22
3Onelma BlomhoffHeming/Njård OL56.16+6.4622.14
4Hjørdis EgnerHeming/Njård OL1.06.28+16.5826.16

D75

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig SommerheinOK Horten1.02.5724.52

H -10

2 410 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK24.3210.10
Isak JonssonNydalens SK29.5212.23
Håkon Kristiansen FramnesRaumar Orientering44.1918.23
Simen MasdalLillomarka OL1.00.2325.03
Alexander SmebyNydalens SK31.1612.58
Sigurd GrevstadFossum IFdiskvalifisert
Eirik HeirNydalens SKdiskvalifisert

H11-12

2 560 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK18.297.13
2Jørgen WulfsbergNydalens SK19.08+0.397.28
3Erling HjermstadFossum IF20.38+2.098.03
4Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving21.37+3.088.26
5Einar MelsomFossum IF22.12+3.438.40
6Petter Astrup ArnesenHeming/Njård OL26.50+8.2110.28
7Audun Uglenes BerganNydalens SK28.02+9.3310.57
8Sigurd DyrstadNydalens SK28.21+9.5211.04
9Øystein Rønning StrandNydalens SK28.26+9.5711.06
10Sjur KvisleAsker Skiklubb28.30+10.0111.07
11Lukas LilandNydalens SK29.32+11.0311.32
12Espen Hegstad KrügerNydalens SK31.33+13.0412.19
13Johannes Finne ReinsethNydalens SK32.28+13.5912.40
14Joar OldernesLillomarka OL33.28+14.5913.04
15Peder Stenberg-NilsenNydalens SK33.51+15.2213.13
16Erik Hæstad BjørnstadFossum IF34.29+16.0013.28
17Anders RogneNittedal OL34.58+16.2913.39
18Håkon ØvstedalNydalens SK35.45+17.1613.57
19Øyvind HjermstadFossum IF35.51+17.2214.00
20Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF35.53+17.2414.01
21Olav TorgersenOppsal IF Orientering37.02+18.3314.27
22Vegard LøvliAsker Skiklubb37.28+18.5914.38
23Andreas RambergØstmarka OK38.04+19.3514.52
24Håkon SturødNydalens SK39.53+21.2415.34
25Lavran ThorstensenOppsal IF Orientering42.26+23.5716.34
26Per Clemet WisløffAsker Skiklubb45.22+26.5317.43
27Håvard HøymorkIL Heming45.52+27.2317.55
28Aasmund SkurdalNydalens SK47.05+28.3618.23
29Jens Johan BrekkeLillomarka OL47.33+29.0418.34
30Sindre Vestengen LianLillomarka OL48.48+30.1919.03
31William Resvoll SkaugOppsal IF Orientering49.00+30.3119.08
32Elias Skjolden SørensenLillomarka OL53.47+35.1821.00
33Tobias FremmingHeming/Njård OL1.04.38+46.0925.14
34Eivind Haga DalbergRaumar Orientering1.22.29+1.04.0032.13
Anders MysenLillomarka OLdiskvalifisert

H11-12 N

2 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturla Aamodt ResellNydalens SK49.2020.28
2Peter GisholtFossum IF1.02.38+13.1825.59

H13-14

4 020 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik Astrup ArnesenHeming/Njård OL35.148.45
2Åsmund Aamodt ResellNydalens SK37.50+2.369.24
3Tarjei HoloFossum IF38.34+3.209.35
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb39.52+4.389.55
5Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb40.14+5.0010.00
6Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK42.40+7.2610.36
7Sam LunøeNydalens SK43.25+8.1110.48
8Lars Gustav RogneNittedal OL43.46+8.3210.53
9Marin Borge HeirFossum IF45.37+10.2311.20
10Are WigaardOppsal IF Orientering46.12+10.5811.29
11Knut AasheimOppsal IF Orientering46.31+11.1711.34
12Fredrik Ramstad HoffFossum IF48.22+13.0812.01
13Alexander Skeppland HoleNydalens SK50.06+14.5212.27
14Amund HoelRaumar Orientering52.41+17.2713.06
15Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering55.46+20.3213.52
16Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb56.10+20.5613.58
17Magnus RambergØstmarka OK57.16+22.0214.14
18Tore HeirNydalens SK57.44+22.3014.21
19Gjermund BaeNydalens SK1.00.27+25.1315.02
20Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.00.49+25.3515.07
21Georg Balke FjellangNydalens SK1.01.24+26.1015.16
22Jostein TandbergNydalens SK1.01.27+26.1315.17
23Oskar GrevstadFossum IF1.11.15+36.0117.43
24Helge Nikolai HelmersenFet OL1.21.47+46.3320.20
25Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.41.38+1.06.2425.16
Gjermund Clausen-BekkelienNydalens SKdiskvalifisert
Ole Martin EdstrømOppsal IF Orienteringdiskvalifisert
Eirik Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert
Magnus WølnebergIL Tyrvingdiskvalifisert
Anders LangaasNydalens SKdiskvalifisert
Anders HagaRaumar Orienteringikke godkjent
Morten Kristian VikerhaugFet OLikke godkjent

H13-16 C

2 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Hildebrand RogndokkenFet OL34.3513.30
2Audun Midttun SystadLyn Ski35.25+0.5013.50
3Sindre Lien OftebroFossum IF38.25+3.5015.00
4Herman Mørkved BlomNittedal OL55.38+21.0321.43
5Severin HolmNydalens SK1.14.31+39.5629.06
Markus Lien OftebroFossum IFdiskvalifisert
Eirik Vestengen LianLillomarka OLdiskvalifisert
Anders Hammer HåversenØstmarka OKdiskvalifisert

H15-16

5 280 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Madslien BakkenNydalens SK35.486.46
2Eivind HøydalNydalens SK39.44+3.567.31
3Erland KvisleAsker Skiklubb39.55+4.077.33
4Magne JutulstadBækkelagets SK40.07+4.197.35
5Elias T. MølnvikFossum IF40.19+4.317.38
6Harald Astrup ArnesenHeming/Njård OL40.52+5.047.44
7Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering40.58+5.107.45
8Erik Olsvik DengerudNydalens SK41.09+5.217.47
9Endre WigaardOppsal IF Orientering43.13+7.258.11
10Elias WiklundNydalens SK43.50+8.028.18
11Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering44.41+8.538.27
12Vetle ChristiansenRaumar Orientering45.38+9.508.38
13Aksel MadslienNydalens SK46.43+10.558.50
14Jørgen WeidemannNydalens SK48.15+12.279.08
15Sigurd Tandberg RyanAsker Skiklubb50.07+14.199.29
16Lars TreekremÅs-UMB Orientering53.04+17.1610.03
17Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb53.09+17.2110.03
18Sigurd MelsomFossum IF53.23+17.3510.06
19Vebjørn TandbergNydalens SK53.36+17.4810.09
20Håkon KindemGimle IF1.06.28+30.4012.35
21Steinar KollerudLillomarka OL1.08.10+32.2212.54
22Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb1.08.48+33.0013.01
23Runar BjørhovdeBækkelagets SK1.11.13+35.2513.29
24Lars BredalenNittedal OL1.15.53+40.0514.22
Andreas MarcussenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17- A kort

5 080 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bo EngdahlIL Koll38.537.39
2Stian OverskeidIndre Østfold OK40.34+1.417.59
3Bjørn WangensteenØstmarka OK41.05+2.128.05
4Nils Petter FremmingHeming/Njård OL42.07+3.148.17
5Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK43.02+4.098.28
5Knut Edvard HellandRingerike OL43.02+4.098.28
7Per Ivar NikolaisenOppsal IF Orientering43.33+4.408.34
8Rolv Anders SystadLyn Ski44.56+6.038.50
9Paul TorvundØstmarka OK45.56+7.039.02
10Boye Dirro BøhlerengenØstmarka OK46.26+7.339.08
11Josh BeechEbor48.12+9.199.29
12Joachim ArnesenFossum IF48.54+10.019.37
13Kjell BlomsethÅs-UMB Orientering49.08+10.159.40
14Kristian RuudBækkelagets SK49.58+11.059.50
15Terje NæssFossum IF50.47+11.549.59
16Thor MellaØstmarka OK51.06+12.1310.03
17Anders GrevstadFossum IF51.55+13.0210.13
18Morten Vilbo SørumRaumar Orientering53.15+14.2210.28
19Anders FærdenKolbotn og Skimt OL54.05+15.1210.38
20Jon Ivar JuvikØstmarka OK54.44+15.5110.46
21Inge RambergØstmarka OK1.00.09+21.1611.50
22Klaus HorneIL Tyrving1.00.30+21.3711.54
23Stein MellaØstmarka OK1.03.18+24.2512.27
24Stein BlomsethØstmarka OK1.05.49+26.5612.57
25John Eivind PresterudFet OL1.06.03+27.1013.00
26Per StedjeØstmarka OK1.15.18+36.2514.49
27Arne KongsnesØstmarka OK1.16.17+37.2415.00
28Are NjåsteinIL Tyrving1.24.15+45.2216.35
Paul HinschKustein ILdiskvalifisert

H17- B

4 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod KværnaØstmarka OK43.1710.46
2Hallvard BergIL Tyrving43.46+0.2910.53
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL52.23+9.0613.01
4Mads LillevoldÅs-UMB Orientering54.43+11.2613.36
5Vegard KvisleAsker Skiklubb56.33+13.1614.04
6Petter FureOppsal IF Orientering59.05+15.4814.41
7Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL1.00.22+17.0515.00
8Pål HoffFossum IF1.03.34+20.1715.48
9Vincent EijsinkÅs-UMB Orientering1.10.37+27.2017.33

H17- C

2 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK54.3618.26
2Jarle RogndokkenFet OL59.54+5.1820.14
3Svein MobergBækkelagets SK1.48.17+53.4136.34
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbikke startet

H17- N

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL31.2711.52
2Knut DyrstadNydalens SK57.33+26.0621.43

H17-20

6 520 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering48.597.30
2Thorstein WangLillomarka OL49.05+0.067.31
3Sebastian TorgersenBækkelagets SK49.31+0.327.35
4Nikolai Korvald SkaareNydalens SK52.11+3.128.00
5Halvard KværnaØstmarka OK52.49+3.508.06
6Sverre Turter SandvoldNydalens SK53.01+4.028.07
7Johannes Hov HøydalFossum IF53.43+4.448.14
8Gustav FiskumIL Tyrving53.46+4.478.14
9Emil AhlbäckFossum IF53.49+4.508.15
10Jørgen MadslienNydalens SK55.40+6.418.32
11Eirik Skoglund GodalLillomarka OL56.06+7.078.36
12Harald KalagerAsker Skiklubb57.01+8.028.44
13Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb58.36+9.378.59
14Anders EmilssonOppsal IF Orientering1.01.54+12.559.29
15Adrian OpheimMåren OK1.04.46+15.479.56
16Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.04.57+15.589.57
17Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving1.06.53+17.5410.15
18Markus Knapp KongsbergIL Tyrving1.08.50+19.5110.33
19Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb1.11.22+22.2310.56
20Lars SkantzeIL Tyrving1.13.16+24.1711.14
21Anders FremmingHeming/Njård OL1.15.58+26.5911.39
22Benjamin LangebeckKolbotn og Skimt OL1.39.17+50.1815.13
Simen Eid NielsenNydalens SKdiskvalifisert

H21-

10 670 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Waaler KaasBækkelagets SK1.12.156.46
2Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL1.13.08+0.536.51
3Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.13.50+1.356.55
4Mattias KarlssonBækkelagets SK1.14.10+1.556.57
5Anders NordbergVaajakosken Terä1.16.17+4.027.08
6Matthew SpeakeLillomarka OL1.17.36+5.217.16
7Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering1.17.55+5.407.18
8Dag AalvikNydalens SK1.18.27+6.127.21
9Simen RustadRaumar Orientering1.20.30+8.157.32
10Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.22.01+9.467.41
11Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.24.04+11.497.52
12Sverre Waaler KaasNydalens SK1.24.55+12.407.57
13Øystein SørensenBækkelagets SK1.25.12+12.577.59
14Ulf BrennaBækkelagets SK1.28.30+16.158.17
15Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1.29.40+17.258.24
16Eirik WatterdalBækkelagets SK1.30.15+18.008.27
17Johan SvedbergHeming/Njård OL1.31.55+19.408.36
18Brynjar FredheimLillomarka OL1.33.08+20.538.43
19Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering1.35.03+22.488.54
20Skage GrønnebergHeming/Njård OL1.37.14+24.599.06
21Sigurd HynneÅs-UMB Orientering1.38.46+26.319.15
22Rune RystadNydalens SK1.41.45+29.309.32
23Erik PaulsrudBækkelagets SK1.42.23+30.089.35
24Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering1.42.28+30.139.36
25Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering1.46.03+33.489.56
26Johs HjelmstadBækkelagets SK1.49.20+37.0510.14
27Helge BakkehøiØstmarka OK1.52.39+40.2410.33
28Anders Puntervold HammerHeming/Njård OL1.56.54+44.3910.57
29Kyongsa RiBækkelagets SK2.01.55+49.4011.25
30Simen SmestadÅs-UMB Orientering2.05.24+53.0911.45
31Fredrik RosenqvistIL Tyrving2.09.14+56.5912.06
32Stefan KernstockOslostudentenes IK2.29.56+1.17.4114.03

H35

8 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard BroxIL Tyrving1.09.238.11
2Henning SpjelkavikIL Tyrving1.16.51+7.289.04
3Tom BerganFet OL1.20.41+11.189.31
4Bjørn HaugeOslostudentenes IK1.28.28+19.0510.26
5Frode BakkehøiØstmarka OK1.31.52+22.2910.50
6Kyrre GranFet OL1.35.00+25.3711.12
7Audun BjerknesHauketo IF2.17.19+1.07.5616.12

H40

6 520 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven Arne GylterudFossum IF44.406.51
2Pål SkogedalAsker Skiklubb48.14+3.347.23
3Henning RøbergNittedal OL49.20+4.407.33
4Gerrit RodeFet OL51.50+7.107.56
5Roy KristiansenFet OL51.54+7.147.57
6Tor BrennaBækkelagets SK54.22+9.428.20
7Tommy JauhojärviAsker Skiklubb55.56+11.168.34
8Einar GisholtFossum IF57.05+12.258.45
9Ivar MølnvikFossum IF58.45+14.059.00
10Pål SommerheinOK Horten1.02.59+18.199.39
11Lars GrandeKjelsås IL1.03.12+18.329.41
12Nils Ragnar LiholtLillomarka OL1.04.38+19.589.54
13Espen WigaardOppsal IF Orientering1.09.21+24.4110.38
14Anders FlågenHeming/Njård OL1.18.37+33.5712.03
Tore BredalenNittedal OLdiskvalifisert

H45

6 520 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb48.177.24
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb48.54+0.377.30
3Øystein HoloFossum IF50.14+1.577.42
4Odd Arve LienFossum IF52.34+4.178.03
5Bjørn Henning GrandalIL Tyrving53.21+5.048.10
6Håkon DanevadÅs-UMB Orientering54.07+5.508.18
7Knut Erling ØenHeming/Njård OL54.29+6.128.21
8Mads MysenLillomarka OL54.50+6.338.24
9Eivind HoffIL Tyrving55.58+7.418.35
10Lasse ArnesenHeming/Njård OL56.21+8.048.38
11Hallvard KorenOK Moss56.27+8.108.39
12Gunnar TengeÅs-UMB Orientering57.34+9.178.49
13Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.00.03+11.469.12
14Roger BirkelandFossum IF1.00.37+12.209.17
15Gløer WinsvoldSentrum OK1.01.27+13.109.25
16Håkon LøvliAsker Skiklubb1.01.48+13.319.28
17Morten HeirFossum IF1.02.27+14.109.34
18Erlend RåheimOK Øst1.03.56+15.399.48
19Frode MartinussenFossum IF1.04.00+15.439.48
20Einar ForvollIL Heming1.04.46+16.299.56
21Øyvind HelmersenFet OL1.05.42+17.2510.04
22Jan Arild JohnsenFossum IF1.06.00+17.4310.07
23Terje MelsomFossum IF1.08.06+19.4910.26
24Ove Kristian JødalBækkelagets SK1.10.31+22.1410.48
25Frode KamsvågIL Tyrving1.10.56+22.3910.52

H50

5 460 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Sverre EdstrømOppsal IF Orientering42.497.50
2Johan LundeIL Koll46.19+3.308.28
3Hallvard FjærLillomarka OL46.36+3.478.32
4Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL47.58+5.098.47
5Nils HæstadFossum IF48.12+5.238.49
6Kjell H MarksetIL Koll50.10+7.219.11
7Asle JahrenRaumar Orientering51.31+8.429.26
8Egil Wickstrand IversenHeming/Njård OL52.28+9.399.36
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK53.23+10.349.46
10Morten KarlsenMåren OK53.41+10.529.49
11Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering54.06+11.179.54
12Martin GranlyLillomarka OL54.38+11.4910.00
13Ove MartinsenHauketo IF54.57+12.0810.03
14Tore SannesLillomarka OL55.00+12.1110.04
15Lars HjermstadFossum IF55.06+12.1710.05
16Trond HegnaAsker Skiklubb55.40+12.5110.11
17Tore SagvoldenØstmarka OK56.03+13.1410.15
18Per SchancheAsker Skiklubb56.30+13.4110.20
19Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL56.49+14.0010.24
20Per KaarbyFossum IF57.04+14.1510.27
21Halvor JutulstadBækkelagets SK1.00.39+17.5011.06
22Morten KongsbergIL Tyrving1.02.05+19.1611.22
23Johan MattssonLillomarka OL1.02.08+19.1911.22
24Kristian KalagerAsker Skiklubb1.04.46+21.5711.51
25Pål Woldstad HanssenEiker OL1.06.45+23.5612.13
26Inge GodalLillomarka OL1.09.08+26.1912.39
27Roger MostueOppsal IF Orientering1.09.49+27.0012.47
28Hans Henrik FremmingHeming/Njård OL1.15.43+32.5413.52
29Ian McleodGrampian Orienteers1.17.03+34.1414.06
30Truls AngellLillomarka OL1.17.28+34.3914.11
31Donald SkantzeIL Tyrving1.20.13+37.2414.41
32Ole TexmoFet OL1.37.39+54.5017.53
Richard LarssonLillomarka OLdiskvalifisert

H55

5 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune BergeIL Tyrving44.558.50
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb48.50+3.559.36
3Bård NatvigNittedal OL55.44+10.4910.58
4Anders FjogstadOppsal IF Orientering55.55+11.0011.00
5Lars KlyveOppsal IF Orientering56.30+11.3511.07
6Are EriksenOslostudentenes IK58.04+13.0911.25
7Fredrik SteiwerLillomarka OL58.29+13.3411.30
8Gullik GulliksenSandefjord OK59.06+14.1111.38
9Stein TurtumøygardMåren OK1.03.33+18.3812.30
10Stig Hultgreen KarlsenBækkelagets SK1.03.34+18.3912.30
11Rolf Gunnar BredesenFossum IF1.05.15+20.2012.50
12Øyvind GylverAsker Skiklubb1.09.53+24.5813.45

H60

4 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne TiltnesIL Tyrving40.319.51
2Eldar BørsumBækkelagets SK41.59+1.2810.12
3Geir ArnesenBærums Skiklubb43.05+2.3410.28
4Øyvind SteneAsker Skiklubb44.09+3.3810.44
5Harald AasheimOppsal IF Orientering44.10+3.3910.44
6Øyvind HoveidAsker Skiklubb52.04+11.3312.40
7Per ØhlckersIL Tyrving52.10+11.3912.41
8Arne Vidar PedersenIL Tyrving1.07.43+27.1216.28
9Georg KapperudOppsal IF Orientering1.27.32+47.0121.17

H65

4 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal OL40.429.54
2Jørgen HolmboeIL Tyrving41.52+1.1010.11
3Helge BjaalandHeming/Njård OL43.17+2.3510.31
4Jon FærdenKolbotn og Skimt OL46.10+5.2811.13
5Einar HemLillomarka OL46.33+5.5111.19
6Kjell RøkkeIL Tyrving48.33+7.5111.48
7Tore AabergIndre Østfold OK49.06+8.2411.56
8Hasse BergstrømIL Tyrving50.56+10.1412.23
9Roar BjordalOppsal IF Orientering51.13+10.3112.27
10György HorvatiIL Tyrving52.59+12.1712.53

H70

2 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein MadsenHaugerud IF31.3310.35
2Bjørn EgnerHeming/Njård OL36.07+4.3412.07
3Sven Erik RognesOslostudentenes IK37.50+6.1712.41
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb37.51+6.1812.42
5Jon C. FougnerHeming/Njård OL40.43+9.1013.39
6Jappe BlomhoffHeming/Njård OL42.23+10.5014.13
7Leif BråtenHeming/Njård OL49.10+17.3716.29
8Bjørn EckstrømHauketo IF52.08+20.3517.29

H75

2 980 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor DrageHaugerud IF39.5313.23
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK41.52+1.5914.02
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF48.09+8.1616.09
4Arne Chr. ScheieØstmarka OK48.33+8.4016.17
5Tor E HenriksenLillomarka OL53.10+13.1717.50
6Einar HoffIL Tyrving55.23+15.3018.35
7Ole SannesLillomarka OL1.02.12+22.1920.52
8Arnfinn SjønnesenNittedal OL1.02.17+22.2420.54
9Kjell H EriksenFossum IF1.04.32+24.3921.39
10Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL1.05.16+25.2321.54
11Erland LjungströmIL Tyrving1.32.26+52.3331.01

H80

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein BjerkeLillomarka OL48.3119.10
2Helge MonsrudRaumar Orientering54.04+5.3321.22

H85

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor