Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen - det egentlige Tøffen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen - det egentlige Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 27 desember 2015

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Elling AakreHerrer - Tøffeln (34)1.24.57+23.1515.20

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Richard Zeiner-GundersenHerrer - Tøffen (25)1.59.14+33.2111.56

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Elin BordøyTøffer'n(N) (6)26.15+2.0113.07
3Kristin JohanssonDamer - Tøfflus (4)1.44.13+50.4829.16
7Hanna JohanssonDamer - Tøffeln (11)1.15.38+11.4613.39
7Anders Kristian HoltHerrer - Tøffeln (34)1.03.18+1.3611.25
10Tom AasrumHerrer - Tøffeln (34)1.04.48+3.0611.41
12Sindre R HoltHerrer - Tøffen (25)1.47.40+21.4710.46
20Espen JohnsenHerrer - Tøffeln (34)1.08.46+7.0412.24
23Helge FossheimHerrer - Tøffeln (34)1.12.20+10.3813.03

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Alexander Repstad StoremyrHerrer - Tøffen (25)2.06.30+40.3712.39

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergHerrer - Tøffen (25)1.25.538.35
3Vegard Brun SagaHerrer - Tøffen (25)1.28.31+2.388.51
9Berit DanielsenDamer - Tøffeln (11)1.22.26+18.3414.52
19Per Kristian EkebergHerrer - Tøffen (25)1.59.50+33.5711.59

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Trine Marit Justad RaaenDamer - Tøffeln (11)1.25.49+21.5715.29

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ragnar HillestadHerrer - Tøfflus (10)59.16+14.2216.38

Larvik OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Henrik Omlid JohansenTøffer'n(N) (6)24.52+0.3812.26
1Julie HjortlandDamer - Tøffeln (11)1.03.5211.31
1Runa FremstadDamer - Tøffen (6)1.52.5411.18
2Ingrid UndstadDamer - Tøffen (6)1.59.28+6.3411.57
3Peder Torhaug-MollerudHerrer - Tøfflus (10)53.19+8.2514.58
4Jørgen FrøydHerrer - Tøffeln (34)1.02.27+0.4511.16
4Elin BjervaDamer - Tøffen (6)2.21.57+29.0314.12
4Heidi EriksenDamer - Tøfflus (4)1.46.00+52.3529.46
5Ida Vår DirdalDamer - Tøffeln (11)1.12.26+8.3413.04
6Ida Sofie HjortlandDamer - Tøffeln (11)1.15.29+11.3713.37
6Per Øystein AndersenHerrer - Tøfflus (10)1.00.25+15.3116.58
8Iver RingheimHerrer - Tøffeln (34)1.03.34+1.5211.28
8Thor EdvardsenHerrer - Tøfflus (10)1.10.06+25.1219.41
9Henrik Kaupang LyeHerrer - Tøfflus (10)1.14.33+29.3920.56
11Ole Petter AasrumHerrer - Tøffeln (34)1.05.35+3.5311.50
12Tom KristensenHerrer - Tøffeln (34)1.06.02+4.2011.55
16Ole Edvard HjortlandHerrer - Tøffeln (34)1.06.15+4.3311.57
16Lars FremstadHerrer - Tøffen (25)1.56.33+30.4011.40
19Terje LudvigsenHerrer - Tøffeln (34)1.07.27+5.4512.10
21Anders Bjørningstad KristoffersenHerrer - Tøffen (25)2.05.06+39.1312.31
24Roger WisthHerrer - Tøffeln (34)1.15.33+13.5113.38
24Tobias KristensenHerrer - Tøffen (25)2.26.36+1.00.4314.40
27Rolf GjølbergHerrer - Tøffeln (34)1.22.50+21.0814.57
29Einar DrengHerrer - Tøffeln (34)1.25.55+24.1315.30
Serine Kierulf DirdalTøffer'n(N) (6)brutt

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Stein BlomsethHerrer - Tøffen (25)1.58.55+33.0211.54

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Linda FredhDamer - Tøfflus (4)1.05.27+12.0218.23
15Morten TangenHerrer - Tøffeln (34)1.06.09+4.2711.56

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kristian ThaysenHerrer - Tøffeln (34)1.06.04+4.2211.55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Thomas HågøyHerrer - Tøffeln (34)1.06.05+4.2311.55

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Håkon Fruseth ChristiansenHerrer - Tøffen (25)1.32.47+6.549.17

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Helge GisholtHerrer - Tøffen (25)1.53.11+27.1811.19

OK Tor

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Göran BörjeskogHerrer - Tøfflus (10)57.10+12.1616.03

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Jan BøhleHerrer - Tøffen (25)3.10.00+1.44.0719.01

OL Tønsberg og omegn

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor Ivar ChristiansenHerrer - Tøffeln (34)1.01.59+0.1711.11
5Anders Krona HaflanHerrer - Tøffen (25)1.39.29+13.369.57
9Øystein Fruseth ChristiansenHerrer - Tøffen (25)1.43.21+17.2810.20
32Hans StordalHerrer - Tøffeln (34)1.26.47+25.0515.39
Odd Egil FrognerHerrer - Tøffeln (34)brutt

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Bjørn GrindeHerrer - Tøffen (25)1.51.54+26.0111.12
18Are EriksenHerrer - Tøffeln (34)1.07.02+5.2012.05

Porsgrunn OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Halvard KornmoHerrer - Tøfflus (10)44.5412.36
3Håkon KornmoHerrer - Tøffeln (34)1.02.22+0.4011.15
8Thore KornmoHerrer - Tøffen (25)1.40.29+14.3610.03
9Jan GatevoldHerrer - Tøffeln (34)1.04.17+2.3511.36
11Kerstin Elisabeth AasDamer - Tøffeln (11)1.26.36+22.4415.37
23Hans-Petter EikedalenHerrer - Tøffen (25)2.19.33+53.4013.58
25Atle RemmeHerrer - Tøffeln (34)1.15.47+14.0513.40
26Ole JohanssonHerrer - Tøffeln (34)1.15.51+14.0913.41
30Arne Næss JohnsenHerrer - Tøffeln (34)1.26.33+24.5115.37
31Kay JørgensenHerrer - Tøffeln (34)1.26.45+25.0315.39
33Jiri UrvalekHerrer - Tøffeln (34)1.29.02+27.2016.04

Sandefjord OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Theodor BjørkTøffer'n(N) (6)24.1412.07
0Gjendine Gjelstad RebårdTøffer'n(N) (6)33.18+9.0416.39
0Nora Arentz HagenTøffer'n(N) (6)33.20+9.0616.40
0Emilie JohansenTøffer'n(N) (6)33.21+9.0716.40
1Knut Ivar JohansenHerrer - Tøffeln (34)1.01.4211.08
2Mai Britt BjørkDamer - Tøffeln (11)1.06.20+2.2811.58
3Annette Cecilie ArentzDamer - Tøffeln (11)1.06.36+2.4412.01
3Tone StoklandDamer - Tøffen (6)2.01.33+8.3912.10
5Cornelius BjørkHerrer - Tøffeln (34)1.02.35+0.5311.17
5Ella Arentz HagenDamer - Tøffen (6)2.35.03+42.0915.31
5Signe Bredholt JørgensenDamer - Tøffen (6)2.35.03+42.0915.31
7Roar FjeldboHerrer - Tøffen (25)1.39.52+13.599.59
7Oddvar GjelstadHerrer - Tøfflus (10)1.00.35+15.4117.01
8Tiri RebårdDamer - Tøffeln (11)1.17.42+13.5014.01
10Trond GjelstadHerrer - Tøffen (25)1.45.59+20.0610.36
11Hallvard Arntzen FossHerrer - Tøffen (25)1.46.23+20.3010.38
17Vidar GjelstadHerrer - Tøffeln (34)1.06.24+4.4211.59
22Arne Håkon JørgensenHerrer - Tøffeln (34)1.11.04+9.2212.49
34Oskar KaaløyHerrer - Tøffeln (34)1.50.15+48.3319.54
0Trond FossHerrer - Tøfflus (10)diskvalifisert

Skien OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Rita RaastadDamer - Tøfflus (4)53.2515.00
2Tom SagaHerrer - Tøfflus (10)46.31+1.3713.03
4Grete HoviDamer - Tøffeln (11)1.08.51+4.5912.25
6Erlend RaastadHerrer - Tøffeln (34)1.03.05+1.2311.23
6Frode NysæterHerrer - Tøffen (25)1.39.42+13.499.58
14Øyvind HyllesethHerrer - Tøffen (25)1.52.34+26.4111.16
20Harald HoviHerrer - Tøffen (25)2.00.50+34.5712.05
21Espen RaastadHerrer - Tøffeln (34)1.09.23+7.4112.31

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eric BörjeskogHerrer - Tøffen (25)1.26.02+0.098.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor