Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tøffen - det egentlige Tøffen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tøffen - det egentlige Tøffen
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 27 desember 2015

Damer - Tøfflus

3 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita RaastadSkien OK53.2515.00
2Linda FredhMåren OK1.05.27+12.0218.23
3Kristin JohanssonHedrum OL1.44.13+50.4829.16
4Heidi EriksenLarvik OK1.46.00+52.3529.46

Damer - Tøffeln

5 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie HjortlandLarvik OK1.03.5211.31
2Mai Britt BjørkSandefjord OK1.06.20+2.2811.58
3Annette Cecilie ArentzSandefjord OK1.06.36+2.4412.01
4Grete HoviSkien OK1.08.51+4.5912.25
5Ida Vår DirdalLarvik OK1.12.26+8.3413.04
6Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.15.29+11.3713.37
7Hanna JohanssonHedrum OL1.15.38+11.4613.39
8Tiri RebårdSandefjord OK1.17.42+13.5014.01
9Berit DanielsenIL Tyrving1.22.26+18.3414.52
10Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.25.49+21.5715.29
11Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.26.36+22.4415.37

Damer - Tøffen

9 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa FremstadLarvik OK1.52.5411.18
2Ingrid UndstadLarvik OK1.59.28+6.3411.57
3Tone StoklandSandefjord OK2.01.33+8.3912.10
4Elin BjervaLarvik OK2.21.57+29.0314.12
5Ella Arentz HagenSandefjord OK2.35.03+42.0915.31
5Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK2.35.03+42.0915.31

Herrer - Tøfflus

3 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard KornmoPorsgrunn OL44.5412.36
2Tom SagaSkien OK46.31+1.3713.03
3Peder Torhaug-MollerudLarvik OK53.19+8.2514.58
4Göran BörjeskogOK Tor57.10+12.1616.03
5Ragnar HillestadLardal OL59.16+14.2216.38
6Per Øystein AndersenLarvik OK1.00.25+15.3116.58
7Oddvar GjelstadSandefjord OK1.00.35+15.4117.01
8Thor EdvardsenLarvik OK1.10.06+25.1219.41
9Henrik Kaupang LyeLarvik OK1.14.33+29.3920.56
0Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert

Herrer - Tøffeln

5 540 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.01.4211.08
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.01.59+0.1711.11
3Håkon KornmoPorsgrunn OL1.02.22+0.4011.15
4Jørgen FrøydLarvik OK1.02.27+0.4511.16
5Cornelius BjørkSandefjord OK1.02.35+0.5311.17
6Erlend RaastadSkien OK1.03.05+1.2311.23
7Anders Kristian HoltHedrum OL1.03.18+1.3611.25
8Iver RingheimLarvik OK1.03.34+1.5211.28
9Jan GatevoldPorsgrunn OL1.04.17+2.3511.36
10Tom AasrumHedrum OL1.04.48+3.0611.41
11Ole Petter AasrumLarvik OK1.05.35+3.5311.50
12Tom KristensenLarvik OK1.06.02+4.2011.55
13Kristian ThaysenNOTEAM1.06.04+4.2211.55
14Thomas HågøyNOTEAM1.06.05+4.2311.55
15Morten TangenMåren OK1.06.09+4.2711.56
16Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.06.15+4.3311.57
17Vidar GjelstadSandefjord OK1.06.24+4.4211.59
18Are EriksenOslostudentenes IK1.07.02+5.2012.05
19Terje LudvigsenLarvik OK1.07.27+5.4512.10
20Espen JohnsenHedrum OL1.08.46+7.0412.24
21Espen RaastadSkien OK1.09.23+7.4112.31
22Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.11.04+9.2212.49
23Helge FossheimHedrum OL1.12.20+10.3813.03
24Roger WisthLarvik OK1.15.33+13.5113.38
25Atle RemmePorsgrunn OL1.15.47+14.0513.40
26Ole JohanssonPorsgrunn OL1.15.51+14.0913.41
27Rolf GjølbergLarvik OK1.22.50+21.0814.57
28Elling AakreAndebu IL1.24.57+23.1515.20
29Einar DrengLarvik OK1.25.55+24.1315.30
30Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.26.33+24.5115.37
31Kay JørgensenPorsgrunn OL1.26.45+25.0315.39
32Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.26.47+25.0515.39
33Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.29.02+27.2016.04
34Oskar KaaløySandefjord OK1.50.15+48.3319.54
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnbrutt

Herrer - Tøffen

9 990 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.25.538.35
2Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering1.26.02+0.098.36
3Vegard Brun SagaIL Tyrving1.28.31+2.388.51
4Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.32.47+6.549.17
5Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.39.29+13.369.57
6Frode NysæterSkien OK1.39.42+13.499.58
7Roar FjeldboSandefjord OK1.39.52+13.599.59
8Thore KornmoPorsgrunn OL1.40.29+14.3610.03
9Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.43.21+17.2810.20
10Trond GjelstadSandefjord OK1.45.59+20.0610.36
11Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.46.23+20.3010.38
12Sindre R HoltHedrum OL1.47.40+21.4710.46
13Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.51.54+26.0111.12
14Øyvind HyllesethSkien OK1.52.34+26.4111.16
15Helge GisholtOK Skeidi1.53.11+27.1811.19
16Lars FremstadLarvik OK1.56.33+30.4011.40
17Stein BlomsethLillomarka OL1.58.55+33.0211.54
18Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.59.14+33.2111.56
19Per Kristian EkebergIL Tyrving1.59.50+33.5711.59
20Harald HoviSkien OK2.00.50+34.5712.05
21Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK2.05.06+39.1312.31
22Alexander Repstad StoremyrIL Hauken2.06.30+40.3712.39
23Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.19.33+53.4013.58
24Tobias KristensenLarvik OK2.26.36+1.00.4314.40
25Jan BøhleOL Trollo3.10.00+1.44.0719.01

Tøffer'n(N)

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Theodor BjørkSandefjord OK24.1412.07
0Elin BordøyHedrum OL26.15+2.0113.07
0Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK33.18+9.0416.39
0Nora Arentz HagenSandefjord OK33.20+9.0616.40
0Emilie JohansenSandefjord OK33.21+9.0716.40
0Henrik Omlid JohansenLarvik OK24.52+0.3812.26
Serine Kierulf DirdalLarvik OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor