Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattelgen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattelgen
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: tirsdag 6 oktober 2015

D 13-14

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Hoff HagenByåsen IL11.589.58

D 15-16

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering31.3711.17
2Vera MelkildFreidig32.14+0.3711.30
3Dina ReitanFreidig42.08+10.3115.02
4Andrine VikenByåsen IL44.27+12.5015.52

D 17

3 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Rogne HallandNTNUI36.489.41
2Anna BachmanIFK Lidingö SOK38.41+1.5310.10
3Ragnhild EideByåsen IL38.50+2.0210.13
4Sara ProforsFrol IL42.02+5.1411.03
5Anna UlvensøenNTNUI42.34+5.4611.12
6Guro TorpeFrol IL44.09+7.2111.37
7Marte Hoff HagenByåsen IL45.47+8.5912.02
8Marta UlvensøenNTNUI45.55+9.0712.05
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering46.15+9.2712.10
10Silje ArntzenAsker Skiklubb48.48+12.0012.50
11Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK49.51+13.0313.07
12Frida OpheimFreidig1.13.25+36.3719.19
13Pernille OpheimFreidig1.18.59+42.1120.47
0Camilla ØhmanNTNUIdiskvalifisert

D 40

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering49.3117.41

H 13-14

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage AsplemFreidig17.3914.42
2Mathias Enebak IversenFreidig17.54+0.1514.55

H 15-16

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg26.329.28
2Mathias HermstadFreidig47.28+20.5616.57

H 17

5 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Petter LyngenFrol IL46.347.53
2Jon Aukrust OsmoenNTNUI47.48+1.148.06
3Bjørn LundanesNTNUI50.44+4.108.35
4Jørgen FiskumFrol IL50.51+4.178.37
5Ulf Forseth IndgaardFrol IL52.00+5.268.48
6Sindre Østgulen DeiszNTNUI52.05+5.318.49
7Håvard VassendenFrol IL52.12+5.388.50
8Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering53.31+6.579.04
9Jonas Klausen EspedalNTNUI53.36+7.029.05
10Gisle HolbergOK Skøynar53.40+7.069.05
11Sverre Turter SandvoldNTNUI54.16+7.429.11
12Roar SkulbørstadOL Trollelg55.11+8.379.21
13Johan Asphjell BjørnaasFrol IL55.21+8.479.22
14Lars OwrenFreidig58.39+12.059.56
15Simen Eid NielsenNTNUI59.40+13.0610.06
16Vegard HansenOL Trollelg1.01.36+15.0210.26
17Isak BergsetNTNUI1.01.53+15.1910.29
18Jacob Berg LofthusNTNUI1.02.05+15.3110.31
19Adrian OpheimNTNUI1.03.56+17.2210.50
20Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.09.52+23.1811.50
21Harald KalagerNTNUI1.10.27+23.5311.56
22Adrian OpheimFreidig1.23.44+37.1014.11
0Klaus Klausen EspedalNTNUIdiskvalifisert

H 40

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell BaardsgaardOL Trollelg41.0210.47

H 55

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge NørstebøByåsen IL32.1311.30
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb37.31+5.1813.23

H 65

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øistein ÅsmulOL Trollelg40.2414.25
2Egil RepvikOL Trollelg44.42+4.1815.57
0Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor