Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 28 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-20

Wing OK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Kristine BraathenN-åpen (53)15.58+5.5313.18
0Benjamin CallananN-åpen (53)14.30+4.2512.05
0Ingeborg KolstadN-åpen (53)11.59+1.549.59
0Sofus H LindN-åpen (53)13.00+2.5510.50
0Johanna SøraasN-åpen (53)11.15+1.109.22
0Ingrid Myhr AmundsenD -10 (11)20.1513.30
1Ella Eriksen KongsvikD 15-16B (2)33.5114.06
1Arvid LyngstadH 17-20 (3)26.037.39
1Synne KvammeD 13-16C (3)17.179.36
1Henrik BraathenH 13-16C (7)13.297.29
1Ragnhild KolstadD 13-16N (2)17.109.02
1Ulrik Harsha Vasseljen LundboH 15-16B (2)35.0914.38
2Marte Myhr AmundsenD 15-16B (2)39.44+5.5316.33
2Stine Myhr AmundsenD 13-16C (3)23.03+5.4612.48
2Ådne Skjæveland JøssingH 15-16B (2)38.10+3.0115.54
3Ingvild Lauvstad SundeD 13-16C (3)39.15+21.5821.48
4Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (12)17.11+3.209.32
6Mona Eggen KongsbakD 13-14 (6)47.46+25.4019.54
7Hallvard DahleH 15-16 (12)34.39+11.2110.11
7Petter Andreas LonaH 11-12 (15)17.32+3.369.44
7Eldrid BratsbergD 17-20 (7)39.28+19.3313.36
9Tuva GrøtteD 11-12 (12)17.54+4.039.56
10Martin Grøntvedt PedersenH 15-16 (12)1.00.41+37.2317.50
11Sarah BrynhildsenD 15-16 (12)37.35+15.2612.57
11Andreas Helland EriksenH 15-16 (12)1.01.32+38.1418.05
12Johanne Stefanussen FloD 11-12 (12)32.50+18.5918.14
12Martine Klock FletenD 15-16 (12)41.11+19.0214.12
14Nikolai RenolenH 13-14 (22)28.42+13.1211.57
16Gabriel CallananH 13-14 (22)31.08+15.3812.58
18Jonas VindalH 13-14 (22)41.42+26.1217.22
20Trygve Annar NæssH 13-14 (22)44.10+28.4018.24
22Erik Hagen BergH 13-14 (22)1.19.41+1.04.1133.12
0Kristina Hagen BergD 11-12N (2)diskvalifisert
0Birk GravdahlH 17-20 (3)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor