Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 28 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-20

Freidig

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sivert FolgerøN-åpen (53)19.51+9.4616.32
0Erlend GrønliN-åpen (53)30.00+19.5525.00
0Nora HalvorsenN-åpen (53)16.23+6.1813.39
0Ida JakobsenN-åpen (53)20.47+10.4217.19
0Maja Sæterhaug KnudsenN-åpen (53)22.10+12.0518.28
0Martin Sæther LevinN-åpen (53)21.34+11.2917.58
0Sivert Sæther LevinN-åpen (53)11.49+1.449.50
0Frida SkomsvollN-åpen (53)20.42+10.3717.15
0Ine Bohnhorst TegdanN-åpen (53)15.15+5.1012.42
0Eir Sverresdotter EksethD -10 (11)26.55+6.4017.56
0Maria Strømdal WikD -10 (11)18.5312.35
0Una KittilsenD -10 (11)16.5011.13
0Marita AskeD -10 (11)17.2611.37
0Solveig Louise NissenD -10 (11)19.1412.49
0Tora KittilsenD -10 (11)17.0311.22
0Lars Endreseth BaaslandH -10 (8)20.1713.31
0Tristan HalvorsenH -10 (8)19.1412.49
0Kristoffer Strømdal WikH -10 (8)14.399.46
0Hallvard HellevikH -10 (8)15.0110.00
0Vegard Lereim StorliH -10 (8)17.1911.32
0Andreas Bruun RuiH -10 (8)16.1210.48
1Mari EidsmoD 11-12 (12)13.517.41
1Vemund MølnvikH 11-12 (15)13.567.44
1Oskar Spets StorhovH 15-16 (12)23.186.51
1Simen Spets StorhovH 13-14 (22)15.306.27
1Ola Garstad PettersenH 11-12N (10)13.018.40
2Ane Malene KolstadD 11-12 (12)15.55+2.048.50
2Tale Tannvik SkeiD 13-14 (6)27.34+5.2811.29
2Marie Bakken SørensenD 15-16 (12)27.07+4.589.21
2Tomas EllefsenH 11-12 (15)14.23+0.277.59
2Lars SandstadH 13-14 (22)16.57+1.277.03
3Silje Marie NissenD 11-12 (12)17.04+3.139.28
3Mathias VindalH 15-16 (12)24.02+0.447.04
3Kasper Sæterhaug KnudsenH 11-12 (15)14.49+0.538.13
3Vegard KittilsenH 13-14 (22)17.17+1.477.12
3Pernille OpheimD 17-20 (7)25.43+5.488.52
4Emil LeroyerH 11-12 (15)15.51+1.558.48
4Maria Ulseth SylteD 15-16 (12)28.08+5.599.42
4Hilvi EmerenseD 17-20 (7)32.45+12.5011.17
4Brage AsplemH 13-16C (7)16.54+3.259.23
4Jo Even KolstadH 13-14 (22)17.47+2.177.24
5Frid Sverresdotter EksethD 11-12 (12)17.23+3.329.39
5Alf Johan FolgerøH 13-14 (22)20.15+4.458.26
5Mats EidsmoH 15-16 (12)26.09+2.517.41
5Emilie Margret Walbye MikkelsenD 13-14 (6)42.08+20.0217.33
5Oskar TangvoldH 11-12 (15)16.03+2.078.55
6Mathias HermstadH 15-16 (12)29.37+6.198.42
6Mathea Spets StorhovD 11-12 (12)17.37+3.469.47
6Sverre HellevikH 11-12 (15)16.57+3.019.25
6Frida OpheimD 17-20 (7)38.36+18.4113.18
7Vera MelkildD 15-16 (12)29.13+7.0410.04
7Håkon HolstadH 13-14 (22)23.21+7.519.43
7Mathias Enebak IversenH 13-16C (7)20.14+6.4511.14
8Ella Fiskum NessD 11-12 (12)17.52+4.019.55
9Dina ReitanD 15-16 (12)31.38+9.2910.54
9Tormod Kristian GevingH 13-14 (22)24.50+9.2010.20
10Jonas GrønliH 13-14 (22)25.06+9.3610.27
11Eskil EllefsenH 11-12 (15)23.18+9.2212.56
12Håkon Høyem OlsenH 11-12 (15)24.42+10.4613.43
12Jostein RøH 13-14 (22)26.16+10.4610.56
13Matias NissenH 13-14 (22)28.02+12.3211.40
15Mikkel HoltH 13-14 (22)30.15+14.4512.36
0Kristian Fredrik LynumH 15-16 (12)diskvalifisert
0August MaskeH 11-12 (15)diskvalifisert
0Vetle Grønvik EkraH 11-12 (15)diskvalifisert
0Ella SandstadD -10 (11)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor