Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 28 mai 2015

N-åpen

1 200 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mads Andre AuranMalvik IL10.058.24
0Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg30.43+20.3825.35
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK25.07+15.0220.55
0Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL10.06+0.018.25
0Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering14.31+4.2612.05
0Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering14.02+3.5711.41
0Johan BjørkanByåsen IL12.01+1.5610.00
0Kristine BraathenWing OK15.58+5.5313.18
0Benjamin CallananWing OK14.30+4.2512.05
0Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK12.30+2.2510.25
0Ida EilertsenByåsen IL12.37+2.3210.30
0Sivert FolgerøFreidig19.51+9.4616.32
0Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK38.51+28.4632.22
0Oda Fuglem SjursenMalvik IL19.07+9.0215.55
0Silja FuglemMalvik IL17.34+7.2914.38
0Erlend GrønliFreidig30.00+19.5525.00
0Thomas GundersenNidarøst OK14.51+4.4612.22
0Stina GåsøOL Trollelg16.35+6.3013.49
0Stine Gilje HagelerByåsen IL13.54+3.4911.35
0Nora HalvorsenFreidig16.23+6.1813.39
0Synnøve Iversen HosethMalvik IL17.28+7.2314.33
0Ida JakobsenFreidig20.47+10.4217.19
0Maja Sæterhaug KnudsenFreidig22.10+12.0518.28
0Ingeborg KolstadWing OK11.59+1.549.59
0Oskar Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL10.24+0.198.40
0Wilma Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL20.28+10.2317.03
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL22.00+11.5518.20
0Johannes LerliMelhus IL10.56+0.519.06
0Martin Sæther LevinFreidig21.34+11.2917.58
0Sivert Sæther LevinFreidig11.49+1.449.50
0Sofus H LindWing OK13.00+2.5510.50
0Kasper LodgaardByåsen IL12.00+1.5510.00
0Eivind MjaalandNidarøst OK25.25+15.2021.10
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg17.58+7.5314.58
0Magnus Harbak MusumOL Trollelg21.50+11.4518.11
0Gaute RomundstadNidarøst OK22.28+12.2318.43
0Amalie SivertsenOL Trollelg26.51+16.4622.22
0Frida SkomsvollFreidig20.42+10.3717.15
0Nicholas Trent StendahlNidarøst OK22.35+12.3018.49
0Tobias SundOL Trollelg27.00+16.5522.30
0Hedda SæbøNidarøst OK16.11+6.0613.29
0Johanna SøraasWing OK11.15+1.109.22
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig15.15+5.1012.42
0Sofie ThonstadOL Trollelg22.25+12.2018.40
0Karen VaagOL Trollelg40.35+30.3033.49
0Aksel VikenByåsen IL12.01+1.5610.00
0Leah Korsnes VinjeNidarøst OK12.42+2.3710.35
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL19.25+9.2016.10
0Marie Wollan BenumByåsen IL19.34+9.2916.18
0Sondre Holås SødringOL Trollelg31.00+20.5525.50
0Torvin Berg HansenByåsen ILdiskvalifisert
0Lea SolliOL Trollelgdiskvalifisert
0Vilde SolliOL Trollelgdiskvalifisert

D -10

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eir Sverresdotter EksethFreidig26.55+6.4017.56
0Maria Strømdal WikFreidig18.5312.35
0Thea EilertsenByåsen IL26.08+5.5317.25
0Una KittilsenFreidig16.5011.13
0Malin Nordgård LeirenByåsen IL25.09+4.5416.46
0Åsne Lønnebakke NorbergOL Trollelg18.1312.08
0Marita AskeFreidig17.2611.37
0Ingrid Myhr AmundsenWing OK20.1513.30
0Solveig Louise NissenFreidig19.1412.49
0Tora KittilsenFreidig17.0311.22
0Ella SandstadFreidigbrutt

D 11-12

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig13.517.41
2Ane Malene KolstadFreidig15.55+2.048.50
3Silje Marie NissenFreidig17.04+3.139.28
4Astrid Oline Rinnan GreenWing OK17.11+3.209.32
5Frid Sverresdotter EksethFreidig17.23+3.329.39
6Mathea Spets StorhovFreidig17.37+3.469.47
7Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.42+3.519.50
8Ella Fiskum NessFreidig17.52+4.019.55
9Tuva GrøtteWing OK17.54+4.039.56
10Guro Harbak MusumOL Trollelg19.21+5.3010.45
11Vilde HolmqvistByåsen IL26.48+12.5714.53
12Johanne Stefanussen FloWing OK32.50+18.5918.14

D 11-12N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Skottvoll GrindhagenOL Trollelg15.5710.38
0Kristina Hagen BergWing OKdiskvalifisert

D 13-14

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Hoff HagenByåsen IL22.069.12
2Tale Tannvik SkeiFreidig27.34+5.2811.29
3Maren VikenByåsen IL30.54+8.4812.52
4Ingeborg A SæternesByåsen IL38.26+16.2016.00
5Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidig42.08+20.0217.33
6Mona Eggen KongsbakWing OK47.46+25.4019.54

D 13-16C

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne KvammeWing OK17.179.36
2Stine Myhr AmundsenWing OK23.03+5.4612.48
3Ingvild Lauvstad SundeWing OK39.15+21.5821.48

D 13-16N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild KolstadWing OK17.109.02
2Thea WalsethMalvik IL27.47+10.3714.37

D 15-16

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL22.097.38
2Marie Bakken SørensenFreidig27.07+4.589.21
3Marte Lien JohnsenByåsen IL27.53+5.449.36
4Maria Ulseth SylteFreidig28.08+5.599.42
5Malin OpøienOL Trollelg28.53+6.449.57
6Lene Berg HanssenByåsen IL29.02+6.5310.00
7Vera MelkildFreidig29.13+7.0410.04
8Andrine VikenByåsen IL31.21+9.1210.48
9Dina ReitanFreidig31.38+9.2910.54
10Solveig SæternesByåsen IL32.59+10.5011.22
11Sarah BrynhildsenWing OK37.35+15.2612.57
12Martine Klock FletenWing OK41.11+19.0214.12

D 15-16B

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Eriksen KongsvikWing OK33.5114.06
2Marte Myhr AmundsenWing OK39.44+5.5316.33

D 17-20

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL19.556.52
2Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL25.03+5.088.38
3Pernille OpheimFreidig25.43+5.488.52
4Hilvi EmerenseFreidig32.45+12.5011.17
5Thea JondumOL Trollelg34.37+14.4211.56
6Frida OpheimFreidig38.36+18.4113.18
7Eldrid BratsbergWing OK39.28+19.3313.36

H -10

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars Endreseth BaaslandFreidig20.1713.31
0Tristan HalvorsenFreidig19.1412.49
0Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK19.0712.44
0Kristoffer Strømdal WikFreidig14.399.46
0Jørgen AuneByåsen IL50.0733.24
0Hallvard HellevikFreidig15.0110.00
0Vegard Lereim StorliFreidig17.1911.32
0Andreas Bruun RuiFreidig16.1210.48

H 11-12

1 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund MølnvikFreidig13.567.44
2Tomas EllefsenFreidig14.23+0.277.59
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig14.49+0.538.13
4Emil LeroyerFreidig15.51+1.558.48
5Oskar TangvoldFreidig16.03+2.078.55
6Sverre HellevikFreidig16.57+3.019.25
7Petter Andreas LonaWing OK17.32+3.369.44
8William P WalsethMalvik IL19.14+5.1810.41
9Erlend AuneByåsen IL21.24+7.2811.53
10Aapo HaukiojaNidarøst OK22.55+8.5912.43
11Eskil EllefsenFreidig23.18+9.2212.56
12Håkon Høyem OlsenFreidig24.42+10.4613.43
0Tord RomundstadNidarøst OKdiskvalifisert
0August MaskeFreidigdiskvalifisert
0Vetle Grønvik EkraFreidigdiskvalifisert

H 11-12N

1 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Garstad PettersenFreidig13.018.40
2Peter Prytz JensenMelhus IL13.52+0.519.14
3Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering15.00+1.5910.00
4Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL19.19+6.1812.52
5Andreas AagensenMelhus IL19.51+6.5013.14
6Mikael OlsenMelhus IL21.46+8.4514.30
7Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering22.01+9.0014.40
8Kristoffer LerliMelhus IL22.05+9.0414.43
9Espen KarlsenMelhus IL24.57+11.5616.38
0Oskar StorlerMelhus ILdiskvalifisert

H 13-14

2 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig15.306.27
2Lars SandstadFreidig16.57+1.277.03
3Vegard KittilsenFreidig17.17+1.477.12
4Jo Even KolstadFreidig17.47+2.177.24
5Alf Johan FolgerøFreidig20.15+4.458.26
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.28+5.588.56
7Håkon HolstadFreidig23.21+7.519.43
8Emil Kristoffer AuranMalvik IL24.34+9.0410.14
9Tormod Kristian GevingFreidig24.50+9.2010.20
10Jonas GrønliFreidig25.06+9.3610.27
11Einar EideByåsen IL25.40+10.1010.41
12Jostein RøFreidig26.16+10.4610.56
13Matias NissenFreidig28.02+12.3211.40
14Nikolai RenolenWing OK28.42+13.1211.57
15Mikkel HoltFreidig30.15+14.4512.36
16Gabriel CallananWing OK31.08+15.3812.58
17Kenneth KjelaasMalvik IL41.25+25.5517.15
18Jonas VindalWing OK41.42+26.1217.22
19Øystein MoltumyrMalvik IL42.37+27.0717.45
20Trygve Annar NæssWing OK44.10+28.4018.24
21Håkon SæternesByåsen IL50.29+34.5921.02
22Erik Hagen BergWing OK1.19.41+1.04.1133.12

H 13-16C

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik BraathenWing OK13.297.29
2Johannes LangaasNidarøst OK13.50+0.217.41
3Tobias GundersenNidarøst OK14.30+1.018.03
4Brage AsplemFreidig16.54+3.259.23
5Jens HusbyMalvik IL18.04+4.3510.02
6Daniel SivertsenOL Trollelg19.10+5.4110.38
7Mathias Enebak IversenFreidig20.14+6.4511.14

H 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL32.5817.21

H 15-16

3 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig23.186.51
2Anders HaugskottOL Trollelg23.30+0.126.54
3Mathias VindalFreidig24.02+0.447.04
4Oscar LyngenFrol IL25.29+2.117.29
5Mats EidsmoFreidig26.09+2.517.41
6Mathias HermstadFreidig29.37+6.198.42
7Hallvard DahleWing OK34.39+11.2110.11
8Even Svengård ByeByåsen IL36.50+13.3210.50
9Are LodgaardByåsen IL37.06+13.4810.54
10Martin Grøntvedt PedersenWing OK1.00.41+37.2317.50
11Andreas Helland EriksenWing OK1.01.32+38.1418.05
0Kristian Fredrik LynumFreidigdiskvalifisert

H 15-16B

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK35.0914.38
2Ådne Skjæveland JøssingWing OK38.10+3.0115.54

H 17-20

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid LyngstadWing OK26.037.39
2Martin LøvåsNidarøst OK54.49+28.4616.07
0Birk GravdahlWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor