Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 5 september 2015

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Silje ArntzenD 19-20 (7)50.55+8.4412.25
7Ingrid GulbrandsenD 21- (26)44.15+7.309.37

Byåsen IL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Guri BjørndalD 55- (3)40.2314.25
1Ingeborg EideD 17-18 (3)32.019.25
1Ragnhild EideD 15-16 (10)32.3810.31
2Maren VikenD 13-14 (2)1.06.16+13.5125.29
2Nina-Beate LiabakkD 50- (5)43.21+3.1413.59
2Kari Solem AuneD 35- (4)41.02+2.0912.04
3Marte Hoff HagenD 19-20 (7)43.18+1.0710.33
3Tom BuggeH 65- (5)42.39+4.5513.45
3Ingrid Lien JohnsenD 55- (3)52.46+12.2318.50
3Emilie Liabakk EriksenD 17-18 (3)52.10+20.0915.20
3Torgeir AuneH 35- (9)39.10+5.448.30
4Brage JørumH 17-18 (7)39.11+5.429.33
4Bjørn Erik JohnsenH 55- (7)47.10+11.3813.52
4Marte Lien JohnsenD 15-16 (10)42.36+9.5813.44
4Gøril EideD 35- (4)47.20+8.2713.55
5Øyvind WiggenH 19-20 (5)56.55+19.3112.22
5Petter Liabakk EriksenH 13-14 (9)36.57+12.3813.11
5Arne SæterhaugH 75- (7)43.46+3.3216.50
6Andrine VikenD 15-16 (10)49.51+17.1316.04
8Øystein WiggenH 45- (11)57.09+22.0413.56
9Eirik Lundteigen AuneH 15-16 (10)1.02.13+33.4418.17
10Geir Arne LodgaardH 45- (11)59.15+24.1014.27
19Hanne VefsnmoD 21- (26)58.10+21.2512.38
Vebjørn Bergh-HansenH -10 (6)27.4714.37
Kasper LodgaardH -10 (6)38.2220.11
0Erlend AuneH 11-12 (16)diskvalifisert
0Knut HagenH 50- (7)diskvalifisert
0Jørgen LongvaH 35- (9)diskvalifisert
Jørgen AuneH -10 (6)diskvalifisert

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Sebastian TorgersenH 21- (43)1.00.32+27.4111.52

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid AlexandersenD 19-20 (7)42.1110.17

Freidig

92 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald OftedalH 60- (2)37.5412.13
1Magnus LandstadH 70- (4)40.4115.38
1Vegard KittilsenH 13-14 (9)24.198.41
1Mari EidsmoD 11-12 (4)18.089.32
1Oskar Spets StorhovH 15-16 (10)28.298.22
1Hanne SandstadD 21- (26)36.457.59
1Håvard EidsmoH 17-18 (7)33.298.10
1Geir OwrenH 55- (7)35.3210.27
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (2)52.2520.09
1Katharina Mo BergeD 65- (2)35.3613.41
1Andreas SylteH 45- (11)35.058.33
1Randi LillealternD 35- (4)38.5311.26
1Elisabeth SæthreD 50- (5)40.0712.56
1Svein Terje KolstadH 50- (7)38.359.24
1Gro Sandstad EidsmoD 45- (9)34.0210.00
1Tomas EidsmoH 35- (9)33.267.16
2Emil GrønliH 11-12 (16)24.15+1.2312.45
2Helge RustadH 60- (2)53.30+15.3617.15
2Ane Malene KolstadD 11-12 (4)21.13+3.0511.10
2Frida SætherD 19-20 (7)42.21+0.1010.19
2Simen Spets StorhovH 13-14 (9)25.33+1.149.07
2Tore Angell-PetersenH 65- (5)38.21+0.3712.22
2Reidun Fallan SmaavikD 60- (3)53.58+8.3819.16
2Vera MelkildD 15-16 (10)36.33+3.5511.47
2Malin SandstadD 17-18 (3)42.43+10.4212.33
2Jens Even StorhovH 45- (11)35.57+0.528.46
2Heidi ArnesenD 45- (9)36.23+2.2110.42
2Jostein MårdalenH 50- (7)38.43+0.089.26
3Vegard Ulseth SylteH 11-12 (16)26.20+3.2813.51
3Jo Even KolstadH 13-14 (9)28.29+4.1010.10
3Silje Marie NissenD 11-12 (4)31.18+13.1016.28
3Mats EidsmoH 15-16 (10)31.40+3.119.18
3Adrian OpheimH 17-18 (7)38.23+4.549.21
3Dina ReitanD 15-16 (10)36.57+4.1911.55
3Mona Høiås SætherD 50- (5)47.22+7.1515.16
3Kari UlsethD 35- (4)46.56+8.0313.48
3Stig Magnar LøvåsH 50- (7)39.59+1.249.45
3Mona J. MølnvikD 45- (9)41.22+7.2012.10
4Emil LeroyerH 11-12 (16)26.34+3.4213.58
4Jonas GrønliH 13-14 (9)31.41+7.2211.18
4Gunnar ØsterbøH 75- (7)43.15+3.0116.38
4Arild H ClausenH 45- (11)48.57+13.5211.56
4Sindre JohannessenH 21- (43)37.02+4.117.15
4Sturla SætherH 50- (7)41.47+3.1210.11
4Pål KittilsenH 35- (9)39.14+5.488.31
5Iver Dalsaune ThunH 11-12 (16)28.11+5.1914.50
5Eivind OlsenA Direkte (7)1.03.03+19.3115.22
5Mathias VindalH 15-16 (10)33.56+5.279.58
5Nils Olav VennevikH 65- (5)52.56+15.1217.04
5Kjetil MølnvikH 17-18 (7)40.18+6.499.49
5Maria Ulseth SylteD 15-16 (10)44.44+12.0614.25
5Arild HeggesetH 45- (11)51.18+16.1312.30
5Øyvind SchjelderupH 50- (7)47.13+8.3811.30
5Torunn Spets StorhovD 45- (9)42.10+8.0812.24
6Tina S WikA Direkte (7)1.08.10+24.3816.37
6Mathias HermstadH 15-16 (10)35.29+7.0010.26
6Sigrid MelkildD 45- (9)51.15+17.1315.04
7Vemund MølnvikH 11-12 (16)29.30+6.3815.31
7Per Erling KvamA Direkte (7)1.12.47+29.1517.45
7Matias NissenH 13-14 (9)44.17+19.5815.48
7Nils Ola KvamH 17-18 (7)1.01.15+27.4614.56
7Marie Bakken SørensenD 15-16 (10)51.20+18.4216.33
7Johan IvarssonH 21- (43)38.37+5.467.34
7Olle MalmringH 35- (9)51.05+17.3911.06
8Jostein Mauseth RøH 13-14 (9)51.54+27.3518.32
8Kristian Fredrik LynumH 15-16 (10)45.49+17.2013.28
9August MaskeH 11-12 (16)31.52+9.0016.46
9Maj-Lisbet RønningD 45- (9)1.10.38+36.3620.46
10Oskar TangvoldH 11-12 (16)31.57+9.0516.48
10Martin SelmerH 15-16 (10)1.03.48+35.1918.45
11Alfred Gilje SannesH 11-12 (16)35.33+12.4118.42
11Mari Angell-PetersenD 21- (26)49.36+12.5110.46
13Håkon Høyem OlsenH 11-12 (16)42.57+20.0522.36
14Petter ReinemoH 21- (43)40.20+7.297.54
15Sverre HellevikH 11-12 (16)1.05.12+42.2034.18
22Hege Holth JohannessenD 21- (26)1.07.29+30.4414.40
23Lars OwrenH 21- (43)43.41+10.508.33
28Mattis HoltH 21- (43)45.21+12.308.53
Maja CarlsenN-åpen (8)54.1436.09
Erlend GrønliN-åpen (8)35.5523.56
Nora HalvorsenN-åpen (8)25.2216.54
Ole Ulseth SylteN-åpen (8)23.2415.36
Tora KittilsenD -10 (7)27.1914.22
Una KittilsenD -10 (7)21.2411.15
Solveig Louise NissenD -10 (7)33.3817.42
Lina Storler SnøfuglD -10 (7)28.4015.05
Maria Strømdal WikD -10 (7)32.3417.08
Tristan HalvorsenH -10 (6)28.0714.47
Vegard Lereim StorliH -10 (6)48.3925.36
Kristoffer Strømdal WikH -10 (6)22.3911.55
0Nelly MaskeB Direkte (3)diskvalifisert
0Mathea Spets StorhovD 11-12 (4)diskvalifisert

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mathilde RundhaugD 21- (26)38.50+2.058.26
3Carl Petter LyngenH 21- (43)36.20+3.297.07
4Oscar LyngenH 15-16 (10)33.10+4.419.45
9Sara ProforsD 21- (26)46.26+9.4110.05
25Jørgen FiskumH 21- (43)44.51+12.008.47

Hemsedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Marte MestvedthagenD 21- (26)57.41+20.5612.32
36Ole HulbakH 21- (43)53.39+20.4810.31

IL Leik

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Geir Inge  KeiseråsA Direkte (7)48.22+4.5011.47
3Ola KeiseråsH 19-20 (5)41.38+4.149.03
3Svein Olav ÅmotH 55- (7)43.41+8.0912.50
4Tone AlmåsD 45- (9)41.49+7.4712.17
8Mai Iren AlmåsD 45- (9)58.10+24.0817.06
0Jan HageH 45- (11)diskvalifisert

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn EkebergH 21- (43)32.516.26

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Gaute FriestadH 21- (43)41.28+8.378.07

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gaute Hallan SteiwerH 21- (43)35.16+2.256.54
7Ingvild WangD 19-20 (7)55.50+13.3913.37
13Solveig BlindheimD 21- (26)50.47+14.0211.02

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjellrun SporildD 60- (3)45.2016.11
2Eigil SørliH 75- (7)40.21+0.0715.31Last ned GPS-spor i gpx-format
7Hilde ForbordD 45- (9)53.17+19.1515.40
8William P WalsethH 11-12 (16)29.48+6.5615.41
0Roar ForbordH 70- (4)diskvalifisert

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristoffer LerliH 11-12 (16)22.5212.02
7John LerliH 55- (7)51.46+16.1415.13

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torleif StephansenH 70- (4)57.55+17.1422.16
6Bjørn P. LøvåsH 45- (11)51.32+16.2712.34
0Anne-Sofie GjermstadD 60- (3)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ylva MalmringN-åpen (8)44.0229.21

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ida MalmringN-åpen (8)55.2136.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Torid KvaalD 65- (2)56.01+20.2521.32

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Geir ArnesenA Direkte (7)43.3210.37

NTNUI

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karine Hagesæther FossC Direkte (1)26.0214.27
1Magne JutulstadH 19-20 (5)37.248.07
2Maren Jansson HaverstadD 21- (26)38.44+1.598.25
4Markus TræenA Direkte (7)59.28+15.5614.30
4Linn HokholtD 21- (26)42.04+5.199.08
5Elen Katrine SkjerveD 21- (26)42.08+5.239.09
6Isak BergsetH 21- (43)37.29+4.387.20
6Ida LindkvistD 21- (26)42.46+6.019.17
8Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (43)38.42+5.517.35
8Fredrikke Nohr MothD 21- (26)46.23+9.3810.05
9Hans Petter MathisenH 21- (43)39.15+6.247.41
10Anna UlvensøenD 21- (26)47.49+11.0410.23
10Dag LofthusH 21- (43)39.36+6.457.45
11Jonas Klausen EspedalH 21- (43)39.38+6.477.46
12Kjetil OkkenhaugH 21- (43)39.59+7.087.50
12Ingvild Maalen-JohansenD 21- (26)50.18+13.3310.56
13Bjørn LundanesH 21- (43)40.04+7.137.51
14Jorunn KvaklandD 21- (26)54.25+17.4011.49
15Solveig BlandkjennD 21- (26)54.46+18.0111.54
16Maja Fjellstad KnutsenD 21- (26)55.51+19.0612.08
16Sverre Turter SandvoldH 21- (43)41.08+8.178.03
17Mathias Stensland LillevoldH 21- (43)41.28+8.378.07
17Åsta Venås FlægstadD 21- (26)56.11+19.2612.12
19Vegard Blomseth JohnsenH 21- (43)41.51+9.008.12
20Aurora FossøyD 21- (26)1.02.06+25.2113.30
20Sindre Østgulen DeiszH 21- (43)42.05+9.148.15
21Simen Eid NielsenH 21- (43)42.19+9.288.17
21Gunhild Rogne HallandD 21- (26)1.06.55+30.1014.32
22Per Melander OftenH 21- (43)43.30+10.398.31
24Anders BjergaardH 21- (43)44.16+11.258.40
24Marta UlvensøenD 21- (26)1.17.26+40.4116.50
26Mikkel SørensenH 21- (43)44.55+12.048.48
27Harald KalagerH 21- (43)44.56+12.058.48
29Kristian Opsahl BredesenH 21- (43)46.13+13.229.03
30Gunnar A FiskumH 21- (43)46.51+14.009.11
31Fredrik OmdalH 21- (43)48.05+15.149.25
32Torkil Eide SolstadH 21- (43)48.59+16.089.36
33Adrian OpheimH 21- (43)49.04+16.139.37
34Glenn Tore LølandH 21- (43)49.49+16.589.46
39Bjørn Johannessen FieldH 21- (43)1.01.21+28.3012.01
41Kristoffer NeslandH 21- (43)1.32.51+1.00.0018.12
0Camilla ØhmanD 21- (26)diskvalifisert
0Gry GranstedtD 21- (26)diskvalifisert
0Truls HestengenH 21- (43)diskvalifisert
0Håkon Eig CarlsenH 21- (43)diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tord HaflanH 19-20 (5)38.21+0.578.20

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sivert BellingmoH 15-16 (10)37.02+8.3310.53

OL Trollelg

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rudolf SchmidB Direkte (3)55.0717.46
1Stig Arild HaugskottH 75- (7)40.1415.28
2Thore SundsetvikB Direkte (3)1.15.57+20.5024.30
2Anders HaugskottH 15-16 (10)30.37+2.089.00
2Olav Andreas RemmenH 17-18 (7)36.19+2.508.51
2Jørgen TegdanH 35- (9)36.02+2.367.50
3Harald GrønningA Direkte (7)49.19+5.4712.01
3Per LøvaasH 75- (7)42.19+2.0516.16
4Sigrid Merete Moen PedersliD 19-20 (7)45.43+3.3211.09
5Vegard HansenH 35- (9)41.42+8.169.03
6Vegard FjeldstadH 11-12 (16)28.45+5.5315.07
6Inge NørstebøH 55- (7)49.07+13.3514.26
6Anders LaugloH 75- (7)49.03+8.4918.51
6Kristian StensrudH 35- (9)42.31+9.059.14
7Henry SundsetvikH 75- (7)53.59+13.4520.45
8Martin SolliH 35- (9)51.16+17.5011.08
15Ove BaardsgaardH 21- (43)40.47+7.567.59
35Tommy SchmidH 21- (43)51.45+18.5410.08
Anders Berge MjølhusN-åpen (8)24.5716.38
Sigrid HaugskottD -10 (7)31.3916.39
Astrid Berge MjølhusD -10 (7)43.5923.08
0Paul ForsethH 80- (1)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (43)37.05+4.147.16

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jørund ValaH 19-20 (5)56.45+19.2112.20

Røros IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Petter GullikstadH 55- (7)37.38+2.0611.04
3Hans Arild SkjevdalH 45- (11)39.35+4.309.39
6Frode SjøvoldH 50- (7)47.53+9.1811.40

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Helene OmdalD 19-20 (7)51.48+9.3712.38

Selbu OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Karin GalaaenD 55- (3)43.47+3.2415.38
8Ingrid Wanvik KrogstadmoD 15-16 (10)54.37+21.5917.37
12Lars Erik UglemsmoH 11-12 (16)39.26+16.3420.45
14Anders TørumH 11-12 (16)56.31+33.3929.44
Tina UglemsmoN-åpen (8)32.3621.44
0Gunn-Marit WanvikD 50- (5)diskvalifisert

Wing OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd BraathenH 11-12N (3)15.1610.10
1Kristina Hagen BergD 11-12N (1)28.3719.04
1Steinar AasvangH 65- (5)37.4412.10
2Jakob Lundgren MelandH 11-12N (3)15.31+0.1510.20
2Robert StrømH 70- (4)54.45+14.0421.03
3Magne GuttvikH 11-12N (3)23.59+8.4315.59
4Tor GjermstadH 65- (5)44.11+6.2714.15
4Åse Rita EllingsenD 50- (5)1.00.22+20.1519.28
5Terje MidtbøH 55- (7)47.31+11.5913.58
6Jonas VindalH 13-14 (9)40.01+15.4214.17
6Johannes K. MidtbøH 17-18 (7)45.42+12.1311.08
7Per Ivar SkinderhaugH 45- (11)52.32+17.2712.48
9Nikolai RenolenH 13-14 (9)1.37.50+1.13.3134.56
9Anna RenolenD 15-16 (10)1.12.12+39.3423.17
9Jon VindalH 45- (11)58.20+23.1514.13
10Sarah BrynhildsenD 15-16 (10)1.12.25+39.4723.21
23Kjersti Elisabeth MidtbøD 21- (26)1.14.56+38.1116.17
37Helmer VoldenH 21- (43)57.55+25.0411.21
40Joakim Blix PrestmoH 21- (43)1.01.58+29.0712.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor