Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 5 september 2015

N-åpen

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maja CarlsenFreidig54.1436.09
Erlend GrønliFreidig35.5523.56
Nora HalvorsenFreidig25.2216.54
Ida MalmringNOTEAM55.2136.54
Ylva MalmringNOTEAM44.0229.21
Anders Berge MjølhusOL Trollelg24.5716.38
Ole Ulseth SylteFreidig23.2415.36
Tina UglemsmoSelbu OK32.3621.44

D -10

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid HaugskottOL Trollelg31.3916.39
Tora KittilsenFreidig27.1914.22
Una KittilsenFreidig21.2411.15
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg43.5923.08
Solveig Louise NissenFreidig33.3817.42
Lina Storler SnøfuglFreidig28.4015.05
Maria Strømdal WikFreidig32.3417.08

D 11-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari EidsmoFreidig18.089.32
2Ane Malene KolstadFreidig21.13+3.0511.10
3Silje Marie NissenFreidig31.18+13.1016.28
0Mathea Spets StorhovFreidigdiskvalifisert

D 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina Hagen BergWing OK28.3719.04

D 13-14

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig52.2520.09
2Maren VikenByåsen IL1.06.16+13.5125.29

D 15-16

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL32.3810.31
2Vera MelkildFreidig36.33+3.5511.47
3Dina ReitanFreidig36.57+4.1911.55
4Marte Lien JohnsenByåsen IL42.36+9.5813.44
5Maria Ulseth SylteFreidig44.44+12.0614.25
6Andrine VikenByåsen IL49.51+17.1316.04
7Marie Bakken SørensenFreidig51.20+18.4216.33
8Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK54.37+21.5917.37
9Anna RenolenWing OK1.12.12+39.3423.17
10Sarah BrynhildsenWing OK1.12.25+39.4723.21

D 17-18

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL32.019.25
2Malin SandstadFreidig42.43+10.4212.33
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL52.10+20.0915.20

D 19-20

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid AlexandersenFossum IF42.1110.17
2Frida SætherFreidig42.21+0.1010.19
3Marte Hoff HagenByåsen IL43.18+1.0710.33
4Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg45.43+3.3211.09
5Silje ArntzenAsker Skiklubb50.55+8.4412.25
6Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)51.48+9.3712.38
7Ingvild WangLillomarka OL55.50+13.3913.37

D 21-

4 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig36.457.59
2Maren Jansson HaverstadNTNUI38.44+1.598.25
3Mathilde RundhaugFrol IL38.50+2.058.26
4Linn HokholtNTNUI42.04+5.199.08
5Elen Katrine SkjerveNTNUI42.08+5.239.09
6Ida LindkvistNTNUI42.46+6.019.17
7Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb44.15+7.309.37
8Fredrikke Nohr MothNTNUI46.23+9.3810.05
9Sara ProforsFrol IL46.26+9.4110.05
10Anna UlvensøenNTNUI47.49+11.0410.23
11Mari Angell-PetersenFreidig49.36+12.5110.46
12Ingvild Maalen-JohansenNTNUI50.18+13.3310.56
13Solveig BlindheimLillomarka OL50.47+14.0211.02
14Jorunn KvaklandNTNUI54.25+17.4011.49
15Solveig BlandkjennNTNUI54.46+18.0111.54
16Maja Fjellstad KnutsenNTNUI55.51+19.0612.08
17Åsta Venås FlægstadNTNUI56.11+19.2612.12
18Marte MestvedthagenHemsedal IL57.41+20.5612.32
19Hanne VefsnmoByåsen IL58.10+21.2512.38
20Aurora FossøyNTNUI1.02.06+25.2113.30
21Gunhild Rogne HallandNTNUI1.06.55+30.1014.32
22Hege Holth JohannessenFreidig1.07.29+30.4414.40
23Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.14.56+38.1116.17
24Marta UlvensøenNTNUI1.17.26+40.4116.50
0Camilla ØhmanNTNUIdiskvalifisert
0Gry GranstedtNTNUIdiskvalifisert

D 35-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi LillealternFreidig38.5311.26
2Kari Solem AuneByåsen IL41.02+2.0912.04
3Kari UlsethFreidig46.56+8.0313.48
4Gøril EideByåsen IL47.20+8.2713.55

D 45-

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig34.0210.00
2Heidi ArnesenFreidig36.23+2.2110.42
3Mona J. MølnvikFreidig41.22+7.2012.10
4Tone AlmåsIL Leik41.49+7.4712.17
5Torunn Spets StorhovFreidig42.10+8.0812.24
6Sigrid MelkildFreidig51.15+17.1315.04
7Hilde ForbordMalvik IL53.17+19.1515.40
8Mai Iren AlmåsIL Leik58.10+24.0817.06
9Maj-Lisbet RønningFreidig1.10.38+36.3620.46

D 50-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth SæthreFreidig40.0712.56
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL43.21+3.1413.59
3Mona Høiås SætherFreidig47.22+7.1515.16
4Åse Rita EllingsenWing OK1.00.22+20.1519.28
0Gunn-Marit WanvikSelbu OKdiskvalifisert

D 55-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri BjørndalByåsen IL40.2314.25
2Karin GalaaenSelbu OK43.47+3.2415.38
3Ingrid Lien JohnsenByåsen IL52.46+12.2318.50

D 60-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL45.2016.11
2Reidun Fallan SmaavikFreidig53.58+8.3819.16
0Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKdiskvalifisert

D 65-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig35.3613.41
2Torid KvaalNOTEAM56.01+20.2521.32

H -10

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL27.4714.37
Tristan HalvorsenFreidig28.0714.47
Kasper LodgaardByåsen IL38.2220.11
Vegard Lereim StorliFreidig48.3925.36
Kristoffer Strømdal WikFreidig22.3911.55
Jørgen AuneByåsen ILdiskvalifisert

H 11-12

1 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer LerliMelhus IL22.5212.02
2Emil GrønliFreidig24.15+1.2312.45
3Vegard Ulseth SylteFreidig26.20+3.2813.51
4Emil LeroyerFreidig26.34+3.4213.58
5Iver Dalsaune ThunFreidig28.11+5.1914.50
6Vegard FjeldstadOL Trollelg28.45+5.5315.07
7Vemund MølnvikFreidig29.30+6.3815.31
8William P WalsethMalvik IL29.48+6.5615.41
9August MaskeFreidig31.52+9.0016.46
10Oskar TangvoldFreidig31.57+9.0516.48
11Alfred Gilje SannesFreidig35.33+12.4118.42
12Lars Erik UglemsmoSelbu OK39.26+16.3420.45
13Håkon Høyem OlsenFreidig42.57+20.0522.36
14Anders TørumSelbu OK56.31+33.3929.44
15Sverre HellevikFreidig1.05.12+42.2034.18
0Erlend AuneByåsen ILdiskvalifisert

H 11-12N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd BraathenWing OK15.1610.10
2Jakob Lundgren MelandWing OK15.31+0.1510.20
3Magne GuttvikWing OK23.59+8.4315.59

H 13-14

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig24.198.41
2Simen Spets StorhovFreidig25.33+1.149.07
3Jo Even KolstadFreidig28.29+4.1010.10
4Jonas GrønliFreidig31.41+7.2211.18
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL36.57+12.3813.11
6Jonas VindalWing OK40.01+15.4214.17
7Matias NissenFreidig44.17+19.5815.48
8Jostein Mauseth RøFreidig51.54+27.3518.32
9Nikolai RenolenWing OK1.37.50+1.13.3134.56

H 15-16

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar Spets StorhovFreidig28.298.22
2Anders HaugskottOL Trollelg30.37+2.089.00
3Mats EidsmoFreidig31.40+3.119.18
4Oscar LyngenFrol IL33.10+4.419.45
5Mathias VindalFreidig33.56+5.279.58
6Mathias HermstadFreidig35.29+7.0010.26
7Sivert BellingmoOL Gaula37.02+8.3310.53
8Kristian Fredrik LynumFreidig45.49+17.2013.28
9Eirik Lundteigen AuneByåsen IL1.02.13+33.4418.17
10Martin SelmerFreidig1.03.48+35.1918.45

H 17-18

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard EidsmoFreidig33.298.10
2Olav Andreas RemmenOL Trollelg36.19+2.508.51
3Adrian OpheimFreidig38.23+4.549.21
4Brage JørumByåsen IL39.11+5.429.33
5Kjetil MølnvikFreidig40.18+6.499.49
6Johannes K. MidtbøWing OK45.42+12.1311.08
7Nils Ola KvamFreidig1.01.15+27.4614.56

H 19-20

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne JutulstadNTNUI37.248.07
2Tord HaflanNydalens SK38.21+0.578.20
3Ola KeiseråsIL Leik41.38+4.149.03
4Jørund ValaOppsal Orientering56.45+19.2112.20
5Øyvind WiggenByåsen IL56.55+19.3112.22

H 21-

5 100 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving32.516.26
2Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL35.16+2.256.54
3Carl Petter LyngenFrol IL36.20+3.297.07
4Sindre JohannessenFreidig37.02+4.117.15
5Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.05+4.147.16
6Isak BergsetNTNUI37.29+4.387.20
7Johan IvarssonFreidig38.37+5.467.34
8Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI38.42+5.517.35
9Hans Petter MathisenNTNUI39.15+6.247.41
10Dag LofthusNTNUI39.36+6.457.45
11Jonas Klausen EspedalNTNUI39.38+6.477.46
12Kjetil OkkenhaugNTNUI39.59+7.087.50
13Bjørn LundanesNTNUI40.04+7.137.51
14Petter ReinemoFreidig40.20+7.297.54
15Ove BaardsgaardOL Trollelg40.47+7.567.59
16Sverre Turter SandvoldNTNUI41.08+8.178.03
17Mathias Stensland LillevoldNTNUI41.28+8.378.07
17Gaute FriestadKristiansand OK41.28+8.378.07
19Vegard Blomseth JohnsenNTNUI41.51+9.008.12
20Sindre Østgulen DeiszNTNUI42.05+9.148.15
21Simen Eid NielsenNTNUI42.19+9.288.17
22Per Melander OftenNTNUI43.30+10.398.31
23Lars OwrenFreidig43.41+10.508.33
24Anders BjergaardNTNUI44.16+11.258.40
25Jørgen FiskumFrol IL44.51+12.008.47
26Mikkel SørensenNTNUI44.55+12.048.48
27Harald KalagerNTNUI44.56+12.058.48
28Mattis HoltFreidig45.21+12.308.53
29Kristian Opsahl BredesenNTNUI46.13+13.229.03
30Gunnar A FiskumNTNUI46.51+14.009.11
31Fredrik OmdalNTNUI48.05+15.149.25
32Torkil Eide SolstadNTNUI48.59+16.089.36
33Adrian OpheimNTNUI49.04+16.139.37
34Glenn Tore LølandNTNUI49.49+16.589.46
35Tommy SchmidOL Trollelg51.45+18.5410.08
36Ole HulbakHemsedal IL53.39+20.4810.31
37Helmer VoldenWing OK57.55+25.0411.21
38Sebastian TorgersenBækkelagets SK1.00.32+27.4111.52
39Bjørn Johannessen FieldNTNUI1.01.21+28.3012.01
40Joakim Blix PrestmoWing OK1.01.58+29.0712.09
41Kristoffer NeslandNTNUI1.32.51+1.00.0018.12
0Truls HestengenNTNUIdiskvalifisert
0Håkon Eig CarlsenNTNUIdiskvalifisert

H 35-

4 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig33.267.16
2Jørgen TegdanOL Trollelg36.02+2.367.50
3Torgeir AuneByåsen IL39.10+5.448.30
4Pål KittilsenFreidig39.14+5.488.31
5Vegard HansenOL Trollelg41.42+8.169.03
6Kristian StensrudOL Trollelg42.31+9.059.14
7Olle MalmringFreidig51.05+17.3911.06
8Martin SolliOL Trollelg51.16+17.5011.08
0Jørgen LongvaByåsen ILdiskvalifisert

H 45-

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas SylteFreidig35.058.33
2Jens Even StorhovFreidig35.57+0.528.46
3Hans Arild SkjevdalRøros IL39.35+4.309.39
4Arild H ClausenFreidig48.57+13.5211.56
5Arild HeggesetFreidig51.18+16.1312.30
6Bjørn P. LøvåsNidarøst OK51.32+16.2712.34
7Per Ivar SkinderhaugWing OK52.32+17.2712.48
8Øystein WiggenByåsen IL57.09+22.0413.56
9Jon VindalWing OK58.20+23.1514.13
10Geir Arne LodgaardByåsen IL59.15+24.1014.27
0Jan HageIL Leikdiskvalifisert

H 50-

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Terje KolstadFreidig38.359.24
2Jostein MårdalenFreidig38.43+0.089.26
3Stig Magnar LøvåsFreidig39.59+1.249.45
4Sturla SætherFreidig41.47+3.1210.11
5Øyvind SchjelderupFreidig47.13+8.3811.30
6Frode SjøvoldRøros IL47.53+9.1811.40
0Knut HagenByåsen ILdiskvalifisert

H 55-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir OwrenFreidig35.3210.27
2Petter GullikstadRøros IL37.38+2.0611.04
3Svein Olav ÅmotIL Leik43.41+8.0912.50
4Bjørn Erik JohnsenByåsen IL47.10+11.3813.52
5Terje MidtbøWing OK47.31+11.5913.58
6Inge NørstebøOL Trollelg49.07+13.3514.26
7John LerliMelhus IL51.46+16.1415.13

H 60-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald OftedalFreidig37.5412.13
2Helge RustadFreidig53.30+15.3617.15

H 65-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar AasvangWing OK37.4412.10
2Tore Angell-PetersenFreidig38.21+0.3712.22
3Tom BuggeByåsen IL42.39+4.5513.45
4Tor GjermstadWing OK44.11+6.2714.15
5Nils Olav VennevikFreidig52.56+15.1217.04

H 70-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadFreidig40.4115.38
2Robert StrømWing OK54.45+14.0421.03
3Torleif StephansenNidarøst OK57.55+17.1422.16
0Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

H 75-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Arild HaugskottOL Trollelg40.1415.28
2Eigil SørliMalvik IL40.21+0.0715.31 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Per LøvaasOL Trollelg42.19+2.0516.16
4Gunnar ØsterbøFreidig43.15+3.0116.38
5Arne SæterhaugByåsen IL43.46+3.3216.50
6Anders LaugloOL Trollelg49.03+8.4918.51
7Henry SundsetvikOL Trollelg53.59+13.4520.45

H 80-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

A Direkte

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir ArnesenNOTEAM43.3210.37
2Geir Inge  KeiseråsIL Leik48.22+4.5011.47
3Harald GrønningOL Trollelg49.19+5.4712.01
4Markus TræenNTNUI59.28+15.5614.30
5Eivind OlsenFreidig1.03.03+19.3115.22
6Tina S WikFreidig1.08.10+24.3816.37
7Per Erling KvamFreidig1.12.47+29.1517.45

B Direkte

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rudolf SchmidOL Trollelg55.0717.46
2Thore SundsetvikOL Trollelg1.15.57+20.5024.30
0Nelly MaskeFreidigdiskvalifisert

C Direkte

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karine Hagesæther FossNTNUI26.0214.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor