Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup 3
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: torsdag 30 april 2015

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Anton PlaianH 17- (24)21.42+7.028.40
16Enikø BertalanD 17- (18)23.51+8.2611.55

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Trude HansenD 17- (18)23.38+8.1311.49

Eiker OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vegard MyklemyrH 17- (24)16.40+2.006.40
6Lotte MyklemyrD -16 (12)17.25+2.118.42
10Ole MyklemyrH 17- (24)21.02+6.228.24
13Heidi MyklemyrD 17- (18)21.45+6.2010.52

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Berit DanielsenD 17- (18)20.12+4.4710.06
17Marianne StrandseterD 17- (18)24.20+8.5512.10
17Marius StrandseterH 17- (24)24.14+9.349.41

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Bjørn Sverre GulheimH 17- (24)22.46+8.069.06
19Bjørn NordvikH 17- (24)26.17+11.3710.30

Kongsberg OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helene EgerD -16 (12)15.147.37
2Aurora MoholthD -16 (12)15.59+0.457.59
2Anne Willkommen EikenD 17- (18)16.27+1.028.13
3Ingrid KvistadD 17- (18)17.28+2.038.44
3Håkon LundH -16 (8)18.13+1.367.17
5Mathilde Sæter FlessebergD -16 (12)17.20+2.068.40
7Rikke Hjelseth LarsenD -16 (12)17.33+2.198.46
8Åsne HaavengenD -16 (12)18.46+3.329.23
8Siri MoholthD 17- (18)18.21+2.569.10
12Konstanse MoholthD -16 (12)26.42+11.2813.21
18Hilde MoholthD 17- (18)27.33+12.0813.46

Konnerud IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Annette Bjørnås KrogstieRekrutt (5)12.246.31
1Jørgen BaklidH -16 (8)16.376.38
1Audun HeimdalH 17- (24)14.405.52
2Joar GjerdahlH -16 (8)18.01+1.247.12
3Erik SaugerudH 17- (24)18.03+3.237.13
4Oskar BaklidRekrutt (5)23.2712.20
4Thea Sildnes BaklidD -16 (12)16.50+1.368.25
4Isa HeggedalD 17- (18)17.29+2.048.44
4Håvard Landro SvingheimH 17- (24)18.17+3.377.18
5Lars Henrik ThonH 17- (24)18.22+3.427.20
7Ina Cecilie LandroD 17- (18)18.16+2.519.08
7Nikolai NordhaugH -16 (8)25.33+8.5610.13
7Lars BaklidH 17- (24)19.56+5.167.58
9Mari Landro SvingheimD -16 (12)19.36+4.229.48
9Njål SvingheimH 17- (24)20.58+6.188.23
10Anni SaarelaD -16 (12)22.22+7.0811.11
10Amalie Fjæstad AmundsenD 17- (18)18.40+3.159.20
11Nora Småge HilsenD -16 (12)22.58+7.4411.29
12Tove HeimdalD 17- (18)21.15+5.5010.37
18Kjell Petter SmågeH 17- (24)25.39+10.5910.15
21Arild MoenH 17- (24)28.46+14.0611.30

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Eirin LodgaardD 17- (18)18.01+2.369.00

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mari KjelleD -16 (12)16.48+1.348.24
5Bernard W. MoczulskiRekrutt (5)26.5714.11

Sturla, IF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingunn Egeberg VariD 17- (18)15.257.42
2Martin KaiserRekrutt (5)16.228.36
3Henrik KaiserRekrutt (5)17.449.20
4Ole Jørgen Bogen ArenthH -16 (8)18.43+2.067.29
5Aud Ellen BrevikD 17- (18)17.48+2.238.54
5Johan Kristian UndelandH -16 (8)20.56+4.198.22
6Sigurd SmemoH -16 (8)23.41+7.049.28
6Sturla FrydenlundH 17- (24)19.13+4.337.41
8Mathias Skourup RognebakkeH -16 (8)25.50+9.1310.20
8Tibor VáriH 17- (24)20.25+5.458.10
9Kristin SørensenD 17- (18)18.31+3.069.15
11Harald ThonH 17- (24)21.06+6.268.26
12Øystein RognebakkeH 17- (24)21.34+6.548.37
14Linda VerdeD 17- (18)22.06+6.4111.03
15Rune SørensenH 17- (24)23.45+9.059.30
16Snorre FrydenlundH 17- (24)24.09+9.299.39
20Trond SmemoH 17- (24)26.50+12.1010.44
23Iver SørensenH 17- (24)32.22+17.4212.56
Karl Anton UndelandH 17- (24)diskvalifisert

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Georg HorvatiH 17- (24)28.53+14.1311.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor