Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup 3
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: torsdag 30 april 2015

Rekrutt

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL12.246.31
2Martin KaiserSturla, IF16.228.36
3Henrik KaiserSturla, IF17.449.20
4Oskar BaklidKonnerud IL23.2712.20
5Bernard W. MoczulskiRøyken OL26.5714.11

D -16

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene EgerKongsberg OL15.147.37
2Aurora MoholthKongsberg OL15.59+0.457.59
3Mari KjelleRøyken OL16.48+1.348.24
4Thea Sildnes BaklidKonnerud IL16.50+1.368.25
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL17.20+2.068.40
6Lotte MyklemyrEiker OL17.25+2.118.42
7Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL17.33+2.198.46
8Åsne HaavengenKongsberg OL18.46+3.329.23
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL19.36+4.229.48
10Anni SaarelaKonnerud IL22.22+7.0811.11
11Nora Småge HilsenKonnerud IL22.58+7.4411.29
12Konstanse MoholthKongsberg OL26.42+11.2813.21

D 17-

2 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Egeberg VariSturla, IF15.257.42
2Anne Willkommen EikenKongsberg OL16.27+1.028.13
3Ingrid KvistadKongsberg OL17.28+2.038.44
4Isa HeggedalKonnerud IL17.29+2.048.44
5Aud Ellen BrevikSturla, IF17.48+2.238.54
6Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering18.01+2.369.00
7Ina Cecilie LandroKonnerud IL18.16+2.519.08
8Siri MoholthKongsberg OL18.21+2.569.10
9Kristin SørensenSturla, IF18.31+3.069.15
10Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL18.40+3.159.20
11Berit DanielsenIL Tyrving20.12+4.4710.06
12Tove HeimdalKonnerud IL21.15+5.5010.37
13Heidi MyklemyrEiker OL21.45+6.2010.52
14Linda VerdeSturla, IF22.06+6.4111.03
15Trude HansenBerger og Svelvik OL23.38+8.1311.49
16Enikø BertalanAsker Skiklubb23.51+8.2611.55
17Marianne StrandseterIL Tyrving24.20+8.5512.10
18Hilde MoholthKongsberg OL27.33+12.0813.46

H -16

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL16.376.38
2Joar GjerdahlKonnerud IL18.01+1.247.12
3Håkon LundKongsberg OL18.13+1.367.17
4Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF18.43+2.067.29
5Johan Kristian UndelandSturla, IF20.56+4.198.22
6Sigurd SmemoSturla, IF23.41+7.049.28
7Nikolai NordhaugKonnerud IL25.33+8.5610.13
8Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF25.50+9.1310.20

H 17-

2 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL14.405.52
2Vegard MyklemyrEiker OL16.40+2.006.40
3Erik SaugerudKonnerud IL18.03+3.237.13
4Håvard Landro SvingheimKonnerud IL18.17+3.377.18
5Lars Henrik ThonKonnerud IL18.22+3.427.20
6Sturla FrydenlundSturla, IF19.13+4.337.41
7Lars BaklidKonnerud IL19.56+5.167.58
8Tibor VáriSturla, IF20.25+5.458.10
9Njål SvingheimKonnerud IL20.58+6.188.23
10Ole MyklemyrEiker OL21.02+6.228.24
11Harald ThonSturla, IF21.06+6.268.26
12Øystein RognebakkeSturla, IF21.34+6.548.37
13Anton PlaianAsker Skiklubb21.42+7.028.40
14Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL22.46+8.069.06
15Rune SørensenSturla, IF23.45+9.059.30
16Snorre FrydenlundSturla, IF24.09+9.299.39
17Marius StrandseterIL Tyrving24.14+9.349.41
18Kjell Petter SmågeKonnerud IL25.39+10.5910.15
19Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL26.17+11.3710.30
20Trond SmemoSturla, IF26.50+12.1010.44
21Arild MoenKonnerud IL28.46+14.0611.30
22Georg HorvatiTyrving28.53+14.1311.33
23Iver SørensenSturla, IF32.22+17.4212.56
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor