Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 25 april 2015

N-åpen

1 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Cornelius LindtnerHaugesund IL Orientering36.32+12.2328.06
0Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering33.17+9.0825.36
0Ole Mika TorgersenBergens TF14.5611.29
0Elias EngesliHaugesund IL Orientering20.5616.06
0Hannah Nygård KristiansenVikebygd IL31.43+7.3424.23
0Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering33.16+9.0725.35
0Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb22.5917.40
0Torstein Østensjø RøthingHaugesund IL Orientering21.2116.25
0Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb16.0912.25
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering30.05+5.5623.08
0Marie IversenBergens TF27.56+3.4721.29
0Mari DrevlandHaugesund IL Orientering24.0918.34
0Helene NysæterBergens TF27.12+3.0320.55
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering18.5414.32
0Anita KristiansenVikebygd IL21.5916.54
0Even EngesliHaugesund IL Orientering20.5616.06
0Kato KristiansenVikebygd IL31.04+6.5523.53
0Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb21.2516.28

D10

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL29.4615.40
2Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering52.03+22.1727.23

D11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb24.0912.42
0Hanna LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D11-12N

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering19.1914.51
2Tuva Ekkjestøl LienSauda Orienteringsklubb20.41+1.2215.54
3Silje Ekkjestøl LienSauda Orienteringsklubb23.43+4.2418.14

D13-14

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.2910.15
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb21.15+1.4611.11
3Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)21.38+2.0911.23
4Ingrid LamarkGanddal IL24.15+4.4612.45
5Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL31.50+12.2116.45

D13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Søndenå NygårdVikebygd IL31.4924.28

D15-16

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering21.4410.52
2Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb30.36+8.5215.18

D17

2 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL26.079.40
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.26+1.1910.09
3Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)31.13+5.0611.33
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering31.19+5.1211.35
5Birgitte TorbjørnsenVikebygd IL34.41+8.3412.50
6Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering34.52+8.4512.54
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb35.38+9.3113.11
8Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL35.39+9.3213.12
9Vibeke LamarkGanddal IL36.08+10.0113.22
10Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL37.17+11.1013.48
11Solfrid EkkjestølSauda Orienteringsklubb39.08+13.0114.29
12Anita SælevikHaugesund IL Orientering41.22+15.1515.19
13Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL43.30+17.2316.06
14Merel DirksenKOVZ44.40+18.3316.32
15Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb56.29+30.2220.55
0Henriette NessetÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D17-N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb40.5631.29

D50

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK21.2610.43
2Ingrid LindaasHaugesund IL Orientering23.29+2.0311.44
3Ann Karin TjørhomGanddal IL27.05+5.3913.32
4Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering29.50+8.2414.55
5Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)32.11+10.4516.05
6May MelingStavanger Orienteringsklubb34.23+12.5717.11
7Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb37.12+15.4618.36

D60

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering30.4915.24
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb33.15+2.2616.37

D70

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30.4815.24
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb35.45+4.5717.52

H11-12

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18.599.59
2Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering19.21+0.2210.11
3Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering21.30+2.3111.18
4Caspar RøthingHaugesund IL Orientering21.33+2.3411.20
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL22.44+3.4511.57
6Øyvind LamarkGanddal IL22.50+3.5112.01
7Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23.08+4.0912.10

H11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil EngesliHaugesund IL Orientering20.3615.50
2Jarle Søndenå NygårdVikebygd IL30.48+10.1223.41

H13-14

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL22.1711.43
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering22.50+0.3312.01
3Jon William HammerBergens TF25.09+2.5213.14
4Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering25.38+3.2113.29
5Andreas NysæterBergens TF30.00+7.4315.47
6Magnus ThuestadHaugesund IL Orientering35.22+13.0518.36
0Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert

H15-16

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar StoklandGanddal IL24.138.58

H17

3 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering31.298.59
2Arild AasheimGanddal IL32.38+1.099.19
3Helge NysæterBergens TF34.16+2.479.47
4Kenneth WesterheimStord Orientering34.50+3.219.57
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL34.53+3.249.58
6Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL36.23+4.5410.23
7Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering36.27+4.5810.24
8Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL36.50+5.2110.31
9Einar MartinsenVikebygd IL37.10+5.4110.37
10John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering39.02+7.3311.09
11Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb39.40+8.1111.20
12Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering42.19+10.5012.05
13Kjetil FiskåSveio OL - Orientering47.27+15.5813.33
14Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering49.03+17.3414.00
15Bård LienSauda Orienteringsklubb49.07+17.3814.02
16Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb49.24+17.5514.06
17Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering50.07+18.3814.19
18Sander StielstraSauda Orienteringsklubb52.06+20.3714.53
19Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb58.30+27.0116.42
20Lars Harald ThuestadHaugesund IL Orientering1.02.01+30.3217.43

H50

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb24.319.04
2Otte OmdalGanddal IL28.02+3.3110.22
3Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)28.25+3.5410.31
4Jarle HallandStord Orientering31.51+7.2011.47
5Jan SteffensenHaugesund IL Orientering32.11+7.4011.55
6Peter DirksenSauda Orienteringsklubb32.15+7.4411.56
7Matti TorgersenBergens TF37.31+13.0013.53
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb39.15+14.4414.32
9Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb53.38+29.0719.51

H60

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb19.079.33
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb19.21+0.149.40
3Erling HaavikHaugesund IL Orientering21.41+2.3410.50
4Kjell SvihusGanddal IL23.32+4.2511.46
5Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb25.26+6.1912.43
6Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering25.41+6.3412.50
7John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb48.40+29.3324.20

H70

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering23.5311.56
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag28.13+4.2014.06
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL28.21+4.2814.10
4Harald SteinslandVikebygd IL29.09+5.1614.34
5Harald WesterheimFitjar IL29.42+5.4914.51
6Einar SæbøHaugesund IL Orientering41.40+17.4720.50

B-Åpen

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein BaustadHaugesund IL Orientering20.4710.56
2Arild SvihusGanddal IL30.24+9.3716.00

C-Åpen

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma LarsenHaugesund IL Orientering27.4414.35
2Hildegunn OdlandBergens TF39.55+12.1121.00
3Sunniva DjupeslandHaugesund IL Orientering50.36+22.5226.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor