Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 9
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 19 september 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D10 | D11-12 | D11-12N | D13-14 | D13-16C | D13-16N | D15-16 | D15-16B | D17-20 | H10 | H11-12 | H11-12N | H13-14 | H13-16C | H13-16N | H15-16 | H15-16B | H17-20

Freidig

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frida OpheimD17-20 (1)58.5015.28
1Vilde Lereim StorliD13-14 (4)43.3811.47
1Mats EidsmoH15-16 (4)45.589.22
1Iver Dalsaune ThunH11-12 (17)28.4910.40
1Vegard KittilsenH13-14 (16)28.087.36
1Mathea Spets StorhovD11-12 (7)26.199.44
2Kristian Fredrik LynumH15-16 (4)1.09.45+23.4714.14
2Simen Spets StorhovH13-14 (16)29.19+1.117.55
2Mari EidsmoD11-12 (7)31.11+4.5211.32
3Lars SandstadH13-14 (16)30.47+2.398.19
3Dina ReitanD15-16 (7)50.19+6.1913.14
3Vetle Grønvik EkraH11-12 (17)30.10+1.2111.10
3Brage AsplemH13-16 C (4)40.44+4.2915.05
4Martin SelmerH15-16 (4)1.19.59+34.0116.19
4Jo Even KolstadH13-14 (16)33.04+4.568.56
4Anna Aurora NolteD11-12 (7)36.24+10.0513.28
4Kristian GåsøH15-16 B (4)1.00.02+14.4916.13
5Ane Malene KolstadD11-12 (7)38.15+11.5614.09
6Ella Fiskum NessD11-12 (7)41.20+15.0115.18
7Håkon Høyem OlsenH11-12 (17)37.11+8.2213.46
8Tomas EllefsenH11-12 (17)37.34+8.4513.54
8Mikkel HoltH13-14 (16)42.28+14.2011.28
9Håkon HolstadH13-14 (16)44.37+16.2912.03
9Eskil EllefsenH11-12 (17)37.48+8.5913.59
10Vegard Ulseth SylteH11-12 (17)38.01+9.1214.04
10Jostein RøH13-14 (16)46.01+17.5312.26
12Håvard SingsaasH13-14 (16)55.28+27.2014.59
14Oskar TangvoldH11-12 (17)50.06+21.1718.33
16Vemund MølnvikH11-12 (17)56.12+27.2320.48
Eystein AskeN-åpen (37)46.0021.54
Eira Forsbak AsplemN-åpen (37)42.0920.04
Benjamin BraathenN-åpen (37)34.0016.11
Maja CarlsenN-åpen (37)58.3627.54
Jonatan Eikemo-NilsenN-åpen (37)27.1813.00
Theodor Eikemo-NilsenN-åpen (37)18.538.59
Martin Sæther LevinN-åpen (37)32.4115.33
Sivert Sæther LevinN-åpen (37)19.579.30
Iben LiljedalN-åpen (37)28.0313.21
Isak LiljedalN-åpen (37)17.228.16
Emil Aleksander NolteN-åpen (37)27.4913.14
Ole Ulseth SylteN-åpen (37)21.4910.23
Elisabeth TryggestadN-åpen (37)37.4117.56
Johannes TryggestadN-åpen (37)16.207.46
Marita AskeD -10 (9)21.2910.44
Tora KittilsenD -10 (9)22.1111.05
Solveig Louise NissenD -10 (9)31.1915.39
Ella SandstadD -10 (9)24.4712.23
Maria Strømdal WikD -10 (9)32.4416.22
Tristan HalvorsenH -10 (6)23.5411.57
Alf Petter LynumH -10 (6)23.3011.45
Vegard Lereim StorliH -10 (6)22.3811.19
Kristoffer Strømdal WikH -10 (6)15.387.49
Tormod Kristian GevingH13-14 (16)ikke startet
Jonas GrønliH13-14 (16)ikke startet
Erlend GrønliN-åpen (37)diskvalifisert
Una KittilsenD -10 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor