Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 9
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 19 september 2015

N-åpen

2 100 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eystein AskeFreidig46.0021.54
Eira Forsbak AsplemFreidig42.0920.04
Martine Sætre BeckNidarøst OK23.1911.06
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg29.2313.59
Torvin Bergh-HansenByåsen IL58.3427.53
Johan BjørkanByåsen IL29.3214.03
Benjamin BraathenFreidig34.0016.11
Nathaniel BraathenOL Trollelg34.0916.15
Benjamin CallananWing OK17.458.27
Maja CarlsenFreidig58.3627.54
Jonatan Eikemo-NilsenFreidig27.1813.00
Theodor Eikemo-NilsenFreidig18.538.59
Silja FuglemMalvik IL29.5414.14
Thomas GundersenNidarøst OK24.4811.48
Odin GåsvikNidarøst OK35.4917.03
Stina GåsøOL Trollelg33.0915.47
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK24.1511.32
Frida HolmqvistByåsen IL24.4211.45
Ingeborg KolstadWing OK14.096.44
Martin Sæther LevinFreidig32.4115.33
Sivert Sæther LevinFreidig19.579.30
Iben LiljedalFreidig28.0313.21
Isak LiljedalFreidig17.228.16
Anna Emilie LonaWing OK25.5412.20
Eivind MjaalandNidarøst OK44.0621.00
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK43.0820.32
Anders Berge MjølhusOL Trollelg24.1711.33
Emil Aleksander NolteFreidig27.4913.14
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK38.0118.06
Sindre SaurStjørdals-Blink Orientering20.049.33
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering24.0411.27
Kornelia SkumsvoldMalvik IL47.4922.46
Frida SkumsvollMalvik IL46.4322.14
Ole Ulseth SylteFreidig21.4910.23
Elisabeth TryggestadFreidig37.4117.56
Johannes TryggestadFreidig16.207.46
Erlend GrønliFreidigdiskvalifisert
Olav BjørkanByåsen ILikke startet

D -10

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Myhr AmundsenWing OK28.5014.25
Marita AskeFreidig21.2910.44
Stine Gilje HagelerByåsen IL22.4811.24
Tora KittilsenFreidig22.1111.05
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg30.4015.20
Solveig Louise NissenFreidig31.1915.39
Ella SandstadFreidig24.4712.23
Vilde SolliOL Trollelg39.4419.52
Maria Strømdal WikFreidig32.4416.22
Una KittilsenFreidigikke startet

D11-12

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig26.199.44
2Mari EidsmoFreidig31.11+4.5211.32
3Vilde HolmqvistByåsen IL31.56+5.3711.49
4Anna Aurora NolteFreidig36.24+10.0513.28
5Ane Malene KolstadFreidig38.15+11.5614.09
6Ella Fiskum NessFreidig41.20+15.0115.18
7Astrid Oline Rinnan GreenWing OK45.13+18.5416.44

D11-12 N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina Hagen BergWing OK27.0411.46

D13-14

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig43.3811.47
2Hedda Hoff HagenByåsen IL45.34+1.5612.18
3Maren VikenByåsen IL1.01.00+17.2216.29
4Mona Eggen KongsbakWing OK1.18.27+34.4921.12

D13-16 C

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK40.5215.08
2Stine Myhr AmundsenWing OK1.08.48+27.5625.28
Stine AuneNidarøst OKikke startet

D13-16 N

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea WalsethMalvik IL24.359.06

D15-16

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Lien JohnsenByåsen IL44.0011.34
2Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK45.46+1.4612.02
3Dina ReitanFreidig50.19+6.1913.14
4Andrine VikenByåsen IL51.16+7.1613.29
5Anna RenolenWing OK1.09.18+25.1818.14
6Martine Klock FletenWing OK1.11.26+27.2618.47
7Sarah BrynhildsenWing OK1.17.12+33.1220.18

D15-16 B

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Myhr AmundsenWing OK57.5715.39
2Ella Eriksen KongsvikWing OK1.01.04+3.0716.30
3Nora S. UtsethWing OK1.07.41+9.4418.17

D17-20

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida OpheimFreidig58.5015.28

H -10

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL21.3610.48
Iver Lund GjerdeByåsen IL27.4013.50
Tristan HalvorsenFreidig23.5411.57
Alf Petter LynumFreidig23.3011.45
Vegard Lereim StorliFreidig22.3811.19
Kristoffer Strømdal WikFreidig15.387.49

H11-12

2 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver Dalsaune ThunFreidig28.4910.40
2Erlend AuneByåsen IL29.10+0.2110.48
3Vetle Grønvik EkraFreidig30.10+1.2111.10
4Petter Andreas LonaWing OK32.09+3.2011.54
5William P WalsethMalvik IL34.26+5.3712.45
6Kristoffer LerliMelhus IL34.40+5.5112.50
7Håkon Høyem OlsenFreidig37.11+8.2213.46
8Tomas EllefsenFreidig37.34+8.4513.54
9Eskil EllefsenFreidig37.48+8.5913.59
10Vegard Ulseth SylteFreidig38.01+9.1214.04
11Jakob Lundgren MelandWing OK42.13+13.2415.38
12Espen KarlsenMelhus IL44.08+15.1916.20
13Oskar StorlerMelhus IL47.24+18.3517.33
14Oskar TangvoldFreidig50.06+21.1718.33
15Peter Prytz JensenMelhus IL51.15+22.2618.58
16Vemund MølnvikFreidig56.12+27.2320.48
17Andreas AagensenMelhus IL1.15.00+46.1127.46
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILbrutt
Tord RomundstadNidarøst OKikke startet

H11-12 N

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne GuttvikWing OK17.217.32
2Vegard FjeldstadOL Trollelg19.36+2.158.31
3Michael OlsenMelhus IL28.29+11.0812.23

H13-14

3 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig28.087.36
2Simen Spets StorhovFreidig29.19+1.117.55
3Lars SandstadFreidig30.47+2.398.19
4Jo Even KolstadFreidig33.04+4.568.56
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL34.57+6.499.26
6Einar EideByåsen IL38.13+10.0510.19
7Jonas VindalWing OK41.46+13.3811.17
8Mikkel HoltFreidig42.28+14.2011.28
9Håkon HolstadFreidig44.37+16.2912.03
10Jostein RøFreidig46.01+17.5312.26
11Kenneth KjelaasMalvik IL49.52+21.4413.28
12Håvard SingsaasFreidig55.28+27.2014.59
13Nikolai RenolenWing OK1.03.48+35.4017.14
14Gabriel CallananWing OK1.07.21+39.1318.12
15Erik Hagen BergWing OK1.15.02+46.5420.16
Jens HusbyMalvik ILdiskvalifisert
Tormod Kristian GevingFreidigikke startet
Jonas GrønliFreidigikke startet

H13-16 C

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip HosethMelhus IL36.1513.25
2Sander SandmoMelhus IL39.35+3.2014.39
3Brage AsplemFreidig40.44+4.2915.05
4Edvard StorlerMelhus IL44.42+8.2716.33
Tobias GundersenNidarøst OKikke startet

H13-16 N

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Ler LøkkenMelhus IL27.4110.15

H15-16

4 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats EidsmoFreidig45.589.22
2Kristian Fredrik LynumFreidig1.09.45+23.4714.14
3Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.15.21+29.2315.22
4Martin SelmerFreidig1.19.59+34.0116.19
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKikke startet

H15-16 B

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Lundteigen AuneByåsen IL45.1312.13
2Martin Grøntvedt PedersenWing OK50.22+5.0913.36
3Ådne Skjæveland JøssingWing OK55.15+10.0214.55
4Kristian GåsøFreidig1.00.02+14.4916.13

H17-20

4 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin LøvåsNidarøst OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor