Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 26 august 2015

N-åpen

1 500 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Georg Christian Angelsen HopsøFreidig22.3215.01
Eira Forsbak AsplemFreidig21.0714.04
Max Henrick BeckerFreidig21.2714.18
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg24.0216.01
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK22.2514.56
Ingrid Wollan BenumByåsen IL23.1215.28
Kristian Wollan BenumByåsen IL23.1615.30
Marie Wollan BenumByåsen IL23.1515.30
Torvin Bergh-HansenByåsen IL19.5613.17
Olav BjørkanByåsen IL32.1521.30
Jonatan Eikemo-NilsenFreidig20.3013.40
Theodor Eikemo-NilsenFreidig14.159.30
Annika Lund EikremFreidig16.3811.05
Selma Lund EikremFreidig21.2614.17
Thea EilertsenByåsen IL13.128.48
Tomine EngedalFreidig23.1115.27
Cecilia Erlandsen-SemFreidig14.299.39
Sivert FolgerøFreidig25.0416.42
Eira Ausen FossmarkFreidig25.2516.56
Aleksander FredriksenPrivat27.3318.22
Sara Elise FredriksenPrivat23.1615.30
Silja FuglemMalvik IL15.3010.20
Erik Solheim GroveFreidig16.3711.04
Erlend GrønliFreidig17.2911.39
Thomas GundersenNidarøst OK20.2713.38
Stina GåsøOL Trollelg15.5210.34
Stine Gilje HagelerByåsen IL12.268.17
Nora HalvorsenFreidig11.487.52
Ina Marlen Hansen ØyanFreidig18.1012.06
Rune HinselwoodFreidig17.3511.43
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK13.359.03
Ida K JakobsenFreidig26.3917.46
Agnes Vatterholm JernbergFreidig17.1511.30
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig18.5512.36
Ingeborg KolstadWing OK13.038.42
Wilma Falk Larsen KrogsrudMalvik IL28.2918.59
Malin Nordgård LeirenByåsen IL13.168.50
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.1012.06
Sivert Sæther LevinFreidig12.528.34
Sofus H LindWing OK12.528.34
Edvard Lundgren MelandWing OK18.2212.14
Eivind MjaalandNidarøst OK27.0818.05
Iver MyhreByåsen IL14.219.34
Erika Berg NervikFreidig14.339.42
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK22.4915.12
Nora Rossvoll OtterleiByåsen IL14.409.46
Gaute RomundstadNidarøst OK28.0718.44
Linnea Skaufel SimensenFreidig18.5112.34
Frida SkarpnesFreidig18.0012.00
Frida SkumsvollMalvik IL28.3019.00
Marion Dyrset StangenesByåsen IL16.1410.49
Nicholas Trent StendahlNidarøst OK28.0518.43
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg15.5810.38
Louise Hals StensrudOL Trollelg15.5210.34
Hannah Marie StrandFreidig16.1210.48
Karine Nyeng SverreFreidig15.5110.34
Ole Ulseth SylteFreidig13.589.18
Hedda SæbøNidarøst OK20.2513.36
Laurits SørumgårdFreidig18.0212.01
Ine Bohnhorst TegdanFreidig19.3413.02
Berit Bjelland VormelandFreidig28.3919.06
Rannei BæverfjordByåsen ILikke startet
Signe BæverfjordByåsen ILikke startet
Sigurd Holbø DyrsetNidarøst OKikke startet
Sofie ThonstadOL Trollelgikke startet

D -10

1 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Myhr AmundsenWing OK21.4916.46
Eir Sverresdotter EksethFreidig23.5518.23
Sigrid HaugskottOL Trollelg13.5310.40
Tora KittilsenFreidig12.559.56
Una KittilsenFreidig12.279.34
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg15.5412.13
Solveig Louise NissenFreidig15.3812.01
Juni Pape SkjærvoldFreidig19.5815.21
Maria Strømdal WikFreidig17.4813.41
Marita AskeFreidigdiskvalifisert

D11-12

2 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig30.3011.43
2Ane Malene KolstadFreidig31.18+0.4812.02
3Mathea Spets StorhovFreidig35.20+4.5013.35
4Guro Harbak MusumOL Trollelg36.56+6.2614.12
5Anna Aurora NolteFreidig40.51+10.2115.42
6Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig41.02+10.3215.46
7Frid Sverresdotter EksethFreidig42.56+12.2616.30
8Ella Fiskum NessFreidig43.33+13.0316.45
9Vilde HolmqvistByåsen IL52.38+22.0820.14
10Astrid Oline Rinnan GreenWing OK1.09.35+39.0526.45
11Silje Marie NissenFreidig1.13.49+43.1928.23
Silje Skaufel SimensenFreidigdiskvalifisert

D11-12 N

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK26.4412.43
1Leah Korsnes VinjeNidarøst OK26.4412.43
3Kristina Hagen BergWing OK27.48+1.0413.14

D13-14

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig39.5413.18
2Tale Tannvik SkeiFreidig41.55+2.0113.58
3Maren VikenByåsen IL1.00.06+20.1220.02
4Mona Eggen KongsbakWing OK1.02.00+22.0620.40

D13-16 C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne KvammeWing OK41.5816.08
2Stine Myhr AmundsenWing OK1.00.20+18.2223.12
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKdiskvalifisert

D13-16 N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea WalsethMalvik ILfullført

D15-16

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL35.319.35
2Vera MelkildFreidig40.37+5.0610.58
3Marte Lien JohnsenByåsen IL44.12+8.4111.56
4Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK45.14+9.4312.13
5Lene Berg HanssenByåsen IL46.40+11.0912.36
6Maria Ulseth SylteFreidig47.49+12.1812.55
7Andrine VikenByåsen IL54.57+19.2614.51
8Malin OpøienOL Trollelg1.03.09+27.3817.04
9Dina ReitanFreidig1.04.08+28.3717.20
10Anna RenolenWing OK1.11.19+35.4819.16
11Sarah BrynhildsenWing OK1.15.31+40.0020.24
12Martine Klock FletenWing OK1.28.26+52.5523.54

D15-16 B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Eriksen KongsvikWing OK48.2316.07
2Nora S. UtsethWing OK1.00.58+12.3520.19
3Marte Myhr AmundsenWing OK1.08.21+19.5822.47

D17-20

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Q FossumFreidig44.3012.01
2Pernille OpheimFreidig46.37+2.0712.35
3Eldrid BratsbergWing OK1.12.14+27.4419.31
4Mirjam HalvorsrudMelhus IL1.35.26+50.5625.47

H -10

1 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen AuneByåsen IL18.0413.53
Lars Endreseth BaaslandFreidig24.5719.11
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK29.1222.27
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL30.3123.28
Tristan HalvorsenFreidig13.4610.35
Johannes HalvorsrudMelhus IL23.4718.17
Hallvard HellevikFreidig18.0613.55
Alf Petter LynumFreidig14.3611.13
Andreas Bruun RuiFreidig16.0212.20
Vegard Lereim StorliFreidig16.4012.49
Martin Moseid UlvenFreidig15.0311.34
Kristoffer Strømdal WikFreidig9.407.26
Tobias Eid-JohansenNidarøst OKdiskvalifisert

H11-12

2 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig29.2311.18
1Vemund MølnvikFreidig29.2311.18
3Erlend AuneByåsen IL30.02+0.3911.33
4Emil LeroyerFreidig32.20+2.5712.26
5August MaskeFreidig36.54+7.3114.11
6Vetle Grønvik EkraFreidig39.02+9.3915.00
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig39.27+10.0415.10
8Sverre HellevikFreidig41.49+12.2616.05
9Emil GrønliFreidig45.26+16.0317.28
10Eskil EllefsenFreidig48.41+19.1818.43
11Kristoffer LerliMelhus IL56.46+27.2321.50
12Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.04.44+35.2124.53
13Alfred Gilje SanneFreidig1.06.30+37.0725.34
14William P WalsethMalvik IL1.09.46+40.2326.50
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert
Iver Dalsaune ThunFreidigdiskvalifisert
Ola Garstad PettersenFreidigdiskvalifisert
Aapo HaukiojaNidarøst OKikke startet
Tord RomundstadNidarøst OKikke startet
Tor-Kristian RødsjøByåsen ILikke startet

H11-12 N

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes TryggestadFreidig21.5410.25
2Ottar Haugen MisundFreidig26.23+4.2912.33
3Magne GuttvikWing OK28.22+6.2813.30
4Peter Prytz JensenMelhus IL30.41+8.4714.36
5Andreas AagensenMelhus IL32.55+11.0115.40
6Michael OlsenMelhus IL35.08+13.1416.43
7Isak LiljedalFreidig42.56+21.0220.26
Espen KarlsenMelhus ILikke startet
Even LangørgenMelhus ILikke startet
Jakob Lundgren MelandWing OKikke startet

H13-14

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig25.308.30
2Simen Spets StorhovFreidig26.28+0.588.49
3Lars SandstadFreidig28.26+2.569.28
4Jo Even KolstadFreidig28.40+3.109.33
5Matias NissenFreidig38.20+12.5012.46
6Jonas GrønliFreidig38.27+12.5712.49
7Jonas VindalWing OK39.27+13.5713.09
8Einar EideByåsen IL41.13+15.4313.44
9Håkon HolstadFreidig41.17+15.4713.45
10Jostein RøFreidig43.15+17.4514.25
11Tormod Kristian GevingFreidig47.13+21.4315.44
12Edvard SørbyFreidig47.59+22.2915.59
13Håvard SingsaasFreidig49.10+23.4016.23
14Nikolai RenolenWing OK1.09.52+44.2223.17
15Øystein MoltumyrMalvik IL1.19.51+54.2126.37
Olaf Gilje SanneFreidigdiskvalifisert
Håkon SæternesByåsen ILikke startet

H13-16 C

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian GåsøFreidig28.1710.52
2Filip HosethMelhus IL31.24+3.0712.04
3Edvard StorlerMelhus IL38.26+10.0914.46
4Tobias GundersenNidarøst OK44.49+16.3217.14
5Ole Andreas Asmervik DrivenesFreidig44.50+16.3317.14
6Johannes LangaasNidarøst OK45.50+17.3317.37
7Brage AsplemFreidig50.51+22.3419.33
8Mathias Enebak IversenFreidig56.04+27.4721.33
Jens HusbyMalvik ILdiskvalifisert
Kristoffer Haugen MisundFreidigdiskvalifisert

H13-16 N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL21.269.19

H15-16

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats EidsmoFreidig39.349.39
2Anders HaugskottOL Trollelg40.05+0.319.46
3Oskar Spets StorhovFreidig40.16+0.429.49
4Mathias HermstadFreidig42.21+2.4710.19
5Oscar LyngenFrol IL44.51+5.1710.56
6Kristian Fredrik LynumFreidig50.57+11.2312.25
7Even Svegård ByeByåsen IL56.12+16.3813.42
8Mathias VindalFreidig1.04.16+24.4215.40
9Martin SelmerFreidig1.19.21+39.4719.21
10Andreas Helland EriksenWing OK1.43.38+1.04.0425.16
Are LodgaardByåsen ILbrutt

H15-16 B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne Skjæveland JøssingWing OK44.1914.46
2Martin Grøntvedt PedersenWing OK55.24+11.0518.28

H17-20

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes K. MidtbøWing OK1.08.2916.42
Birk GravdahlWing OKdiskvalifisert
Martin LøvåsNidarøst OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor