Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 3 mai 2015

H15

27 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.35.04
1. Carl Petter Lyngen38.182+0.0538.181
2. Paul Sirum40.302+0.231.18.4810
3. Ulf Forseth Indgaard36.4811.55.3610
4. Martin Vister39.2812.35.0410
2Frol IL 22.43.54+8.50
1. Johan Asphjell Bjørnaas39.044+0.5139.042+0.46
2. Håvard Vassenden40.0711.19.1120+0.23
3. Lars Sandstad Skjeset38.192+1.311.57.3020+1.54+1.31
4. Vegard Ressem46.245+6.562.43.5420+8.50+6.56
3OL Trollelg 12.46.15+11.11
1. Trond Einar Moen Pedersli42.338+4.2042.335+4.15
2. Ove Baardsgaard43.055+2.581.25.383-2+6.50+2.35
3. Andreas Sølberg39.523+3.042.05.3030+9.54+3.04
4. Jan Schmid40.452+1.172.46.1530+11.11+1.17
4Frol IL 33.00.06+25.02
1. Jørgen Fiskum44.3011+6.1744.306+6.12
2. Øystein Haug41.093+1.021.25.394-2+6.51+0.39
3. Jonas Ressem43.286+6.402.09.0740+13.31+6.40
4. Johan Otto Munkeby50.596+11.313.00.0640+25.02+11.31
5NTNUI 33.05.46+30.42
1. Rasmus Rørholt Theisen41.047+2.5141.044+2.46
2. Jonas Madslien Bakken44.498+4.421.25.535+1+7.05+4.19
3. Magne Jutulstad43.245+6.362.09.1750+13.41+6.36
4. Sindre Engzelius Gylver56.297+17.013.05.4650+30.42+17.01
6NTNUI 23.08.52+33.48
1. Mikkel Sørensen40.506+2.3740.503+2.32
2. Seppo Järvinen50.2314+10.161.31.136+3+12.25+9.53
3. Henrik Svaland Aas51.5110+15.032.23.0460+27.28+15.03
4. Erik Gustafsson45.484+6.203.08.5260+33.48+6.20
7Freidig 13.09.30+34.26
1. Mattis Holt47.1414+9.0147.147+8.56
2. Rein Helle Mårdalen48.0513+7.581.35.1970+16.31+7.35
3. Lars Owren49.328+12.442.24.5170+29.15+12.44
4. Bjørnar Lynum44.393+5.113.09.3070+34.26+5.11
8OL Trollelg 23.15.40
1. Olav Andreas Remmen50.0518+11.5250.0514+11.47
2. Roar Skulbørstad47.0811+7.011.37.1310-4+18.25+6.38
3. Kristian Stensrud53.5411+17.062.31.079-1+35.31+17.06
4. Jørgen Tegdan44.3310+5.053.15.408-1
9NTNUI 13373.18.33
1. Dag Lofthus39.044+0.5139.048+0.46
2. Kjetil Okkenhaug43.086+3.011.22.1280+3.24+2.38
3. Fredrik Rosenberg1.06.4518+29.572.28.5780+33.21+29.57
4. Anders Opsahl Bredesen49.3611+10.083.18.339+1
10NTNUI 53.34.43
1. Morten Severin Saue49.1717+11.0449.1713+10.59
2. Adrian Opheim54.4316+14.361.44.0012-1+25.12+14.13
3. Jacob Berg Lofthus56.1613+19.282.40.1611-1+44.40+19.28
4. Wolfgang Kampel54.2712+14.593.34.4310-1
11Frol IL 43.41.44
1. Andreas Magerøy42.399+4.2642.399+4.21
2. Oscar Lyngen57.3818+17.311.40.1711+2+21.29+17.08
3. Arne Grevskott55.2512+18.372.35.4210-1+40.06+18.37
4. Arild Vassenden1.06.0218+26.343.41.4411+1
12Freidig 23.46.19
1. Øystein Jaren Samuelsen47.1915+9.0647.1911+9.01
2. Mathias Vindal1.06.4322+26.361.54.0215+4+35.14+26.13
3. Adrian Opheim1.08.1519+31.273.02.17150+1.06.41+31.27
4. Oskar Spets Storhov44.029+4.343.46.1912-3
13Wing OK 13.53.13
1. Arvid Lyngstad55.1322+17.0055.1318+16.55
2. Johannes K. Midtbø1.09.0023+28.532.04.1317-1+45.25+28.30
3. Svein Erik Bratsberg51.109+14.222.55.2313-4+59.47+14.22
4. Agnar Renolen57.5014+18.223.53.13130
14NTNUI 43.57.22
1. Olav Vestøl50.5420+12.4150.5416+12.36
2. Mikal Brastad Larsen1.12.3324+32.262.03.27160+44.39+32.03
3. Øyvind Berg58.4714+21.593.02.1414-2+1.06.38+21.59
4. Hans Peder Langbekkhei55.0813+15.403.57.22140
15NTNUI 74.11.26
1. Harald Kalager45.5412+7.4145.5410+7.36
2. Sondre Sande Gullord46.009+5.531.31.549-1+13.06+5.30
3. Sondre Kongsgård1.15.4322+38.552.47.3712+3+52.01+38.55
4. Gard-Martin Udnesseter Johnson1.23.4920+44.214.11.2615+3
16Byåsen IL 14.15.10
1. Hans Aleksander Østhagen50.3919+12.2650.3915+12.21
2. Haakon Arnesen57.3417+17.271.48.1313-2+29.25+17.04
3. Erling Bye1.15.1421+38.263.03.2716+3+1.07.51+38.26
4. Øystein Wiggen1.11.4319+32.154.15.10160
17Freidig 34.21.04
1. Stig Magnar Løvås54.5621+16.4354.5617+16.38
2. Mathias Hermstad1.32.2825+52.212.27.2418+1+1.08.36+51.58
3. Arild H Clausen54.5825+18.103.22.22180
4. Jon Holstad58.4215+19.144.21.0417-1
18NTNUI 94.21.21
1. Jakob Kalvig Skogan47.2716+9.1447.2712+9.09
2. Asbjørn Olsen1.01.4119+21.341.49.0814+2+30.20+21.11
3. Kristoffer Nesland1.29.4024+52.523.18.4817+3+1.23.12+52.52
4. Pierre Husebø Chambenoit1.02.3316+23.054.21.2118+1
19NTNUI 85.31.34
1. Markus Glad1.06.1525+28.021.06.1519+27.57
2. Odd Eirik Farestveit1.42.0426+1.01.572.48.19190+1.29.31+1.01.34
3. Joakim Ripman Sletten1.08.4426+31.563.57.03190
4. Helge Tovslid1.34.3121+55.035.31.34190
NTNUI / IL Tyrving 1diskvalifisert
1. Mathias Stensland Lillevold39.003+0.47diskvalifisert
2. Halvor Eid Nielsen43.207+3.13diskvalifisert
3. Vegard Ruttenborg41.064+4.18diskvalifisert
4. Torgeir Nørbechdiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 51diskvalifisert
1. Simen Aamodt38.131diskvalifisert
2. Lukas Rodewohldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jonas Klausen Espedal45.127+8.24diskvalifisert
4. Jon Aukrust Osmoen37.378diskvalifisert
NTNUI 6diskvalifisert
1. Fredrik Steinsvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Niklas Profors47.5512+7.48diskvalifisert
3. Bjørn Johannessen Field1.03.1917+26.31diskvalifisert
4. Einar Hjortås1.02.4417+23.16diskvalifisert
IL Leik 1brutt
1. Ola Keiserås55.1923+17.06brutt
2. Jonas Unsgård1.04.2021+24.13brutt
3. Brage Keiserås1.02.3716+25.49brutt
4. Morten Rikstaddalbruttbrutt
NTNUI / Järla Orientering 11brutt
1. Adam Kazda56.3524+18.22brutt
2. Mats Nordbrøden46.3710+6.30brutt
3. ikke startetbrutt
4. ikke startetbrutt
NTNUI 10brutt
1. Bjørn Lundanes43.3510+5.22brutt
2. Sindre Østgulen Deisz42.364+2.29brutt
3. Camilla Øhman1.18.0723+41.19brutt
4. Tore Eirik Havnen Johansenikke startetbrutt
OL Trollelg 3brutt
1. Vegard Hansen1.06.5926+28.46brutt
2. Tommy Schmid1.03.2920+23.22brutt
3. Line Sølberg1.14.4920+38.01brutt
4. Martin Solliikke startetbrutt
Stjørdals-Blink Orientering 1brutt
1. Ole Wanvik Haugen46.2513+8.12brutt
2. Jakob Haugen50.5215+10.45brutt
3. Henrik Nielsen Solberg1.01.0715+24.19brutt
4. Endre Aaenikke startetbrutt

D15

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 11.50.43
1. Guro Torpe38.355+2.5838.355+2.58
2. Eirin Svanøe-Hafstad38.5711.17.322-3+0.08
3. Mathilde Rundhaug33.1111.50.431-1
2NTNUI 101.52.06
1. Kristine Fjellanger35.37135.371
2. Kristine Fjeldbo41.472+2.501.17.2410
3. Linn Hokholt34.422+1.311.52.062+1
3Freidig 12.03.03+12.20
1. Frida Sæther40.067+4.2940.067+4.29
2. Torunn Spets Storhov42.093+3.121.22.153-4+4.51+0.22
3. Mari Angell-Petersen40.487+7.372.03.0330+12.20+7.29
4NTNUI 52.04.24+13.41
1. Martine Åstebøl38.396+3.0238.396+3.02
2. Rannveig Jørgensen43.474+4.501.22.264-2+5.02+2.00
3. Hedvig Åstebøl41.588+8.472.04.2440+13.41+8.39
5NTNUI / IL Tyrving 112.07.08+16.25
1. Ida Lindkvist38.274+2.5038.274+2.50
2. Åsta Venås Flægstad48.237+9.261.26.506+2+9.26+6.36
3. Ida Tiltnes40.185+7.072.07.085-1+16.25+6.59
6NTNUI 32.12.55+22.12
1. Anna Ulvensøen38.213+2.4438.213+2.44
2. Jorunn Kvakland45.485+6.511.24.095+2+6.45+4.01
3. Marte Fallbakken Berge48.4610+15.352.12.556+1+22.12+15.27
7Frol IL / Larvik 22.13.49+23.06
1. Sara Profors42.1310+6.3642.1310+6.36
2. Kari Svingheim52.1113+13.141.34.249-1+17.00+10.24
3. Runa Fremstad39.253+6.142.13.497-2+23.06+6.06
8Stjørdals-Blink Orientering 12.17.33+26.50
1. Maiken Økern Hågård41.158+5.3841.158+5.38
2. Ane Nielsen Solberg47.146+8.171.28.297-1+11.05+5.27
3. Birgit Økern Jensen49.0411+15.532.17.338+1+26.50+15.45
9Asker Skiklubb / NTNUI 122.23.11+32.28
1. Gry Granstedt43.2013+7.4343.2013+7.43
2. Solveig Løken59.3018+20.331.42.5015+2+25.26+17.43
3. Ingrid Gulbrandsen40.216+7.102.23.119-6+32.28+7.02
10NTNUI 22.26.47+36.04
1. Katharina Rogstad56.2021+20.4356.2019+20.43
2. Ingrid Okkenhaug50.5811+12.011.47.1818-1+29.54+9.11
3. Agni Fjogstad Nielsen39.294+6.182.26.4710-8+36.04+6.10
11NTNUI 82.28.33+37.50
1. Marit Vala50.1418+14.3750.1417+14.37
2. Marit Rønning Skoglund49.449+10.471.39.5812-5+22.34+7.57
3. Mali Gederaas Kanstad48.359+15.242.28.3311-1+37.50+15.16
12Frol IL 32.33.26+42.43
1. Kine Sofie Sandstad44.0314+8.2644.0314+8.26
2. Elise Taylor Spets51.1912+12.221.35.2210-4+17.58+9.32
3. Chiara Dalla Santa58.0414+24.532.33.2612+2+42.43+24.45
13NTNUI 62.38.15+47.32
1. Aurora Fossøy47.2517+11.4847.2516+11.48
2. Heidi Jensen58.5717+20.001.46.2217+1+28.58+17.10
3. Trine Disch Kihle51.5312+18.422.38.1513-4+47.32+18.34
14NTNUI 72.38.17+47.34
1. Ingrid Berge46.2316+10.4646.2315+10.46
2. Live Bredholt Jørgensen49.178+10.201.35.4011-4+18.16+7.30
3. Mai Elin Watson1.02.3717+29.262.38.1714+3+47.34+29.18
15Byåsen IL 12.41.38+50.55
1. Emma Arnesen43.0912+7.3243.0912+7.32
2. Emilie Liabakk Eriksen57.0815+18.111.40.1713+1+22.53+15.21
3. Nina-Beate Liabakk1.01.2116+28.102.41.3815+2+50.55+28.02
16NTNUI / Gimle IF 132.44.06+53.23
1. Audhild Bakken Rognstad35.462+0.0935.462+0.09
2. Maria Dahl Fosby1.10.0620+31.091.45.5216+14+28.28+28.19
3. Karoline Dahl Fosby58.1415+25.032.44.06160+53.23+24.55
17NTNUI 42.54.07+1.03.24
1. Fredrikke Nohr Moth42.2411+6.4742.2411+6.47
2. Julie Hilland Andersen57.5816+19.011.40.2214+3+22.58+16.11
3. Kristin Høgetveit1.13.4518+40.342.54.0717+3+1.03.24+40.26
18Freidig 22.54.58+1.04.15
1. Oda Q Fossum51.0719+15.3051.0718+15.30
2. Pernille Opheim1.08.3419+29.371.59.4119+1+42.17+26.47
3. Sigrid Melkild55.1713+22.062.54.5818-1+1.04.15+21.58
19NTNUI 12.58.23+1.07.40
1. Gunhild Rogne Halland41.219+5.4441.219+5.44
2. Maja Fjellstad Knutsen49.5910+11.021.31.208-1+13.56+8.12
3. Mari Eidnes1.27.0319+53.522.58.2319+11+1.07.40+53.44
20Nidarøst OK 14.18.29
1. Marianne Løvås1.03.5622+28.191.03.5620+28.19
2. Mari Jeanette Pukstad2.15.3421+1.36.373.19.30200+2.02.06+1.33.47
3. Line Hovdenak Stenersen58.5920+25.484.18.29200
NTNUI 9diskvalifisert
1. Lise Østlid bagstevold51.1020+15.33diskvalifisert
2. Ida Elise Overgårddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ragnhild Håøy Grue1.17.4921+44.38diskvalifisert
Frol IL 4brutt
1. Ane Kjerstine Sandstad45.5815+10.21brutt
2. Marie Wold Stavrum53.0614+14.09brutt
3. ikke startetbrutt

DH13-16

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 21.17.21
1. Vegard Kittilsen23.002+0.1323.002+0.13
2. Håkon Holstad24.39147.391-1
3. Vera Melkild29.422+1.521.17.2110
2Freidig 31.24.22+7.01
1. Kristian Fredrik Lynum25.493+3.0225.493+3.02
2. Tale Tannvik Skei26.293+1.5052.1830+4.39+1.37
2. Emilie W Mikkelsen39.409+15.01fullført
3. Jonas Grønli32.044+4.141.24.222-1+7.01+2.22
3Stjørdals-Blink Orientering 11.31.01+13.40
1. Audun Wanvik Haugen27.245+4.3727.245+4.37
2. Henrik Kraft33.466+9.071.01.1050+13.31+8.54
3. Marius Møller29.513+2.011.31.013-2+13.40+0.09
4Byåsen IL 21.33.24+16.03
1. Petter Liabakk Eriksen32.096+9.2232.096+9.22
2. Andrine Viken33.255+8.461.05.3460+17.55+8.33
3. Ragnhild Eide27.5011.33.244-2+16.03
5Freidig 11.34.04
1. Simen Spets Storhov22.47122.471
2. Mikkel Holt24.582+0.1947.452+1
3. Martin Selmer46.197+18.291.34.045+3
6Frol IL 21.43.39+26.18
1. Tobias Alstad26.284+3.4126.284+3.41
2. Martin Wold Stavrum29.534+5.1456.2140+8.42+5.01
3. Petter Lynum47.188+19.281.43.396+2+26.18+17.36
7Frol IL 11.52.53+35.32
1. Mari Kilskar Grevskott42.149+19.2742.149+19.27
2. Matilde Munkeby34.447+10.051.16.587-2+29.19+9.52
3. Ragne Munkeby35.556+8.051.52.5370+35.32+6.13
8Byåsen IL 12.00.51+43.30
1. Marte Lien Johnsen47.4110+24.5447.4110+24.54
2. Maren Viken37.558+13.161.25.36100+37.57+13.03
3. Even Svegård Bye35.155+7.252.00.518-2+43.30+5.33
9Wing OK 22.15.42+58.21
1. Hallvard Dahle36.407+13.5336.407+13.53
2. Mona Eggen Kongsbak47.1011+22.311.23.509+2+36.11+22.18
3. Sarah Brynhildsen51.529+24.022.15.4290+58.21+22.10
10Wing OK 12.25.24+1.08.03
1. Jonas Vindal37.238+14.3637.238+14.36
2. Trygve Næss46.1510+21.361.23.3880+35.59+21.23
3. Nikolai Renolen1.01.4610+33.562.25.2410+2+1.08.03+32.04

DH11-12

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 151.10
1. Emil Grønli17.00117.001
2. Emil Leroyer11.532+0.1628.532+1
2. Vilde Talgø-Kristiansendiskvalifisertfullført
3. Vemund Mølnvik22.17151.101-1
2Freidig 252.29
1. Mathea Spets Storhov17.133+0.1317.133+0.13
2. Oskar Tangvold11.37128.501-2
3. Vetle Grønvik Ekra23.393+1.2252.292+1
3Frol IL 159.30+8.20
1. June Munkeby20.404+3.4020.404+3.40
2. Linnea Sandvik16.325+4.5537.1240+8.22+4.42
2. Linnea Munkeby16.346+4.57fullført
3. Iselina Myhr Imsland22.182+0.0159.303-1+8.20-0.02
4Stjørdals-Blink Orientering 11.02.59+11.49
1. Fredrik Møller17.092+0.0917.092+0.09
2. Andreas Korstad12.243+0.4729.333+1+0.43+0.34
3. Marie Nielsen Solberg33.265+11.091.02.594+1+11.49+11.06
5Wing OK 11.06.29+15.19
1. Astrid Oline Rinnan Green26.225+9.2226.225+9.22
2. Jakob Lundgren Meland15.204+3.4341.4250+12.52+3.30
3. Petter Andreas Lona24.474+2.301.06.2950+15.19+2.27

D135

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 12.19.47
1. Magnhild Forseth34.422+0.0134.421
2. Marit Hæreid Sandstad36.462+1.421.11.2810
3. Anne Midtbust1.08.192+25.582.19.4710
Freidig 1diskvalifisert
1. Grete Berge Owren35.153+0.34diskvalifisert
2. Anne Melkild35.041diskvalifisert
3. Torid Kvaaldiskvalifisertdiskvalifisert
Stjørdals-Blink Orientering 1diskvalifisert
1. Mette Wanvik34.411diskvalifisert
2. "Kyrrine" Kraftdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Katrine Austmo Møller42.211diskvalifisert

H175

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Freidig 11.31.00
1. Tore Angell-Petersen31.283+3.5331.283+3.53
2. Gunnar Østerbø35.1011.06.3830+2.55
3. Vegard Grønli24.2211.31.001-2
2OL Trollelg 11.32.49
1. Kjell Baardsgaard27.35127.351
2. Anders Lauglo36.084+0.581.03.4310
3. Per Einar Pedersli29.062+4.441.32.492+1
3Frol IL 11.42.28+11.28
1. Olav Martin Indgaard31.072+3.3231.072+3.32
2. Harald Bakken35.272+0.171.06.3420+2.51-0.41
3. Torbjørn Sirum35.543+11.321.42.283+1+11.28+8.37
4OL Trollelg 21.56.20+25.20
1. Jon Arne Klemetsaune33.275+5.5233.274+5.52
2. Egil Repvik44.526+9.421.18.195+1+14.36+8.44
3. Geir Paulsen38.014+13.391.56.204-1+25.20+10.44
5Östersunds OK 12.02.00+31.00
1. Hans Ågren34.366+7.0134.365+7.01
2. Tom Brantheim36.003+0.501.10.364-1+6.53-0.08
3. Karin Walltin51.245+27.022.02.005+1+31.00+24.07
6OL Trollelg 32.47.36+1.16.36
1. Paul Forseth44.177+16.4244.176+16.42
2. Harald Lauglo1.00.347+25.241.44.5160+41.08+24.26
3. Henry Sundsetvik1.02.456+38.232.47.3660+1.16.36+35.28
Wing OK 1diskvalifisert
1. Terje Midtbø32.274+4.52diskvalifisert
2. Lars Skrøvseth38.075+2.57diskvalifisert
3. Robert Strømdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor