Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Freidigstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Freidigstafetten
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 3 mai 2015

H15, etappe 2

27 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Håvard VassendenFrol IL 240.07
2Paul SirumFrol IL 140.30+0.23
3Øystein HaugFrol IL 341.09+1.02
4Sindre Østgulen DeiszNTNUI 1042.36+2.29
5Ove BaardsgaardOL Trollelg 143.05+2.58
6Kjetil OkkenhaugNTNUI 133743.08+3.01
7Halvor Eid NielsenNTNUI / IL Tyrving 143.20+3.13
8Jonas Madslien BakkenNTNUI 344.49+4.42
9Sondre Sande GullordNTNUI 746.00+5.53
10Mats NordbrødenNTNUI / Järla Orientering 1146.37+6.30
11Roar SkulbørstadOL Trollelg 247.08+7.01
12Niklas ProforsNTNUI 647.55+7.48
13Rein Helle MårdalenFreidig 148.05+7.58
14Seppo JärvinenNTNUI 250.23+10.16
15Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering 150.52+10.45
16Adrian OpheimNTNUI 554.43+14.36
17Haakon ArnesenByåsen IL 157.34+17.27
18Oscar LyngenFrol IL 457.38+17.31
19Asbjørn OlsenNTNUI 91.01.41+21.34
20Tommy SchmidOL Trollelg 31.03.29+23.22
21Jonas UnsgårdIL Leik 11.04.20+24.13
22Mathias VindalFreidig 21.06.43+26.36
23Johannes K. MidtbøWing OK 11.09.00+28.53
24Mikal Brastad LarsenNTNUI 41.12.33+32.26
25Mathias HermstadFreidig 31.32.28+52.21
26Odd Eirik FarestveitNTNUI 81.42.04+1.01.57
Lukas RodewohlNTNUI 51diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor