Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 7
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 15 januar 2015

Klasser: Visa alla | Herrer | Damer | Gutter | Jenter | Åpen mellom | Åpen kort

Herrer

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK1.07.38
2Fredrik EliassonHalden SK1.09.48+2.10
3Håkon Raadal BjørloHalden SK1.10.04+2.26
4Mats NordbrødenJärla Orientering1.10.50+3.12
5Erik AxelssonHalden SK1.11.54+4.16
6Anders Felde OlaussenHalden SK1.16.37+8.59
7Tore SandvikHalden SK1.19.29+11.51
8Mattias KarlssonHalden SK1.27.18+19.40
9Lacho IlievHalden SK1.28.26+20.48
10Espen FiskumHalden SK1.29.35+21.57
11Andreas JohanssonHalden SK1.29.38+22.00
12Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.33.45+26.07
Antonio Martínez PérezHalden SKdiskvalifisert
Markus HolterHalden SKikke startet
Olav LundanesHalden SKikke startet

Damer

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara HagströmFalköpings AIK OK51.47
2Eva JurenikovaHalden SK55.02+3.15
3Bodil HelgerudHalden SK57.20+5.33
4Gina GranstedtHalden SK1.00.18+8.31
5Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.04.08+12.21
6Nina Asheim BirkelandHalden SK1.05.46+13.59
7Helen PalmerHalden SK1.06.32+14.45
8Ingvild TorgersenHalden SK1.08.07+16.20
9Matilda MartinssonHalden SK1.08.50+17.03
10Idun Felde OlaussenHalden SK1.12.46+20.59
11Heidi StoksethHalden SK1.21.03+29.16
Kine Hallan SteiwerHalden SKikke startet

Gutter

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter NordbrødenHalden SK46.34
2Håkon Østraat SævareidHalden SK51.41+5.07
3Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.04.46+18.12
4August Asheim BirkelandHalden SK1.06.15+19.41
5Erlend BrendstuenHalden SK1.17.44+31.10
6Olav Schmitt GranHalden SK1.20.23+33.49
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SKikke startet

Åpen mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil BjørloHalden SK49.08
2Øyvind StoksethHalden SK51.10+2.02
3Jan GranstedtHalden SK1.02.06+12.58
Morten Roger AndersenHalden SKikke startet
Thomas LieFredrikstad SKikke startet
Henning MartinsenFredrikstad SKikke startet
Sven SimonsenFredrikstad SKikke startet

Åpen kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Raadal BjørloHalden SK43.03
2Nora TorgersenHalden SK52.21+9.18
3Alexander Skaug YtterbølHalden SK53.40+10.37
4Bendik EliassenFredrikstad SK55.13+12.10
5Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK56.23+13.20
6Hanna Lye MoumHalden SK59.36+16.33
7Marie BergstrømHalden SK59.58+16.55
7Lisa JenssenHalden SK59.58+16.55
9Synne Malene BrækkeHalden SK1.00.21+17.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor