Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup 2
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: torsdag 23 april 2015

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Trond RønnebergH17- (34)21.08+3.57
18Enikø BertalanD17- (26)36.23+15.19
19Anton PlaianH17- (34)24.47+7.36

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Oda GjerdahlD -16 (19)37.45+19.34
20Trude HansenD17- (26)39.37+18.33

Eiker O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vegard MyhrH17- (34)17.11

Eiker O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ole MyklemyrH17- (34)21.21+4.10

IF Sturla

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Thom JambakH17- (34)diskvalifisert

IF Sturla

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Kornelia BrubergD -16 (19)28.28+10.17

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per Kristian EkebergH17- (34)diskvalifisert
Berit DanielsenD17- (26)diskvalifisert
Marianne StrandseterD17- (26)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Per Arne ArnesenH17- (34)25.31+8.20
23Bjørn Sverre GulheimH17- (34)27.51+10.40

Kongsberg OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristin Sagosen SmebyD17- (26)21.04
2Kjersti Tønnessen BergstølD -16 (19)20.19+2.08
3Ingrid KvistadD17- (26)23.25+2.21
3Mathilde Sæter FlessebergD -16 (19)20.54+2.43
4Helene EgerD -16 (19)21.14+3.03
5Anne Willkommen EikenD17- (26)25.09+4.05
7Rikke Hjelseth LarsenD -16 (19)23.21+5.10
8Åsne HaavengenD -16 (19)23.54+5.43
14Idunn HaavengenD17- (26)32.28+11.24

Konnerud IL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aslak HeimdalH -16 (10)17.03
1Jenny BaklidD -16 (19)18.11
2Joar GjerdahlH -16 (10)18.01+0.58
3Audun HeimdalH17- (34)19.06+1.55
3Nikolai NordhaugH -16 (10)19.55+2.52
4Jørgen BaklidH -16 (10)20.02+2.59
5Lars BaklidH17- (34)20.43+3.32
5Andrea RanvikD -16 (19)22.42+4.31
6Erik SaugerudH17- (34)20.51+3.40
6Vetle Lysaker NorbomH -16 (10)22.13+5.10
6Mari Landro SvingheimD -16 (19)23.04+4.53
7Isa HeggedalD17- (26)26.16+5.12
8Amalie Fjæstad AmundsenD17- (26)28.03+6.59
9Caroline BergmanD17- (26)28.04+7.00
10Ina Cecilie LandroD17- (26)28.35+7.31
11Anders JuveliH17- (34)21.44+4.33
12Amanda Skyttersæter SaugerudD -16 (19)28.57+10.46
13Thea LandD -16 (19)29.24+11.13
14Ingvild Marie HaugD -16 (19)29.59+11.48
16Håvard Landro SvingheimH17- (34)24.19+7.08
16Anni SaarelaD -16 (19)31.24+13.13
17Njål SvingheimH17- (34)24.24+7.13
19Annemarie RanvikD17- (26)37.16+16.12
21Toini SkyttersæterD17- (26)41.23+20.19
22Line NordhaugD17- (26)41.27+20.23
27Arild MoenH17- (34)32.04+14.53
Oskar BaklidRekrutt (35)16.00
Nora Småge HilsenRekrutt (35)15.26
Annette Bjørnås KorgstieRekrutt (35)13.10
Geir Egil NorbomH17- (34)ikke startet
Pål Espen NordhaugH17- (34)ikke startet
Ingunn Lysaker NorbomD17- (26)ikke startet
Nicolai HarvikH -16 (10)ikke startet
Sindre Lysaker NorbomH -16 (10)ikke startet
Anniken RanvikD -16 (19)ikke startet

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Gunhild HennumD17- (26)26.08+5.04

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Maren KoplandD17- (26)24.05+3.01
15Marita Lilja GrønhovdD17- (26)33.39+12.35
20Arno GrønhovdH17- (34)25.23+8.12
Tine HansenD17- (26)ikke startet

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Morten TangenH17- (34)24.12+7.01

Røyken O-lag

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrik Drange RuudH17- (34)18.37+1.26
8Peter CarlsenH17- (34)21.21+4.10
10Silje CarlsenD -16 (19)27.49+9.38
12Tone SkramD17- (26)30.43+9.39
13Inger-Helene CarlsenD17- (26)31.27+10.23
15Vera Gano MønnichD -16 (19)31.22+13.11
16Line Drange RuudD17- (26)33.55+12.51
17Marit GanoD17- (26)34.30+13.26
19Sandra Hope HauganD -16 (19)38.34+20.23
23Marianne Hope AbelD17- (26)43.57+22.53
24Birgitte BekkelundD17- (26)44.35+23.31
26Kjetil KjernsmoH17- (34)31.20+14.09
Simen Hope AbelRekrutt (35)30.00
Synne KjernsmoRekrutt (35)32.55
Ola KjølstadRekrutt (35)19.27
Bernard W. MoczulskiRekrutt (35)19.23

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Evind HeiebråtenH17- (34)28.47+11.36

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
25Eirik Holth JohannessenH17- (34)28.56+11.45

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
29Knut BjerknesH17- (34)36.20+19.09

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
31Tom SletnerH17- (34)56.25+39.14

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Jon Argie GabrilloH -16 (10)32.43+15.40

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Mari KjelleD -16 (19)33.25+15.14

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marie KvarmeRekrutt (35)12.16

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andrea Kirkenes FjellRekrutt (35)13.09

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mina Akiko Horni-JohnsenRekrutt (35)13.23

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andrea OpsahlRekrutt (35)14.11

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mats Ishii Horni JohnsenRekrutt (35)15.49

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Nora HansenRekrutt (35)17.24

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håkon HauglandRekrutt (35)18.14

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eskil StangebyeRekrutt (35)18.22

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Celine SanneRekrutt (35)18.27

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jostein LianRekrutt (35)18.31

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jonas SanneRekrutt (35)18.32

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Fredrik Smesrud OlsenRekrutt (35)18.32

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Max Granheim MortvedtRekrutt (35)18.33

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Felix Granheim MortvedtRekrutt (35)18.47

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ine Amalie FjærRekrutt (35)18.53

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Alfred BerglundSandeRekrutt (35)19.00

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vegard GeickeRekrutt (35)19.21

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Noah IssowitchRekrutt (35)19.34

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristin LianRekrutt (35)22.24

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Emma Berglund SandeRekrutt (35)25.07

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Selina HansenRekrutt (35)26.40

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Isabel BergumRekrutt (35)26.44

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Nora Gran SørensenRekrutt (35)28.21

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Joyce MumfordRekrutt (35)28.22

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
William Gran SørensenRekrutt (35)30.00

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vegard Sølberg ØienRekrutt (35)33.12

Røyken O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tomine GundersveenRekrutt (35)51.34

Røyken O-Lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Ingeborg KvarmeD -16 (19)26.47+8.36

Røyken O-Lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Christian Erlen JuvaRekrutt (35)22.24

Sturla, IF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingunn Egeberg VáriD17- (26)21.07+0.03
4Sturla FrydenlundH17- (34)20.08+2.57
5Nicolai HübschleH -16 (10)20.52+3.49
7Johan Kristian UndelandH -16 (10)26.56+9.53
8Sigurd SmemoH -16 (10)28.10+11.07
9Mathias Skourup RognebakkeH -16 (10)28.47+11.44
10Harald ThonH17- (34)21.23+4.12
11Fride SørensenD17- (26)29.22+8.18
12Nils Inge BrurbergH17- (34)21.54+4.43
13Tibor VáriH17- (34)22.57+5.46
14Øystein RognebakkeH17- (34)22.58+5.47
18Jan Morten AndersenH17- (34)24.30+7.19
22Geir Holm GundersenH17- (34)26.02+8.51
28Rune SørensenH17- (34)36.00+18.49
30Trond SmemoH17- (34)36.25+19.14
Karl Anton UndelandH17- (34)diskvalifisert
Snorre FrydenlundH17- (34)ikke startet
Iver SørensenH17- (34)ikke startet
Egil FrydenlundH -16 (10)ikke startet
Iselin SørensenD -16 (19)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor