Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup 2
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: torsdag 23 april 2015

H17-

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard MyhrEiker O-lag17.11
2Henrik Drange RuudRøyken O-lag18.37+1.26
3Audun HeimdalKonnerud IL19.06+1.55
4Sturla FrydenlundSturla, IF20.08+2.57
5Lars BaklidKonnerud IL20.43+3.32
6Erik SaugerudKonnerud IL20.51+3.40
7Trond RønnebergAsker Skiklubb21.08+3.57
8Peter CarlsenRøyken O-lag21.21+4.10
8Ole MyklemyrEiker O-lag21.21+4.10
10Harald ThonSturla, IF21.23+4.12
11Anders JuveliKonnerud IL21.44+4.33
12Nils Inge BrurbergSturla, IF21.54+4.43
13Tibor VáriSturla, IF22.57+5.46
14Øystein RognebakkeSturla, IF22.58+5.47
15Morten TangenMåren OK24.12+7.01
16Håvard Landro SvingheimKonnerud IL24.19+7.08
17Njål SvingheimKonnerud IL24.24+7.13
18Jan Morten AndersenSturla, IF24.30+7.19
19Anton PlaianAsker Skiklubb24.47+7.36
20Arno GrønhovdModum OL25.23+8.12
21Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL25.31+8.20
22Geir Holm GundersenSturla, IF26.02+8.51
23Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL27.51+10.40
24Evind HeiebråtenRøyken O-lag28.47+11.36
25Eirik Holth JohannessenRøyken O-lag28.56+11.45
26Kjetil KjernsmoRøyken O-lag31.20+14.09
27Arild MoenKonnerud IL32.04+14.53
28Rune SørensenSturla, IF36.00+18.49
29Knut BjerknesRøyken O-lag36.20+19.09
30Trond SmemoSturla, IF36.25+19.14
31Tom SletnerRøyken O-lag56.25+39.14
Per Kristian EkebergIL Tyrvingdiskvalifisert
Thom JambakIF Sturladiskvalifisert
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Snorre FrydenlundSturla, IFikke startet
Geir Egil NorbomKonnerud ILikke startet
Pål Espen NordhaugKonnerud ILikke startet
Iver SørensenSturla, IFikke startet

D17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL21.04
2Ingunn Egeberg VáriSturla, IF21.07+0.03
3Ingrid KvistadKongsberg OL23.25+2.21
4Maren KoplandModum OL24.05+3.01
5Anne Willkommen EikenKongsberg OL25.09+4.05
6Gunhild HennumLierbygda OL26.08+5.04
7Isa HeggedalKonnerud IL26.16+5.12
8Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL28.03+6.59
9Caroline BergmanKonnerud IL28.04+7.00
10Ina Cecilie LandroKonnerud IL28.35+7.31
11Fride SørensenSturla, IF29.22+8.18
12Tone SkramRøyken O-lag30.43+9.39
13Inger-Helene CarlsenRøyken O-lag31.27+10.23
14Idunn HaavengenKongsberg OL32.28+11.24
15Marita Lilja GrønhovdModum OL33.39+12.35
16Line Drange RuudRøyken O-lag33.55+12.51
17Marit GanoRøyken O-lag34.30+13.26
18Enikø BertalanAsker Skiklubb36.23+15.19
19Annemarie RanvikKonnerud IL37.16+16.12
20Trude HansenBerger og Svelvik OL39.37+18.33
21Toini SkyttersæterKonnerud IL41.23+20.19
22Line NordhaugKonnerud IL41.27+20.23
23Marianne Hope AbelRøyken O-lag43.57+22.53
24Birgitte BekkelundRøyken O-lag44.35+23.31
Berit DanielsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Marianne StrandseterIL Tyrvingdiskvalifisert
Tine HansenModum OLikke startet
Ingunn Lysaker NorbomKonnerud ILikke startet

H -16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak HeimdalKonnerud IL17.03
2Joar GjerdahlKonnerud IL18.01+0.58
3Nikolai NordhaugKonnerud IL19.55+2.52
4Jørgen BaklidKonnerud IL20.02+2.59
5Nicolai HübschleSturla, IF20.52+3.49
6Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL22.13+5.10
7Johan Kristian UndelandSturla, IF26.56+9.53
8Sigurd SmemoSturla, IF28.10+11.07
9Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF28.47+11.44
10Jon Argie GabrilloRøyken O-lag32.43+15.40
Egil FrydenlundSturla, IFikke startet
Nicolai HarvikKonnerud ILikke startet
Sindre Lysaker NorbomKonnerud ILikke startet

D -16

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL18.11
2Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL20.19+2.08
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL20.54+2.43
4Helene EgerKongsberg OL21.14+3.03
5Andrea RanvikKonnerud IL22.42+4.31
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL23.04+4.53
7Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL23.21+5.10
8Åsne HaavengenKongsberg OL23.54+5.43
9Ingeborg KvarmeRøyken O-Lag26.47+8.36
10Silje CarlsenRøyken O-lag27.49+9.38
11Kornelia BrubergIF Sturla28.28+10.17
12Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL28.57+10.46
13Thea LandKonnerud IL29.24+11.13
14Ingvild Marie HaugKonnerud IL29.59+11.48
15Vera Gano MønnichRøyken O-lag31.22+13.11
16Anni SaarelaKonnerud IL31.24+13.13
17Mari KjelleRøyken O-lag33.25+15.14
18Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL37.45+19.34
19Sandra Hope HauganRøyken O-lag38.34+20.23
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet
Iselin SørensenSturla, IFikke startet

Rekrutt

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Simen Hope AbelRøyken O-lag30.00
Oskar BaklidKonnerud IL16.00
Alfred BerglundSandeRøyken O-lag19.00
Isabel BergumRøyken O-lag26.44
Andrea Kirkenes FjellRøyken O-lag13.09
Ine Amalie FjærRøyken O-lag18.53
Vegard GeickeRøyken O-lag19.21
Tomine GundersveenRøyken O-lag51.34
Nora HansenRøyken O-lag17.24
Selina HansenRøyken O-lag26.40
Håkon HauglandRøyken O-lag18.14
Nora Småge HilsenKonnerud IL15.26
Mats Ishii Horni JohnsenRøyken O-lag15.49
Mina Akiko Horni-JohnsenRøyken O-lag13.23
Noah IssowitchRøyken O-lag19.34
Christian Erlen JuvaRøyken O-Lag22.24
Synne KjernsmoRøyken O-lag32.55
Ola KjølstadRøyken O-lag19.27
Annette Bjørnås KorgstieKonnerud IL13.10
Marie KvarmeRøyken O-lag12.16
Jostein LianRøyken O-lag18.31
Kristin LianRøyken O-lag22.24
Bernard W. MoczulskiRøyken O-lag19.23
Felix Granheim MortvedtRøyken O-lag18.47
Max Granheim MortvedtRøyken O-lag18.33
Joyce MumfordRøyken O-lag28.22
Fredrik Smesrud OlsenRøyken O-lag18.32
Andrea OpsahlRøyken O-lag14.11
Emma Berglund SandeRøyken O-lag25.07
Celine SanneRøyken O-lag18.27
Jonas SanneRøyken O-lag18.32
Eskil StangebyeRøyken O-lag18.22
Nora Gran SørensenRøyken O-lag28.21
William Gran SørensenRøyken O-lag30.00
Vegard Sølberg ØienRøyken O-lag33.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor