Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 29 april 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D -16 | D 13-16C | D 17- | D 50- | H 11-12 | H -16 | H 13-16C | H 17- | H 50-

N-åpen

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Caroline AasenTrøsken IL19.3013.00
Pernille BraathenTrøsken IL19.2212.54
Jenny DanevadFredrikstad SK21.0314.02
Sigrid HaugeSarpsborg OL21.0414.02
Mia JønsbergGimle IF15.1810.12
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.1912.52
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.1612.50
Ingrid MoenGimle IF18.0112.00

D 11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie LudvigsenSarpsborg OL23.0611.00
2Charlotte AasenTrøsken IL24.05+0.5911.28
3Jenny HaugeSarpsborg OL24.26+1.2011.38
4Maren HenriksenHalden SK34.58+11.5216.39

D -16

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK20.406.40
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK24.39+3.597.57
3Marie HansenSarpsborg OL25.34+4.548.14
4Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK26.14+5.348.27
5Karoline AuneHalden SK26.25+5.458.31
6Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK27.30+6.508.52
7Lisa JenssenHalden SK28.50+8.109.18
8Hanna Lye MoumHalden SK28.56+8.169.20
9Kaisa AntonsenFredrikstad SK29.26+8.469.29
10Karoline BjørnerødOK Moss29.39+8.599.33
11Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK30.28+9.489.49
12Emma DanevadFredrikstad SK31.01+10.2110.00
13Silje MoeFredrikstad SK31.08+10.2810.02
14Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL31.15+10.3510.04
15Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK31.39+10.5910.12
16Siri PedersenSarpsborg OL37.23+16.4312.03

D 13-16C

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina PedersenSarpsborg OL19.409.21
2Ingvild AgnaltTrøsken IL24.55+5.1511.51
3Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL25.09+5.2911.58
4Synne Marie JenssenHalden SK38.36+18.5618.22

D 17-

3 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Galina VinogradovaAlfta-Ösa OK19.066.09
2Helen PalmerHalden SK22.22+3.167.12
3Heidi StoksethHalden SK24.21+5.157.51
4Synne Malene BrækkeHalden SK25.00+5.548.03
5Kristin OttesenFredrikstad SK25.10+6.048.07
6Margrete KrageSarpsborg OL25.48+6.428.19
7Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL26.34+7.288.34
8Wenche LindløvSarpsborg OL27.37+8.318.54
9Randi Brevig AuneHalden SK29.26+10.209.29
10Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering30.02+10.569.41
11Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK30.25+11.199.48
12Malene Langvik-HansenSarpsborg OL38.21+19.1512.22
13Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK39.16+20.1012.40
14Camilla ImrikFredrikstad SK41.32+22.2613.23
15Hilde PoppeFredrikstad SK51.38+32.3216.39

D 50-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL25.008.03

H 11-12

2 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EngebretsenOK Moss16.437.57
2Sivert PoppeFredrikstad SK21.04+4.2110.01
3Thomas BlomkvistFredrikstad SK25.09+8.2611.58
4Ask SkivdalSarpsborg OL48.41+31.5823.10
5Håvard LøvåsSarpsborg OL49.46+33.0323.41
6Eskil SkivdalSarpsborg OL50.05+33.2223.50

H -16

3 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK19.136.11
2Erlend BrendstuenHalden SK20.32+1.196.37
3Benjamin AasenSarpsborg OL21.28+2.156.55
4Christopher EngebretsenOK Moss23.40+4.277.38
5Alexander Skaug YtterbølHalden SK24.14+5.017.49
6Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK24.20+5.077.50
7Eirik ImrikFredrikstad SK24.30+5.177.54
8Eirik BlågestadIndre Østfold OK24.44+5.317.58
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK25.19+6.068.10
10Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK26.34+7.218.34
11Sondre OttesenFredrikstad SK27.05+7.528.44
12Odin SætherFredrikstad SK27.11+7.588.46
13Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK27.59+8.469.01
14Mats Andre NygårdIndre Østfold OK28.38+9.259.14
15Jakob TorgersenHalden SK28.53+9.409.19
16Ole Øivind NorstedHalden SK31.02+11.4910.00
17Eirik KrokaFredrikstad SK33.12+13.5910.42
18Vegar SkinneIndre Østfold OK34.00+14.4710.58
19Martin BrækkeHalden SK36.33+17.2011.47

H 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Kopperud KnutsenGimle IF25.2112.04
2Martin KindemGimle IF34.28+9.0716.24

H 17-

3 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK16.555.27
2Hans Petter MathisenNTNUI17.35+0.405.40
3Henrik OttesenFredrikstad SK18.51+1.566.04
4Øyvind StoksethHalden SK18.55+2.006.06
5Jørgen VisterIndre Østfold OK19.24+2.296.15
6Trygve Kristoffer LøvliHalden SK19.40+2.456.20
7Sigmund VisterIndre Østfold OK19.45+2.506.22
8Olav Schmitt GranHalden SK20.01+3.066.27
9Jan Erik IsaksenNydalens SK20.21+3.266.33
10Håkon Østraat SævareidHalden SK20.36+3.416.38
11Tore BjørnerødOK Moss20.42+3.476.40
12Lasse SimonsenFredrikstad SK21.21+4.266.53
13Rune BlågestadIndre Østfold OK23.14+6.197.29
14Magne SætherFredrikstad SK23.40+6.457.38
15Claus NorstedHalden SK24.22+7.277.51
16Pål AngvollFredrikstad SK26.14+9.198.27
17Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL26.28+9.338.32
18Audun Langvik-HansenSarpsborg OL26.49+9.548.39
19Arnfinn MoeFredrikstad SK28.18+11.239.07

H 50-

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svend Arne YtterbølHalden SK22.387.18
2Hans HusebySarpsborg OL22.57+0.197.24
3Jens Erik MjølnerødHalden SK25.28+2.508.12
4Sven SimonsenFredrikstad SK25.50+3.128.20
5Per Olaf KlemsdalVarteig OL32.08+9.3010.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor