Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: søndag 7 juni 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | A-direkte | B-direkte | C-direkte

Freidig

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (1)1.01.5020.20
1Frida SætherD 19-20 (3)1.21.5610.45
1Oskar Spets StorhovH 15-16 (6)44.349.01
1Vegard KittilsenH 13-14 (6)31.1910.18
1Geir OwrenH 55- (9)1.04.5711.18
1Adrian OpheimH 17-18 (4)1.08.258.58
1Gunnar ØsterbøH 75- (4)50.4212.09
1Jostein MårdalenH 50- (10)55.539.44
1Torunn Spets StorhovD 45- (4)1.04.2311.12
1Torid KvaalD 65- (3)1.10.2016.51
1Mathea Spets StorhovD 11-12 (1)19.3612.05
1Sverre HellevikH 11-12 (6)26.0516.06
1Tina VikB-direkte (8)1.00.4219.58
2Mona Høiås SætherD 50- (4)1.06.10+5.2513.23
2Arild H ClausenH 45- (8)1.20.32+6.2010.34
2Randi LillealternD 35- (3)1.31.32+5.4812.00
2Grete Berge OwrenD 55- (3)1.11.31+6.1214.28
2Tore Angell-PetersenH 65- (4)1.01.31+0.3712.27
2Heidi ArnesenD 45- (4)1.10.08+5.4512.13
2Emil LeroyerH 11-12 (6)26.30+0.2516.21
2Andreas SylteA-direkte (12)43.45+0.058.51
3Elisabeth SæthreD 50- (4)1.11.46+11.0114.31
3Pål KittilsenH 21- (10)1.45.19+12.198.26
3Simen Spets StorhovH 13-14 (6)37.03+5.4412.11
3Gunn Kari HygenD 65- (3)1.27.49+17.2921.03
3Mathias HermstadH 15-16 (6)55.36+11.0211.15
3Knut LillealternH 65- (4)1.05.41+4.4713.17
4Mikkel HoltH 13-14 (6)47.58+16.3915.46
4Sturla SætherH 50- (10)1.02.46+6.5310.56
4Rein Helle MårdalenH 19-20 (7)1.32.20+7.179.21
4Nils Olav VennevikH 65- (4)1.19.51+18.5716.09
4Magnus LandstadH 70- (5)1.09.37+16.0916.41
4Sigrid MelkildD 45- (4)1.32.36+28.1316.07
4Rune M HoltB-direkte (8)1.11.46+11.0423.36
5Maria Ulseth SylteD 15-16 (9)59.10+14.3614.11
5Jens Even StorhovA-direkte (12)55.49+12.0911.17
6Petter ReinemoH 21- (10)1.58.49+25.499.31
6Jostein RøH 13-14 (6)50.39+19.2016.39
6Vera MelkildD 15-16 (9)1.04.30+19.5615.28
7Vemund JarenH 55- (9)1.21.07+16.1014.07
7Stig Magnar LøvåsH 50- (10)1.10.58+15.0512.21
7Arild HeggesetA-direkte (12)1.07.37+23.5713.41
8Helge RustadA-direkte (12)1.08.42+25.0213.54
10Øyvind SchjelderupH 50- (10)1.14.41+18.4813.00
12Marianne LøvåsA-direkte (12)1.24.41+41.0117.08
Nora HalvorsenN-åpen (4)14.0111.40
Tora KittilsenD -10 (3)11.419.44
Maria Strømdal WikD -10 (3)12.2810.23
Tristan HalvorsenH -10 (4)10.348.48
Kristoffer Strømdal WikH -10 (4)9.247.50
Lars OwrenH 21- (10)diskvalifisert
Marie Bakken SørensenD 15-16 (9)ikke startet
Sindre JohannessenH 21- (10)ikke startet
Oda Q FossumD 17-18 (2)ikke startet
Pernille OpheimD 17-18 (2)ikke startet
Una KittilsenD -10 (3)diskvalifisert
Hallvard HellevikH -10 (4)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor