Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: søndag 7 juni 2015

Byåsen IL

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gøril EideD 35- (3)1.25.4411.15
1Guri BjørndalD 55- (3)1.05.1913.13
1Rine HanssenD 50- (4)1.00.4512.17
1Ingeborg EideD 17-18 (2)1.01.2110.41
1Geir Arne LodgaardH 17-A kort (2)1.18.4813.43
2Petter Liabakk EriksenH 13-14 (6)36.27+5.0811.59
2Marte Hoff HagenD 19-20 (3)1.29.50+7.5411.47
2Øyvind WiggenH 19-20 (7)1.29.35+4.329.05
2Stina ElfvingD 65- (3)1.16.31+6.1118.20
2Bjarne LienH 50- (10)56.08+0.159.46
2Ragnhild EideD 15-16 (9)44.53+0.1910.45
2Emma ArnesenD 17-18 (2)1.01.32+0.1110.43
3Marte Lien JohnsenD 15-16 (9)52.12+7.3812.31
3Kari Solem AuneD 35- (3)1.35.41+9.5712.33
3Lasse NatvigH 55- (9)1.08.30+3.3311.56
3Erlend AuneH 11-12 (6)27.32+1.2716.59
3Hans Aleksander ØsthagenA-direkte (12)44.12+0.328.56
4Nina-Beate LiabakkD 50- (4)1.13.39+12.5414.54
4Lene Berg HanssenD 15-16 (9)54.17+9.4313.01
4Torgeir AuneA-direkte (12)49.22+5.429.59
5Otto Richard EideH 35- (6)1.52.38+27.0111.25
5Einar EideH 13-14 (6)49.48+18.2916.22
5Are LodgaardH 15-16 (6)1.02.55+18.2112.44
5Kjell MaroniH 55- (9)1.17.13+12.1613.27
6Knut HagenH 50- (10)1.06.33+10.4011.35
6Harald StorrønningH 35- (6)1.55.55+30.1811.45
7Andrine VikenD 15-16 (9)1.05.08+20.3415.37
8Haakon ArnesenH 50- (10)1.13.42+17.4912.50
9Bjørn Erik JohnsenH 55- (9)1.25.33+20.3614.54
Jørgen AuneH -10 (4)28.4924.00
Arne SæterhaugH 75- (4)diskvalifisert
Helge EriksenH 55- (9)ikke startet
Tom BuggeH 65- (4)ikke startet

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Øistein BøeH 50- (10)1.13.59+18.0612.53

Freidig

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (1)1.01.5020.20
1Frida SætherD 19-20 (3)1.21.5610.45
1Oskar Spets StorhovH 15-16 (6)44.349.01
1Vegard KittilsenH 13-14 (6)31.1910.18
1Geir OwrenH 55- (9)1.04.5711.18
1Adrian OpheimH 17-18 (4)1.08.258.58
1Gunnar ØsterbøH 75- (4)50.4212.09
1Jostein MårdalenH 50- (10)55.539.44
1Torunn Spets StorhovD 45- (4)1.04.2311.12
1Torid KvaalD 65- (3)1.10.2016.51
1Mathea Spets StorhovD 11-12 (1)19.3612.05
1Sverre HellevikH 11-12 (6)26.0516.06
1Tina VikB-direkte (8)1.00.4219.58
2Mona Høiås SætherD 50- (4)1.06.10+5.2513.23
2Arild H ClausenH 45- (8)1.20.32+6.2010.34
2Randi LillealternD 35- (3)1.31.32+5.4812.00
2Grete Berge OwrenD 55- (3)1.11.31+6.1214.28
2Tore Angell-PetersenH 65- (4)1.01.31+0.3712.27
2Heidi ArnesenD 45- (4)1.10.08+5.4512.13
2Emil LeroyerH 11-12 (6)26.30+0.2516.21
2Andreas SylteA-direkte (12)43.45+0.058.51
3Elisabeth SæthreD 50- (4)1.11.46+11.0114.31
3Pål KittilsenH 21- (10)1.45.19+12.198.26
3Simen Spets StorhovH 13-14 (6)37.03+5.4412.11
3Gunn Kari HygenD 65- (3)1.27.49+17.2921.03
3Mathias HermstadH 15-16 (6)55.36+11.0211.15
3Knut LillealternH 65- (4)1.05.41+4.4713.17
4Mikkel HoltH 13-14 (6)47.58+16.3915.46
4Sturla SætherH 50- (10)1.02.46+6.5310.56
4Rein Helle MårdalenH 19-20 (7)1.32.20+7.179.21
4Nils Olav VennevikH 65- (4)1.19.51+18.5716.09
4Magnus LandstadH 70- (5)1.09.37+16.0916.41
4Sigrid MelkildD 45- (4)1.32.36+28.1316.07
4Rune M HoltB-direkte (8)1.11.46+11.0423.36
5Maria Ulseth SylteD 15-16 (9)59.10+14.3614.11
5Jens Even StorhovA-direkte (12)55.49+12.0911.17
6Petter ReinemoH 21- (10)1.58.49+25.499.31
6Jostein RøH 13-14 (6)50.39+19.2016.39
6Vera MelkildD 15-16 (9)1.04.30+19.5615.28
7Vemund JarenH 55- (9)1.21.07+16.1014.07
7Stig Magnar LøvåsH 50- (10)1.10.58+15.0512.21
7Arild HeggesetA-direkte (12)1.07.37+23.5713.41
8Helge RustadA-direkte (12)1.08.42+25.0213.54
10Øyvind SchjelderupH 50- (10)1.14.41+18.4813.00
12Marianne LøvåsA-direkte (12)1.24.41+41.0117.08
Nora HalvorsenN-åpen (4)14.0111.40
Tora KittilsenD -10 (3)11.419.44
Maria Strømdal WikD -10 (3)12.2810.23
Tristan HalvorsenH -10 (4)10.348.48
Kristoffer Strømdal WikH -10 (4)9.247.50
Lars OwrenH 21- (10)diskvalifisert
Marie Bakken SørensenD 15-16 (9)ikke startet
Sindre JohannessenH 21- (10)ikke startet
Oda Q FossumD 17-18 (2)ikke startet
Pernille OpheimD 17-18 (2)ikke startet
Una KittilsenD -10 (3)diskvalifisert
Hallvard HellevikH -10 (4)ikke startet

Gaula OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Pauline Røstum BellignmoA-direkte (12)1.22.55+39.1516.47

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gisle BjørnøC-direkte (1)25.2015.38
9Marit AlbinsonA-direkte (12)1.16.25+32.4515.28

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anine LomeD 15-16 (9)44.3410.41

IL Leik

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ola KeiseråsH 19-20 (7)1.29.43+4.409.05
3Brage KeiseråsH 35- (6)1.50.27+24.5011.12
3Tone AlmåsD 45- (4)1.16.58+12.3513.24
5Kristin SølbergB-direkte (8)1.15.16+14.3424.45
11Ole Gunnar SølbergA-direkte (12)1.24.21+40.4117.04
Svein Olav ÅmotH 55- (9)ikke startet

IL Tyrving

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Eivind HoffH 50- (10)ikke startet

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethD 60- (3)1.01.2714.44

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mai Iren AlmåsB-direkte (8)1.09.20+8.3822.48

Malvik IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Roar ForbordH 70- (5)53.2812.49
4Ingebrigt FuglemH 45- (8)1.25.15+11.0311.11
Oskar Falk-Larssen KrogsrudN-åpen (4)25.0420.53
Wilma Falk-Larssen KrogsrudN-åpen (4)26.4422.16

Melhus IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer LerliH 11-12N (4)14.1611.53
1Sander SandmoH 13-16N (1)16.5714.07
2Oskar StorlerH 11-12N (4)16.41+2.2513.54
3Espen KarlsenH 11-12N (4)17.02+2.4614.11
4Håkon Wærnes ØfstiH 11-12 (6)43.31+17.2626.51
4Michael OlsenH 11-12N (4)17.25+3.0914.30
5Bjørn SolhjemH 50- (10)1.03.37+7.4411.04
6Filip Rønning HosethH 15-16 (6)1.41.45+57.1120.35
8John LerliH 55- (9)1.24.20+19.2314.41
Erik Windseth BakkH -10 (4)9.468.08
Ola HjulstadH 19-20 (7)diskvalifisert
Peter Prytz JensenH 11-12N (4)ikke startet

Nidarøst OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anne-Sofie GjermstadD 60- (3)1.56.36+55.0927.57
3Dag StenersenH 55- (9)1.08.30+3.3311.56
3Torleif StephansenH 70- (5)1.09.23+15.5516.38
5Aapo HaukiojaH 11-12 (6)45.59+19.5428.23
6Tord RomundstadH 11-12 (6)46.43+20.3828.50
7Bjørn P. LøvåsH 45- (8)1.36.54+22.4212.42
Gaute RomundstadN-åpen (4)30.3625.30

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunhild Rogne HallandD 21- (2)1.39.0210.02
1Jonas Madslien BakkenH 19-20 (7)1.25.038.37
2Ingrid OkkenhaugD 21- (2)1.57.16+18.1411.53
4Bjørn LundanesH 21- (10)1.49.35+16.358.46
Mathias Stensland LillevoldH 21- (10)ikke startet
Jorunn KvaklandD 17-A kort (1)ikke startet

OL Gaula

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon RøstumH 45- (8)1.14.129.44
2Jostein GlesåenH 80- (2)1.34.51+38.2231.12
4Sivert BellingmoH 15-16 (6)56.44+12.1011.29
Hans Boye SkogstadH 55- (9)ikke startet

OL Trollelg

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Paul ForsethH 80- (2)56.2918.34
1Andreas SølbergH 21- (10)1.33.007.27
1Jørgen TegdanH 35- (6)1.25.378.40
1Marit SchmidD 17-A kort (1)1.04.0715.22
2Jan SchmidH 21- (10)1.35.49+2.497.40
2Øistein ÅsmulH 70- (5)1.02.23+8.5514.57
2Vegard HansenH 35- (6)1.37.25+11.489.52
2Anders HaugskottH 15-16 (6)54.41+10.0711.04
2Anders LaugloH 75- (4)1.02.55+12.1315.05
2Ruth SchmidD 60- (3)1.19.59+18.3219.10
3Henry SundsetvikH 75- (4)1.24.18+33.3620.12
3Olav Andreas RemmenH 17-18 (4)1.12.46+4.219.32
3Frode HaugskottH 50- (10)59.44+3.5110.24
5Roar SkulbørstadH 21- (10)1.53.41+20.419.06
7Tommy SchmidH 21- (10)2.14.07+41.0710.44
Odd MusumH 70- (5)ikke startet

OLV Hindelbank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Matthias LeibundgutH 19-20 (7)1.57.12+32.0911.53

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Petter GullikstadH 55- (9)1.06.54+1.5711.39
Terje SchjølbergH 50- (10)ikke startet

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Karin GalaaenD 55- (3)1.21.50+16.3116.33

Sintef

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erik JonssonA-direkte (12)43.408.50

Trollelg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Oddvar OplandB-direkte (8)1.03.44+3.0220.57

Trollelg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Runar SmistadB-direkte (8)1.16.00+15.1825.00

Trollelg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Rudolf SchmidB-direkte (8)1.18.03+17.2125.40

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Petter Vangen LunåsmoH 17-18 (4)1.09.13+0.489.05

Wing OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frank BjarkøH 60- (1)1.02.2412.37
1Steinar AasvangH 65- (4)1.00.5412.19
2Per Ivar SkinderhaugH 17-A kort (2)1.28.07+9.1915.21
3Kristine Klock FletenD 19-20 (3)2.04.25+42.2916.19
3Rune StræteH 45- (8)1.23.10+8.5810.54
4Stein-Erik FletenH 35- (6)1.51.33+25.5611.18
4Johannes K. MidtbøH 17-18 (4)1.29.50+21.2511.47
5Agnar RenolenH 45- (8)1.26.52+12.4011.23
5Arvid LyngstadH 19-20 (7)1.41.52+16.4910.19
5Robert StrømH 70- (5)1.37.39+44.1123.25
6Bernt BrynhildsenH 45- (8)1.27.10+12.5811.26
6Terje MidtbøH 55- (9)1.17.53+12.5613.34
6Sina Blix PrestmoA-direkte (12)1.06.49+23.0913.31
8Sarah BrynhildsenD 15-16 (9)1.22.15+37.4119.43
8Roy SelandH 45- (8)1.41.29+27.1713.19
8Susanna BrynhildsenB-direkte (8)1.44.44+44.0234.27
9Martine Klock FletenD 15-16 (9)2.15.59+1.31.2532.36
Mihail UtkinH 21- (10)diskvalifisert
Joakim Blix PrestmoH 21- (10)diskvalifisert
Nikolai RenolenH 13-16C (1)diskvalifisert
Anna RenolenD 15-16 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor