Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: søndag 7 juni 2015

N-åpen

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nora HalvorsenFreidig14.0111.40
Oskar Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL25.0420.53
Wilma Falk-Larssen KrogsrudMalvik IL26.4422.16
Gaute RomundstadNidarøst OK30.3625.30

D -10

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tora KittilsenFreidig11.419.44
Maria Strømdal WikFreidig12.2810.23
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 11-12

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig19.3612.05

D 13-14

3 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig1.01.5020.20

D 15-16

4 170 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine LomeHamar OK44.3410.41
2Ragnhild EideByåsen IL44.53+0.1910.45
3Marte Lien JohnsenByåsen IL52.12+7.3812.31
4Lene Berg HanssenByåsen IL54.17+9.4313.01
5Maria Ulseth SylteFreidig59.10+14.3614.11
6Vera MelkildFreidig1.04.30+19.5615.28
7Andrine VikenByåsen IL1.05.08+20.3415.37
8Sarah BrynhildsenWing OK1.22.15+37.4119.43
9Martine Klock FletenWing OK2.15.59+1.31.2532.36
Marie Bakken SørensenFreidigikke startet
Anna RenolenWing OKikke startet

D 17-A kort

4 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit SchmidOL Trollelg1.04.0715.22
Jorunn KvaklandNTNUIikke startet

D 17-18

5 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL1.01.2110.41
2Emma ArnesenByåsen IL1.01.32+0.1110.43
Oda Q FossumFreidigikke startet
Pernille OpheimFreidigikke startet

D 19-20

7 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida SætherFreidig1.21.5610.45
2Marte Hoff HagenByåsen IL1.29.50+7.5411.47
3Kristine Klock FletenWing OK2.04.25+42.2916.19

D 21-

9 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Rogne HallandNTNUI1.39.0210.02
2Ingrid OkkenhaugNTNUI1.57.16+18.1411.53

D 35-

7 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL1.25.4411.15
2Randi LillealternFreidig1.31.32+5.4812.00
3Kari Solem AuneByåsen IL1.35.41+9.5712.33

D 45-

5 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig1.04.2311.12
2Heidi ArnesenFreidig1.10.08+5.4512.13
3Tone AlmåsIL Leik1.16.58+12.3513.24
4Sigrid MelkildFreidig1.32.36+28.1316.07

D 50-

4 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL1.00.4512.17
2Mona Høiås SætherFreidig1.06.10+5.2513.23
3Elisabeth SæthreFreidig1.11.46+11.0114.31
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.13.39+12.5414.54

D 55-

4 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL1.05.1913.13
2Grete Berge OwrenFreidig1.11.31+6.1214.28
3Karin GalaaenSelbu OK1.21.50+16.3116.33

D 60-

4 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL1.01.2714.44
2Ruth SchmidOL Trollelg1.19.59+18.3219.10
3Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK1.56.36+55.0927.57

D 65-

4 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig1.10.2016.51
2Stina ElfvingByåsen IL1.16.31+6.1118.20
3Gunn Kari HygenFreidig1.27.49+17.2921.03

H -10

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen AuneByåsen IL28.4924.00
Erik Windseth BakkMelhus IL9.468.08
Tristan HalvorsenFreidig10.348.48
Kristoffer Strømdal WikFreidig9.247.50
Hallvard HellevikFreidigikke startet

H 11-12

1 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre HellevikFreidig26.0516.06
2Emil LeroyerFreidig26.30+0.2516.21
3Erlend AuneByåsen IL27.32+1.2716.59
4Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL43.31+17.2626.51
5Aapo HaukiojaNidarøst OK45.59+19.5428.23
6Tord RomundstadNidarøst OK46.43+20.3828.50

H 11-12N

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer LerliMelhus IL14.1611.53
2Oskar StorlerMelhus IL16.41+2.2513.54
3Espen KarlsenMelhus IL17.02+2.4614.11
4Michael OlsenMelhus IL17.25+3.0914.30
Peter Prytz JensenMelhus ILikke startet

H 13-14

3 040 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig31.1910.18
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL36.27+5.0811.59
3Simen Spets StorhovFreidig37.03+5.4412.11
4Mikkel HoltFreidig47.58+16.3915.46
5Einar EideByåsen IL49.48+18.2916.22
6Jostein RøFreidig50.39+19.2016.39

H 13-16C

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert

H 13-16N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL16.5714.07

H 15-16

4 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig44.349.01
2Anders HaugskottOL Trollelg54.41+10.0711.04
3Mathias HermstadFreidig55.36+11.0211.15
4Sivert BellingmoOL Gaula56.44+12.1011.29
5Are LodgaardByåsen IL1.02.55+18.2112.44
6Filip Rønning HosethMelhus IL1.41.45+57.1120.35

H 17-A kort

5 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Arne LodgaardByåsen IL1.18.4813.43
2Per Ivar SkinderhaugWing OK1.28.07+9.1915.21

H 17-18

7 620 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adrian OpheimFreidig1.08.258.58
2Petter Vangen LunåsmoTynset IF1.09.13+0.489.05
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.12.46+4.219.32
4Johannes K. MidtbøWing OK1.29.50+21.2511.47

H 19-20

9 860 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Madslien BakkenNTNUI1.25.038.37
2Øyvind WiggenByåsen IL1.29.35+4.329.05
3Ola KeiseråsIL Leik1.29.43+4.409.05
4Rein Helle MårdalenFreidig1.32.20+7.179.21
5Arvid LyngstadWing OK1.41.52+16.4910.19
6Matthias LeibundgutOLV Hindelbank1.57.12+32.0911.53
Ola HjulstadMelhus ILdiskvalifisert

H 21-

12 480 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SølbergOL Trollelg1.33.007.27
2Jan SchmidOL Trollelg1.35.49+2.497.40
3Pål KittilsenFreidig1.45.19+12.198.26
4Bjørn LundanesNTNUI1.49.35+16.358.46
5Roar SkulbørstadOL Trollelg1.53.41+20.419.06
6Petter ReinemoFreidig1.58.49+25.499.31
7Tommy SchmidOL Trollelg2.14.07+41.0710.44
Mihail UtkinWing OKdiskvalifisert
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert
Lars OwrenFreidigdiskvalifisert
Mathias Stensland LillevoldNTNUIikke startet
Sindre JohannessenFreidigikke startet

H 35-

9 860 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen TegdanOL Trollelg1.25.378.40
2Vegard HansenOL Trollelg1.37.25+11.489.52
3Brage KeiseråsIL Leik1.50.27+24.5011.12
4Stein-Erik FletenWing OK1.51.33+25.5611.18
5Otto Richard EideByåsen IL1.52.38+27.0111.25
6Harald StorrønningByåsen IL1.55.55+30.1811.45

H 45-

7 620 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon RøstumOL Gaula1.14.129.44
2Arild H ClausenFreidig1.20.32+6.2010.34
3Rune StræteWing OK1.23.10+8.5810.54
4Ingebrigt FuglemMalvik IL1.25.15+11.0311.11
5Agnar RenolenWing OK1.26.52+12.4011.23
6Bernt BrynhildsenWing OK1.27.10+12.5811.26
7Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.36.54+22.4212.42
8Roy SelandWing OK1.41.29+27.1713.19

H 50-

5 740 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein MårdalenFreidig55.539.44
2Bjarne LienByåsen IL56.08+0.159.46
3Frode HaugskottOL Trollelg59.44+3.5110.24
4Sturla SætherFreidig1.02.46+6.5310.56
5Bjørn SolhjemMelhus IL1.03.37+7.4411.04
6Knut HagenByåsen IL1.06.33+10.4011.35
7Stig Magnar LøvåsFreidig1.10.58+15.0512.21
8Haakon ArnesenByåsen IL1.13.42+17.4912.50
9Øistein BøeFana IL1.13.59+18.0612.53
10Øyvind SchjelderupFreidig1.14.41+18.4813.00
Terje SchjølbergRøros ILikke startet
Eivind HoffIL Tyrvingikke startet

H 55-

5 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir OwrenFreidig1.04.5711.18
2Petter GullikstadRøros IL1.06.54+1.5711.39
3Dag StenersenNidarøst OK1.08.30+3.3311.56
3Lasse NatvigByåsen IL1.08.30+3.3311.56
5Kjell MaroniByåsen IL1.17.13+12.1613.27
6Terje MidtbøWing OK1.17.53+12.5613.34
7Vemund JarenFreidig1.21.07+16.1014.07
8John LerliMelhus IL1.24.20+19.2314.41
9Bjørn Erik JohnsenByåsen IL1.25.33+20.3614.54
Helge EriksenByåsen ILikke startet
Hans Boye SkogstadOL Gaulaikke startet
Svein Olav ÅmotIL Leikikke startet

H 60-

4 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank BjarkøWing OK1.02.2412.37

H 65-

4 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar AasvangWing OK1.00.5412.19
2Tore Angell-PetersenFreidig1.01.31+0.3712.27
3Knut LillealternFreidig1.05.41+4.4713.17
4Nils Olav VennevikFreidig1.19.51+18.5716.09
Tom BuggeByåsen ILikke startet

H 70-

4 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL53.2812.49
2Øistein ÅsmulOL Trollelg1.02.23+8.5514.57
3Torleif StephansenNidarøst OK1.09.23+15.5516.38
4Magnus LandstadFreidig1.09.37+16.0916.41
5Robert StrømWing OK1.37.39+44.1123.25
Odd MusumOL Trollelgikke startet

H 75-

4 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig50.4212.09
2Anders LaugloOL Trollelg1.02.55+12.1315.05
3Henry SundsetvikOL Trollelg1.24.18+33.3620.12
Arne SæterhaugByåsen ILdiskvalifisert

H 80-

3 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul ForsethOL Trollelg56.2918.34
2Jostein GlesåenOL Gaula1.34.51+38.2231.12

A-direkte

4 940 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik JonssonSintef43.408.50
2Andreas SylteFreidig43.45+0.058.51
3Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL44.12+0.328.56
4Torgeir AuneByåsen IL49.22+5.429.59
5Jens Even StorhovFreidig55.49+12.0911.17
6Sina Blix PrestmoWing OK1.06.49+23.0913.31
7Arild HeggesetFreidig 1.07.37+23.5713.41
8Helge RustadFreidig1.08.42+25.0213.54
9Marit AlbinsonGimle IF1.16.25+32.4515.28
10Pauline Røstum BellignmoGaula OK1.22.55+39.1516.47
11Ole Gunnar SølbergIL Leik1.24.21+40.4117.04
12Marianne LøvåsFreidig1.24.41+41.0117.08

B-direkte

3 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina VikFreidig1.00.4219.58
2Oddvar OplandTrollelg OL1.03.44+3.0220.57
3Mai Iren AlmåsLeik1.09.20+8.3822.48
4Rune M HoltFreidig1.11.46+11.0423.36
5Kristin SølbergIL Leik1.15.16+14.3424.45
6Runar SmistadTrollelg OL1.16.00+15.1825.00
7Rudolf SchmidTrollelg OL1.18.03+17.2125.40
8Susanna BrynhildsenWing OK1.44.44+44.0234.27

C-direkte

1 620 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gisle BjørnøGimle IF25.2015.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor