Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: tirsdag 29 desember 2015

D lang

6 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL1.05.5310.58
2Marita HernandezOL Toten-Troll1.19.53+14.0013.18
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.20.11+14.1813.21

H lang

6 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RavnanOL Toten-Troll48.398.06
2Vegard RuttenborgNTNUI49.08+0.298.11
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering54.07+5.289.01
4Bjarte LindstadOL Toten-Troll54.20+5.419.03
5Eskil FrøislandVang OL56.47+8.089.27
6Anders SollienOL Toten-Troll57.15+8.369.32
7Øyvind LienGjø-Vard OL57.18+8.399.33
8Nils Harald StaffOL Toten-Troll57.25+8.469.34
9Sondre Sande GullordNTNUI59.23+10.449.53
10Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK1.01.32+12.5310.15
11Onno VerberneOL Toten-Troll1.01.59+13.2010.19
12Arno SchneiderOL Toten-Troll1.02.32+13.5310.25
13Sigurd RavnanOL Toten-Troll1.03.03+14.2410.30
14Michael SætvedtGjø-Vard OL1.03.04+14.2510.30
15Morten TangenMåren OK1.03.06+14.2710.31
16Marius StaffOL Toten-Troll1.04.34+15.5510.45
17Are EriksenOslostudentenes IK1.04.54+16.1510.49
18Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.05.43+17.0410.57
19Ove MartinsenHauketo IF1.07.02+18.2311.10
20Steinar BakkenLillehammer OK1.08.22+19.4311.23
21Stein Arne NegårdVang OL1.11.28+22.4911.54
22Håvard KvammeOL Toten-Troll1.14.38+25.5912.26
23Harald ØstbyeElverum OK1.20.09+31.3013.21

D mellom

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vanja StaffOL Toten-Troll46.3211.38
2Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering49.00+2.2812.15
3Hildegunn LindstadOL Toten-Troll49.05+2.3312.16
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering49.11+2.3912.17
5Anne SørumRingsaker OK53.28+6.5613.22
6Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll53.31+6.5913.22
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL53.41+7.0913.25
8Ida EngenRaumar Orientering54.31+7.5913.37
9Anita StensethSnertingdal IF Orientering54.33+8.0113.38
10Linda FredhMåren OK1.02.34+16.0215.38
11Hege HeibergHadeland OL1.19.26+32.5419.51
12Tiril ReksnesHadeland OL1.21.09+34.3720.17

H mellom

4 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars GrøndalenHamar OK43.0610.46
2Kristian LundLidköpings Vintersportklubb43.18+0.1210.49
3Terje GudbrandsenHamar OK44.43+1.3711.10
4Øystein BakkenLillehammer OK45.28+2.2211.22
5Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering45.55+2.4911.28
6Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll48.46+5.4012.11
7Lars LienGjø-Vard OL48.55+5.4912.13
8Erik GrøndalenHamar OK50.09+7.0312.32
9Even ErlienGjø-Vard OL51.17+8.1112.49
10John Thomas PetersenNittedal OL52.58+9.5213.14
11Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.02.07+19.0115.31
12Erik HaugenRingsaker OK1.02.09+19.0315.32
13Svein SolerødOL Toten-Troll1.03.37+20.3115.54
14Øivind FrøislandVang OL1.05.54+22.4816.28
15Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL1.06.38+23.3216.39
16Kjell Joar RognstadLillehammer OK1.09.47+26.4117.26
17Jo Randar HolmøyHadeland OL1.19.02+35.5619.45
0Simon Wich-HeiterGjø-Vard OLdiskvalifisert

D kort

2 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri LarssenLillehammer OK43.0417.13
2Marie KravdalGjø-Vard OL43.10+0.0617.16
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll43.16+0.1217.18
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL43.20+0.1617.20
5Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll43.39+0.3517.27
6Tove BakkenLillehammer OK43.43+0.3917.29
7Eivor StensrudRaufoss IL Orientering44.10+1.0617.40
8Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL46.39+3.3518.39
9Hege SolerødGjø-Vard OL46.42+3.3818.40
10Maren SogstadGjø-Vard OL46.44+3.4018.41
11José van der WaaNederland58.15+15.1123.18
12Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll58.36+15.3223.26
13Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.13.57+30.5329.34
14Anne FrøislandVang OL1.34.26+51.2237.46

H kort

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll42.4517.06
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL43.22+0.3717.20
3Gaute FosstveitRaumar Orientering43.24+0.3917.21
4Even LienGjø-Vard OL43.51+1.0617.32
5Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL44.16+1.3117.42
6Espen TorsethGjø-Vard OL44.22+1.3717.44
7Einar SogstadGjø-Vard OL46.46+4.0118.42
8Amund FlaskerudOL Toten-Troll58.20+15.3523.20
9Jon Vegard LundeLillehammer OK59.11+16.2623.40
0Sigurd KvammeOL Toten-Trollbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor