Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 5
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 2 september 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-20C | D 15-16 | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-20C | H 15-16 | H 17-20

N-åpen

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Sigrid HaugeSarpsborg OL16.57+3.34
0Simon Myklevold-BøhnHalden SK17.14+3.51
0Kristine RylandHalden SK16.55+3.32
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.48+0.25
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss21.52+8.29
0Hans Peder BerglandIndre Østfold OK14.52+1.29
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF25.20+11.57
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.25+0.02
0Ville Emil WingstedtHalden SK15.49+2.26
0Mathilde FossaasGimle IF14.20+0.57
0Tuva Charlotte FossaasGimle IF25.23+12.00
0Johan Fredrik BraarudHalden SK29.07+15.44
0Julie BrenåsVarteig OL21.29+8.06
0Inger Anne BraarudHalden SK29.47+16.24
0Erlend Grønlund MoenGimle IF14.12+0.49
0Jacob EylertsenHalden SK27.51+14.28
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK15.03+1.40
0Oskar Lie AlexandersenNOTEAM15.12+1.49
0Vemund IhlebekkOK Moss12.55
0Caroline Svartedal AasenTrøsken IL13.23
0Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL13.02

D -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Maren HenriksenHalden SK38.10+1.57
0Minna Sofie WingstedtHalden SK38.29+2.16
0Sigrid Schmitt GranHalden SK36.13

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie BergstrømHalden SK27.18
2Elida Sagli GudimIndre Østfold OK28.29+1.11
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss33.55+6.37
4Emma Helene OlsenHalden SK34.10+6.52
5Marie Lien BackstrømHalden SK36.48+9.30
6Vilde Hagen-TafjordHalden SK37.48+10.30
7Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK41.52+14.34
8Josefin EylertsenHalden SK45.59+18.41
9Anna marie kirkeng HolmenHalden SK52.58+25.40
0Sylvia DannevigHalden SKdiskvalifisert

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline BjørnerødOK Moss25.09
2Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL27.49+2.40
3Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL30.58+5.49
4Nina PedersenSarpsborg OL33.05+7.56
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL36.40+11.31
6Alexandra AngvollFredrikstad SK41.38+16.29

D 13-20C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Grønlund MoenGimle IF25.45
2Anna NærbyIndre Østfold OK26.22+0.37
3Vilde RetteraasenIndre Østfold OK31.29+5.44
4Synne Marie JenssenHalden SK32.18+6.33
5Mia JønsbergGimle IF32.30+6.45
6Ingvild AgnaltTrøsken IL42.16+16.31

D 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK26.37
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK27.25+0.48
3Nora TorgersenHalden SK27.44+1.07
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss29.08+2.31
5Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK29.34+2.57
6Karoline AuneHalden SK30.55+4.18
7Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK33.28+6.51
8Marie HansenSarpsborg OL36.02+9.25
9Lisa JenssenHalden SK36.03+9.26
10Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK39.13+12.36
11Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK41.50+15.13
12Siri PedersenSarpsborg OL42.32+15.55
0Heidi Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert

D 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin OttesenFredrikstad SK42.19
2Benedicte PedersenSarpsborg OL44.12+1.53

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL54.03
0Liam Viggo WingstedtHalden SK27.28

H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd SandvikHalden SK19.18
2Tor Erling GjølsjøOK Moss22.53+3.35
3Herman Lien BackstrømHalden SK23.45+4.27
4Sondre EngebretsenOK Moss26.50+7.32
5Jonathan EylertsenHalden SK28.01+8.43
6Jonas OlaussenHalden SK30.27+11.09
7Mathias Skovrand AndreassenHalden SK40.04+20.46
8Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK40.30+21.12

H 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats Andre NygårdIndre Østfold OK21.04
2Jakob TorgersenHalden SK22.56+1.52
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK23.05+2.01
4Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK24.56+3.52
5Sondre OttesenFredrikstad SK25.09+4.05
6Christopher EngebretsenOK Moss25.56+4.52
7Ole Øivind NorstedHalden SK29.36+8.32
8Odin SætherFredrikstad SK30.28+9.24
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK32.45+11.41
10Martin BrækkeHalden SK33.28+12.24
11Tore Herman KirkebøenHalden SK37.07+16.03
0Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert

H 13-20C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even StoreheierIndre Østfold OK20.20
2Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK23.28+3.08
3Sebastian AustnebergIndre Østfold OK27.01+6.41
4Sander BystrømIndre Østfold OK31.40+11.20
5Halvor NærbyIndre Østfold OK33.37+13.17
6Frederic MathisenHalden SK38.11+17.51
7Håkon Kopperud KnutsenGimle IF50.42+30.22

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Asheim BirkelandHalden SK21.03
2Erlend BrendstuenHalden SK21.46+0.43
3Niels Christian HellerudHalden SK23.17+2.14
4Bendik EliassenFredrikstad SK25.39+4.36
5Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK27.16+6.13
6Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK28.19+7.16
7Vegar SkinneIndre Østfold OK29.20+8.17
8Alexander Skaug YtterbølHalden SK31.42+10.39

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl FremstadKongsberg OL25.30
2Håkon Raadal BjørloHalden SK29.20+3.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor