Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: onsdag 10 juni 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 50- | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 50-

Halden SK

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloD 15-16 (12)14.086.43
1Iliana IlievaD 21- (10)15.466.03
1Delhine PoirotD 17-20 (7)14.266.16
1Erlend BrendstuenH 15-16 (7)12.505.34
1Antonio Martínez PérezH 21- (6)15.155.05
2Idun Kristine Felde OlaussenD 15-16 (12)14.35+0.276.56
2Léa VercellottiD 21- (10)16.30+0.446.20
2Trygve Kristoffer LøvliH 17-20 (6)15.16+1.345.52
2August Asheim BirkelandH 15-16 (7)13.31+0.415.52
2Synne Marie JenssenD 13-16C (3)10.47+0.326.20
3Jo ShepherdD 21- (10)17.03+1.176.33
3Olav Milian Schmitt GranH 17-20 (6)15.32+1.505.58
3Synne Malene BrækkeD 17-20 (7)16.07+1.417.00
3Niels Christian HellerudH 15-16 (7)13.43+0.535.57
3Frederic MathisenH 13-16C (3)19.17+8.3011.20
3Josefin EylertsenD 11-12 (3)16.42+6.209.49
4Nora TorgersenD 15-16 (12)15.21+1.137.18
4Christian F SchiveH 21- (6)17.34+2.195.51
5Heidi StoksethD 21- (10)18.02+2.166.56
5Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15-16 (7)16.33+3.437.11
5Alexander Skaug YtterbølH 15-16 (7)16.33+3.437.11
5Jonathan EylertsenH 11-12 (6)9.29+2.335.34
5Geir TorgersenH 21- (6)19.52+4.376.37
6Hanne Lerche RaadalD 21- (10)18.43+2.577.11
7Karoline AuneD 15-16 (12)16.33+2.257.52
8Jakob TorgersenH 13-14 (12)16.44+4.448.22
8Randi Brevig AuneD 21- (10)21.29+5.438.15
9Martin BrækkeH 13-14 (12)17.03+5.038.31
10Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 13-14 (12)20.00+8.0010.00
11Lisa JenssenD 15-16 (12)18.05+3.578.36
11Ole Øivind NorstedH 13-14 (12)21.08+9.0810.34
Mathias Skovrand AndreassenN-åpen (15)12.088.05
Inger Anne BraarudN-åpen (15)19.1012.46
Sebastian Bøhn-BryntesenN-åpen (15)13.268.57
Jacob EylertsenN-åpen (15)16.4211.08
Sigrid Schmitt GranN-åpen (15)12.308.20
Maren HenriksenN-åpen (15)11.557.56
Helle KvalheimN-åpen (15)13.439.08
Thea KvalheimN-åpen (15)18.5512.36
Kristine RylandN-åpen (15)15.2710.18
Aksel TorgersenN-åpen (15)24.5816.38
Liam Viggo WingstedtN-åpen (15)9.556.36
Ville Emil WingstedtN-åpen (15)17.3711.44
0Håkon Østraat SævareidH 17-20 (6)diskvalifisert
Raquel CostaD 21- (10)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor