Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 20 mai 2015

N-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 125.18
1. Maren/Mathias Skovrand Henriksen/Andreaseen13.04113.041
2. Liam Viggo/Ville Wingstedt/Wingstedt12.14125.1810
2Halden SK 230.30+5.12
1. Sylvia/Anna Marie Dannevig/Holmen17.213+4.1717.213+4.17
2. Kristine/Josefin Ryland/Eylertsen13.092+0.5530.302-1+5.12+0.55
3Halden SK 330.34+5.16
1. Torine/Inger Anne Hagen-Tafjord/Braarud16.542+3.5016.542+3.50
2. Sebastian Bøhn-Bryntesen13.403+1.2630.343+1+5.16+1.26

DH11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 147.00
1. Sigurd Saxe Sandvik19.11119.111
2. Jonathan Eylertsen27.49147.0010
2Halden SK 21.19.53+32.53
1. Sofie/Vilde Bergstrøm/Hagen Tafjord37.532+18.4237.532+18.42
2. Marie Lien/Emma Backstrøm/Olsen42.002+14.111.19.5320+32.53+14.11
Indre Østfold OK 1diskvalifisert
1. Peder Aabogen Haugaarddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Eline Signore Myhrvolddiskvalifisertdiskvalifisert

DH13-20

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 339.30
1. Hedda Raadal Bjørlo21.39121.391
2. Niels Christian Hellerud17.51139.3010
2Halden SK 445.59+6.29
1. Karoline Aune22.575+1.1822.575+1.18
2. Alexander Skaug Ytterbøl23.022+5.1145.592-3+6.29+5.11
3Fredrikstad SK 446.04+6.34
1. Kaisa Antonsen22.513+1.1222.513+1.12
2. Sondre Ottesen23.133+5.2246.0430+6.34+5.22
4Fredrikstad SK 347.52+8.22
1. Dina Sofie Antonsen24.259+2.4624.259+2.46
2. Runar Saur Modahl23.274+5.3647.524-5+8.22+5.36
5Halden SK 149.35+10.05
1. Idun Kristine Felde Olaussen22.032+0.2422.032+0.24
2. Håkon Johann Slang Sundsetvik27.3210+9.4149.355+3+10.05+9.41
6Halden SK 249.56+10.26
1. Nora Torgersen23.156+1.3623.156+1.36
2. Erlend Brendstuen26.418+8.5049.5660+10.26+8.50
7Halden SK 652.37+13.07
1. Hanna Lye Moum26.4613+5.0726.4613+5.07
2. Jakob Torgersen25.517+8.0052.377-6+13.07+8.00
8Fredrikstad SK 152.43+13.13
1. Kristin Ottesen24.178+2.3824.178+2.38
2. Oliver Hagaseth Mydske28.2612+10.3552.4380+13.13+10.35
9Fredrikstad SK 252.52+13.22
1. Sigrid Saur Modahl25.4111+4.0225.4111+4.02
2. Henrik Hvidsten27.119+9.2052.529-2+13.22+9.20
10Indre Østfold OK 753.01+13.31
1. Eirik Blågestad24.5610+3.1724.5610+3.17
2. Marie F. Lindløv Jensen28.0511+10.1453.01100+13.31+10.14
11Indre Østfold OK 455.09+15.39
1. Jorid Nandrup Nielsen24.167+2.3724.167+2.37
2. Vegar Skinne30.5313+13.0255.0911+4+15.39+13.02
12Indre Østfold OK 559.36+20.06
1. Mats Andre Nygård26.4312+5.0426.4312+5.04
2. Maren Sofie Gulliksen32.5315+15.0259.36120+20.06+15.02
12Sarpsborg OL 459.36+20.06
1. Halvor Nærby35.2617+13.4735.2617+13.47
2. Marie Hansen24.106+6.1959.3612-5+20.06+6.19
14Indre Østfold OK 11.03.08+23.38
1. Haakon Johannesen30.2816+8.4930.2816+8.49
2. Ida Aabogen Haugaard32.4014+14.491.03.0814-2+23.38+14.49
15Sarpsborg OL 51.05.39+26.09
1. Sebastian Austneberg41.3718+19.5841.3718+19.58
2. Magrerete Krage24.025+6.111.05.3915-3+26.09+6.11
16Halden SK 71.08.38+29.08
1. Heidi Elisabeth Brække28.3914+7.0028.3914+7.00
2. Martin Brække39.5916+22.081.08.3816+2+29.08+22.08
17Indre Østfold OK 31.17.58+38.28
1. Sigvart Eugen Bergland22.544+1.1522.544+1.15
2. Elida Sagli Gudim55.0418+37.131.17.5817+13+38.28+37.13
18Fredrikstad SK 51.19.40+40.10
1. Ida-Synnøve Kristiansen28.4915+7.1028.4915+7.10
2. Kristoffer B. Helminsen50.5117+33.001.19.4018+3+40.10+33.00
19Halden SK 91.40.03+1.00.33
1. Synne Marie Jenssen52.4519+31.0652.4519+31.06
2. Tore Herman/Fredric Kirkebøen/Mathiseninaktiv1.40.03
Halden SK 8diskvalifisert
1. Lisa Jenssen28.440+7.05diskvalifisert
2. Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerøddiskvalifisertdiskvalifisert
Indre Østfold OK 2diskvalifisert
1. Hans Matias Glomsrud35.280+13.49diskvalifisert
2. Vilde Retteraasendiskvalifisertdiskvalifisert
Sarpsborg OL 1diskvalifisert
1. Ingrid Kristine Hansen27.070+5.28diskvalifisert
2. Nina Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor