Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 14 november 2015

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.08.51
2Elin BjervaLarvik OK1.12.45+3.54
Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsøbrutt

D 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HoviSkien OK1.27.00
2Silje IslandOL Tønsberg og omegn1.33.45+6.45
3Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.35.18+8.18
4Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.41.14+14.14
5Hanne HerumOK Skeidi1.41.53+14.53
6Anne-Marie BrekkeOK Skeidi1.55.19+28.19
7Gro PedersenOK Skeidi1.56.35+29.35

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonny LindquistOK Skeidi2.05.49

H 40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind FlaattenOK Skeidi1.00.33
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering1.03.07+2.34
3Helge GisholtOK Skeidi1.03.28+2.55
4Steinar LandeBø OL1.06.11+5.38
5Arve GlittumOK Skeidi1.08.20+7.47
6Bjørn PollandOK Skeidi1.12.25+11.52
7Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.18.38+18.05
8Inge GlittumOK Skeidi1.20.17+19.44
9Finn PettersenGjerstad IL1.21.08+20.35
10Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.26.40+26.07
11Arild RørholtOK Skeidi1.27.06+26.33
12Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.31.18+30.45
13Bent HaflanOL Tønsberg og omegn1.40.23+39.50
14Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.44.47+44.14
15Tron SolbergOK Skeidi1.57.45+57.12
Morten HamreIL Haukenikke startet
Hogne KjæråsAndebu ILikke startet

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL2.02.03
2Ronald BjervaDrangedal OL2.05.51+3.48

D13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella Arentz HagenSandefjord OK1.14.58
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.15.55+0.57
Maria PrestbøenSandefjord OKikke startet

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn2.01.09

H13-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.02.50
2Skjalg NysæterSkien OK1.12.11+9.21
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.37.41+34.51
4Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.39.11+36.21

H17-K

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter ReinemoFreidig1.01.49
2Siggen YtrehusBø OL1.02.48+0.59
3Fredrik PollandOK Skeidi1.03.54+2.05
4Ole FlaattenOK Skeidi1.11.26+9.37
5Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.14.57+13.08
6Dag-Øyvind Olsen DjuvikBø OL1.33.10+31.21
7Jon Øivind PedersenOK Skeidi1.42.34+40.45
Erling GrammeltvedtOK Skeidiikke startet
Åsmund HasaasOK Skeidiikke startet

H17-L

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Brun SagaIL Tyrving1.40.49
2Knut Sveinung RekaaFreidig1.44.50+4.01
3Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.46.43+5.54
4Simen A BjøringsøyNydalens SK1.47.10+6.21
5Dag Steinar RagvinBø OL1.47.18+6.29
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.47.24+6.35
7Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.53.07+12.18
8Gisle NysæterSkien OK2.05.37+24.48
9Espen FiskumHalden SK2.11.20+30.31
10Harald HoviSkien OK2.14.45+33.56
11Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.47.32+1.06.43
12Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL3.23.11+1.42.22
Frode NysæterSkien OKaktiv
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnbrutt
Lars Eid NielsenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor