Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 15 Bonus

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 15 Bonus
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 30 september 2015

A - Legendar

4 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK29.316.25
2Borger MelsomFossum IF29.37+0.066.26
3Sindre SandvenFossum IF32.24+2.537.02
4Anders VisterNydalens SK36.00+6.297.49
5Jostein AndersenNydalens SK37.31+8.008.09
6Per WiréhnAsker Skiklubb39.48+10.178.39
7Henrik EijsinkNydalens SK40.00+10.298.41
8Espen JakobsenIL Tyrving42.17+12.469.11
9Mikael OlaussonOslostudentenes IK45.41+16.109.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Olav Johannes DeelstraNTNUI46.49+17.1810.10
11Simen A BjøringsøyNydalens SK49.53+20.2210.50
12Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.10.58+41.2715.25

B - Ola og Kari

4 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øyvind SteneNydalens SK34.307.30
2Lars-Christian UngerNydalens SK34.50+0.207.34
3Martin HosetNydalens SK35.15+0.457.39
4Erling HjermstadFossum IF35.41+1.117.45
5Mathias BenjaminsenLillomarka OL37.14+2.448.05
6Olav EideOslostudentenes IK37.58+3.288.15
7Trond KortnerØstmarka OK38.31+4.018.22
8Are WigaardOppsal Orientering40.18+5.488.45
9Elias JonssonNydalens SK41.11+6.418.57
10Svein NygårdLillomarka OL41.17+6.478.58
11Erik PerssonOppsal Orientering42.00+7.309.07
12Linus OlhansÅs-NMBU Orientering43.22+8.529.25
13Hanne NøvikNydalens SK44.45+10.159.43
14Ivar SeierstadIL GeoForm45.20+10.509.51
15Sondre Ruud BråtenNydalens SK45.34+11.049.54
16Ragnhild HjermstadFossum IF46.06+11.3610.01
17Hallvard KorenOK Moss48.56+14.2610.38
18Karl Even RyghHeming Orientering49.10+14.4010.41
19Åse BerganNydalens SK52.41+18.1111.27
20Louise OramNydalens SK1.00.12+25.4213.05
0Jostein F. TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Paul TorvundØstmarka OKdiskvalifisert

C - Lokal

3 700 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb29.368.00
2Tom BerganFet OL29.38+0.028.00
3Sander Hildebrand RogndokkenFet OL29.39+0.038.00
4Isak JonssonNydalens SK29.53+0.178.04
5Andreas RambergØstmarka OK30.10+0.348.09
6Niklas NormannHeming Orientering30.12+0.368.09
7Erik PaulsrudIL Koll30.24+0.488.12
8Endre StoksethNydalens SK30.32+0.568.15
9Øystein RodemNydalens SK31.02+1.268.23
10Bjørn HaugeFet OL31.32+1.568.31
11Bjørnar LøvliAsker Skiklubb31.59+2.238.38
12Torstein HoleNydalens SK32.01+2.258.39
13Christian GrotnesIL Tyrving32.15+2.398.42
14Rune ScheeleNydalens SK33.16+3.408.59
15Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.19+4.439.16
16Øystein KildahlØstmarka OK35.00+5.249.27
17Ove MartinsenHauketo IF35.07+5.319.29
18Heidi TronbølFet OL35.14+5.389.31
19Martin GranlyLillomarka OL35.24+5.489.34
20Bent Sande KvermeFossum IF35.29+5.539.35
21Kyongsa RiNydalens SK35.46+6.109.40
22Richard Zeiner-GundersenFossum IF36.01+6.259.44
23Hallvard FjærLillomarka OL36.04+6.289.44
24Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering36.07+6.319.45
25Sivert Sande KvermeFossum IF36.38+7.029.54
26Helge BakkehøiØstmarka OK37.51+8.1510.13
27Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering38.14+8.3810.20
28Maria JonssonNydalens SK39.13+9.3710.35
29Inge RambergØstmarka OK39.14+9.3810.36
30Are EriksenOslostudentenes IK39.15+9.3910.36
31Ellen Marie AriansenLillomarka OL39.22+9.4610.38
32Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK39.47+10.1110.45
33Tove StrandMåren OK40.13+10.3710.52
34Marit IsachsenAsker Skiklubb40.42+11.0611.00
35Karoline AndersenAsker Skiklubb40.46+11.1011.01
36Morten TangenMåren OK41.59+12.2311.20
37Ane Sofie KroghOppsal Orientering42.09+12.3311.23
38Oda ScheeleNydalens SK42.11+12.3511.24
39Claes-H. UngerLillomarka OL42.52+13.1611.35
40Marte Madslien BakkenNydalens SK42.57+13.2111.36
41Jon Iver BakkenNydalens SK42.58+13.2211.36
42Andreas ErichsenNydalens SK43.55+14.1911.52
43Anders FlågenHeming Orientering44.14+14.3811.57
44Einar TorstensenKamp/Vestheim IF45.09+15.3312.12
45Endre HallanLillomarka OL47.08+17.3212.44
46Marie LilandNydalens SK47.24+17.4812.48
47Børge PedersenNydalens SK47.25+17.4912.48
48Kristine KravdalGjø-Vard OL47.38+18.0212.52
49Torbjørn KravdalGjø-Vard OL47.43+18.0712.53
50Per StedjeØstmarka OK47.58+18.2212.57
51Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF48.06+18.3013.00
52Karl Aasmund ErøyOK Moss48.43+19.0713.10
53Egil HusethKamp/Vestheim IF49.32+19.5613.23
54Marit Wenseth KureBø OL51.58+22.2214.02
55Roar PedersenOppsal Orientering52.07+22.3114.05
56Dag HauglandØstmarka OK53.50+24.1414.32
57Anne Elin FlågenHeming Orientering53.53+24.1714.33
58Solveig BerganNydalens SK54.27+24.5114.42
59Fredrik DahlbergEptir skogssniglar57.49+28.1315.37
60Audrun UtskarpenOslostudentenes IK58.08+28.3215.42
61Øyvind GrandumIL GeoForm1.00.01+30.2516.13
0Carl-Erik KopsengEptir skogssniglardiskvalifisert
0Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elena GrandNydalens SKbrutt

R - Rekrutt

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering28.1114.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor