Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 15 Løp2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 15 Løp2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 7 oktober 2015

A - Legendar

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK24.116.32
2Borger MelsomFossum IF25.21+1.106.51
3Elias T. MølnvikFossum IF26.04+1.537.02
4Sigurd MelsomFossum IF28.33+4.227.42
5Dag AalvikNydalens SK32.16+8.058.43
6Halvor SaunesNydalens SK33.07+8.568.57
7Anders VisterNydalens SK33.13+9.028.58
8Niklas NormanHeming Orientering34.02+9.519.11
9Esten KorenNydalens SK34.35+10.249.20
10Thomas NipenNydalens SK35.49+11.389.40
11Rune RystadNydalens SK36.08+11.579.45
12Sondre GullordNydalens SK36.33+12.229.52
13Eirik Langedal BreivikNydalens SK36.51+12.409.57
14Henrik EijsinkNydalens SK36.54+12.439.58
15Mikael OlaussonOslostudentenes IK40.21+16.1010.54
16Vegard LineOslostudentenes IK47.28+23.1712.49
17Egil JohansenOK Sør51.22+27.1113.52
18Dana B. SteneNydalens SK53.40+29.2914.30
0Espen JakobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anders StorbratenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert

B - Ola og Kari

3 700 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering25.587.01
2Einar MelsomFossum IF26.50+0.527.15
3Erling HjermstadFossum IF28.45+2.477.46
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering29.38+3.408.00
5Trond KortnerØstmarka OK29.44+3.468.02
6Lars-Christian UngerNydalens SK30.01+4.038.06
7Are WigaardOppsal Orientering30.43+4.458.18
8Jørgen BaklidKonnerud IL30.44+4.468.18
9Christian VogelsangNydalens SK30.46+4.488.18
10Olav EideOslostudentenes IK32.01+6.038.39
11Martin HosetNydalens SK32.31+6.338.47
12Kristoffer JacobsenIL Tyrving32.32+6.348.47
13Øystein HoloFossum IF33.00+7.028.55
14Styrk KamsvågFossum IF33.59+8.019.11
15Jørgen WulfsbergNydalens SK34.00+8.029.11
16Vidar BenjaminsenLillomarka OL34.09+8.119.13
17Lukas LilandNydalens SK35.39+9.419.38
18Svein NygårdLillomarka OL36.25+10.279.50
19Sam LunøeNydalens SK36.55+10.579.58
20Stein BlomsethLillomarka OL37.06+11.0810.01
21Sondre Ruud BråtenNydalens SK37.12+11.1410.03
22Hanne NøvikNydalens SK38.05+12.0710.17
23Stian BergersenIL Tyrving39.06+13.0810.34
24Linus OlhansÅs-NMBU Orientering39.17+13.1910.37
25Tarjei HoloFossum IF39.24+13.2610.38
26Audun BjerknesMåren OK40.32+14.3410.57
27Hallvard KorenOK Moss40.59+15.0111.04
28Axel HoveidAsker Skiklubb41.16+15.1811.09
29Ludvig RødnesOppsal Orientering41.17+15.1911.09
30Ivar SeierstadIL GeoForm41.38+15.4011.15
31Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering41.41+15.4311.15
32Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering41.47+15.4911.17
33Beat RothRaumar Orientering42.52+16.5411.35
34Åse BerganNydalens SK42.57+16.5911.36
35Ole Martin EdstrømOppsal Orientering44.22+18.2411.59
36Louise OramNydalens SK44.50+18.5212.07
37Lars HjermstadFossum IF44.51+18.5312.07
38Nils Petter FremmingHeming Orientering45.08+19.1012.11
39Terje MelsomFossum IF46.14+20.1612.29
40Paul TorvundØstmarka OK48.22+22.2413.04
41Helge WeydahlIL GeoForm1.10.16+44.1818.59
0Richard BaxterVBILdiskvalifisert
0Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
0Elias JonssonNydalens SKdiskvalifisert
0Rudi B OlsenLillomarka OLdiskvalifisert

C - Lokal

3 700 m, 113 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ArntzenAsker Skiklubb31.448.34
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK31.59+0.158.38
3Jan Tore HenriksenNydalens SK33.57+2.139.10
4Tom BerganFet OL34.17+2.339.15
5Bjørnar LøvliAsker Skiklubb34.48+3.049.24
6Torstein HoleNydalens SK35.51+4.079.41
7Bjørn Henning GrandalIL Tyrving36.09+4.259.46
8Espen LunøeNydalens SK36.27+4.439.51
9Sindre LangaasNydalens SK36.32+4.489.52
10Knut Erling ØenHeming Orientering36.36+4.529.53
11Erik PaulsrudIL Koll36.49+5.059.57
12Magnus NordbrødenHalden SK37.00+5.1610.00
13Sondre YtterbøAsker Skiklubb37.15+5.3110.04
14Jon Iver BakkenNydalens SK37.16+5.3210.04
14Jenny BaklidKonnerud IL37.16+5.3210.04
16Tobias Mikael EspedalNydalens SK37.21+5.3710.05
17Steinar EastwoodLillomarka OL37.26+5.4210.07
18Arild AndresenFossum IF37.46+6.0210.12
19Felix FinsrudAsker Skiklubb37.57+6.1310.15
20Endre StoksethNydalens SK38.37+6.5310.26
21Bjørn HaugeFet OL38.39+6.5510.26
22Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK38.56+7.1210.31
23Nils HæstadFossum IF39.58+8.1410.48
24Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb40.06+8.2210.50
25Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering40.10+8.2610.51
26Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF40.23+8.3910.54
27Egil RundbergetNydalens SK40.39+8.5510.59
28Morten Kaare MoeFet OL40.49+9.0511.01
29Ove MartinsenHauketo IF40.52+9.0811.02
29Sander Hildebrand RogndokkenFet OL40.52+9.0811.02
31Knut BårtveitBø OL41.11+9.2711.07
32Martin Andresen SkotteFossum IF41.13+9.2911.08
33Lavran ThorstensenOppsal Orientering41.21+9.3711.10
34Audun Uglenes BerganNydalens SK41.23+9.3911.11
35Øystein KildahlØstmarka OK41.53+10.0911.19
36Guttorm L EggeOslostudentenes IK42.14+10.3011.24
37Christian GrotnesIL Tyrving42.22+10.3811.27
38Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb42.23+10.3911.27
39Eyvind RuthVBIL42.55+11.1111.35
40Hallvard FjærLillomarka OL43.38+11.5411.47
41Morten TangenMåren OK43.43+11.5911.48
42Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag44.03+12.1911.54
43Richard Zeiner-GundersenFossum IF44.36+12.5212.03
44Elias Skjolden SørensenLillomarka OL44.54+13.1012.08
45Tomas SellgrenGöteborg Majorna44.57+13.1312.08
46Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering45.11+13.2712.12
47Eirik Høst FossgardLillomarka OL45.35+13.5112.19
48Maria Rørvik HaverLillomarka OL45.36+13.5212.19
49Oda Marie ColquhounNittedal OL45.37+13.5312.19
50Gaute BerganNydalens SK45.39+13.5512.20
51Einar GisholtFossum IF45.56+14.1212.24
52Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK46.00+14.1612.25
53Eivind Berner MyhreFossum IF46.01+14.1712.26
54Marianne NjåsteinIL Tyrving46.18+14.3412.30
55Ellen Marie AriansenLillomarka OL46.31+14.4712.34
56Maria BrodinFossum IF46.46+15.0212.38
57Sören JonssonNydalens SK46.50+15.0612.39
58Ea LunøeNydalens SK46.55+15.1112.40
58Einar LunøeNydalens SK46.55+15.1112.40
60Nils BerganNydalens SK46.56+15.1212.41
60Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb46.56+15.1212.41
60Marie LilandNydalens SK46.56+15.1212.41
60Ada WulfsbergNydalens SK46.56+15.1212.41
64Solveig BerganNydalens SK47.27+15.4312.49
65Per SandbergNydalens SK47.29+15.4512.50
66Helge BakkehøiØstmarka OK47.52+16.0812.56
66Mariann ScheiTIF Viking47.52+16.0812.56
68Claes-H. UngerLillomarka OL47.58+16.1412.57
69Fredrik LarsenIndre Østfold OK48.14+16.3013.02
70Oda ScheeleNydalens SK48.23+16.3913.04
71Rune ScheeleNydalens SK48.27+16.4313.05
72Lars KrügerNydalens SK48.54+17.1013.12
73Sivert Sande KvermeFossum IF48.58+17.1413.14
74Linda HanssenØstmarka OK49.17+17.3313.19
75Kjetil EspedalNydalens SK49.41+17.5713.25
76Bent Sande KvermeFossum IF49.44+18.0013.26
77Inge RambergØstmarka OK51.10+19.2613.49
78Arne FossheimAsker Skiklubb52.24+20.4014.09
79Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF53.03+21.1914.20
80Ferdinand FremmingHeming Orientering53.19+21.3514.24
81Peter GisholtFossum IF53.48+22.0414.32
82Henrik ReuschHeming Orientering53.51+22.0714.33
83Bjørn BendiktsenKonnerud IL53.53+22.0914.33
84Egil HusethKamp/Vestheim IF54.14+22.3014.39
84Christian ReuschHeming Orientering54.14+22.3014.39
86August Syrdal ØenHeming Orientering54.24+22.4014.42
87Marit Wenseth KureBø OL57.27+25.4315.31
88Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF58.03+26.1915.41
89Henrik HansenNydalens SK58.20+26.3615.45
90Ove Kristian JødalBækkelagets SK58.30+26.4615.48
91Dag HauglandØstmarka OK59.00+27.1615.56
92Peer StiansenNydalens SK1.00.13+28.2916.16
93Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1.01.21+29.3716.34
94Sjur LangedalNydalens SK1.01.30+29.4616.37
95Per FosserIndre Østfold OK1.01.57+30.1316.44
96Hasse BergstrømIL Tyrving1.02.04+30.2016.46
97Hallvard BjørgumVBIL1.02.18+30.3416.50
98Tormod BøeVBIL1.03.24+31.4017.08
99Paul KoefoedEptir skogssniglar1.06.20+34.3617.55
100Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.09.16+37.3218.43
101Vegard BendiktsenKonnerud IL1.10.25+38.4119.01
102Erik GierckskyNydalens SK1.17.24+45.4020.55
103Storm KleivaNydalens SK1.17.27+45.4320.55
0Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Fredrik DahlbergEptir skogssniglardiskvalifisert
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Karl Erik KopsengEptir skogssniglardiskvalifisert
0Mons Kr. LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
0Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert
Elena GrandNydalens SKbrutt

R - Rekrutt

2 500 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie SaugestadNydalens SK30.2312.09
2Christian Fredrik BorgIL Koll36.14+5.5114.29
3Vegar HoleFørde IL39.03+8.4015.37
4Anja HoleFørde IL39.09+8.4615.39
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK39.11+8.4815.40
6Knut Even HoleFørde IL39.32+9.0915.48
7Elias StubberudNydalens SK42.41+12.1817.04
8Eira Skaarer WiklundNydalens SK47.16+16.5318.54
9Sondre Zahl HagenFossum IF47.26+17.0318.58
10Marie Sisjord NyvollFossum IF48.41+18.1819.28
11Birgit SisjordFossum IF48.48+18.2519.31
12Børge Nilsen BergFossum IF59.10+28.4723.40
13Odin FismenFossum IF59.14+28.5123.41
14Eskil HafskjoldNydalens SK1.00.18+29.5524.07
15Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK1.06.20+35.5726.32
16Markus HirschBækkelagets SK1.09.54+39.3127.57
17Oskar HoltvedtBækkelagets SK1.10.32+40.0928.12
0Sondre HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
0Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor