Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 15 Løp1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 15 Løp1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2015

Klasser: Visa alla | A-Legendar | B-Ola og Kari | C-Lokal | Rekrutt

A - Legendar

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK23.316.21
2Sindre SandvenFossum IF24.43+1.126.40
3Elias T. MølnvikFossum IF25.10+1.396.48
4Øystein SørensenNydalens SK25.22+1.516.51
5Espen JakobsenIL Tyrving25.29+1.586.53
6Anders VisterNydalens SK25.48+2.176.58
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb27.02+3.317.18
8Jostein AndersenNydalens SK29.51+6.208.04
9Eirik Jansson HaverstadNydalens SK30.06+6.358.08
10Vegard Brun SagaIL Tyrving30.42+7.118.17
11Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering31.06+7.358.24
12Eirik Langedal BreivikNydalens SK35.13+11.429.31
13Per WiréhnAsker Skiklubb35.16+11.459.31
14Esten KorenNydalens SK35.37+12.069.37
15Olav Johannes DeelstraNTNUI37.11+13.4010.02
16Anders StorbråtenIFK Lidingö SOK38.01+14.3010.16
17Nora WoxholtAsker Skiklubb41.19+17.4811.10
18Markus GladNTNUI41.38+18.0711.15
19Stian BergersenIL Tyrving42.30+18.5911.29
0Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert

B - Ola og Kari

3 700 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering28.027.34
2Trond KortnerØstmarka OK28.05+0.037.35
3Sondre Ruud BråtenNydalens SK28.08+0.067.36
4Elias JonssonNydalens SK28.17+0.157.38
5Vidar BenjaminsenLillomarka OL29.09+1.077.52
6Lars-Christian UngerNydalens SK29.10+1.087.52
7Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering30.04+2.028.07
8Are WigaardOppsal Orientering30.16+2.148.10
9Ludvig RødnesOppsal Orientering31.15+3.138.26
10Pål SkogedalAsker Skiklubb31.20+3.188.28
11Bjørn Anders FlågenHeming Orientering31.25+3.238.29
12Mathias BenjaminsenLillomarka OL31.33+3.318.31
13Jørgen WulfsbergNydalens SK32.56+4.548.54
14Lukas LilandNydalens SK33.12+5.108.58
15Christian VogelsangNydalens SK33.55+5.539.10
16Martin HosetNydalens SK35.29+7.279.35
17Svein NygårdLillomarka OL37.37+9.3510.10
18Audun BjerknesMåren OK38.20+10.1810.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Erlend SlokvikNydalens SK39.23+11.2110.38
20Hallvard KorenOK Moss39.50+11.4810.45
21Axel HoveidAsker Skiklubb41.44+13.4211.16
22Nils Petter FremmingHeming Orientering43.20+15.1811.42
23Rudi T OlsenLillomarka OL44.11+16.0911.56
24Terje MelsomFossum IF47.37+19.3512.52
25Ivar SeierstadIL GeoForm49.35+21.3313.24
26Paul TorvundØstmarka OK53.17+25.1514.24
27Linus OlhansÅs-NMBU Orientering55.50+27.4815.05
28Ole Martin EdstrømOppsal Orientering56.52+28.5015.22
29Lasse ArnesenHeming Orientering1.01.04+33.0216.30
30Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.14.44+46.4220.11

C - Lokal

3 500 m, 96 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb29.088.19
2Erik PaulsrudIL Koll30.03+0.558.35
3Endre StoksethNydalens SK30.35+1.278.44
4Petter Astrup ArnesenHeming Orientering31.27+2.198.59
5Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK31.50+2.429.05
6Ragne WiklundNydalens SK32.12+3.049.12
7Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK33.25+4.179.32
8Petter HalvorsenNydalens SK34.36+5.289.53
9Terje Wiig MathisenEvry Oslo BIL35.04+5.5610.01
10Andreas RambergØstmarka OK35.05+5.5710.01
11Øystein KildahlØstmarka OK35.51+6.4310.14
12Christian GrotnesIL Tyrving37.05+7.5710.35
13Sander Hildebrand RogndokkenFet OL37.13+8.0510.38
14Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb37.34+8.2610.44
15Sondre YtterbøAsker Skiklubb37.46+8.3810.47
16Maria JonssonNydalens SK37.47+8.3910.47
17Åsne HoloFossum IF37.59+8.5110.51
18Lavran ThorstensenOppsal Orientering38.00+8.5210.51
19Felix FinsrudAsker Skiklubb38.06+8.5810.53
20Marit IsachsenAsker Skiklubb38.34+9.2611.01
21Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering38.42+9.3411.03
22Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb38.44+9.3611.04
23Eivind Berner MyhreFossum IF38.51+9.4311.06
24Karoline AndersenAsker Skiklubb39.06+9.5811.10
25Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering39.20+10.1211.14
26Bjørn HaugeFet OL39.36+10.2811.18
27Mons Kr. LøvfaldNydalens SK39.54+10.4611.24
28Kyongsa RiNydalens SK40.04+10.5611.26
29Arne FossheimAsker Skiklubb40.35+11.2711.35
30Bjørn Henning GrandalIL Tyrving40.36+11.2811.36
31Vegard LøvliAsker Skiklubb40.45+11.3711.38
32Sivert Sande KvermeFossum IF41.11+12.0311.46
33Inge RambergØstmarka OK41.12+12.0411.46
34Fredrik DahlbergEptir skogssniglar41.37+12.2911.53
35Rune ScheeleNydalens SK41.40+12.3211.54
36Magnus RambergØstmarka OK41.55+12.4711.58
37Even Angell-PetersenNydalens SK42.03+12.5512.00
37Karen BjergaardNydalens SK42.03+12.5512.00
39Runar LarsenNydalens SK42.21+13.1312.06
40Claes-H. UngerLillomarka OL42.37+13.2912.10
41Morten RannemFossum IF42.39+13.3112.11
42Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK42.42+13.3412.12
43Ea LunøeNydalens SK42.50+13.4212.14
44Tobias Mikael EspedalNydalens SK42.55+13.4712.15
45Gaute BerganNydalens SK43.12+14.0412.20
46Morten TangenMåren OK43.13+14.0512.20
47Isak JonssonNydalens SK43.29+14.2112.25
48Morten Kaare MoeFet OL44.05+14.5712.35
49Geir O. RønningNydalens SK44.34+15.2612.44
50Bjørn BendiktsenKonnerud IL45.09+16.0112.54
51Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.27+16.1912.59
52Henrik RauschHeming Orientering45.33+16.2513.00
53Ane Sofie KroghOppsal Orientering45.35+16.2713.01
53Oda ScheeleNydalens SK45.35+16.2713.01
55Berit Sofie WiklundNydalens SK45.43+16.3513.03
56Ferdinand FremmingHeming Orientering46.43+17.3513.20
57Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.58+17.5013.25
58Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering47.19+18.1113.31
58Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK47.19+18.1113.31
60Bent Sande KvermeFossum IF47.27+18.1913.33
61Andreas ErichsenNydalens SK47.40+18.3213.37
62Anders FlågenHeming Orientering48.19+19.1113.48
63Øyvind HelmersenFet OL48.57+19.4913.59
63Børge PedersenNydalens SK48.57+19.4913.59
65Kristian ØstermannHeming Orientering49.22+20.1414.06
66Emma Eithun PaulsenNittedal OL49.37+20.2914.10
67Heidi TronbølFet OL49.42+20.3414.12
68Frida Bakken UlsethNydalens SK50.07+20.5914.19
69Ellen Marie AriansenLillomarka OL50.16+21.0814.21
70Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering50.21+21.1314.23
71Karl Aasmund ErøyOK Moss51.40+22.3214.45
72Knut Erling ØenHeming Orientering52.05+22.5714.52
73August Syrdal ØenHeming Orientering52.42+23.3415.03
74Nils BerganNydalens SK52.55+23.4715.07
75Anne MArit BjergaardNydalens SK53.04+23.5615.09
76Endre HallanLillomarka OL53.36+24.2815.18
77Ada WulfsbergNydalens SK54.50+25.4215.40
78Marte Madslien BakkenNydalens SK54.51+25.4315.40
79Egil HusethKamp/Vestheim IF54.54+25.4615.41
80Kyrre GranFet OL55.02+25.5415.43
81Henrik HansenNydalens SK55.21+26.1315.48
82Yngvild Langedal BreivikNydalens SK56.09+27.0116.02
83Ola HalvorsenDN Aktiv56.17+27.0916.04
84Sjur LangedalNydalens SK56.25+27.1716.07
85Vegard BendiktsenKonnerud IL57.01+27.5316.17
86Audrun UtskarpenOslostudentenes IK57.23+28.1516.23
87Elena GrandNydalens SK59.30+30.2217.00
88Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK59.42+30.3417.03
89Dag HauglandØstmarka OK1.04.35+35.2718.27
90Kimme ArnesenHeming Orientering1.09.37+40.2919.53
90Maya Jones ArnesenHeming Orientering1.09.37+40.2919.53
92Lin Marte AndorsenNydalens SK1.09.39+40.3119.54
93Espen CowardOK Sør1.14.27+45.1921.16
94Hallvard BjørgumVBIL1.26.27+57.1924.42
95Paul KoefoedEptir skogssniglar1.31.21+1.02.1326.06
0Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert

R - Rekrutt

1 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK21.1011.45
2Marie LilandNydalens SK21.24+0.1411.53
3Marie SaugestadNydalens SK24.49+3.3913.47
4Axel AaldeNydalens SK25.50+4.4014.21
5Elias StubberudNydalens SK33.00+11.5018.20
6Andrea H. RogndokkenFet OL38.11+17.0121.12
7Børge Nilsen BergFossum IF39.30+18.2021.56
8Odin FismenFossum IF39.34+18.2421.58
9Eira Skaarer WiklundNydalens SK47.52+26.4226.35
10Tiril Ebon EspedalNydalens SK53.39+32.2929.48
11Jonas Fenne IngjerdBækkelagets SK55.26+34.1630.47
12Markus HirschBækkelagets SK56.05+34.5531.09
13Oskar HoltvedtBækkelagets SK56.11+35.0131.12
14Gro BøyumNydalens SK58.25+37.1532.27
15Josefine LydersenNydalens SK58.26+37.1632.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor