Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finnemarka Vårløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finnemarka Vårløp
Arrangørorganisasjon: Viul Orienteringsklubb
Dato: søndag 31 mai 2015

Klasser: Visa alla | H 19A, 8.8 km | Aapen lang, 6.8 km | H 40, 4.8 km | H 50, 4.8 km | H 60, 4.3 km | H 70, 3.8 km | H 75, 2.6 km | H 80, 2.6 km | H 85, 2.6 km | H 10-12, 1.9 km | H 15-16 B | H 13-14, 2.4 km | H 15-16, 4.0 km | H 17-18, 4.8 km | H 17AK, 4.8 km | H 17C, 3.4 km | N aapen, 1.9 km | D 19 A, 6.8 km | D 40, 4.3 km | D 50, 4.3 km | D 60, 3.8 km | D 70, 2.6 km | D 75, 2.6 km | D 17 AK, 4.3 km | D 17 C, 3.4 km | D 17 N, 2.4 km | D 10-12, 1.9 km | D 13-14, 2.4 km | D 15-16, 4.0 km

H 19A, 8.8 km

8 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein SørensenNydalens Skiklubb1.05.257.26
2Eirik RustadRaumar IL1.07.32+2.077.40
3Espen JacobsenIL Tyrving1.10.37+5.128.01
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.12.17+6.528.12
5David LøverModum O-lag1.12.24+6.598.13
6Pål SkogedalAsker Skiklubb1.16.03+10.388.38
7Gard LindsethNydalens Skiklubb1.19.27+14.029.01
8Svein NygårdLillomarka O-lag1.22.19+16.549.21
9Henning SpjelkavikIL Tyrving1.22.46+17.219.24
10Trond Arne Grønhovd LundIL Tyrving1.27.41+22.169.57
11Lars GrønhovdModum O-lag1.34.59+29.3410.47
12Harald HoviSkien O-klubb1.35.22+29.5710.50
13Daniel FløtreKongsberg O-lag1.38.13+32.4811.09
14Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb1.45.20+39.5511.58
15Christian GrotnesIL Tyrving1.57.32+52.0713.21
Inge LindsethNydalens Skiklubbdiskvalifisert
Jens Torbjørn SagbergIL Tyrvingdiskvalifisert

Aapen lang, 6.8 km

6 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar GrandeKongsberg O-lag1.13.4710.51
2Frida VoldenKongsberg O-lag1.14.01+0.1410.53
3Brit VoldenKongsberg O-lag1.14.45+0.5810.59
4Jørn Are-LongfjeldModum O-lag1.16.18+2.3111.13
5Magne KnudsenOppsal IF1.16.24+2.3711.14
6Gunnar HopeModum O-lag1.26.44+12.5712.45

H 40, 4.8 km

4 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Syver LøkenKongsberg O-lag42.028.45
2Knut Jostein SætnanFossum IF51.02+9.0010.37
3Espen SvaeSarpsborg O-lag53.06+11.0411.03
4Stein MellaOppsal IF58.18+16.1612.08
5Rune SørensenIF Sturla1.03.09+21.0713.09
6Stein H. HagenFossum IF1.10.43+28.4114.43
7Boye Dirro BøhlerengenOppsal IF1.11.46+29.4414.57
8Ole MyklemyrEiker O-lag1.12.28+30.2615.05
9Nils Karsten CeebergAndebu IL1.39.56+57.5420.49
Andre JægtvikKonnerud ILikke startet

H 50, 4.8 km

4 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergIL Tyrving46.169.38
2Guttorm L EggeOSI55.55+9.3911.38
3Jan Morten AndersenIF Sturla1.00.51+14.3512.40
4Anton PlaianAsker Skiklubb1.03.19+17.0313.11
5Arild StorheimKongsberg O-lag1.06.01+19.4513.45
6Per Olav RustadRaumar O-lag1.14.58+28.4215.37
7Hallvard BergIL Tyrving1.20.29+34.1316.46
8Petter FureOppsal IF1.31.36+45.2019.05
9Ivar LindsethRingerike O-lag2.09.51+1.23.3527.03
Jens Kristian KoplandModum OLikke startet

H 60, 4.3 km

4 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOSI46.1010.44
2Hans Roar BakkenEiker O-lag48.44+2.3411.20
3Magne VollenOSI52.25+6.1512.11
4Per OsenVestre Aker Skiklubb53.23+7.1312.24
5Reidar FossumAsker Skiklubb53.54+7.4412.32
6Sveinung RekaaNotodden O-lag55.57+9.4713.00
7Øyvind GylderAsker Skiklubb57.49+11.3913.26
8Per ØlchkersIL Tyrving58.39+12.2913.38
9Rolf LundeEiker O-lag1.00.38+14.2814.06
10Helge LyeIL Tyrving1.01.13+15.0314.14
11Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.03.49+17.3914.50
12Svein GrønhovdModum O-lag1.07.54+21.4415.47
13Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.08.22+22.1215.53
14Rolf Gunnar BredesenFossum IF1.14.05+27.5517.13
15Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.18.52+32.4218.20
16Georg KapperudOppsal IF1.48.14+1.02.0425.10
Helge RevhaugRingerike O-lagdiskvalifisert

H 70, 3.8 km

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ØvreåsBotne Skiklubb59.4215.42
2John Ivar KjellevoldModum OL1.02.57+3.1516.33
3Bjørn SandelienHeming Orientering1.06.49+7.0717.35
4Bjørn W. LudvigsenIF Sturla1.07.16+7.3417.42
5Kjell KlokkerudEiker O-lag1.11.38+11.5618.51
6Harald WibyeOK Moss1.36.27+36.4525.22
7Lasse VråleIF Sturla1.36.50+37.0825.28
Roar BjordalOppsal IFdiskvalifisert

H 75, 2.6 km

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per LundLarvik OK46.0717.44
2Asbjørn BræckKongsberg O-lag46.59+0.5218.04
3Steinar RuudKonnerud IL47.29+1.2218.15
4Ronald MalcolmLarvik OK50.45+4.3819.31
5Erling TidemannLommedalens IL55.18+9.1121.16
6Arne ØfsthusAsker Skiklubb55.53+9.4621.29
7Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.03.16+17.0924.20
8Ivar L. BergIF Sturla1.08.21+22.1426.17
9Thor EdvardsenLarvik OK1.08.23+22.1626.18
10Per MeilandLommedalens IL1.53.27+1.07.2043.38
Bjørn EgnerHeming Orienteringdiskvalifisert

H 80, 2.6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Åge ØsternKongsberg O-lag50.1519.19
2Leiv HopeKongsberg O-lag56.59+6.4421.55

H 85, 2.6 km

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

H 10-12, 1.9 km

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor LøkenKongsberg O-lag22.1211.41
2Birk Felland SætnanFossum IF29.1315.22
3Kristoffer ØlchkersIL Tyrving30.2916.02
4Sturla Rognskog MellaOppsal IF41.1221.41
5Bo Utseth BøhlerengenOppsal IF50.2226.30

H 15-16 B

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Patrick ThomassenModum O-lag48.2212.05

H 13-14, 2.4 km

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Zahl HagenFossum IF48.1921.00

H 15-16, 4.0 km

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Axel HoveidAsker Skiklubb1.01.2315.20

H 17-18, 4.8 km

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturla FrydenlundIF Sturla43.509.07
2Vegard MyklemyrEiker O-lag45.51+2.019.33
3Jonas Solem TronrudEiker O-lag1.42.45+58.5521.24

H 17AK, 4.8 km

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola LestebergKongsberg O-lag41.308.38
2Mats Olav BergIL Tyrving1.05.28+23.5813.38
3Magnus ErstadIL Tyrving1.16.04+34.3415.50
4Bård Engzelius GylderAsker Skiklubb1.17.32+36.0216.09
5Peter CarlsenRøyken O-lag1.20.44+39.1416.49

H 17C, 3.4 km

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Myklebust LindsethRingerike O-lag45.1013.17
2August Borgevad KornerudEiker O-lag48.30+3.2014.15
3Henrik HerøEiker O-lag49.28+4.1814.32
4Hans Herman HerøEiker O-lag53.28+8.1815.43
5Halvard FossEiker O-lag1.19.03+33.5323.15
Trond CeebergAndebu ILdiskvalifisert
Ivar TyseEiker O-lagdiskvalifisert

N aapen, 1.9 km

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ask Felland SætnanFossum IF30.4316.10
2Sofia ØlchkersIL Tyrving31.3916.39
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg O-lag32.1216.56
4Synne Utseth BøhlerengenOppsal IF35.4518.48
5Ingrid LestebergKongsberg O-lag46.2424.25
6Ulrik FønstelienNoteam1.04.2133.52
7Odin FismenFossum IF1.04.3133.57
8Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik O-lag1.05.5534.41

D 19 A, 6.8 km

6 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenOSI1.27.5912.56
2Kajsa SvergjaRaumar O-lag1.42.25+14.2615.03
Maren KoplandModum O-lagikke startet

D 40, 4.3 km

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine Dirro BøhlerengenØstmarka O-lag49.2811.30
2Aud Ellen BrevikIF Sturla59.27+9.5913.49
3Milda ØlchkersIL Tyrving1.00.11+10.4313.59
4Laila ThomassenModum O-lag1.07.14+17.4615.38
5Heidi MyklemyrEiker O-lag1.16.25+26.5717.46
6Kristin SørensenIF Sturla1.21.54+32.2619.02

D 50, 4.3 km

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Grete RustadRaumar O-lag49.0011.23
2Grete Borge HoviSkien O-klubb52.45+3.4512.16
3Helga HaverstadLierbygda O-lag53.20+4.2012.24
4Berit DanielsenIL Tyrving55.37+6.3712.56
5Kjersti HovFossum IF59.09+10.0913.45
6Kirsti Aas OlsenEiker O-lag1.04.35+15.3515.01
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.05.03+16.0315.07
8Ragnhild HultgreenRingerike O-lag1.06.14+17.1415.24
9Ingrid Opsahl BredesenFossum IF1.07.07+18.0715.36
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kirsti Grundnes BergIL Tyrvingdiskvalifisert
Maria Persson Asker Skiklubbdiskvalifisert

D 60, 3.8 km

3 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud I. SpjelkavikIL Tyrving1.28.1123.12
2Gry Bruland VråleIF Sturla1.38.18+10.0725.52
3Helga PeveriEiker O-lag1.53.11+25.0029.47
Unn EllefsenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 70, 2.6 km

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken O-lag44.5017.14
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb45.53+1.0317.38
3Sidsel SandelienHeming Orientering57.02+12.1221.56
4Hanne BræckKongsberg O-lag1.04.06+19.1624.39
5Hjørdis ØvreåsBotne Skiklubb1.06.19+21.2925.30
6Hjørdis EgnerHeming Orientering1.07.43+22.5326.02
7Lisa SørensenRøyken O-lag1.38.57+54.0738.03
Inger Lise BjordalOppsal IFdiskvalifisert

D 75, 2.6 km

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni BøhlerengenMåren OK55.3321.21
2Marit Økern JensenBærums Skiklubb1.02.40+7.0724.06

D 17 AK, 4.3 km

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Zsuzsa FeyIL Tyrving45.1510.31
2Åsa FrantzenIL Tyrving57.06+11.5113.16
3Anne Marthe PeveriEiker O-lag1.07.51+22.3615.46
4Ingrid LetmolieEiker O-lag1.14.25+29.1017.18
5Fride SørensenIF Sturla1.20.31+35.1618.43
6Magnhild FrydenlundIF Sturla1.22.02+36.4719.04

D 17 C, 3.4 km

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin VikenEiker O-lag52.5815.34
2Enikø BertalanAsker Skiklubb1.25.06+32.0825.01
3Mona Dalgård LøkenKongsberg O-lag2.00.19+1.07.2135.23
Ann-Karin LestebergKongsberg O-lagdiskvalifisert
Inger Isnes TyseEiker O-lagdiskvalifisert

D 17 N, 2.4 km

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine Myklebust LindsethRingerike O-lag1.04.0626.42
2Rigmor NordalAndebu IL2.00.00+55.5450.00

D 10-12, 1.9 km

1 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mille JægtvikKonnerud ILikke startet

D 13-14, 2.4 km

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomine Lysaker SandenEiker O-lag26.2611.00
2Iselin SørensenIF Sturla28.59+2.3312.04
3Alvilde Lysaker SandenEiker O-lag31.21+4.5513.03
4Solveig LetmolieEiker O-lag35.15+8.4914.41
5Carmen DirroMåren OK36.34+10.0815.14
6Oda Isnes TyseEiker O-lag37.56+11.3015.48
7Oda GjerdahlBerger og Svelvik O-lag44.30+18.0418.32

D 15-16, 4.0 km

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lotte MyklemyrEiker O-lag57.4814.27
2Solveig Eline BergIL Tyrving58.54+1.0614.43
3Anna Isnes TyseEiker O-lag59.52+2.0414.58
4Johanne Viken FlatenEiker O-lag1.00.51+3.0315.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor