Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Alvdal IL / Folldal IF / Tynset IF
Dato: fredag 3 juli 2015 - søndag 5 juli 2015

SprintMellomdistanseMellomdistanse (totalt)DølasprettenDølaspretten (totalt)

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Reidar FossumH 60- (34)1.33.10
4Edel Sofie NilsenD 55- (28)2.11.41+24.16
12Erlend Engzelius GylverH 21- (54)3.07.13+1.06.26
Margrete EngzeliusD 50- (12)brutt
Øyvind GylverH 60- (34)brutt

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sveinung FristadH 75- (15)brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Leif Magne EggestadH 65- (42)1.55.19+9.13
Åge MohusH 65- (42)brutt

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hjørdis ØvreåsD 70- (17)2.17.40+37.57
8Kai MidtskogenH 60- (34)2.06.46+33.36
Magnar ØvreåsH 70- (33)brutt

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Leif RøhjellH 70- (33)1.19.37
4Maren VikenD 13-14 (23)2.22.35+1.09.57
4Andrine VikenD 15-16 (21)2.40.16+36.14
Brage JørumH 17-18 (6)brutt
Eirik VefsnmoH 55- (33)brutt

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simen SmestadH 21- (54)brutt

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marit Økern JensenD 75- (9)2.17.49+12.19

Centrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Mattias RobertsonH 45- (43)2.57.28+1.00.51

Elverum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Even LindaasH 15-16 (35)1.55.33
5Mats LindaasH 11-12 (29)1.06.21+10.43
Harald ØstbyeH 55- (33)brutt
Stein Erik EdvardsenH 65- (42)brutt

Folldal IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Signe Sveen GussgardD 15-20B (8)brutt
Eirik SlettenH 50- (38)brutt
Bjørn GussgardH 55- (33)brutt

Freidig

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sindre JohannessenH 21- (54)2.08.27+7.40
5Øyvind SchjelderupH 50- (38)2.06.20+21.44
6Reidar SelmerH 45- (43)2.23.50+27.13
7Nils Olav VennevikH 65- (42)2.13.23+27.17
Anna Aurora NolteD 11-12 (21)brutt
Silje Skaufel SimensenD 11-12 (21)brutt
Martin SelmerH 15-20B (3)brutt
Øystein Jaren SamuelsenH 21- (54)brutt
Trond SimensenH 35- (4)brutt
Ingunn SkaufelD 35- (5)brutt
Kjersti SelmerD 45- (32)brutt
Knut LillealternH 65- (42)brutt
Kari LillealternD 65- (14)brutt

Gjøvard

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erik SlettumH 50- (38)brutt

Grue IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Anne Kjersti BriskerudD 40- (27)2.20.12+29.47
9Alf Briskerud HasselvoldH 15-16 (35)2.34.11+38.38
9Svein ThorsbergH 50- (38)2.44.38+1.00.02

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tor TrøanH 65- (42)brutt

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Øyvind StoksethH 21- (54)2.19.21+18.34
Heidi StoksethD 21- (35)brutt

Hamar OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger E. VamnesD 75- (9)2.05.30
3Avle Christen BjørnH 60- (34)1.44.44+11.34
3Terje MalmH 65- (42)1.53.18+7.12
Tore Borchgrevink AluH 21- (54)brutt
Kjersti RønningD 55- (28)brutt
Knut FjæstadH 65- (42)brutt
Randi Aas FjæstadD 65- (14)brutt
Siri HestadD 70- (17)brutt
Trond FeiringH 70- (33)brutt
Trygve HestadH 70- (33)brutt

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hans UrsetH 11-12 (29)55.47+0.09
2Ida UrsetD 15-20B (8)2.20.57+18.55
3Gjermund UrsetH 21- (54)2.09.12+8.25
4Anne UrsetD 40- (27)1.56.17+5.52

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Torbjørn DalløkkenH 17-C (8)brutt

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tone AlmåsD 45- (32)1.45.33+15.13
8Mai Iren AlmåsD 45- (32)2.16.02+45.42
Ola KeiseråsH 19-20 (6)brutt

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Dag Arne LierH 40- (16)3.06.06+45.36
Ståle RuudH 40- (16)brutt
Åse BrødholtD 55- (28)brutt

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Mari Landro SvingheimD 13-14 (23)1.21.08+8.30
6Njål SvingheimH 50- (38)2.12.37+28.01
6Ina Cecilie LandroD 45- (32)1.55.02+24.42

Korgen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Inger Lise PettersenD 55- (28)1.47.25
2Jan Gaute BuvikH 65- (42)1.46.42+0.36

Krigsskolen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simen HansmoenH 21- (54)brutt
Jan LunaasH 21- (54)brutt

Kvikne IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne Grøtli SvergjaD 15-20B (8)2.02.02
2Rønnaug Hansæl-NergaardD 15-16 (21)2.36.09+32.07
Mari Grøtli SvergjaD 11-12 (21)brutt
Emilie SchärerD 11-12 (21)brutt
Hilde Moan BjørsholD 15-16 (21)brutt

Lillehammer OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Birgit Kleppa MadslienD 11-12 (21)1.04.10+8.42
2Ane BjørnsgaardD 45- (32)1.36.57+6.37
3Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (29)1.02.59+7.21
3Valborg MadslienD 40- (27)1.55.34+5.09
3Astrid VigenstadD 75- (9)2.38.23+32.53
4Selma Bjørnsgaard LenndinD 11-12 (21)1.23.57+28.29
4Tormod KleppaH 40- (16)3.46.46+1.26.16
6Anders TaraldsenH 11-12 (29)1.15.52+20.14
Serine JørgensenD 11-12 (21)brutt
Sjur Holm GrønengH 11-12 (29)brutt
Thomas JørgensenH 35- (4)brutt
Jan LenndinH 45- (43)brutt
Ane Holm GrønengD 15-16 (21)brutt
Hilde GrønengD 45- (32)brutt

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenH 50- (38)1.44.36
7Anne Ruste FløD 40- (27)2.27.42+37.17
Elin FløD 13-14 (23)brutt
Martin GranlyH 55- (33)brutt

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Åsa DetterfeltD 45- (32)2.21.09+50.49

Løten o-lag

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Arne Gunnar BarfloH 17-C (8)2.36.49
2Halstein ØdegårdH 80- (16)2.06.17+0.01
5Torgeir VoldenH 55- (33)2.09.10+22.50
7Einar StensbyH 70- (33)1.41.50+22.13
8Unni ØygardD 21- (35)3.07.33+1.04.33
Sigrid Helene BøgebergD 13-16C (7)brutt
Yngve VoldenH 21- (54)brutt
Herman BakkeH 55- (33)brutt
Ole LienH 65- (42)brutt
Erland LilleøksethH 75- (15)brutt
Herleik NylundH 80- (16)brutt

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Roar ForbordH 70- (33)1.26.05+6.28
5Hilde ForbordD 45- (32)1.53.38+23.18

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Stig BratsbergH 50- (38)2.36.01+51.25
Ane Hagset StavnesliD 13-16C (7)brutt

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Morten DueH 55- (33)1.49.57+3.37
7Per Hermann KrøgerH 60- (34)1.58.30+25.20
9Gisle DueH 60- (34)2.06.48+33.38
Tove StrandD 50- (12)brutt
Knut Vidar JohansenH 65- (42)brutt
Aase Tove GoldenD 70- (17)brutt

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Bård NatvigH 60- (34)1.52.09+18.59
Christian GløgårdH 45- (43)brutt
Yngve GottfridssonH 55- (33)brutt
Lena GottfridssonD 55- (28)brutt
Kari NatvigD 55- (28)brutt

Nord-Østerdal OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Atle BergH 50- (38)1.50.18+5.42
4Thomas KortH 15-16 (35)2.03.25+7.52
4Harald SvergjaH 50- (38)1.51.00+6.24
4Arild BjarkøH 55- (33)1.55.24+9.04
4Mads BergH 80- (16)2.44.44+38.28
5Ivar Aukrust OsmoenH 21- (54)2.14.13+13.26
7Per EngebakkenH 50- (38)2.28.16+43.40
Mari jensen AasD 19-20 (3)brutt
John SvergjaH 50- (38)brutt
Anne Mette GrøtliD 40- (27)brutt
Birgit Wikan BergD 50- (12)brutt
Helen Margrethe SchjelderupD 50- (12)brutt
Tore StubbeH 65- (42)brutt
Johan Arnt JohansenH 70- (33)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 11-12 (21)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 11-12 (21)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 11-12 (29)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 11-12 (29)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 13-16C (7)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 13-16C (6)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 17-C (15)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 17-C (15)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 17-C (8)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 17-C (8)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 13-14 (23)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 13-14 (23)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 13-14 (38)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 13-14 (38)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 15-20B (8)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 15-20B (8)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 15-20B (3)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 15-20B (3)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 21- (54)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 21- (54)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 21- (54)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 19-20 (6)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 35- (4)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 35- (4)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 40- (16)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 40- (16)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 21- (35)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 21- (35)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 17-18 (6)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 45- (43)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 45- (43)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 17-18brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 19-20 (3)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 35- (5)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 35- (5)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 15-16 (35)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 15-16 (35)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 50- (38)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 15-16 (21)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 15-16 (21)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 40- (27)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 40- (27)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 55- (33)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 55- (33)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 45- (32)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 45- (32)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 50- (12)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 50- (12)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 55- (28)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 55- (28)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 60- (34)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 60- (34)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 65- (42)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 65- (42)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 60- (9)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 65- (14)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 65- (14)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 70- (17)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 70- (17)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 75- (9)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrD 80-brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 70- (33)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 70- (33)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 75- (15)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 75- (15)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 80- (16)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ledig StartnrH 80- (16)brutt

NTNUI

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunhild Rogne HallandD 21- (35)2.03.00
2Hedvig ÅstebølD 21- (35)2.14.53+11.53
3Jorunn KvaklandD 21- (35)2.15.35+12.35
4Martine ÅstebølD 21- (35)2.16.48+13.48
6Mathias Stensland LillevoldH 21- (54)2.16.54+16.07
11Sindre Engzelius GylverH 21- (54)3.01.13+1.00.26
Adrian OpheimH 21- (54)brutt
Eivind Schjelderup SkarpsnoH 21- (54)brutt

Nydalens SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oda ScheeleD 13-14 (23)1.12.38
1Rune ScheeleH 45- (43)1.56.37
2Else Kari ScheeleD 40- (27)1.52.38+2.13
6Selma TonjerD 21- (35)2.43.14+40.14
8Ragnar TonjerH 21- (54)2.24.46+23.59

OK Skøynar

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars HovdalH 13-16C (6)1.01.22
2Lars StrømH 40- (16)3.02.54+42.24
3Trym Nergård RønningH 13-14 (38)1.15.10+8.46
3Terje RønningH 55- (33)1.52.24+6.04
6Håvard VeieH 13-14 (38)1.23.17+16.53
7Kirsten Marie LynumD 21- (35)2.45.09+42.09
7John-Ola HovdalH 45- (43)2.39.28+42.51
7Morten SvendgårdH 15-16 (35)2.15.29+19.56
8Kristian VeieH 15-16 (35)2.28.36+33.03
9Hallvar HallanH 13-14 (38)1.46.24+40.00
Tone FlægstadD 17-C (15)brutt
Lise Tuset GustadD 17-C (15)brutt
Hege HallanD 13-14 (23)brutt
Simen HegstadH 13-14 (38)brutt

OL Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Boye SkogstadH 55- (33)1.46.20

OL Trollelg

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Frida HaugskottD 13-16C (7)59.36
1Kristin HaugskottD 40- (27)1.50.25
1Jon Arne KlemetsauneH 65- (42)1.46.06
1Per LøvaasH 75- (15)1.39.58
2Frode HaugskottH 50- (38)1.47.34+2.58
3Anders HaugskottH 15-16 (35)1.57.05+1.32
3Jarle Th. NestvoldH 75- (15)1.56.36+16.38
3Gunnar SmistadH 80- (16)2.26.04+19.48
5Odd MusumH 70- (33)1.36.06+16.29
6Leif Gunnar SmistadH 55- (33)2.27.49+41.29
6Øistein ÅsmulH 70- (33)1.41.33+21.56
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 21- (35)brutt
Geir PaulsenH 50- (38)brutt
Egil RepvikH 65- (42)brutt
Anne-Lise BrenneD 65- (14)brutt
Åse Eng MusumD 65- (14)brutt

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jostein Svaland DaleH 15-16 (35)2.10.05+14.32
6Sverre NarumH 15-16 (35)2.12.05+16.32

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristin JægerD 35- (5)3.33.55
7Ketil ÅstebølH 55- (33)2.28.17+41.57
Anne Marie ÅstebølD 17-C (15)brutt
Margaret RoseveareD 55- (28)brutt
Hans ZachariasenH 60- (34)brutt

Os IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ragnhild DåsnesD 50- (12)1.50.45
2Kari OsmoenD 55- (28)1.48.13+0.48
3Jorun BækkenD 15-16 (21)2.37.15+33.13
7Lukas KortH 11-12 (29)1.18.12+22.34
Jørgen LangbekkheiH 11-12 (29)brutt
Kasper RamloH 13-14 (38)brutt

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dagfinn FøllesdalH 80- (16)2.06.16
5Lea-Rebekka TonjerD 21- (35)2.29.56+26.56

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Bjørn EriksrudH 17-C (8)brutt

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Robin LarssonH 21- (54)brutt
Eirik RustadH 21- (54)brutt
Anne Kamstrup HovindD 21- (35)brutt
Kaisa SvergjaD 21- (35)brutt
Anne Grethe RustadD 50- (12)brutt
Hans LarsenH 80- (16)brutt

Rena IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Bente Bolstad NergårdD 17-C (15)brutt
Vetle NergårdH 15-20B (3)brutt

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Torunn økern JensenD 45- (32)1.30.20
Helge RevhaugH 65- (42)brutt

Ringsaker OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lars Ranheim BrynestadH 13-14 (38)1.10.41+4.17
3Anne Marit BordalD 45- (32)1.42.58+12.38
4Even BordalH 13-14 (38)1.22.06+15.42
4Marius WikstrømH 21- (54)2.13.25+12.38
Geir Myhr ØienH 21- (54)brutt
Sigurd Ranheim BrynestadH 15-16 (35)brutt
May Kristin Pedersen TangenD 45- (32)brutt
Terje TangenH 60- (34)brutt
Knut WikstrømH 65- (42)brutt

Rond OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjersti Hagberg SolumD 17-C (15)1.24.41
1Tea ForbergD 70- (17)1.39.43
4Kai SolumH 45- (43)2.19.00+22.23

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gro SolnørdalD 60- (9)1.26.49
2Odbjørg NordengD 70- (17)1.50.55+11.12
4Paul Martin BergH 65- (42)1.53.58+7.52
5John Birger SkansenH 65- (42)1.53.59+7.53
Marit TyldumD 65- (14)brutt
Jon TyldumH 75- (15)brutt

Røros IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Helge SundbergH 60- (34)1.36.54+3.44
Inga SkjevdalD 13-14 (23)brutt
Hans Arild SkjevdalH 45- (43)brutt
Terje SchjølbergH 50- (38)brutt
Frode SjøvoldH 50- (38)brutt
Petter GullikstadH 55- (33)brutt
Britt Laila NilsgårdD 50- (12)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per (Jakob) KjusH 70- (33)brutt

Selbu OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sigve Wanvik KrogstadmoH 19-20 (6)2.27.25
3Karin GalaaenD 55- (28)2.05.32+18.07
10Truls Wanvik KrogstadmoH 21- (54)2.48.10+47.23

Sentrum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Geir FinstadH 17-C (8)brutt
Mari TaraldrudD 35- (5)brutt

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjersti ThoD 65- (14)1.42.17

Stjørdals-Blink Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jakob HaugenH 45- (43)2.06.11+9.34
5Birgit Økern JensenD 40- (27)1.56.29+6.04
7Mette WanvikD 45- (32)1.56.04+25.44
Håvard HågårdH 45- (43)brutt
Audun Wanvik HaugenH 15-16 (35)brutt

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Inger NergaardD 60- (9)1.53.54+27.05
10Ragnar Niemi BergH 60- (34)2.19.45+46.35

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håvard SundbergH 35- (4)brutt

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Grethe Lill RyengD 60- (9)2.09.56+43.07

Tynset IF

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sebastian Rød FeragenH 11-12 (29)55.38
1Gaute Kvittum NytrøenH 13-14 (38)1.06.24
1Ane Ingeborg KalbækkenD 15-16 (21)2.04.02
3Anna Vangen LunåsmoD 13-14 (23)1.40.24+27.46
5A SchjølbergH 13-14 (38)1.22.09+15.45
8Truls LunåsmoH 11-12 (29)1.27.09+31.31
8Asgeir EspelandH 13-14 (38)1.32.16+25.52
Sissel BolstadD 17-C (15)brutt
Elisabeth EspelandD 17-C (15)brutt
Idar SchjølbergH 17-C (8)brutt
Inga SandvoldD 13-14 (23)brutt
Jakob HøsøienH 13-14 (38)brutt
Knut AustbøH 21- (54)brutt
Geir SchjølbergH 40- (16)brutt
Cecilie Sundsbø ArnemoD 21- (35)brutt
Anders NyaasH 17-18 (6)brutt
Torger HøsøienH 45- (43)brutt
Guri SandvoldD 15-16 (21)brutt
Mari Gullbrekken SchjølbergD 40- (27)brutt
Ingunn Vangen LunåsmoD 40- (27)brutt
Britt Vangen SandvoldD 45- (32)brutt
Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (28)brutt
Anne Mette NormannD 55- (28)brutt

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eskil FrøislandH 15-16 (35)1.55.40+0.07
Per VoldH 70- (33)brutt

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Jostein KvaklandH 21- (54)2.28.02+27.15

Vingelen IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eline Horten JordetD 11-12 (21)55.28
1Jan Jacob VerdeniusH 40- (16)2.20.30
1Anders RønningH 17-18 (6)2.08.11
2Oddvar ErlienH 75- (15)1.50.58+11.00
3Andrea sæther VerdeniusD 11-12 (21)1.09.31+14.03
3Lars ButtingsrudH 70- (33)1.26.24+6.47
4Lars Horten JordetH 11-12 (29)1.03.10+7.32
4Bjørn Ivar RyenH 70- (33)1.33.22+13.45
7Jacob Sæther VerdeniusH 13-14 (38)1.29.57+23.33
9Ingrid UrsethD 21- (35)3.32.52+1.29.52
Eirik Dæhli RyenH 11-12 (29)brutt
Arne GalaaenH 11-12 (29)brutt
Ola GalaaenH 13-14 (38)brutt
Aina VingelenD 19-20 (3)brutt
Steinar SimensenH 65- (42)brutt
Inger Johanne SimensenD 65- (14)brutt
Grete UrsetD 70- (17)brutt
Solveig VingelenD 70- (17)brutt

Västvärmlands OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Mary Falkevik OlssonD 55- (28)2.31.54+44.29
6Lars OlssonH 60- (34)1.58.27+25.17

Wing OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nikolai RenolenH 13-16C (6)1.23.32+22.10
3Agnar RenolenH 45- (43)2.14.49+18.12
4Frank BjarkøH 60- (34)1.46.06+12.56
5Rune StræteH 45- (43)2.22.33+25.56
5Anna RenolenD 15-16 (21)2.44.35+40.33
8Per Ivar SkinderhaugH 45- (43)2.48.51+52.14
Jens Kjetil MehammerH 45- (43)brutt

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
John OtterleiH 13-14 (38)brutt
Svein OtterleiH 45- (43)brutt

Ålen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hildegunn Prytz DjupdalD 17-C (15)1.27.45+3.04
4Reidar MyliusH 75- (15)2.08.19+28.21
Jon Inge BreenH 50- (38)brutt

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håvard LucasenH 21- (54)2.00.47
Ine HoviD 21- (35)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor